Setari Cookie-uri

zau ca nu stiu ce sa mai fac :-??

Bien Diana , bvvvvvvvvvvvvvv!

zoredia
Postat pe 25 Mai 2009 17:04
Diana draga, lasa tu toate topicurile si nu te mai lua de toata lumea ! Iar scrii pt ca nu ai ce face ? Du-te si tu la o facultate, citeste o carte, daca nu iti place asa du-te sa spargi niste seminte cu cele de teapa ta care vb cu ,,retardata'', ,,vezi-ti de mucii tai''...Pai cand vezi ca nu ai ce cauta pe un topic, vezi-ti de treaba ta,si nu ,,de mucii tai'' !

Mai lasa butonul ala ,,quote'' ca nici nu stii sa il folosesti bine !

Postat pe 25 Mai 2009 17:05

nu stiu ce te deranjeaza atat de mult la felul cum scriu...pana la urma daca eu vreau sa injur la fiecare fraza pe care o scriu pot sa fac asta.....si in caz ca nu ai vazut mai sus am explicat de ce am scris asa......si anume,pentru a scurta putin povestea....oricum chiar nu inteleg ce te deranjeaza atat de mult.........ca asa multe cu cuvinte nu am pocit.....ci doar am prescurtat.....(k-ca,pt=pentru,intz-intelegi...) in fine,daca nu iti convine nu mai lasa mesaj,sau nu te mai chinui sa citesti ;) mercy[/quote]






Fata draga , tu ai o problema mare cu gramatica limbii romane.Daca tu crezi ca prescurtatul si hidositul cuvintelor reprezinta cea mai mare greseala in a te exprima in scris, atunci eu sunt Marie Curie (fac pariu ca habar nu ai cine a fost si cauti pe google acum :))))))
Mam,team,lam,nul de fapt ..si de drept , chiar asa se scriu :))))))))

whoooooaaaaaaaaaaaaaaa, super marketul te mananca sau standurile de haine si incaltaminte :))))
zoredia
Postat pe 25 Mai 2009 17:09
zäu ca nici eu nu mai stiu
Diavolyta_
Postat pe 25 Mai 2009 17:10
hopa tropa, a aparut si butiguardul cel cu ceafa lata si burta pana la jenunky :))))))))))
zoredia
Postat pe 25 Mai 2009 17:10
De la: Hefe_s_back, la data 2009-05-25 17:05:22Diana draga, lasa tu toate topicurile si nu te mai lua de toata lumea ! Iar scrii pt ca nu ai ce face ? Du-te si tu la o facultate, citeste o carte, daca nu iti place asa du-te sa spargi niste seminte cu cele de teapa ta care vb cu ,,retardata'', ,,vezi-ti de mucii tai''...Pai cand vezi ca nu ai ce cauta pe un topic, vezi-ti de treaba ta,si nu ,,de mucii tai'' !

Mai lasa butonul ala ,,quote'' ca nici nu stii sa il folosesti bine !


Care-i problema ta???
l_diana_c
Postat pe 25 Mai 2009 17:11
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-25 17:10:55zäu ca nici eu nu mai stiu


ce s-a intamplat?
l_diana_c
Postat pe 25 Mai 2009 17:12
oo doamne...serios incredibil la ce discutii s-au ajuns aici....si daca tu asta nu stiu care te ocupi cu amenintari si tampenii si ai chef de lasat mesaje de vai de capul lor te-as ruga frumos sa vorbim la privat! credeam ca suntem liberi sa facem ce vrem adica,precum am mai spus,daca eu vreau sa fac ceva,in limita legilor,poi fac,si daca eu am avut ceva de zis si am facut-o eu nu cred ca mai conteaza cum scriu!iar tot tu asta care imi zici ca imi dai una mai iesi putin in lume si mai cultiveaza-te mama ca pe la oras nu se vorbeste ca la tine la stana!pa
just_me00
Postat pe 25 Mai 2009 18:10
De la: l_diana_c, la data 2009-05-25 17:12:00
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-25 17:10:55zäu ca nici eu nu mai stiu


ce s-a intamplat?


