Setari Cookie-uri

ELENA GHEORGHE -ARE SANSE MARI SA CASTIGE EUROVISIONUL 2009 -SUSTINETI PIESA "THE BALKAN GIRLS"

De la: DiavolytaTa, la data 2009-03-19 19:30:02ca vreau sa plec atunci din tara si sa iau 30 de cartele s`o sustin pe elena gheorghe =))))))))
am sa plec special pentru ea :)))))


Hai mai ca 30 sunt putine......mai bine 50
Dovedeste ca esti patrioata
andreea1976
Postat pe 19 Martie 2009 19:34
bäi tu stii ca nu`i o idee rea.. las ca pana in mai, mai este timp..
am sa mai strang bani pana atunci..
mai doneaza cineva??

Diavolyta_
Postat pe 19 Martie 2009 19:36
De la: DiavolytaTa, la data 2009-03-19 19:36:44bäi tu stii ca nu`i o idee rea.. las ca pana in mai, mai este timp..
am sa mai strang bani pana atunci..
mai doneaza cineva??



Deschide un topic,pt donatii
si succes
andreea1976
Postat pe 19 Martie 2009 19:38
andreea,
oh, doamne, pana in mai facem 100 de pagini la topic sau sarim?
mai, cred ca si eu am sa ies din Romania si am sa-mi iau 50 de cartele, am sa sun toate rudele din Europa si-o sa fac propaganda pt elene. sigur castigm
Lulli
Postat pe 19 Martie 2009 19:41
pt kudika 2062 sau cine stie cum te keama , auzi bai pisi fara neuroni la mansarda , nu ai vrea mai bine sa ma pupi u pe mine si pe tooooootiiiiiiiii ceilalti straini undeva ?
ahm ? care tie problema ? sau ai tupeu sa zici altceva ....................
vai hai te rog , si sa numai indraznesti sa te mai iei de andreiutza ca te rad de pe pamant , ok ?
daca u esti ultranationalista pupa ma undeva inapoiat-o daca nu stii ca persoanele din magyarsland is super de treaba taci din gura oaie din turma care este
ms luli :*

si puziii andreiutza
blue07scorpion
Postat pe 19 Martie 2009 22:19
las-o, scorpion, te rog eu! si asa ne cartam pe acest forum ca la usa cortului, acu mai sunt si rasista. eu cred de fapt ca pe domnisoara a deranjat-o mai mult faptul ca nu te-am atentionat pe tine si ca mi-am permis magaria sa-i spun ei. ehhh!!!
Lulli
Postat pe 19 Martie 2009 23:38
Eu o sa fiu in Germania in perioada aia .. daca vreti, trimiteti-le catre mine! (cartelele)
Kathara
Postat pe 19 Martie 2009 23:44
De la: blue07scorpion, la data 2009-03-19 22:19:39pt kudika 2062 sau cine stie cum te keama , auzi bai pisi fara neuroni la mansarda , nu ai vrea mai bine sa ma pupi u pe mine si pe tooooootiiiiiiiii ceilalti straini undeva ?
ahm ? care tie problema ? sau ai tupeu sa zici altceva ....................
vai hai te rog , si sa numai indraznesti sa te mai iei de andreiutza ca te rad de pe pamant , ok ?
daca u esti ultranationalista pupa ma undeva inapoiat-o daca nu stii ca persoanele din magyarsland is super de treaba taci din gura oaie din turma care este
ms luli :*

si puziii andreiutza


Frumos limbaj ... asa da domn!
Kathara
Postat pe 19 Martie 2009 23:45
Scorpionutzule , te tzuc poate iti mai trec nervishorii, nu merita sa-ti bati capul , zau ca nu ..sunt niste specimene pe aici de ti se face lehamite ...
O zmotoceala pe cinste si trece
__LL__
Postat pe 19 Martie 2009 23:51
ms frumos :)
blue07scorpion
Postat pe 19 Martie 2009 23:53
De la: Kathara, la data 2009-03-19 23:45:22
De la: blue07scorpion, la data 2009-03-19 22:19:39pt kudika 2062 sau cine stie cum te keama , auzi bai pisi fara neuroni la mansarda , nu ai vrea mai bine sa ma pupi u pe mine si pe tooooootiiiiiiiii ceilalti straini undeva ?
ahm ? care tie problema ? sau ai tupeu sa zici altceva ....................
vai hai te rog , si sa numai indraznesti sa te mai iei de andreiutza ca te rad de pe pamant , ok ?
daca u esti ultranationalista pupa ma undeva inapoiat-o daca nu stii ca persoanele din magyarsland is super de treaba taci din gura oaie din turma care este
ms luli :*

si puziii andreiutza


Frumos limbaj ... asa da domn!


