Setari Cookie-uri

cum sa abordez o fata care imi place

stiu poate suna c-am trist,,am 28 ani dar nu sant un gigolo care sa stiecum sa ;;agate o fata'' sant prea rusinos cred si nu stiu ce i-as putea spune)))),cum as putea sa o abordez,,pe strada de exemplu daca imi place de cineva ,,mi s-ar parea super aiurea sa ai spun ceva,,,,ajutati-ma voi in special fetele,,cum v-ar placea sa va abordeze un baiat,,,pe strada,s-au intr-un mall,,,astept sfaturile voastre ,,,multam muuuuuult
alexxx12000
Postat pe 14 Martie 2009 14:19
pai in primul rand te duci la fata care iti place ,ii spui:te-am remarcat esti f draguta si mi-ar face o deosebita placere de a ne intalni la un suc si de a ne cunoaste mai bn!!ce poti sa spui mai mult.......

Postat pe 30 Martie 2009 03:45
fi si tu creativ!!!lasa rusinea k nu o sa-ti aduca nimik in viata,fi tu insuti si ai incredere in tn!!am fost si eu asa si stiu kum e dar de cand m-am eliberat de aceasta "rusine'' totul merge perfect!!!

Postat pe 30 Martie 2009 03:48
multumesc mult ,poate asa este,dar parca imi este prea rusine sa ai spun ceva si ma pierd,,,nu prea imi gasesc cuvintele,,dar voi incerca,,pt ca altfel...nu fac nimic
alexxx12000
Postat pe 30 Martie 2009 23:01
De la: alexxx12000, la data 2009-03-30 23:01:10multumesc mult ,poate asa este,dar parca imi este prea rusine sa ai spun ceva si ma pierd,,,nu prea imi gasesc cuvintele,,dar voi incerca,,pt ca altfel...nu fac nimic


cum sa o abordezi pe strada sau in mall??? La 28 de ani ??? ..pai ce vrei sa abordezi ..fete sau ''ocazii ''???:)))
__LL__
Postat pe 30 Martie 2009 23:48
De la: alexxx12000, la data 2009-03-30 23:01:10multumesc mult ,poate asa este,dar parca imi este prea rusine sa ai spun ceva si ma pierd,,,nu prea imi gasesc cuvintele,,dar voi incerca,,pt ca altfel...nu fac nimic
SIDONIA69
Postat pe 14 Mai 2009 10:52
În primul rând trebuie sã-þi placã ºi þie metoda prin care o abordezi ca sã poþi avea puþinã încredre-n tine.

Trebuie sã te gândeºti cã fetelor le place la nebunie sã fie invitate în oraº, la restaurant sau unde vrei tu. Trebuie doar sã te porþi frumos ºi sã nu spui nimic nepotrivit sã sperii fata.

E bine sã intrii puþin în vorbã cu ea dacã poþi înainte s-o inviþi undeva. Asta totuºi fãrã sã te-ntinzi la vorbã prea mult. Trebuie sã ºtii cã majoritatea fetelor acceptã însã ºi-o invitaþie directã.

Nu-þi fã prea multe griji. Faptul cã þie-þi place de fatã face ca ºansele tale sã fie deja mari. Trebuie doar sã fii suficient de liniºtit ca sã te simþi bine-n pielea ta, cum se zice. Pur ºi simplu vorbeºte cu ea ºi spune-i cã vrei sã ieºiþi împreunã-n oraº. Alege un loc care sã-þi placã (ºi n-o-ntreba pe ea unde mergeþi :) ).

Mult noroc. ªi când o inviþi gândeºte-te deja la voi doi în restaurant sau în local !
toughy
Postat pe 26 Mai 2009 11:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Jobul dorit o iluzie ???? 5 De la: Marryzza 18 Martie 2012 12:41
help! -pentru fetele din bucuresti 11 De la: EndlessBleu 15 Mai 2009 01:21
Intrebare pt femei si nu numai :) 16 De la: kudika228826 2 Septembrie 2010 16:23
SEFUL TB SA TE PLACA ? 24 De la: kudika_pudika 7 Decembrie 2011 13:03
Buna! 7 De la: dulcyka 12 Septembrie 2009 19:02