M'am referit la numele topic'ului
Diavolyta_
Postat pe 25 Mai 2009 18:13
De la: just_me00, la data 2009-05-25 18:10:56oo doamne...serios incredibil la ce discutii s-au ajuns aici....si daca tu asta nu stiu care te ocupi cu amenintari si tampenii si ai chef de lasat mesaje de vai de capul lor te-as ruga frumos sa vorbim la privat! credeam ca suntem liberi sa facem ce vrem adica,precum am mai spus,daca eu vreau sa fac ceva,in limita legilor,poi fac,si daca eu am avut ceva de zis si am facut-o eu nu cred ca mai conteaza cum scriu!iar tot tu asta care imi zici ca imi dai una mai iesi putin in lume si mai cultiveaza-te mama ca pe la oras nu se vorbeste ca la tine la stana!pa


Am vazut ca ai 18 ani..... Acus dai la o facultate.. tu asa scrii la examen?
Pentru ce ai facut o scoala? daca ai facut'o....
Invata sa scrii cum trebuie... Aici esti pe un forum... nu pe mess...
Diavolyta_
Postat pe 25 Mai 2009 18:16
De la: Hefe_s_back, la data 2009-05-25 17:05:22Diana draga, lasa tu toate topicurile si nu te mai lua de toata lumea ! Iar scrii pt ca nu ai ce face ? Du-te si tu la o facultate, citeste o carte, daca nu iti place asa du-te sa spargi niste seminte cu cele de teapa ta care vb cu ,,retardata'', ,,vezi-ti de mucii tai''...Pai cand vezi ca nu ai ce cauta pe un topic, vezi-ti de treaba ta,si nu ,,de mucii tai'' !

Mai lasa butonul ala ,,quote'' ca nici nu stii sa il folosesti bine !

mercy....ce pot sa zic.....lumea cand nu are ce face isi cauta!sincer.....poate atunci chiar ma grabeam sau poate m-am gandit ca nu conteaza asa mult gramatica pe cat povestea in sine.....dar...fetelor....va asigur ca stiu sa scriu si sa vorbesc mult mai bine decat multe alte persoane de pe aici....asa ca "vezi-ti de mucii tai"
just_me00
Postat pe 25 Mai 2009 18:17
De la: just_me00, la data 2009-05-25 18:10:56oo doamne...serios incredibil la ce discutii s-au ajuns aici....si daca tu asta nu stiu care te ocupi cu amenintari si tampenii si ai chef de lasat mesaje de vai de capul lor te-as ruga frumos sa vorbim la privat! credeam ca suntem liberi sa facem ce vrem adica,precum am mai spus,daca eu vreau sa fac ceva,in limita legilor,poi fac,si daca eu am avut ceva de zis si am facut-o eu nu cred ca mai conteaza cum scriu!iar tot tu asta care imi zici ca imi dai una mai iesi putin in lume si mai cultiveaza-te mama ca pe la oras nu se vorbeste ca la tine la stana!pa


a fost greu? chiar a fost greu sa scrii corect? hai sa-ti spun ceva: papapapapa! ce crezi ca ai putea sa vorbesti tu cu mine pe privat?somn usor!
l_diana_c
Postat pe 25 Mai 2009 18:18
in loc de p.s. tot retardata esti. si atat de fada...nu mai folosi cuvintele mele. incearca putina inventivitate! valabil si pt Hefe, o retardata mai mare ca tine.
l_diana_c
Postat pe 25 Mai 2009 18:20
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-25 18:16:07
De la: just_me00, la data 2009-05-25 18:10:56oo doamne...serios incredibil la ce discutii s-au ajuns aici....si daca tu asta nu stiu care te ocupi cu amenintari si tampenii si ai chef de lasat mesaje de vai de capul lor te-as ruga frumos sa vorbim la privat! credeam ca suntem liberi sa facem ce vrem adica,precum am mai spus,daca eu vreau sa fac ceva,in limita legilor,poi fac,si daca eu am avut ceva de zis si am facut-o eu nu cred ca mai conteaza cum scriu!iar tot tu asta care imi zici ca imi dai una mai iesi putin in lume si mai cultiveaza-te mama ca pe la oras nu se vorbeste ca la tine la stana!pa


Am vazut ca ai 18 ani..... Acus dai la o facultate.. tu asa scrii la examen?
Pentru ce ai facut o scoala? daca ai facut'o....
Invata sa scrii cum trebuie... Aici esti pe un forum... nu pe mess...

nu,tin sa iti zic ca nu scriu asa,si dupa cum poti observa si tu cred,stiu sa scriu 100% corect...daca am timp si daca vrea......si,repet,cand am scris povestioara mea m-am gandit mai mult la CE sa scriu,si nu la CUM sa scriu! ASA CA IMI CER SCUZE DACA AM DERANJAT PE CINEVA CU MODUL MEU DE A SCRIE.....
just_me00
Postat pe 25 Mai 2009 18:21
De la: l_diana_c, la data 2009-05-25 18:20:53in loc de p.s. tot retardata esti. si atat de fada...nu mai folosi cuvintele mele. incearca putina inventivitate! valabil si pt Hefe, o retardata mai mare ca tine.

