Setari Cookie-uri

Barbatilor le place atat de mult sa fie libertini??

Daca nu il caut vreo 2 zile,cand vorbim e bine.vorbeste frumos,ne intelegem,de toate.Daca incep iar sa il sun,sa intru pe el si sa il caut mai des iar zice sa nu il mai caut ca ma cauta el...mai nou zice ca ma cauta el cand e nevoie dar eu sa nu il mai caut ca nu e frumos ca o fata sa faca asa ceva cu un baiat...are dreptate stiu::(( dar il iubesc mult de tot...nu stiu ce sa ma mai fac...nu am mai vorbit 3 zile pana ieri,iar ieri cand am vb a fost ok,am vorbit.mi-a trimis mesaje,am vorbit si la telefon.
Dar azi cand am inceput sa il sun iarasi,a zis sa nu il mai caut ...
:((:((

credeti ca daca il las va veni el la mine?:(oare de ce nu ii place sa il caut ...?
asa sunt toti?
Eleenna
Postat pe 9 Martie 2009 22:06
OMG, ai deschis un nou topic ?! Daca e vorba de aceeasi problema, de ce nu poti sa scrii in acelasi topic?!
elfuletz5
Postat pe 9 Martie 2009 23:45
De la: elfuletz5, la data 2009-03-09 23:45:33OMG, ai deschis un nou topic ?! Daca e vorba de aceeasi problema, de ce nu poti sa scrii in acelasi topic?!


Da de ce te mai mira ca se poarta asa ..??? Ar trebui sa te astepti la mai rau ..serios ....pun pariu ca tipul nu are mai mult de 22 de ani maxim ..poate ne explici ce anume iubesti la el ...( atunci cand nu-ti vorbeste de sus si iti da cu flit )...
Deja ma doare capul ... ..eu la varsta ta ..ma gandeam la facultati, scriam poezii ...nu ca ma laud ..dar eu cred ca ar trebui sa te iubesti mai mult..am mai zis asta ..ma tot repet ca o baba decrepita ..poate poate o ajuta pe cineva la ceva ... ...
__LL__
Postat pe 10 Martie 2009 03:05
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-10 03:05:02
De la: elfuletz5, la data 2009-03-09 23:45:33OMG, ai deschis un nou topic ?! Daca e vorba de aceeasi problema, de ce nu poti sa scrii in acelasi topic?!


Da de ce te mai mira ca se poarta asa ..??? Ar trebui sa te astepti la mai rau ..serios ....pun pariu ca tipul nu are mai mult de 22 de ani maxim ..poate ne explici ce anume iubesti la el ...( atunci cand nu-ti vorbeste de sus si iti da cu flit )...
Deja ma doare capul ... ..eu la varsta ta ..ma gandeam la facultati, scriam poezii ...nu ca ma laud ..dar eu cred ca ar trebui sa te iubesti mai mult..am mai zis asta ..ma tot repet ca o baba decrepita ..poate poate o ajuta pe cineva la ceva ... ...


Nu stiu cat are el...dar ea are 15!
Dar mai conteaza asta?Este doar un mic amanunt...Cand dragostea e mare ce mai conteaza...
ella_c
Postat pe 10 Martie 2009 03:52
De la: ella_c, la data 2009-03-10 03:52:13
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-10 03:05:02
De la: elfuletz5, la data 2009-03-09 23:45:33OMG, ai deschis un nou topic ?! Daca e vorba de aceeasi problema, de ce nu poti sa scrii in acelasi topic?!


Da de ce te mai mira ca se poarta asa ..??? Ar trebui sa te astepti la mai rau ..serios ....pun pariu ca tipul nu are mai mult de 22 de ani maxim ..poate ne explici ce anume iubesti la el ...( atunci cand nu-ti vorbeste de sus si iti da cu flit )...
Deja ma doare capul ... ..eu la varsta ta ..ma gandeam la facultati, scriam poezii ...nu ca ma laud ..dar eu cred ca ar trebui sa te iubesti mai mult..am mai zis asta ..ma tot repet ca o baba decrepita ..poate poate o ajuta pe cineva la ceva ... ...