Mergi inapoi cu o pagina,kathy
Fatuca aia l-a jignit pe blue.
andreea1976
Postat pe 20 Martie 2009 00:07
Nu a zis nimeni ca etnicii maghiari sunt toti ca tine -adica fara bun simt elementar-tot tu dai si tot tu tipi !
Din contra sunt unii care sunt niste oameni repectabili dar tu nu esti unul dintre ei din pacate !
kudika002062
Postat pe 20 Martie 2009 11:16
respectabili*
kudika002062
Postat pe 20 Martie 2009 11:17
De la: kudika002062, la data 2009-03-20 11:16:52Nu a zis nimeni ca etnicii maghiari sunt toti ca tine -adica fara bun simt elementar-tot tu dai si tot tu tipi !
Din contra sunt unii care sunt niste oameni repectabili dar tu nu esti unul dintre ei din pacate !

si dupa 10 mesaje pe forum ti-ai dat tu seama ca andreea este unul dintre etnicii maghiar fara bun simt...
mai draguta dar cat de lene va poate fii sa va abtineti de la comentarii de genul asta????

ce dracului inseamna etnic maghiar????

ÉTNIC, -Ã, etnici, -ce, adj. Referitor la apartenenþa la un popor; privitor la formele de culturã ºi de civilizaþie specifice unui popor.

nascut maghiar.... deci, inainte sa spui despre altii ca sunt nesimtiti mai bine ti-ai analiza propriile "comportamente" pe forum...
din simplu motiv ca ...in aceasta relatie virtuala nu ai nici cea mai vaga idee cu cui te adresezi.

dandanaua_reloaded
Postat pe 20 Martie 2009 12:51
ema draguta, las-o ca nu poate intelege!
Lulli
Postat pe 20 Martie 2009 14:19
ema mama ea sa referit la mine
nu la andreiutza
probabil
asa ca sa ma pupe grav de totpe mi esi pe toti straini tanti

blue07scorpion
Postat pe 20 Martie 2009 16:47
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-03-20 12:51:20
De la: kudika002062, la data 2009-03-20 11:16:52Nu a zis nimeni ca etnicii maghiari sunt toti ca tine -adica fara bun simt elementar-tot tu dai si tot tu tipi !
Din contra sunt unii care sunt niste oameni repectabili dar tu nu esti unul dintre ei din pacate !

si dupa 10 mesaje pe forum ti-ai dat tu seama ca andreea este unul dintre etnicii maghiar fara bun simt...
mai draguta dar cat de lene va poate fii sa va abtineti de la comentarii de genul asta????

ce dracului inseamna etnic maghiar????

ÉTNIC, -Ã, etnici, -ce, adj. Referitor la apartenenþa la un popor; privitor la formele de culturã ºi de civilizaþie specifice unui popor.

nascut maghiar.... deci, inainte sa spui despre altii ca sunt nesimtiti mai bine ti-ai analiza propriile "comportamente" pe forum...
din simplu motiv ca ...in aceasta relatie virtuala nu ai nici cea mai vaga idee cu cui te adresezi.




Mersi ema,esti o dulcica
Cat despre fatuca asta......eee.....daca atata o duce capul.....asta e
andreea1976
Postat pe 20 Martie 2009 17:02
Sincer ea nu avea ce cauta la eurovision,,, tot ce se va intampla acolo va fi o mare prostie...
_dulcik_
Postat pe 20 Martie 2009 22:11
De la: blue07scorpion, la data 2009-03-20 16:47:26ema mama ea sa referit la mine
nu la andreiutza
probabil
asa ca sa ma pupe grav de totpe mi esi pe toti straini tanti



Exact la tine se referea !! Ai grija sa nu te pupe in vreo seara Noua Dreapta din Romania ;-) !!!
danaf82
Postat pe 21 Martie 2009 16:25
De la: andreea1976, la data 2009-03-20 17:02:56
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-03-20 12:51:20
De la: kudika002062, la data 2009-03-20 11:16:52Nu a zis nimeni ca etnicii maghiari sunt toti ca tine -adica fara bun simt elementar-tot tu dai si tot tu tipi !
Din contra sunt unii care sunt niste oameni repectabili dar tu nu esti unul dintre ei din pacate !

si dupa 10 mesaje pe forum ti-ai dat tu seama ca andreea este unul dintre etnicii maghiar fara bun simt...
mai draguta dar cat de lene va poate fii sa va abtineti de la comentarii de genul asta????

ce dracului inseamna etnic maghiar????