asa de curiozitate sti ce inseamna cuvantul RETARDAT?e exact definitia persoanei tale!daca asta vrei,asta primesti!pa
just_me00
Postat pe 25 Mai 2009 18:23
De la: just_me00, la data 2009-05-25 18:21:44
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-25 18:16:07
De la: just_me00, la data 2009-05-25 18:10:56oo doamne...serios incredibil la ce discutii s-au ajuns aici....si daca tu asta nu stiu care te ocupi cu amenintari si tampenii si ai chef de lasat mesaje de vai de capul lor te-as ruga frumos sa vorbim la privat! credeam ca suntem liberi sa facem ce vrem adica,precum am mai spus,daca eu vreau sa fac ceva,in limita legilor,poi fac,si daca eu am avut ceva de zis si am facut-o eu nu cred ca mai conteaza cum scriu!iar tot tu asta care imi zici ca imi dai una mai iesi putin in lume si mai cultiveaza-te mama ca pe la oras nu se vorbeste ca la tine la stana!pa


Am vazut ca ai 18 ani..... Acus dai la o facultate.. tu asa scrii la examen?
Pentru ce ai facut o scoala? daca ai facut'o....
Invata sa scrii cum trebuie... Aici esti pe un forum... nu pe mess...

nu,tin sa iti zic ca nu scriu asa,si dupa cum poti observa si tu cred,stiu sa scriu 100% corect...daca am timp si daca vrea......si,repet,cand am scris povestioara mea m-am gandit mai mult la CE sa scriu,si nu la CUM sa scriu! ASA CA IMI CER SCUZE DACA AM DERANJAT PE CINEVA CU MODUL MEU DE A SCRIE.....


Da bine... Daca vroiai intr'adevar un sfat... trebuia sa scrii cum trebuie.. Nu toata lumea stie limbaju' de pe mess
Diavolyta_
Postat pe 25 Mai 2009 18:24
pentru Dyavolita: ok....imi cer inca o data scuze....eram noua pe site....totusi chiar daca a fost greseala mea....nu cred ca ar trebui sa sara lumea in halu asta pe mine....
just_me00
Postat pe 25 Mai 2009 18:26
De la: just_me00, la data 2009-05-25 18:23:32
De la: l_diana_c, la data 2009-05-25 18:20:53in loc de p.s. tot retardata esti. si atat de fada...nu mai folosi cuvintele mele. incearca putina inventivitate! valabil si pt Hefe, o retardata mai mare ca tine.

sa mai zic ceva....pe tine nu cred ca te-a jignit absolut nimeni.....da poate eu indirect pentru ca sincer,ai cerut-o...si nu m-am putut abtine....dar sincer.....nu poti jigni o persoana asa cum iti vine tie mai ales daca nici nu o cunosti
just_me00
Postat pe 25 Mai 2009 18:32
De la: just_me00, la data 2009-05-25 18:26:43pentru Dyavolita: ok....imi cer inca o data scuze....eram noua pe site....totusi chiar daca a fost greseala mea....nu cred ca ar trebui sa sara lumea in halu asta pe mine....


pisicutza neintzeleasa: dak tu nu sareai cu bucile in sus, nu sarea nimeni pe tine. probabil k ejti obijnuita sa sara altfel, cu un hal mare si paros. in fine. sper k tiai invatzat lectzia. acu ciocu mic ji joc de glezne. sper ca am scris cat mai pe intelesul tau!
l_diana_c
Postat pe 25 Mai 2009 18:32
De la: l_diana_c, la data 2009-05-25 18:32:24
De la: just_me00, la data 2009-05-25 18:26:43pentru Dyavolita: ok....imi cer inca o data scuze....eram noua pe site....totusi chiar daca a fost greseala mea....nu cred ca ar trebui sa sara lumea in halu asta pe mine....


pisicutza neintzeleasa: dak tu nu sareai cu bucile in sus, nu sarea nimeni pe tine. probabil k ejti obijnuita sa sara altfel, cu un hal mare si paros. in fine. sper k tiai invatzat lectzia. acu ciocu mic ji joc de glezne. sper ca am scris cat mai pe intelesul tau!



ufff diana ce rea esti
Diavolyta_
Postat pe 25 Mai 2009 18:34
De la: l_diana_c, la data 2009-05-25 18:32:24
De la: just_me00, la data 2009-05-25 18:26:43pentru Dyavolita: ok....imi cer inca o data scuze....eram noua pe site....totusi chiar daca a fost greseala mea....nu cred ca ar trebui sa sara lumea in halu asta pe mine....


