Setari Cookie-uri

ce face o femeie sa fie atrasa de un barbat?

De la: Dor_a, la data 2009-03-18 16:16:17E, vezi, SweetDady?
Asta 'iceam... cand o sa gasesti femeia ideala pentru tine, o sa renunti (si bine ai face) de mai toate teoriile anterioare.
Evident, nu poti sa mergi in limba dupa cineva care face figuri inutile (astea sunt experientele despre care iti spuneam eu ca e bine sa uiti repede ) ... Vezi tu... dragostea se intampla intre doua persoane. Cand unuia "i se pune pata" si pe celalalt il doare fix in cot, nu se pune!
O sa intelegi cand o sa se intample... atunci totul o sa vina de la sine... Sa speram ca o sa ai experiente frumoase.

experiente am avut dar eu am fost timpul ala pe care il durea in cot , cum am zis mai sus , mi s-a intamplat o singura data sa ma indragostesc cu adevarat (cred eu ) ,dar nu mai tin minte exact cat de puternica a fost treaba ca eram prin clasa a 7-a
SweetDadyD
Postat pe 18 Martie 2009 18:14
se vede treaba ca dora si karos sunt frustrare si complexate rau de tot din moment ce acuza si jigneste pe cineva care initial nu le-a atins cu absolut nimic!....felul cum va repeziti voi fetelor sa jigniti asa de-odata omul spune multe despre voi..credeti-ma ca se observa !....chiar daca ati suferit in trecut de pe urma unui barbat asta nu inseamna ca tre sa dati cu barda in toti care vi se pare ca nu-s buni doar pt ca nu puteti ajunge voi la strugurii aia copti ...iar pt a definii o simpla relatie de dragoste si iubire care tre sa se desfasore natural si firesc nu cred ca-i nevoie sa apelezi la filozofiile lui Kant si mai stiu eu cui pt a explica o chimie care mai degraba apartine anatomiei decit filozofiei
Ned_Kelly
Postat pe 18 Martie 2009 18:49
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-03-18 18:49:35se vede treaba ca dora si karos sunt frustrare si complexate rau de tot din moment ce acuza si jigneste pe cineva care initial nu le-a atins cu absolut nimic!....felul cum va repeziti voi fetelor sa jigniti asa de-odata omul spune multe despre voi..credeti-ma ca se observa !....chiar daca ati suferit in trecut de pe urma unui barbat asta nu inseamna ca tre sa dati cu barda in toti care vi se pare ca nu-s buni doar pt ca nu puteti ajunge voi la strugurii aia copti ...iar pt a definii o simpla relatie de dragoste si iubire care tre sa se desfasore natural si firesc nu cred ca-i nevoie sa apelezi la filozofiile lui Kant si mai stiu eu cui pt a explica o chimie care mai degraba apartine anatomiei decit filozofiei


Auzi Terente? Ia iesi nitel pan' la colt (vezi ca ploua, nu uita umbrela) si intra la librarie (vezi ca scrie sus neaparat mare, LIBRARIE) si ia Gramatica .. stai sa ma gandesc .. clasei a patra? si baga o updatare ....ca tare mi-e lene sa descalcesc ineptiile tale - si ca sa intelegi totusi si tu, e vorba de dezacorduri flagrante - vezi "Dora si Karos jigneste", "toti care vi se pare"; cratime in plus - de-odata - i-uri in plus - definii - si virgule in minus. Asta la o prima lecturare .. in ceea ce priveste continutul ....