ÉTNIC, -Ã, etnici, -ce, adj. Referitor la apartenenþa la un popor; privitor la formele de culturã ºi de civilizaþie specifice unui popor.

nascut maghiar.... deci, inainte sa spui despre altii ca sunt nesimtiti mai bine ti-ai analiza propriile "comportamente" pe forum...
din simplu motiv ca ...in aceasta relatie virtuala nu ai nici cea mai vaga idee cu cui te adresezi.




Mersi ema,esti o dulcica
Cat despre fatuca asta......eee.....daca atata o duce capul.....asta e


Vezi ca tu nu intelegi nimic nici dupa 1000 de mesaje pe forum si mai te dai si mare filozoafa se referea la scarpinon ala !
Si ma rog de ce sa se abtina e libera sa zica ce vrea!
Sau a deranjat cumva jleatca de prosti care se tot pupa unul pe altul in c u r pe kudika aka luli -andreea -scorpionu si mai stiu eu ce alte aratari !
Vai ce combatanti fermi sunteti voi in lumea virtuala sunt sigura ca in realitatea nimeni nu da doi bani pe voi si suferiti din cauza asta .
Haide mai reveniti la viata si lasati internetul in pace ca v-o tot luati pe coaja si in realitate si pe internet !
La cate mesaje aveti pe aici se vede ca nu aveti viata personala si nici nu vreau sa imi inchipui cum aratati in realitate niste dihanii paroase si grase sau niste grisine cu un smoc de par in varful capatinilor seci- marginalizati social care incearca sa-sI regaseasca pe forumul asta dreptatea si increderea in sine !
danaf82
Postat pe 21 Martie 2009 16:37

dana, multumesc pentru portia de ras de astazi, esti un bufon foarte priceput
kitty_krieger
Postat pe 21 Martie 2009 17:54
danaf82, daca ai fi tu mai documentata, ai sti poate ca nu ne pupam in fund pe un forum virtual doar ca tin eu sau altcineva cu un altul....multi dintre noi, ne-am intalnit in realitate, ne cunoastem, vorbim aproape zilnic la telefon, messenger, nu pierdem ocazia sa petrecem week-end-uri impreuna, chiar daca suntem din localitati diferite. cat despre afirmatia ta ca in realitate nimeni nu ar da doi bani pe noi, iti multumim pt aprecieri, dar daca eu am o alta parere despre propria persoana, atunci ma simt mult mai bine. nu ma poti aprecia tu din moment ce nu ma cunosti si nu ai dreptul sa faci asemenea afirmatii fara a avea suport real.
Lulli
Postat pe 21 Martie 2009 18:20
ia nu mai stati atata la vorba si incepeti sa strange`tzi bani pentru cartele
maine poimaine bate eurovisionu` la usa si voi tot nimic
chiar nu va e rushineee
demonstatzi ca sunteti patrioti =)))))


Diavolyta_
Postat pe 21 Martie 2009 19:21
diavolito, eu am pus deja de-o parte niste bani, la urmatorul salariu mai pun ceva... ii trimitem katharei care a fost atat de draguta si s-a oferit sa ne ajute
Lulli
Postat pe 21 Martie 2009 22:17
De la: Luli2, la data 2009-03-21 22:17:21diavolito, eu am pus deja de-o parte niste bani, la urmatorul salariu mai pun ceva... ii trimitem katharei care a fost atat de draguta si s-a oferit sa ne ajute


asa asa te vreau
am luat si eu salariu lu` mama, lu` tata... am luat si pensia lu` bunica`mea...
cu cat mai multe cartele cu atat mai multe sanse :))

Diavolyta_
Postat pe 21 Martie 2009 22:22
mai bine sa deschidem un cont la banca si strangem bani pt elena....
_dulcik_
Postat pe 22 Martie 2009 22:16
mai fetelor, da cata rautate poate incapea in noi! dam dovada de lipsa de patriotism si ne mai si batem joc de reprezentanta Romaniei...oufff!
Lulli
Postat pe 23 Martie 2009 09:27
De la: danaf82, la data 2009-03-21 16:37:35
De la: andreea1976, la data 2009-03-20 17:02:56
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-03-20 12:51:20
De la: kudika002062, la data 2009-03-20 11:16:52Nu a zis nimeni ca etnicii maghiari sunt toti ca tine -adica fara bun simt elementar-tot tu dai si tot tu tipi !
Din contra sunt unii care sunt niste oameni repectabili dar tu nu esti unul dintre ei din pacate !