pisicutza neintzeleasa: dak tu nu sareai cu bucile in sus, nu sarea nimeni pe tine. probabil k ejti obijnuita sa sara altfel, cu un hal mare si paros. in fine. sper k tiai invatzat lectzia. acu ciocu mic ji joc de glezne. sper ca am scris cat mai pe intelesul tau!

si,imi spui si mie cum am sarit eu? :-??
just_me00
Postat pe 25 Mai 2009 18:34
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-25 18:34:48
De la: l_diana_c, la data 2009-05-25 18:32:24
De la: just_me00, la data 2009-05-25 18:26:43pentru Dyavolita: ok....imi cer inca o data scuze....eram noua pe site....totusi chiar daca a fost greseala mea....nu cred ca ar trebui sa sara lumea in halu asta pe mine....


pisicutza neintzeleasa: dak tu nu sareai cu bucile in sus, nu sarea nimeni pe tine. probabil k ejti obijnuita sa sara altfel, cu un hal mare si paros. in fine. sper k tiai invatzat lectzia. acu ciocu mic ji joc de glezne. sper ca am scris cat mai pe intelesul tau!



ufff diana ce rea esti


chiar nu sunt. dar ma aprind repede. si nu suport cand lumea ma contrazice aiurea. bine ca imi trece repede! just..hai gata...s-a terminat joaca. ne-am racorit acu
l_diana_c
Postat pe 25 Mai 2009 18:38
da bine.....
just_me00
Postat pe 25 Mai 2009 18:50
sigur???? nu ne intalnim mai tarziu ca ai reminescente precum Hefe! ok...atunci
l_diana_c
Postat pe 25 Mai 2009 18:55
ai impresia ca centrul universului masculin s-a oprit la el? hm,te inseli amarnic draga mea
george_ta
Postat pe 26 Mai 2009 07:56
De la: george_ta, la data 2009-05-26 07:56:46 ai impresia ca centrul universului masculin s-a oprit la el? hm,te inseli amarnic draga mea

stiu ca nu e ultimul baiat de pe planeta...doar ca pe el am ajuns sa il iubesc...asta e....orice inceput are si un sfarsit :)
just_me00
Postat pe 26 Mai 2009 17:26
lol ...cred ca a inteles deja cum sta treaba cu scrisul , e deranjant , stiu , dar gata fetelor , nu trebuie sa o punem la zid din cauza asta. Nu e singura care scrie in "stilul" asta si sincer nu vad de ce trebuie sa o jigniti .
Toate am avut "scapari" in adolescenta , toate ne-am indragostit de cate un "smecheras" sau ma rog , asa credeam noi . Intotdeauna situati privita de-afara arata mult mai clar , dar cand esti implicat , mai ales la varsta asta critica , totul devine o nebuloasa si te amagesti singurica.
Asa ca va rog sa fiti mai intelegatoare , hai ca nu e greu
aurasha
Postat pe 27 Mai 2009 09:31
De la: aurasha, la data 2009-05-27 09:31:20lol ...cred ca a inteles deja cum sta treaba cu scrisul , e deranjant , stiu , dar gata fetelor , nu trebuie sa o punem la zid din cauza asta. Nu e singura care scrie in "stilul" asta si sincer nu vad de ce trebuie sa o jigniti .
Toate am avut "scapari" in adolescenta , toate ne-am indragostit de cate un "smecheras" sau ma rog , asa credeam noi . Intotdeauna situati privita de-afara arata mult mai clar , dar cand esti implicat , mai ales la varsta asta critica , totul devine o nebuloasa si te amagesti singurica.
Asa ca va rog sa fiti mai intelegatoare , hai ca nu e greu

mercy mult....macar tu incerci sa ma intelegi!
just_me00
Postat pe 27 Mai 2009 18:58
just...
l_diana_c
Postat pe 27 Mai 2009 19:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
mandevilla rosie 4 De la: alisson 5 August 2011 15:58
Incotro s-o apuc sa ce sa fac?! 29 De la: sadora 27 August 2009 23:53
Oare il iubesc prea mult? 9 De la: invain 13 Iulie 2010 02:16
Buna`..sunt indragostita de un tip de la varsta de 13 ani :| 7 De la: Micaell 13 Octombrie 2011 11:45
eu gemeni,el berbec,oare ne potrivim? 10 De la: Didona 17 August 2009 13:19