.. o astept pe Dora sa ma completeze... ca sa ti-o tragem bine de tot, amandoua
karos
Postat pe 18 Martie 2009 19:00
De la: karos, la data 2009-03-18 19:00:00
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-03-18 18:49:35se vede treaba ca dora si karos sunt frustrare si complexate rau de tot din moment ce acuza si jigneste pe cineva care initial nu le-a atins cu absolut nimic!....felul cum va repeziti voi fetelor sa jigniti asa de-odata omul spune multe despre voi..credeti-ma ca se observa !....chiar daca ati suferit in trecut de pe urma unui barbat asta nu inseamna ca tre sa dati cu barda in toti care vi se pare ca nu-s buni doar pt ca nu puteti ajunge voi la strugurii aia copti ...iar pt a definii o simpla relatie de dragoste si iubire care tre sa se desfasore natural si firesc nu cred ca-i nevoie sa apelezi la filozofiile lui Kant si mai stiu eu cui pt a explica o chimie care mai degraba apartine anatomiei decit filozofiei


Auzi Terente? Ia iesi nitel pan' la colt (vezi ca ploua, nu uita umbrela) si intra la librarie (vezi ca scrie sus neaparat mare, LIBRARIE) si ia Gramatica .. stai sa ma gandesc .. clasei a patra? si baga o updatare ....ca tare mi-e lene sa descalcesc ineptiile tale - si ca sa intelegi totusi si tu, e vorba de dezacorduri flagrante - vezi "Dora si Karos jigneste", "toti care vi se pare"; cratime in plus - de-odata - i-uri in plus - definii - si virgule in minus. Asta la o prima lecturare .. in ceea ce priveste continutul ....


.. o astept pe Dora sa ma completeze... ca sa ti-o tragem bine de tot, amandoua

datii sa sara sangele pe pereti
SweetDadyD
Postat pe 18 Martie 2009 19:30
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-03-18 18:49:35se vede treaba ca dora si karos sunt frustrare si complexate rau de tot din moment ce acuza si jigneste pe cineva care initial nu le-a atins cu absolut nimic!

eu zic sa-ti reanalizezi vorbele
daca astea sunt reactiile starnite de ceea ce scrii tu, ceva e in neregula
kitty_krieger
Postat pe 18 Martie 2009 19:38
Cind te grabesti ff tare sigur ca mai uiti uneori de punctuatie n-are rost sa le amintesc si eu pe ale tale faptul ca tu scri uichend in loc de weekend si mai spui ca lucrezi si intr-o companie ....Iar de ''tras'' sigur ca vreau sa mi-o trageti dar pe rind nu amindoua de-o data ca nu sunt ca rechinul sa am doua organe genitale
Ned_Kelly
Postat pe 18 Martie 2009 19:44
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-18 19:38:26
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-03-18 18:49:35se vede treaba ca dora si karos sunt frustrare si complexate rau de tot din moment ce acuza si jigneste pe cineva care initial nu le-a atins cu absolut nimic!

eu zic sa-ti reanalizezi vorbele
daca astea sunt reactiile starnite de ceea ce scrii tu, ceva e in neregula
....pai pisicuto draga tie ti se pare normal sa faci pe cineva; prost ,ratat si bolnav fara nici un motiv???
Ned_Kelly
Postat pe 18 Martie 2009 19:47
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-03-18 19:47:28
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-18 19:38:26
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-03-18 18:49:35se vede treaba ca dora si karos sunt frustrare si complexate rau de tot din moment ce acuza si jigneste pe cineva care initial nu le-a atins cu absolut nimic!

eu zic sa-ti reanalizezi vorbele
daca astea sunt reactiile starnite de ceea ce scrii tu, ceva e in neregula
....pai pisicuto draga tie ti se pare normal sa faci pe cineva; prost ,ratat si bolnav fara nici un motiv???

nu

dar ceva ma face sa cred ca dora avea un motiv, doar ca nu vrei tu sa-l vezi sau sa-l accepti
kitty_krieger
Postat pe 18 Martie 2009 21:54
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-18 21:54:52
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-03-18 19:47:28
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-18 19:38:26
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-03-18 18:49:35se vede treaba ca dora si karos sunt frustrare si complexate rau de tot din moment ce acuza si jigneste pe cineva care initial nu le-a atins cu absolut nimic!

eu zic sa-ti reanalizezi vorbele
daca astea sunt reactiile starnite de ceea ce scrii tu, ceva e in neregula
....pai pisicuto draga tie ti se pare normal sa faci pe cineva; prost ,ratat si bolnav fara nici un motiv???

