Setari Cookie-uri

Par lung/par scurt

Parerea mea , ca fetele , sunt frumoase intotdeauna cand au parul lung . Parul lung este o dovada a feminitatii , a elegantei . Uitati-va la toate vedetele , care au parul lung , sunt foarte frumoase , nu-i asha ? Este adevarat- unora le sta bine cu parul scurt , dar nnu poti spune k nu iti sta bine cu parul lung , indiferent ce fatza ai .
Deci , fetelor , asta e parerea mea . Si va o spun din propie experientza , pt k eu am facut prostia de a imi tunde parul kre era pana aproape de fund , frumos si ingrijit , pana la umri , iar acum plang dupe el , s aimi creasca .

va pooop :x
shi s afitzi mereu frumoase!
kudika019940
Postat pe 2 Mai 2009 14:33
lung, mediu sau scurt important e sa te simti bine si sa nu arati ridicol. sa ai un par lung la o varsta mai inaintata deja nu mi se pare normal.cand vad o femeie la 50 de ani cu un coc in varful capului chiar nu imi place.
nici sa porti o patura pe spate nu imi place, adica lungimea nu trebuie sa intreaca masura :)))
sunt femei adorabile cu parul scurt pe care nu mi le-as imagina nici macar cu un par mediu.
htania
Postat pe 2 Mai 2009 14:45
lung, evident; e un atu in plus pt o fata.
il am de mica pana aproape de fund si nu am de gand sa-l tund. trebuie sa-i multumesc tatalui meu k a insistat pe langa maicamea sa nu ma tunde cand eram mica. totusi, de atunci, i-am adus o schimbare: e putin luat in scari.
nu-mi place sa am parul lung chiar k Ileana Cosanzeana, dar nici scurt nu l-as tunde. e bn asa cum e acum. il pot coafa in multe moduri.
x_tina90
Postat pe 2 Mai 2009 15:46
De la: floryna_90, la data 2009-05-02 15:46:33lung, evident; e un atu in plus pt o fata.
il am de mica pana aproape de fund si nu am de gand sa-l tund. trebuie sa-i multumesc tatalui meu k a insistat pe langa maicamea sa nu ma tunde cand eram mica. totusi, de atunci, i-am adus o schimbare: e putin luat in scari.
nu-mi place sa am parul lung chiar k Ileana Cosanzeana, dar nici scurt nu l-as tunde. e bn asa cum e acum. il pot coafa in multe moduri.
florynooooooooooo esti pregatita de relatiaaaaaaa noastraaaaaaa
thadoog
Postat pe 2 Mai 2009 15:49
De la: Carmen2009, la data 2009-03-04 00:58:09 Fiecare persoana are frumusetea sa...Nu conteaza ca are parul lung sau parul scurt...,ca il are SATEN SAU BLOND...Dar din punctul meu de vedere...,eu cred ca e mult mai feminista o fata cu parul lung!Eu am paruñ f lung...si nu ma gandesc sa il tund!O sapt minunata!
...ffffffffffffffffffffffffffffista????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NSSC35
Postat pe 2 Mai 2009 16:16
De la: NSSC35, la data 2009-05-02 16:16:13
De la: Carmen2009, la data 2009-03-04 00:58:09 Fiecare persoana are frumusetea sa...Nu conteaza ca are parul lung sau parul scurt...,ca il are SATEN SAU BLOND...Dar din punctul meu de vedere...,eu cred ca e mult mai feminista o fata cu parul lung!Eu am paruñ f lung...si nu ma gandesc sa il tund!O sapt minunata!
...feminista????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NSSC35
Postat pe 2 Mai 2009 16:16
De la: thadoog, la data 2009-05-02 15:49:24
De la: floryna_90, la data 2009-05-02 15:46:33lung, evident; e un atu in plus pt o fata.
il am de mica pana aproape de fund si nu am de gand sa-l tund. trebuie sa-i multumesc tatalui meu k a insistat pe langa maicamea sa nu ma tunde cand eram mica. totusi, de atunci, i-am adus o schimbare: e putin luat in scari.
nu-mi place sa am parul lung chiar k Ileana Cosanzeana, dar nici scurt nu l-as tunde. e bn asa cum e acum. il pot coafa in multe moduri.
florynooooooooooo esti pregatita de relatiaaaaaaa noastraaaaaaa