Nu stiu cat are el...dar ea are 15!
Dar mai conteaza asta?Este doar un mic amanunt...Cand dragostea e mare ce mai conteaza...


Am auzit de atata dragoste de genul asta pe acest forum incat zau daca imi mai doresc dragoste ...m-as duce asa intr-un loc unde sa nu mai aud de nimeni si de nimik .... ..ar mai fi o persoana doua pe care le-as lua cu mine ..de ce sa nu zic nu ..;))) ...dar ideea o intelegi tu ...This kind of luv sucks big time !
__LL__
Postat pe 10 Martie 2009 03:57
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-10 03:57:55
Am auzit de atata dragoste de genul asta pe acest forum incat zau daca imi mai doresc dragoste ...m-as duce asa intr-un loc unde sa nu mai aud de nimeni si de nimik .... ..ar mai fi o persoana doua pe care le-as lua cu mine ..de ce sa nu zic nu ..;))) ...dar ideea o intelegi tu ...This kind of luv sucks big time !


Hai mai LL,cum sa nu-ti doresti dragoste?Toti ne dorim...
Sau poate sunt eu mai visatoare?Sau aeriana?

Unele persoane nici nu stiu ce e aia...Cred ca daca s-au tavalit cu unu cine stie pe unde ,au avut parte de dragoste.
Asta e faza cu forumurile acestea..Poti veni aici si sa debitezi tot ce stii ca cei dn cercul tau de cunostinte nu ar accepta sau te-ar judeca...
De ce copila asta si-a modificat varsta la profil?Ca sa credem noi ca e mai mare..

ella_c
Postat pe 10 Martie 2009 04:06
Lucky ,am vazut ca ai scris dar nu ti-a luat mesajul...Cred ca ai bagat ceva "contimente"...

Incep sa ma pregatesc de plecare.Te pup si-ti doresc somnic dulce si usor!
Inca nu m-am luminat cum sa-ti spun ..Noapte buna sau Buna dimineata!?
ella_c
Postat pe 10 Martie 2009 04:20
De la: ella_c, la data 2009-03-10 04:20:11Lucky ,am vazut ca ai scris dar nu ti-a luat mesajul...Cred ca ai bagat ceva "contimente"...

Incep sa ma pregatesc de plecare.Te pup si-ti doresc somnic dulce si usor!
Inca nu m-am luminat cum sa-ti spun ..Noapte buna sau Buna dimineata!?


Odihna placuta mie ...am nevoie pentru maine sa fiu fresh ..tre sa alerg pe cineva si tie spor la munci !!!Si un pup mare si gras cat o zi de post !!!
__LL__
Postat pe 10 Martie 2009 04:25
De la: ella_c, la data 2009-03-10 04:20:11Lucky ,am vazut ca ai scris dar nu ti-a luat mesajul...Cred ca ai bagat ceva "contimente"...

Incep sa ma pregatesc de plecare.Te pup si-ti doresc somnic dulce si usor!
Inca nu m-am luminat cum sa-ti spun ..Noapte buna sau Buna dimineata!?



N-am condimente in repertoriu, doar la nervi maximi ...dar aia nu pot fi scosi la iveala de un forum ...:D:D:D:..si kudikii dorm la ora asta ..nu stau ei sa pazeasca doua insomniace sexoase :)))
__LL__
Postat pe 10 Martie 2009 04:26
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-10 04:26:32
De la: ella_c, la data 2009-03-10 04:20:11Lucky ,am vazut ca ai scris dar nu ti-a luat mesajul...Cred ca ai bagat ceva "contimente"...

Incep sa ma pregatesc de plecare.Te pup si-ti doresc somnic dulce si usor!
Inca nu m-am luminat cum sa-ti spun ..Noapte buna sau Buna dimineata!?



