Setari Cookie-uri

Ce anume trebuie sa faci, pt a face o femeie fericita?????....:):):)

Pt. a face o femeie fericita ....un barbat trebuie sa i fie:::....prieten ...partener ....iubit.......frate ...tata....profesor.....simpatic....atent....bucatar....educator....mecanic ....instalator....arhitect....stilist.....frizer.....electrician.....sexolog....ginecolog....psiholog....psihiatru....terapeut....amabil......spotiv....iubitor.....genteleman......inteligent....tolerant....amuzant.....creativ....sensibil.....harnic ....modest....sincer......intelegator....practic.....curajos.....recunoscator......fidel ......si pasional......etc.... .... FOARTE USOR NU?????



CE PARERE AVETI......ESTE ADEVARAT??????
gratuit89
Postat pe 1 Martie 2009 21:38
mai cam 99,9% ai dreptate ,dar zi mi si mie unde e barbatu asta ca tare as vrea sa l cunosc
catch_a_fire
Postat pe 1 Martie 2009 21:44
eu nu cer asa mult mai taiati jumate din siru ala
SweetHappyButterfly
Postat pe 1 Martie 2009 21:47
Macar sa fie el ce ai scris tu (gratuit) acolo ,mai putin instalator,ma pricep la instalatii.

ella_c
Postat pe 1 Martie 2009 22:40
whaaattt? mama dar nu suntem pretentioase deloc

prieten, partener se include in iubit
frate, tata nu - e prea incestuos
educator - profesor... tot una-i
mecanic ....instalator....arhitect....stilist.....frizer.....electrician... ...ginecolog....psiholog....psihiatru....terapeut NU NU si iarasi NU - pentru astea exista profesionisti
restul... cam da

pe mine ma poate face fericita un tip care ma respecta, in primul rand, si in al doilea rand, tine cont de mine in ceea ce face....
kitty_krieger
Postat pe 1 Martie 2009 23:20


prieten, partener se include in iubit
frate, tata nu - e prea incestuos
educator - profesor... tot una-i
mecanic ....instalator....arhitect....stilist.....frizer.....electrician... ...ginecolog....psiholog....psihiatru....terapeut NU NU si iarasi NU - pentru astea exista profesionisti
restul... cam da

pe mine ma poate face fericita un tip care ma respecta, in primul rand, si in al doilea rand, tine cont de mine in ceea ce face....

....prieten nu ete = cu partener...poti avea prieteni de suflet.... frate....tu nu te culci cu frateie tau,,, dar poti vb orice,,,, iar ca tata ...am vrut sa zic ocrotitor....pana la asi da viata pt tine..... educatorii....sunt la gradinita...si te invata primi pasiii.... profesorii....sunt cei cara te invata iarasi ...dar dupa ce ai invata tu mai multe........dar cel mai bun profesionisti , cer bani si nu sunt tot timpul acolo pe cand EL Da.......dar hai de dragul tau sa ....NU NU NU FIU DE ACORD CU TINE
gratuit89
Postat pe 1 Martie 2009 23:33
atunci, ce sa zic... daca tu crezi ca faci fata la toate astea, fie ca tine
nu vezi ca eu nu sunt pretentioasa?
kitty_krieger
Postat pe 1 Martie 2009 23:35
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-01 23:35:32atunci, ce sa zic... daca tu crezi ca faci fata la toate astea, fie ca tine
nu vezi ca eu nu sunt pretentioasa?



