Setari Cookie-uri

cum sunt barbatii israelieni?

vezi ca mai sunt vreo 10 topicuri deschise pe teme asemanatoare, cu sute de povesti,.... ai ce citi
adina_black
Postat pe 14 Noiembrie 2009 15:30
De la: gabyandreas, la data 2009-03-03 11:31:58stie cineva cum sunt barbatii israelieni|?ca si fire ma refer,intr-o relatie.ce le place?ce nu le place?asa o caracterizare generala?a intalnit cineva intr-o relatie caliati si defecte ale cestora? ms mult! astept raspunsuri!


Cica e.vr.e.i.i au inventat DRAGOSTEA ca sa poata face si ei SEX fara bani.

Simply_The_Best
Postat pe 15 Noiembrie 2009 00:33
sint veseli,atenti cu femeile,dragastosi,protectori,iubitori si buni amanti.
mihaelahantari
Postat pe 2 Decembrie 2009 07:52
cica fac amor printr-o gaura de la cearceaf
FRANNNCE
Postat pe 2 Decembrie 2009 08:59
:P depinde de la om la om, nu toti sunt la fel
eu cunosc un arab din israel. un prieten sincer, cu simtul umorului, o persoana extraordinara, ma inteleg f bine cu el:P
in general pt arabi, familia este f importanta, parintii sunt ca niste sfinti, nu ies din cuvantul lor, majoritatea isi doresc neveste virgine :P , relatii de lunga durata, tin deasemenea f mult si la religia lor!
roxxxanna
Postat pe 2 Decembrie 2009 19:18
Barbatii israelienii sunt tare draguti, manierati si buni amanti. Le displac in mod deosebit perversiunile sexuale de tip sex oral, anal, masturbatie, deoarece cred in Talmud, iar Talmudul interzice ferm chestiile astea. Au un fizic foarte armonios, gratie stagiului militar si stiu cum anume sa faca bani, desi le place teribil de tare sa se vaiete din cauza saraciei. Va sfatuiesc sa nu-i credeti atunci cand sa vaieta. O fac numai ca sa atraga atentia asupra lor. Ei in fond sunt niste optimisti incurabili. Si la Auschwitz au fost optimisti. Stiu asta deoarece un var de-al meu a supravietuit acestui lagar de exterminare.
Israelienii nu cred in horoscoape si isi creeaza norocul asa cum doresc. Ei nu cred nici in mantuire. Se mantuiesc singuri si si-au construit templul al treilea in propriile lor fapturi. Per ansamblu, va recomand cuplarea cu un israelian. Merita!
ileanaadrianastan
Postat pe 14 Mai 2011 16:57
barbatii israelieni sunt VARZA.
bucifer
Postat pe 17 Mai 2011 23:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Prietenul meu are probleme cu implicarea afectiva intr-o relatie 8 De la: kudika_1002866 7 Septembrie 2016 19:13
Cum sa-l cuceresti si sa-l faci al tau 54 De la: guru_ion 6 Noiembrie 2011 20:02
cum sa o inteleg si pe asta 39 De la: pacifista 8 Septembrie 2009 13:54
Mutatul impreuna 26 De la: kudika_20652 3 Martie 2013 08:52
salut 3 De la: selket 25 Iunie 2009 21:36