si dupa 10 mesaje pe forum ti-ai dat tu seama ca andreea este unul dintre etnicii maghiar fara bun simt...
mai draguta dar cat de lene va poate fii sa va abtineti de la comentarii de genul asta????

ce dracului inseamna etnic maghiar????

ÉTNIC, -Ã, etnici, -ce, adj. Referitor la apartenenþa la un popor; privitor la formele de culturã ºi de civilizaþie specifice unui popor.

nascut maghiar.... deci, inainte sa spui despre altii ca sunt nesimtiti mai bine ti-ai analiza propriile "comportamente" pe forum...
din simplu motiv ca ...in aceasta relatie virtuala nu ai nici cea mai vaga idee cu cui te adresezi.




Mersi ema,esti o dulcica
Cat despre fatuca asta......eee.....daca atata o duce capul.....asta e


Vezi ca tu nu intelegi nimic nici dupa 1000 de mesaje pe forum si mai te dai si mare filozoafa se referea la scarpinon ala !
Si ma rog de ce sa se abtina e libera sa zica ce vrea!
Sau a deranjat cumva jleatca de prosti care se tot pupa unul pe altul in c u r pe kudika aka luli -andreea -scorpionu si mai stiu eu ce alte aratari !
Vai ce combatanti fermi sunteti voi in lumea virtuala sunt sigura ca in realitatea nimeni nu da doi bani pe voi si suferiti din cauza asta .
Haide mai reveniti la viata si lasati internetul in pace ca v-o tot luati pe coaja si in realitate si pe internet !
La cate mesaje aveti pe aici se vede ca nu aveti viata personala si nici nu vreau sa imi inchipui cum aratati in realitate niste dihanii paroase si grase sau niste grisine cu un smoc de par in varful capatinilor seci- marginalizati social care incearca sa-sI regaseasca pe forumul asta dreptatea si increderea in sine !


Auzi.....da tu ai viata personala? in afara de comentat pe youtube, mai sti si altceva?
Si ce mai comentarii..... ....cred ca ar trebui sa-ti citeasca toti postarile de la toate clipurile cu elena,unde vorbesti ca o mahalagioaica.
Poate ca vrei sa dai dovada de patriotism......dar esti dusa rau....
Si daca arat ca o "dihanie paroasa" ........care e problema ta?
Esti penibila
andreea1976
Postat pe 23 Martie 2009 16:05
De la: Luli2, la data 2009-03-23 09:27:58mai fetelor, da cata rautate poate incapea in noi! dam dovada de lipsa de patriotism si ne mai si batem joc de reprezentanta Romaniei...oufff!


Da da....rusinica noua
andreea1976
Postat pe 23 Martie 2009 16:33
tanti dana f82 :|
in primul rand nu pup pe nimeni in c u r , ok ?
daca da pe tine te as pupa cu crucea la capatai
nu de alta dar ai grija fatuca antisociala cu noua ta dreapta si cu radicalisti tai , ca ultima oara cand am verificat codul penal actiuniile lor sunt catalogate drept hulicagnice si ilegale , deci sa nu dea dracu sa ma ameninti tu pe mine
ca eu pot fi oricine si pot sa ti-o trag , sa inteles ?
si in alta ordine de idei , nu am tupeu virtual cat si real asa ca te pui cu mine nush ce sorti de izbanda ai nationalista cretina ce esti
blue07scorpion
Postat pe 23 Martie 2009 16:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce credem in Dumnezeu? 422 De la: franziska_eu 23 Ianuarie 2012 08:26
Spice, coditze, impletituri ... si alte coafuri 20 De la: cantafabule 12 Septembrie 2009 17:21
SA-MI RASPUNDA, MAMICILE CARE AU NASCUT PRIN CEZARIANA...... 16 De la: neela 15 Septembrie 2009 14:01
Culorile anului 2015 de la Talis Romania 1 De la: SuriaUreche 4 Februarie 2015 01:38
beauty 2 De la: Shhh 18 Februarie 2010 08:19