....no pb draga pisicutza....si pretentiile se pot rezolva ....dar tu care nu ai pretentii.....
gratuit89
Postat pe 2 Martie 2009 14:04
Nici eu nu am atatea pretentii
Doar vreo 2-3 din sirul ala
andreea1976
Postat pe 2 Martie 2009 14:26
gratu nu ai invatzat ca ce este prea mult strica
donttouch
Postat pe 2 Martie 2009 14:28
Vad in jurul meu cupluri in care exista oareshcare diferenta ba de statut, ba de conceptii...cred ca cel mai important lucru pt o femeie este sa ii fie permis sa fie ea insesi. Sa ma explic: e vb de compromisuri, de jucat teatru, pt a-i face pe plac lui, cel "pretentios" si "high maintenance"... Cand o femeie se simte bine in pielea ei, este apreciata exact asa cum este, cu defectele si lipsurile ei, si nu trebuie sa concureze cu nimeni si nimic pt inima lui, atunci este ea cu adevarat femeie si implicit fericita. Zic eu
mrskattousa
Postat pe 2 Martie 2009 14:28
grat ce ai facut? nu ti se pare ca topicul tau este mai lung decat celelalte?
donttouch
Postat pe 2 Martie 2009 14:31
DA! chiar asa... ce e asa lung?
si acum on topic... pai cred ca trebuie in primul rand sa inteleaga femeia de lunga el si sa faca tot posibilul s-o multumeasca! ca daca nu... e de rau!
missalexandra
Postat pe 2 Martie 2009 14:42
De la: missalexandra, la data 2009-03-02 14:42:14DA! chiar asa... ce e asa lung?
si acum on topic... pai cred ca trebuie in primul rand sa inteleaga femeia de lunga el si sa faca tot posibilul s-o multumeasca! ca daca nu... e de rau!



...este lung ...pt ca este GRATUIT89.... ...HABAR NU AM ASA L AU FACUT EI ....eu nu am facut nimic special.....



pai cred ca trebuie in primul rand sa inteleaga femeia de lunga el si sa faca tot posibilul s-o multumeasca! ca daca nu... e de rau!


pai tocmai asta ziceam si eu ca trebuie sa fac un barabat....ca femeie de langa el sa fie multumita....nu.......fara toate celelalte nu merge,,....de RAU...CUM ZICEAI TU
gratuit89
Postat pe 2 Martie 2009 14:52
mai gratu, femeile sunt prin definitie mai pretentioase, mai sensibile... da! stiu ca nu va place asta, dar asta e! trebuie sa stiti sa le atingeti "coarda sensibile". sa le iubiti asa cum sunt, sa le rasfatati, sa le alintati si sa le fiti mereu alaturi atunci cand au nevoie de ajutor. nu neaparat ca nu ne-am descurca si singure, dar cand va oferiti voi barbatii sa ne sariti in ajutor, dati dovada ca tineti la noi si ca va pasa... macar prefaceti-va ca va pasa...
missalexandra
Postat pe 2 Martie 2009 16:20
De la: donttouch, la data 2009-03-02 14:31:56grat ce ai facut? nu ti se pare ca topicul tau este mai lung decat celelalte?

a uitat sa mai foloseasca tasta space din cand in cand
kitty_krieger
Postat pe 2 Martie 2009 16:25
__LL__
Postat pe 2 Martie 2009 17:47
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-02 17:47:48




...si ce anume doresc eu??????
gratuit89
Postat pe 4 Martie 2009 02:13
eu zic k trebuie sa ai creier k sa faci o femeie fericita....pt k atunci vei sti cum sa-i fi iubit, prieten, amant etc....
bruneagra25
Postat pe 4 Martie 2009 12:25
Daca stie sa faca masaj si imi aduce inghetata nirvana ma face fffffff fericita !

Postat pe 4 Martie 2009 12:28
De la: bruneagra25, la data 2009-03-04 12:25:40eu zic k trebuie sa ai creier k sa faci o femeie fericita....pt k atunci vei sti cum sa-i fi iubit, prieten, amant etc....



......BINE ZIS.......



Georgia99

885 mesaje
Membru din: 5/02/2009
Oras: BUCURESTI
Postat pe: 4 Martie 2009, ora 12:28 Raporteaza abuz Citeaza Raspunde
Daca stie sa faca masaj si imi aduce inghetata nirvana ma face fffffff fericita !