din asta sa inteleg k ai zice, "imi plac fetele cu parul lung"?
x_tina90
Postat pe 2 Mai 2009 16:50
par scurt? par lung
kudika020057
Postat pe 2 Mai 2009 19:27
De la: kudika019940, la data 2009-05-02 14:33:17 Parerea mea , ca fetele , sunt frumoase intotdeauna cand au parul lung . Parul lung este o dovada a feminitatii , a elegantei . Uitati-va la toate vedetele , care au parul lung , sunt foarte frumoase , nu-i asha ? Este adevarat- unora le sta bine cu parul scurt , dar nnu poti spune k nu iti sta bine cu parul lung , indiferent ce fatza ai .
Deci , fetelor , asta e parerea mea . Si va o spun din propie experientza , pt k eu am facut prostia de a imi tunde parul kre era pana aproape de fund , frumos si ingrijit , pana la umri , iar acum plang dupe el , s aimi creasca .

va pooop :x
shi s afitzi mereu frumoase!


draga mea, eu chiar pot spune ca nu-mi sta bine cu parul lung. ca sa-mi stea bine am nevoie de foarte mult volum, ori daca e lung se lasa din cauza ca am firul foarte greu. singura solutie ar fi sa-mi fac breton, dar n-am nici o sansa sa-l fac sa stea unde vreau eu, deci tot n-am facut nici o branza.
concluzie : parul meu e frumos cand e lung, dar eu nu sunt frumoasa cand am parul lung.
Lexy87
Postat pe 2 Mai 2009 21:59
eu m-am razgandit nu prefer nici lung nici scurt prefer sa fie cheala
_dulcik_
Postat pe 3 Mai 2009 00:55
parerea mea e ca mai bine parul lung la o fata..nu foarte lung mediu si lung ..nush da o nota mai feminina ... dar la fel de bine poate sa ii stea unei femei si cu parul scurt depinde mult de cum il aranjezi.....iar la barbati parul scurt categoric
eya
Postat pe 3 Mai 2009 12:41
Servus, fetelor!
Hehe...eu am parul scurt, iar prietenul meu are parul fooooooaaaaarte lung.
Suntem frumosi amandoi, na...
Important e sa porti ce ti se potriveste, valabil pt. haine, par, machiaj etc. Eu am incercat toate lungimile (mai putin 0 ) si cred sincer ca cel mai bine arat cu parul scurt. Nu cred ca sunt mai putin feminina...

Postat pe 3 Mai 2009 17:12
jumi juma
Diavolyta_
Postat pe 4 Mai 2009 19:52
ca mi-am amintit de o manea care m-a inebunit zilele trecute o asculta vecinu in draci
parul lung si mintea scurta ce femeie prefacuta
atat am retinut
_dulcik_
Postat pe 4 Mai 2009 23:19
Cred ca trebuie sa se potriveasca cu personalitatea, fizionomia si varsta.
anonymma
Postat pe 5 Mai 2009 19:50
De la: _dulcik_, la data 2009-05-04 23:19:28ca mi-am amintit de o manea care m-a inebunit zilele trecute o asculta vecinu in draci
parul lung si mintea scurta ce femeie prefacuta
atat am retinut




tu ai parul scurt?
ella_c
Postat pe 5 Mai 2009 19:52
Diavolyta_
Postat pe 5 Mai 2009 19:53
pup ella
Diavolyta_
Postat pe 5 Mai 2009 19:54
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-05 19:54:27pup ella


pup si io
ella_c
Postat pe 5 Mai 2009 19:56
lung dar bine ingrijit...fara vf deteriorate...
deelisha
Postat pe 5 Mai 2009 20:58
De la: ella_c, la data 2009-05-05 19:52:42
De la: _dulcik_, la data 2009-05-04 23:19:28ca mi-am amintit de o manea care m-a inebunit zilele trecute o asculta vecinu in draci
parul lung si mintea scurta ce femeie prefacuta
atat am retinut




tu ai parul scurt?