N-am condimente in repertoriu, doar la nervi maximi ...dar aia nu pot fi scosi la iveala de un forum ...:D:D:D:..si kudikii dorm la ora asta ..nu stau ei sa pazeasca doua insomniace sexoase :)))



Hai ca ma faci sa zambesc de dimineata!

ella_c
Postat pe 10 Martie 2009 04:28
De la: Eleenna, la data 2009-03-09 22:06:32 Daca nu il caut vreo 2 zile,cand vorbim e bine.vorbeste frumos,ne intelegem,de toate.Daca incep iar sa il sun,sa intru pe el si sa il caut mai des iar zice sa nu il mai caut ca ma cauta el...mai nou zice ca ma cauta el cand e nevoie dar eu sa nu il mai caut ca nu e frumos ca o fata sa faca asa ceva cu un baiat...are dreptate stiu::(( dar il iubesc mult de tot...nu stiu ce sa ma mai fac...nu am mai vorbit 3 zile pana ieri,iar ieri cand am vb a fost ok,am vorbit.mi-a trimis mesaje,am vorbit si la telefon.
Dar azi cand am inceput sa il sun iarasi,a zis sa nu il mai caut ...
:((:((

credeti ca daca il las va veni el la mine?:(oare de ce nu ii place sa il caut ...?
asa sunt toti?


ce tzarannnnnn........... ia nu-i mai raspunde la telefon si baga-l pe undeva, daca tu chiar nu potzi sa-l dai draq, incearca mai multa indiferentza
cristi_nne
Postat pe 10 Martie 2009 09:07
De la: ella_c, la data 2009-03-10 04:28:12
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-10 04:26:32
De la: ella_c, la data 2009-03-10 04:20:11Lucky ,am vazut ca ai scris dar nu ti-a luat mesajul...Cred ca ai bagat ceva "contimente"...

Incep sa ma pregatesc de plecare.Te pup si-ti doresc somnic dulce si usor!
Inca nu m-am luminat cum sa-ti spun ..Noapte buna sau Buna dimineata!?



N-am condimente in repertoriu, doar la nervi maximi ...dar aia nu pot fi scosi la iveala de un forum ...:D:D:D:..si kudikii dorm la ora asta ..nu stau ei sa pazeasca doua insomniace sexoase :)))



Hai ca ma faci sa zambesc de dimineata!



OMG, fetelor, era ora 4 dimineata cand postati ?
elfuletz5
Postat pe 10 Martie 2009 20:30
De la: elfuletz5, la data 2009-03-10 20:30:19
OMG, fetelor, era ora 4 dimineata cand postati ?


Buna Elfuletz

da,noi postam de la 2.00.Ne da kudikul un premiu..o maslina,o grisina ...ceva
ella_c
Postat pe 10 Martie 2009 20:36
De la: ella_c, la data 2009-03-10 20:36:07
De la: elfuletz5, la data 2009-03-10 20:30:19
OMG, fetelor, era ora 4 dimineata cand postati ?


Buna Elfuletz

da,noi postam de la 2.00.Ne da kudikul un premiu..o maslina,o grisina ...ceva


Vreau si eu un incalzitor de picioare - ca nu are cine s-o faca deocamdata. Daca postez pe la 12 (noaptea ) se pune?
elfuletz5
Postat pe 10 Martie 2009 22:15
Neatza fetelor!Ce facetzi?
Noh vretzi sa ne apucam de conversatzii?...

Eleenna
Postat pe 11 Martie 2009 09:34
...pot sa vin si eu?...
alexia_9
Postat pe 11 Martie 2009 11:26
De la: Eleenna, la data 2009-03-09 22:06:32 Daca nu il caut vreo 2 zile,cand vorbim e bine.vorbeste frumos,ne intelegem,de toate.Daca incep iar sa il sun,sa intru pe el si sa il caut mai des iar zice sa nu il mai caut ca ma cauta el...mai nou zice ca ma cauta el cand e nevoie dar eu sa nu il mai caut ca nu e frumos ca o fata sa faca asa ceva cu un baiat...are dreptate stiu::(( dar il iubesc mult de tot...nu stiu ce sa ma mai fac...nu am mai vorbit 3 zile pana ieri,iar ieri cand am vb a fost ok,am vorbit.mi-a trimis mesaje,am vorbit si la telefon.
Dar azi cand am inceput sa il sun iarasi,a zis sa nu il mai caut ...
:((:((

credeti ca daca il las va veni el la mine?:(oare de ce nu ii place sa il caut ...?
asa sunt toti?