....Misto.......la masaj ma pricep.....si de unde iau inghetata asta???????.....hai spune mi ca vreau sa te fac fericita.....
gratuit89
Postat pe 4 Martie 2009 18:25
Inghetata o gasesti oriunde, dar veeezi, sa fie cu ciocolata !

Postat pe 4 Martie 2009 18:31
De la: gratuit89, la data 2009-03-01 21:38:11Pt. a face o femeie fericita ....un barbat trebuie sa i fie:::....prieten ...partener ....iubit.......frate ...tata....profesor.....simpatic....atent....bucatar....educator....mecanic ....instalator....arhitect....stilist.....frizer.....electrician.....sexolog....ginecolog....psiholog....psihiatru....terapeut....amabil......spotiv....iubitor.....genteleman......inteligent....tolerant....amuzant.....creativ....sensibil.....harnic ....modest....sincer......intelegator....practic.....curajos.....recunoscator......fidel ......si pasional......etc.... .... FOARTE USOR NU?????



CE PARERE AVETI......ESTE ADEVARAT??????


ca sa faci o femeie fericita trebuie sa fii doar tu...gratu...

frast! de ce nu ai deschis topicu' asta in 14 februarie? acum suna tare aiurea raspunsul meu
_oktober_
Postat pe 4 Martie 2009 18:32
De la: Georgia99, la data 2009-03-04 18:31:30Inghetata o gasesti oriunde, dar veeezi, sa fie cu ciocolata !




...ok ciocolata sa fie ,ca si mie mi place ,cel putin 1 pe zi mananc.........dar daca mi promiti ca nu ma afumi.....nici inainte ....nici dupa.........





...ok oOKKTO.... am sa fiu kiar eu insumi......
gratuit89
Postat pe 4 Martie 2009 23:10
De la: gratuit89, la data 2009-03-04 23:10:43
De la: Georgia99, la data 2009-03-04 18:31:30Inghetata o gasesti oriunde, dar veeezi, sa fie cu ciocolata !




...ok ciocolata sa fie ,ca si mie mi place ,cel putin 1 pe zi mananc.........dar daca mi promiti ca nu ma afumi.....nici inainte ....nici dupa.........





...ok oOKKTO.... am sa fiu kiar eu insumi......


_oktober_
Postat pe 4 Martie 2009 23:26
''Ce anume trebuie sa faci, pt a face o femeie fericita?????....:):):)''

Sa-i dai pinul de la card
G_Bogdan
Postat pe 4 Martie 2009 23:33
Sa stii sa-i arati ca o iubesti cu adevarat.
dana_mv
Postat pe 4 Martie 2009 23:36
mai bine ai scrie ce nu trebuie sa faci ........cred ca sunt mai putine de trecut
anderson
Postat pe 5 Martie 2009 09:04
De la: anderson, la data 2009-03-05 09:04:21mai bine ai scrie ce nu trebuie sa faci ........cred ca sunt mai putine de trecut





....mda......nu carecumva....sa nu-i dai pinul de la card..... ....caci ai PUSOOO
gratuit89
Postat pe 5 Martie 2009 16:10
De la: G_Bogdan, la data 2009-03-04 23:33:08''Ce anume trebuie sa faci, pt a face o femeie fericita?????....:):):)''

Sa-i dai pinul de la card

razz
Postat pe 5 Martie 2009 18:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Solutii din POPOR 147 De la: kudika370451 14 Martie 2011 19:13
S-a luat si a plkt la "mamica" 15 De la: bebe_andrusca 26 Septembrie 2010 14:54
Cadou... 10 De la: motroc_raluca 2 Noiembrie 2009 16:50
ce pot sa fac? 5 De la: kudika_16543 17 Iulie 2014 06:59
Barbatul Pesti si femeia Balanta , merge ? 3 De la: aNcUtA_p 13 Aprilie 2010 00:23