mai il am mediu nici lung nici scurt.. da acum vreau extensii sa il fac lung pana la fund
_dulcik_
Postat pe 6 Mai 2009 23:27
Eu toata viata am avut parul lung si mai este si foarte des, asha ca mereu am primit complimente pentru el, insa mereu mi-am dorit sa ma tund scurt, gen periuta si am s-o fac probabil la primavara. Cel mai important lucru nu este lungimea parului ci daca este curat si aranjat, daca mai are si un luciu este perfect k degeaba este lung pana in talie dak este prins in coada mereu, arata foarte urat, dupa parerea mea.
valicica101
Postat pe 8 Octombrie 2009 12:13
lung cat de lung se poate,eu il am mijlociu e ondulat aproape crezt si creste fffffffffff greu, dar imi sunt fff geloasa pe fetele care le vad cu un par lung si frumos si eu vreau un par luuuuuuung,dar nu imi creste ufffaaaaa
lory_love
Postat pe 8 Octombrie 2009 12:43
Pai... normal parul lung
simpatikutza13
Postat pe 2 Ianuarie 2010 18:54
ufff, eu una... prefer tipele doar pt privit iar mai atragatosre cred ca le gasesc pe acelea... cu parul lung! da, ma dezamagesc, ma alatur turmei.... sunt mai feminine acestea, desi o tipa tunsa scurt sexi, gen winona rider, sau tunsa bob, si cu o atitudine adeccata m-ar inspira profund....
eu am parul lung, blond (ex. roscat ) iar al meu prieten are parul mai lung decat al meu si pot spune mai stralucitor? da, e f atent cu parul lui.
si el prefera tot fetele cu parul lung, ma tunsesem eu bob acum vrteo 2 ani, si cik acum is mai atrafatoare va pup
elly_chiuti
Postat pe 5 Ianuarie 2010 14:10
atragatoare, scriu repede si vartos, scuzele mele
elly_chiuti
Postat pe 5 Ianuarie 2010 14:11
De la: noctiferya, la data 2010-01-05 14:10:30ufff, eu una... prefer tipele doar pt privit iar mai atragatosre cred ca le gasesc pe acelea... cu parul lung! da, ma dezamagesc, ma alatur turmei.... sunt mai feminine acestea, desi o tipa tunsa scurt sexi, gen winona rider, sau tunsa bob, si cu o atitudine adeccata m-ar inspira profund....
eu am parul lung, blond (ex. roscat ) iar al meu prieten are parul mai lung decat al meu si pot spune mai stralucitor? da, e f atent cu parul lui.
si el prefera tot fetele cu parul lung, ma tunsesem eu bob acum vrteo 2 ani, si cik acum is mai atrafatoare va pup


Domnisoara ai auzit despre DEX? TE ROG NU UCIDE LIMBA ROMANA
heroes
Postat pe 5 Ianuarie 2010 14:12
De la: noctiferya, la data 2010-01-05 14:11:42atragatoare, scriu repede si vartos, scuzele mele

da cine te grabeste puisor?
stiu!stiu!
gandurile care dau navala si nu mai stiu pe care sa-l asculti intai!
one_size
Postat pe 5 Ianuarie 2010 14:13
De la: heroes, la data 2010-01-05 14:12:04
De la: noctiferya, la data 2010-01-05 14:10:30ufff, eu una... prefer tipele doar pt privit iar mai atragatosre cred ca le gasesc pe acelea... cu parul lung! da, ma dezamagesc, ma alatur turmei.... sunt mai feminine acestea, desi o tipa tunsa scurt sexi, gen winona rider, sau tunsa bob, si cu o atitudine adeccata m-ar inspira profund....
eu am parul lung, blond (ex. roscat ) iar al meu prieten are parul mai lung decat al meu si pot spune mai stralucitor? da, e f atent cu parul lui.
si el prefera tot fetele cu parul lung, ma tunsesem eu bob acum vrteo 2 ani, si cik acum is mai atrafatoare va pup


Domnisoara ai auzit despre DEX? TE ROG NU UCIDE LIMBA ROMANA

ce-i ala?primul capitol al Kamasutrei?
one_size
Postat pe 5 Ianuarie 2010 14:15
mie ? hmm .. mie mi-e clar! mie imi plac fetele cu parul lung ... la subsuori
Arthur_Rogers
Postat pe 5 Ianuarie 2010 14:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce faci atunci cand nu esti sigura de o relatie? 8 De la: miss_darine 20 Noiembrie 2009 20:34
DE CE MINTIM? DE CE NE JUCAM DE-A DRAGOSTEA? 11 De la: danaeu 21 August 2010 11:17
Ce faci, atunci cand nu ai ce face? 6 De la: vas25 15 Aprilie 2009 13:13
Filmul "The Secret" 69 De la: joana_rise 20 Decembrie 2008 15:31
se mai poarta? 8 De la: kudika344657 28 Decembrie 2010 06:54