nu te-ai gandit oare ca are pe alta?
just_heaven
Postat pe 11 Martie 2009 11:28
nu are pe alta.el de 4 luni nu a mai stat cu nimeni.,i-a zis unui baiat ca doamne fereste sa stea acum cu vreo fata.s-a saturat deja.apoi nu stiuc e sa mai cred despre el.a recunoscut k nu stie ce vrea de fapt,k e imatur si dinastea.
kiar e complicata situatia mea.A zis ca atunci knd voi slabi ma va suna sa ne intalnim,dar pana atunci sa nu il mai caut.Dar voi face sa slabes,voi fi indiferenta la maxim cu el,o sa ies in locuri unde iasa si ,voi zmabi altora,lui ii voi intoarce spatele si gata.Daca voi reusi sa slabesc,atunci va realiza cat a gresit acum...cred...

Credeti ca e bine cum fac?:-??
Eleenna
Postat pe 11 Martie 2009 11:36
De la: Eleenna, la data 2009-03-11 11:36:00nu are pe alta.el de 4 luni nu a mai stat cu nimeni.,i-a zis unui baiat ca doamne fereste sa stea acum cu vreo fata.s-a saturat deja.apoi nu stiuc e sa mai cred despre el.a recunoscut k nu stie ce vrea de fapt,k e imatur si dinastea.
kiar e complicata situatia mea.A zis ca atunci knd voi slabi ma va suna sa ne intalnim,dar pana atunci sa nu il mai caut.Dar voi face sa slabes,voi fi indiferenta la maxim cu el,o sa ies in locuri unde iasa si ,voi zmabi altora,lui ii voi intoarce spatele si gata.Daca voi reusi sa slabesc,atunci va realiza cat a gresit acum...cred...

Credeti ca e bine cum fac?:-??


fata draga tu ori esti proasta ori esti proasta..degeaba ti-au zis n persoane ca tu o tii una si buna...ca vrei sa ii faci pe plac aluia..mai termina naibii si fa ceva util pt viata ta ocupate de scoala si de invatat si lasa naibii baietii,kapisi?
coffeeta
Postat pe 11 Martie 2009 11:41
De la: Eleenna, la data 2009-03-11 11:36:00nu are pe alta.el de 4 luni nu a mai stat cu nimeni.,i-a zis unui baiat ca doamne fereste sa stea acum cu vreo fata.s-a saturat deja.apoi nu stiuc e sa mai cred despre el.a recunoscut k nu stie ce vrea de fapt,k e imatur si dinastea.
kiar e complicata situatia mea.A zis ca atunci knd voi slabi ma va suna sa ne intalnim,dar pana atunci sa nu il mai caut.Dar voi face sa slabes,voi fi indiferenta la maxim cu el,o sa ies in locuri unde iasa si ,voi zmabi altora,lui ii voi intoarce spatele si gata.Daca voi reusi sa slabesc,atunci va realiza cat a gresit acum...cred...

Credeti ca e bine cum fac?:-??


poate ca te vrea doar la pat,sentimente nu exista
just_heaven
Postat pe 11 Martie 2009 11:43
De la: Eleenna, la data 2009-03-11 11:36:00nu are pe alta.el de 4 luni nu a mai stat cu nimeni.,i-a zis unui baiat ca doamne fereste sa stea acum cu vreo fata.s-a saturat deja.apoi nu stiuc e sa mai cred despre el.a recunoscut k nu stie ce vrea de fapt,k e imatur si dinastea.
kiar e complicata situatia mea.A zis ca atunci knd voi slabi ma va suna sa ne intalnim,dar pana atunci sa nu il mai caut.Dar voi face sa slabes,voi fi indiferenta la maxim cu el,o sa ies in locuri unde iasa si ,voi zmabi altora,lui ii voi intoarce spatele si gata.Daca voi reusi sa slabesc,atunci va realiza cat a gresit acum...cred...

