Setari Cookie-uri

Ce parere au barbatii despre femeile cu care au avut o aventura?

daca e doar o aventura poate ca nu ne intereseaza parerea masculilor............niste armasari trebuiesc tratati ca niste armasari......... .........se spune ca o iapa e atat de isteata ca-si alege din toata herghelia doar un singur armasar..........adica ceva calitativ
concordia
Postat pe 4 Decembrie 2009 20:36
Nu au o parere buna.Prietenul meu a avut o aventura de 6 luni cu o fata.N-a fost o relatie normala,o cauta mai mult cand era beat si avea nevoie de o femeie,nu o suna,nu ii acorda atentie,pleca fara sa-i spuna unde,nu o tinea de mana,nu o respecta.E vina ei ca a vrut asa ceva,nu o deranja,se simtea in largul ei.N-avea cum sa iubeasca o astfel de fata,care se injoseste,face orice pentru bani.
annna_larysssa
Postat pe 6 Decembrie 2009 13:41
De la: annna_larysssa, la data 2009-12-06 13:41:53Nu au o parere buna.Prietenul meu a avut o aventura de 6 luni cu o fata.N-a fost o relatie normala,o cauta mai mult cand era beat si avea nevoie de o femeie,nu o suna,nu ii acorda atentie,pleca fara sa-i spuna unde,nu o tinea de mana,nu o respecta.E vina ei ca a vrut asa ceva,nu o deranja,se simtea in largul ei.N-avea cum sa iubeasca o astfel de fata,care se injoseste,face orice pentru bani.

Larisa- tu in ce calitate iti dai cu parerea?
Purtatoare de cuvant? :-))
De unde stii tu toate amanuntele astea "picante" ( "nu o tinea de mana" "pleca fara sa-i spuna unde " :-))
In ce lume trati voi, copilasi?
Mai lasa-le naibii de telenovele latino-americane- ca va ancraseaza creierul de tot in niste patern-uri de care rade pana si fiica-mea ( de 5 ani), si vezi cum stai la capitolul logica;

La asa gandire ( si specimene)- asa comportament barbatesc!
G_I_JOE
Postat pe 7 Decembrie 2009 10:28
salut!
Eu nu am avut vreo aventura - aventura in conceptia mea presupune a fi implicat/a deja intr-o relatie si a avea o escapada.
Acum, depinde de fiecare ce intelege prin aventura:
- a avea o relatie extraconjugala;
- a avea o seara de sex cu o persoana cu care nu formezi un cuplu;
- a avea o escpada in afara relatiei doar de o seara
- etc;
Dar, mare atentie pentru ca, si dintr-o dorinta doar dee aventura, se pot starni sentimente (fie p[ina se consuma acea partida de sex), fie dupa, si daca persoana ce incepe sa implice sentimente este deja implicata intr-o relatie, nu e deloc bine. Fiti foarte atenti, si nu va jucati! Puteti suferi foarte mult atat voi, cat si alte persoane de langa voi.


cattharsies
Postat pe 7 Decembrie 2009 11:28
De la: stef_Sultanu, la data 2009-03-05 20:19:18femeia cui...???
si de ce doar una..

=))
blondiewishes
Postat pe 13 Decembrie 2009 23:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
stiu ca relatia nu va duce nicaieri...si, totusi... 20 De la: kudika083394 30 Noiembrie 2009 20:12
Dilema 4 De la: lexxya88 29 Iulie 2014 07:49
nu stiu ce sa fac:( 23 De la: Narcisa_Ana 4 Decembrie 2009 21:31
dupa ce iti dai seama ca iubesti pe cineva . . . ? 7 De la: _dulcik_ 6 Iulie 2009 13:40
oare ar trebui sa-l uit? 14 De la: andreea1976 23 Mai 2009 11:45