Setari Cookie-uri

Ce parere au barbatii despre femeile cu care au avut o aventura?

Hello all,

Bine v-am gasit!

Propun un nou subiect in seara asta: Ce parere au barbatii despre femeile cu care au avut o aventura? Si ma intereseaza in mod deosebit ce credeti depre ele, daca le mai cautati sau nu, sau pana unde ati merge pentru a le avea???

Astept raspunsurile voastre!

Kiss ya all..
sky_spy
Postat pe 5 Martie 2009 19:49
daca a fost o aventura nu au de ce sa le mai caute, decat pentru inca o partida
... sau poate in cazul in care tipa nu voia decat o aventura, iar tipul mai mult, sa incerce sa o caute, sa fie a lui....
kitty_krieger
Postat pe 5 Martie 2009 19:59
...e o intrebare pentru barbati...asa ca fetelor haideti sa ne abtinem de la comentarii ..poate aflam si noi lucruri noi de la barbati ;)
__LL__
Postat pe 5 Martie 2009 20:05
femeia cui...???
si de ce doar una..
stef_Sultanu
Postat pe 5 Martie 2009 20:19
hy luckyyyLuke,

intradevar e o intrebare pt barbati, dar pot raspunde si femeile... Cu totii am avut parte de aventuri .... eu vrea sa stiu parerea voastra dupa. Daca o cautati sau nu, si daca da de ce? Sau cat de mult luptati?




sky_spy
Postat pe 5 Martie 2009 21:01
De la: sky_spy, la data 2009-03-05 21:01:15hy luckyyyLuke,

intradevar e o intrebare pt barbati, dar pot raspunde si femeile... Cu totii am avut parte de aventuri .... eu vrea sa stiu parerea voastra dupa. Daca o cautati sau nu, si daca da de ce? Sau cat de mult luptati?







pfffftiu, m-ai nimerit ca nuca in perete ...ma vad nevoita sa ma abtin de la comentarii ...io's curioasa sa vad ce declara baietii ...dar vad ca la ora asta sunt si ei cam retinutzi ...o fi nevoie de patratul rosu...???
LL :)
__LL__
Postat pe 5 Martie 2009 21:06
poi..,daca merita,o caut..
de nu sta ,o alerg pana se-mpiedica si-o fac sa-mi multumeasca
stef_Sultanu
Postat pe 5 Martie 2009 21:11
De la: stef_Sultanu, la data 2009-03-05 21:11:15poi..,daca merita,o caut..
de nu sta ,o alerg pana se-mpiedica si-o fac sa-mi multumeasca


Opa ....si poti sa ne dai detalii ce ar trebui sa se intample ca sa merite ...intelegi tu ce vreau sa spun
Sunt si eu curioasa ..vreau sa intru in mintea ta :D Imi dai voie ?
__LL__
Postat pe 5 Martie 2009 21:13
Pai hai sa-ti spun eu ce cred.Daca exista si o a doua sau a treia sau mai multe intalniri ,inseamna ca barbatul respectiv a avut o parere buna .Daca ramane la stadiul de aventura "de-o noapte"...nu i-a placut !

Nu ai specificat durata "actiunii".Dar cum bine spunea LL ,barbatii ar trebui sa raspunda,eu nu pot decat sa bat campii.
Barbatii dupa acest forum nu sunt adeptii aventurilor...ca dovada ca ocolesc acest topic.
ella_c
Postat pe 5 Martie 2009 21:15


ha ha sa fie oare o intrebare prea directa? sau nu vor sa se destainuie.....

cu toate astea astept parerile oamenilor deschisi, curajosi si cu o experienta de viatza!
sky_spy
Postat pe 5 Martie 2009 21:16
aventura poate fi si o "relatie" de o saptamana, doua..
daca a fost doar de-o noapte nu inseamna neaparat ca nu i-a placut, ci poate insemna si ca voia doar sa si-o traga....

Ma scuzati ca ma bag, dar chiar am cunoscut foarte multi oameni la viata mea (si din cauza meseriei) si de-aia consider ca-mi pot da cu parerea....
kitty_krieger
Postat pe 5 Martie 2009 21:20
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-05 21:20:21aventura poate fi si o "relatie" de o saptamana, doua..
daca a fost doar de-o noapte nu inseamna neaparat ca nu i-a placut, ci poate insemna si ca voia doar sa si-o traga....

Ma scuzati ca ma bag, dar chiar am cunoscut foarte multi oameni la viata mea (si din cauza meseriei) si de-aia consider ca-mi pot da cu parerea....