Credeti ca e bine cum fac?:-??



Ce copila esti..crezi ca daca slabesti o sa te placa mai mult???N-ai sa fii tot tu??indiferent ca ai mai putine kg...:))ma faci sa rad!!!Daca nu te place acum...nici mai slaba n-o sa te placa..nu conteaza numai fizicul unei persoane..dar asta o sa afli tu mai tarziu...cand o sa razi de tampeniile ce le debitezi acum!
Pana iti trece,pune si tu mana pe carti,invata sa scrii corect,deschide ochii si priveste ce se intampla in lumea asta si incearca sa intelegi cum sta treaba!
mary_ct
Postat pe 11 Martie 2009 11:45
fac ce fac pt mine.da?!Pt binele meu...si daca slabesc o fac pt mine:|..Si de scoala normal k vad..ca invat.Dar in fine...eu v-am zis ce am sa fac in legatura cu el.

Eleenna
Postat pe 11 Martie 2009 11:45
De la: Eleenna, la data 2009-03-11 11:45:56fac ce fac pt mine.da?!Pt binele meu...si daca slabesc o fac pt mine:|..Si de scoala normal k vad..ca invat.Dar in fine...eu v-am zis ce am sa fac in legatura cu el.



de ce ne spui noua ce vrei tu sa faci?
mai bine cauta unu care sa te aprecieze si sa te caute
barbati ca ala nu ii vei schimba,bafta in continuare
just_heaven
Postat pe 11 Martie 2009 11:47
De la: Eleenna, la data 2009-03-11 11:45:56fac ce fac pt mine.da?!Pt binele meu...si daca slabesc o fac pt mine:|..Si de scoala normal k vad..ca invat.Dar in fine...eu v-am zis ce am sa fac in legatura cu el.




Fetita...ia pune tu o poza cu tine...sa vedem si noi...cam cat de plinuta esti tu,de vrei cu disperare sa slabesti...ca,vezi tu,esti in crestere si trebuie sa mananci sanatos..nu e un moment bun sa tii diete,sau mai stiu eu ce!
mary_ct
Postat pe 11 Martie 2009 11:50
Dar vi se pare voua ca nu scriu corect sau cum vine asta?Sa nu uit,ador limba romana:X si compun multe poezii si diverse.Deci pardon...nu incercati sa ma faceti acum o inculta :|
Va rog frumos...inteleg ca ma crititacti pt ce am zis,dar asta nu inseamna ca tre sa va legati de absolut orice are legatura cu mine...

Eleenna
Postat pe 11 Martie 2009 11:52
Pai lasati-mi id-urile si va bag in lista de mess si o sa vedeti acolo.Vorbim pe mess daca vreti...lasati id-urile de mess si am sa va adaug in lista.
Eleenna
Postat pe 11 Martie 2009 11:54
Fetelor serios acum...ce credeti ca trebuie sa mananc dimineata in special?Eu merg al scoala cate 7 ore pe zi...nu rezist sa mananc putin dimineata..si mai ales sa mananc la scoala de exemplu branza goala sua ceva...ar rade colegii de mine...voi ce ma sfatuiti?si la pranz ce e indicat sa mananc ca sa fie ok?
Eleenna
Postat pe 11 Martie 2009 13:20
Salut!Ce faceti?
Eleenna
Postat pe 13 Martie 2009 18:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Eu indragostita de el,el de alta ! 0 De la: 6 Martie 2012 01:11
Substitutie hormonala 22 De la: Fusun_ge 4 Februarie 2014 17:46
Concurs...Kudikuplu... 1 De la: coracora3869 20 Ianuarie 2009 10:01
sa il astept sau sa imi vad de viata mea??? 2 De la: doi_ochi_caprui 5 August 2011 18:29
cosmyna_crystyna 2 De la: mitura 19 August 2009 21:36