Setari Cookie-uri

va rog sa ma ajutati!:((:((:(:((este posibila???

esti f. tanara si ORICE barbat mai matur se va uita la tine ti se va parea ca esti cea mai tare. Dar nu e asa... astia cauta sa profite (fizic vorbind). Nici vorba de iubire. La 16 ani, stiu ca ai vise romantice. Toate am avut. Vede ca il urmaresti si ca ti-a picat cu tronc si de aia se uita ,,cumva". In sinea lui, se simte bine...atrage o fetiscana de 16 ani, deci arata inca bine si viril...Nu te complica, te rog! Eu am avut primul prieten la 19 ani, cand am terminat liceul (ma atrageau cei mai mari fiindca cei de varsta mea mi se pareau imaturi deoarece am fost crescuta de oameni in varsta si m-am maturizat devreme) si era cu 9 ani mai mare dar nu insurat. Si eram taaare flatata ca ma baga in seama. Dar el era anormal fiindca un barbat adevarat, cucereste o femeie de varsta lui, mai versata, mai greu de cucerit, nu o ,,gasculita" de 19 ani care murea de dragul lui si de placere cand o lua de mana de parca era cea mai grozava... Aia nu era greu... El dorea doar SEX! Eu, nu! Visam sa ma marit cu el, sa am o casa de copii, aiurelile specifice varstei...Bineanteles ca m-a inselat cu una care avea si bani, vroia si sex, etc. Am suferit un an si jumatate dar i-am mutumit lui D-zeu ca am fost cuminte. Tot asa, in clasa a Xa ma curta un profesor de sport. Era tanar atunci dar tot cu 10-12 ani mai mare si un pic ,,Insurat". Nici n-am vrut sa aud... Ce rost avea? Un barbat insurat?? Tie ti-ar placea sa fii maritata si sotul tau sa te insele? Sigur ca NU! NU ii faci unui om ceea ce tie nu ti-ar placea! Ca nu se stie niciodata cand pici in locul lui... Acum incepi sa vezi tipuri de barbati si sa completezi portretul mental al barbatului ,,ideal". Acest om e unul din caractere...
candy_girl79
Postat pe 17 Iulie 2009 16:58

....si-apoi le vezi pe la televizor omorate ...si zice mamaia ,,saraca fata",dar ia nu stie ca si pe fata o manca tare ...
wild_angel
Postat pe 17 Iulie 2009 17:49
hy allz!am o foarte mare problema si poate ma sfatuiti.Snt indragostita de un bartabt de 30 de ani:((:((eu avand 16 ani.Am inceput sa tin enorm la el si sa plang zi si noapte....el este insurat dar nu-i prea pasa din cate am vazut.El este profesorul fratelui meu si eu mergand de fiecaredata cu el akolo il vad si am inceput sa ma indragostesk din ce in ce mai mult.nu am cui sa-i spun ptr ca nu preaa pot vb cu mama despre chestia asta.astazi am fost si l-am vaazut din pakate dupa ore a plekat cu sotia lui dar a incerkat sa evite sa il vad cu ea.....sa dus in sala si ea sa dus pana la o colega sa-si ia larevedere si la rugat sa merga cu ea si el a tipat la ea....a vrut sa ascunda asta....eu simt ca si el ma iubeste ptr se uitas la mine intr-un mod mai special....imi este foarte rusine ca m-am indragostit de el....va rog nu ma judecati gresit dar nu noi comandam inimi ci ea ne comnda noua.astept sfaturi de la voi....va pwp

off...sincer nici nu stiu cum sa incep... problema asta a ta u singurica o cauti,nu te-ai gandit niciodata ca poate ti se pare ca acel profesor se uita intr-un anume fel la tine?poate se uita pt simplu fapt ca te-a vazut pe tine ca il urmaresti cu privirea,sau poate ii esti draga din alt punct de vedere...nu stiu...st multe explicatii iar daca ar fi ce zici u ar fi grav cu adevarat.ai doar 16 ani,nu iti cauta probleme cu un barbat atat de matur fata de tine,mai ai multe de invatat si trait...mai e si insurat...nu te mai gandi u k poate nu se intelege k sotia sau lucruri din astea,asta nu ar trebui sa te intereseze pe tine,pana la urma toti barbatii insala iar daca u ai fi un pik mai mare(majora) si ai avea si un altfel de caracter(ma refer sa-i arati k simti ceva pt el) nu te-ar refuza pt k pana la urma daca ceva i se ofera de ce sa refuze,nu?sau daca ar incerca ceva si ai accepta,din nou...e dator sa incerce,dak merge e de bine(pt el)dak nu alta la rand,o sa vezi u un pik mai tarziu...in concluzie incearca si detasaza-te de povestea asta.cu cat mai devreme vei realiza k e spre binele tau cu atat mai bine vei fi u,nu cred k ai vrea sa suferi aiurea...sper k nu te-am suparat,este parerea mea sincera,mult succes si ai grija de tine!
angel_05
Postat pe 17 Iulie 2009 19:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce parere aveti despre relatiile la distanta? 30 De la: Nycolle_max 21 Mai 2010 21:18
Iubirea nu e imposibila,o facem noi! 11 De la: therapsong2 17 Iulie 2009 21:56
Te simti condamnat sa fii singur mereu? 1 De la: Alina1842 17 Martie 2011 18:53
Renuntare la fumat si alcool prin metode naturiste 13 De la: printesaa_x 17 Ianuarie 2011 10:49
cat de mult apreciaza barbatii?!? 29 De la: kudika323301 7 Octombrie 2010 03:38