Da-ti pisicuto cu parerea!Asta vrea fata!
ella_c
Postat pe 5 Martie 2009 21:21
haideti ca o dau dintr-una in alta ....pe mine ma deranjeaza, e putin spus deranjeaza,sunt o delicata ca intodeauna, barbatii care vorbesc despre intimitatile pe care le-au avut cu diferite persoane de sex feminin ...se lauda ca au facut ei pe dracu in patru ca asa si pe dincolo ...deci imi vine sa-i bat in gura ca pe coasa ....de ce nu pot sa-si tina dracu gura ...ei dau si nume si adresa si nr de tel ...si cum era ...si ce facea ...si unde avea alunitzele...jenanat ...urat, oribil de un prost gust grozav !!!



gata, m-am calmat :))) va tzuc ! Ella , iubita, ce faci ? esti bine ?? baietii sunt retinuti in seara asta ...pentru ca ai nostri kudiki nu sunt ca aia de ii descriam eu mai sus :) !!!
__LL__
Postat pe 5 Martie 2009 21:21
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-05 21:20:21aventura poate fi si o "relatie" de o saptamana, doua..
daca a fost doar de-o noapte nu inseamna neaparat ca nu i-a placut, ci poate insemna si ca voia doar sa si-o traga....

Ma scuzati ca ma bag, dar chiar am cunoscut foarte multi oameni la viata mea (si din cauza meseriei) si de-aia consider ca-mi pot da cu parerea....


E treaba cu instinctul animalic ...au si femeile asa ceva ..numa' ca si-l ascund mai bine ...sau incearca si ele cum pot ''sa-l tina in frau '':)))
He he ma dau eu rotunda aici ...Pisi ...spune ne, suntem aici sa mai invatam una alta :D
__LL__
Postat pe 5 Martie 2009 21:24
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-05 21:21:57haideti ca o dau dintr-una in alta ....pe mine ma deranjeaza, e putin spus deranjeaza,sunt o delicata ca intodeauna, barbatii care vorbesc despre intimitatile pe care le-au avut cu diferite persoane de sex feminin ...se lauda ca au facut ei pe dracu in patru ca asa si pe dincolo ...deci imi vine sa-i bat in gura ca pe coasa ....de ce nu pot sa-si tina dracu gura ...ei dau si nume si adresa si nr de tel ...si cum era ...si ce facea ...si unde avea alunitzele...jenanat ...urat, oribil de un prost gust grozav !!!



gata, m-am calmat :))) va tzuc ! Ella , iubita, ce faci ? esti bine ?? baietii sunt retinuti in seara asta ...pentru ca ai nostri kudiki nu sunt ca aia de ii descriam eu mai sus :) !!!


Buna LL! Te urmaream cumintica din umbra...Esti o adevarata "viespe"
ella_c
Postat pe 5 Martie 2009 21:24
http://www.youtube.com/watch?v=3OIBFleys5c
G_Bogdan
Postat pe 5 Martie 2009 21:26
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-05 21:21:57haideti ca o dau dintr-una in alta ....pe mine ma deranjeaza, e putin spus deranjeaza,sunt o delicata ca intodeauna, barbatii care vorbesc despre intimitatile pe care le-au avut cu diferite persoane de sex feminin ...se lauda ca au facut ei pe dracu in patru ca asa si pe dincolo ...deci imi vine sa-i bat in gura ca pe coasa ....de ce nu pot sa-si tina dracu gura ...ei dau si nume si adresa si nr de tel ...si cum era ...si ce facea ...si unde avea alunitzele...jenanat ...urat, oribil de un prost gust grozav !!!

mai sunt si viermi d-astia cu picioare, pe care nu i-au invatat parintii respectul fata de semeni
kitty_krieger
Postat pe 5 Martie 2009 21:27
De la: G_Bogdan, la data 2009-03-05 21:26:05http://www.youtube.com/watch?v=3OIBFleys5c


asta-i parerea ta despre subiectul in cauza?
kitty_krieger
Postat pe 5 Martie 2009 21:28

am invitat pe toata lumea, asadar vreau sa aud cat mai multe pareri.

ma refer la aventurile alea de one night long, straingers in the night ...

cu toate astea in cazul eu a fost un before si un after .... dar, only one night (still now... )
sky_spy
Postat pe 5 Martie 2009 21:28
De la: G_Bogdan, la data 2009-03-05 21:26:05http://www.youtube.com/watch?v=3OIBFleys5c



Bravo Bogdan! Frumoasa intorsatura!!
Decat sa nu raspunzi deloc..
ella_c
Postat pe 5 Martie 2009 21:29
De la: ella_c, la data 2009-03-05 21:24:56
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-05 21:21:57haideti ca o dau dintr-una in alta ....pe mine ma deranjeaza, e putin spus deranjeaza,sunt o delicata ca intodeauna, barbatii care vorbesc despre intimitatile pe care le-au avut cu diferite persoane de sex feminin ...se lauda ca au facut ei pe dracu in patru ca asa si pe dincolo ...deci imi vine sa-i bat in gura ca pe coasa ....de ce nu pot sa-si tina dracu gura ...ei dau si nume si adresa si nr de tel ...si cum era ...si ce facea ...si unde avea alunitzele...jenanat ...urat, oribil de un prost gust grozav !!!



gata, m-am calmat :))) va tzuc ! Ella , iubita, ce faci ? esti bine ?? baietii sunt retinuti in seara asta ...pentru ca ai nostri kudiki nu sunt ca aia de ii descriam eu mai sus :) !!!


Buna LL! Te urmaream cumintica din umbra...Esti o adevarata "viespe"


Ups..si eu care credeam ca nu observa nimeni ... ...eh, ce sa fac si eu ...ma mentin in forma..de cozonac ...si asta e doar inceputul :D!
Da ce te face sa spui asta ....ca la tine trimit numa' mierea ...acul il pastrez pentru ''parias'':)))
__LL__
Postat pe 5 Martie 2009 21:30
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-05 21:27:11
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-05 21:21:57haideti ca o dau dintr-una in alta ....pe mine ma deranjeaza, e putin spus deranjeaza,sunt o delicata ca intodeauna, barbatii care vorbesc despre intimitatile pe care le-au avut cu diferite persoane de sex feminin ...se lauda ca au facut ei pe dracu in patru ca asa si pe dincolo ...deci imi vine sa-i bat in gura ca pe coasa ....de ce nu pot sa-si tina dracu gura ...ei dau si nume si adresa si nr de tel ...si cum era ...si ce facea ...si unde avea alunitzele...jenanat ...urat, oribil de un prost gust grozav !!!

mai sunt si viermi d-astia cu picioare, pe care nu i-au invatat parintii respectul fata de semeni

DAAAAAA Pisiii !!!
Insa ...viermii sunt dragutzi ..eu mor dupa toate vietatile pamantului ..mie imi plac si soarecii si toate cele ..paianjeni ...serios ...sunt zuza rau ...
Astia merita batuti de mici cu pliciul ...vb lu' moga :))))
__LL__
Postat pe 5 Martie 2009 21:33
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-05 21:28:25
De la: G_Bogdan, la data 2009-03-05 21:26:05http://www.youtube.com/watch?v=3OIBFleys5c


asta-i parerea ta despre subiectul in cauza?


Masina este in parcare ,asteapta aventura ,te bagi?
G_Bogdan
Postat pe 5 Martie 2009 21:35
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-05 21:30:20Ups..si eu care credeam ca nu observa nimeni ... ...eh, ce sa fac si eu ...ma mentin in forma..de cozonac ...si asta e doar inceputul :D!
Da ce te face sa spui asta ....ca la tine trimit numa' mierea ...acul il pastrez pentru ''parias'':)))


hahaha...pai ce ti-am facut eu ca sa ma intepi??Nu era vorba de mine
Si eu am fost bagata in aceeasi categorie,dar m-am hotarat sa nu mai raspund acolo unde pur si simplu ma apuca pandaliile...
E mai sanatos pentru nervii mei..
ella_c
Postat pe 5 Martie 2009 21:35
:)))))))))))) ...ella ai o invitatie ..in parcare ....
__LL__
Postat pe 5 Martie 2009 21:35
De la: G_Bogdan, la data 2009-03-05 21:35:04
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-05 21:28:25
De la: G_Bogdan, la data 2009-03-05 21:26:05http://www.youtube.com/watch?v=3OIBFleys5c


asta-i parerea ta despre subiectul in cauza?


Masina este in parcare ,asteapta aventura ,te bagi?

nu, ca am pisoi
kitty_krieger
Postat pe 5 Martie 2009 21:37
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-05 21:35:49:)))))))))))) ...ella ai o invitatie ..in parcare ....


Eu?????????????

Nu cred...Eram deja in masina...
ella_c
Postat pe 5 Martie 2009 21:37
De la: sky_spy, la data 2009-03-05 21:28:55
am invitat pe toata lumea, asadar vreau sa aud cat mai multe pareri.

ma refer la aventurile alea de one night long, straingers in the night ...

cu toate astea in cazul eu a fost un before si un after .... dar, only one night (still now... )

poate a vrut doar distractie....
eu nu mi-as bate capul prea mult cu asta
kitty_krieger
Postat pe 5 Martie 2009 21:38
Ella !!!!!!!!!!!!
__LL__
Postat pe 5 Martie 2009 21:40
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-05 21:40:41Ella !!!!!!!!!!!!



LL,cand esti barbat istet si vrei o aventura ,te orientezi un pic..
Pai cu mine trece anu ' si nu vede saracu aventura,...Io mi-s daia cu principii!
Adica tre' sa ma ia de nevasta
ella_c
Postat pe 5 Martie 2009 21:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
raspunde-ti va rog 63 De la: darksukkubus69 21 Noiembrie 2009 22:48
ce 7 De la: Metal_spell 8 Decembrie 2009 12:35
E ciudat el, sau doar modul meu de-a gandi ?? 59 De la: felixcat 15 Iunie 2011 12:02
PARERI 14 De la: kudika183480 25 Mai 2010 19:56
Cum sa fac??.. 24 De la: kudika_pudika 14 Decembrie 2011 16:03