nu

dar ceva ma face sa cred ca dora avea un motiv, doar ca nu vrei tu sa-l vezi sau sa-l accepti
...Hai ca-þi spun care-i motivul pt care tipele alea nu ma sufera . N-am nimic de ascuns, am postat eu pe niste topicuri (nu mai stiu exact care) un comentariu prin care condamnam vehement barbatii violenti care-si maltrateaza sotiile si am spus ca printre acestia se afla si cei din inalta societate pt ca educatia si cultura sunt invinse uneori de mosteniri genetice negative mai puternice precum viciile si alte treburi.....iar in alt topic am dezvaluit faptul ca am 27 de cm si am erectii care dureaza uneori cite12 ore......si de aici li s-au pus pata pe mine...
Ned_Kelly
Postat pe 18 Martie 2009 23:03
ok, eu o sa opresc acest dialog dupa ce scriu asta: tu pe cine incerci sa agati???
am vazut topicuri in care dora se lua de tine, dar trebuie sa recunosc ca nici eu nu am apreciat foarte mult ceea ce scriai tu
mult succes in gasirea unei largi
kitty_krieger
Postat pe 18 Martie 2009 23:32
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-03-18 19:44:12Cind te grabesti ff tare sigur ca mai uiti uneori de punctuatie n-are rost sa le amintesc si eu pe ale tale faptul ca tu scri uichend in loc de weekend si mai spui ca lucrezi si intr-o companie ....Iar de ''tras'' sigur ca vreau sa mi-o trageti dar pe rind nu amindoua de-o data ca nu sunt ca rechinul sa am doua organe genitale



Cum asa tu ? Nu poti face fata cu 2 ? Imi pare rau, dar nu pot sa te cred. Cu siguranta esti modest

Postat pe 18 Martie 2009 23:50
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-18 23:32:46 ok, eu o sa opresc acest dialog dupa ce scriu asta: tu pe cine incerci sa agati???
am vazut topicuri in care dora se lua de tine, dar trebuie sa recunosc ca nici eu nu am apreciat foarte mult ceea ce scriai tu
mult succes in gasirea unei largi
...NU incercam sa agaþ pe nime draga pisicuþo pur si simplu simteam nevoia sa ajut cumva cu un sfat sau o vorba femeile care se plingeau de violenta si posesivitatea barbatilor sau prietenilor lor si asta m-a indignat ff tare si am simtit nevoia sa intrvin si eu cumva in apararea lor...si eu am mamã,sora ,verisoara ..e.t.c si n-as suporta sa vad treaba asta cu violenta asupra unei femei poate-þi par ciudat dar eu percep altfel o femeie decit ca material sexual si dupa aceea sac de box..(cam asta vad in voi majoritatea comfratilor mei)... iar din respect pt majoritatea femeilor de aici imi pare rau totusi daca am mai spus cite ceva ce nu trebuia si nu vreau sa supar pe nimeni....astfel ca ma abtin cit pot sa ripostez prin vorbe agresive si jignitoare la orice provocari ..am incercat sa aplanez ''þepii''dintre mine si Dora chiar nu-mi place sa ma ''rîcîi'' cu nimei mai ales cu femeile ..cu care de altfel pot spune sincer ca eu m-am inteles bine din tot deauna ...sper ca ma intelegi!
Ned_Kelly
Postat pe 19 Martie 2009 00:21
De la: SweetDadyD, la data 2009-03-18 18:14:49
De la: Dor_a, la data 2009-03-18 16:16:17E, vezi, SweetDady?
Asta 'iceam... cand o sa gasesti femeia ideala pentru tine, o sa renunti (si bine ai face) de mai toate teoriile anterioare.
Evident, nu poti sa mergi in limba dupa cineva care face figuri inutile (astea sunt experientele despre care iti spuneam eu ca e bine sa uiti repede ) ... Vezi tu... dragostea se intampla intre doua persoane. Cand unuia "i se pune pata" si pe celalalt il doare fix in cot, nu se pune!
O sa intelegi cand o sa se intample... atunci totul o sa vina de la sine... Sa speram ca o sa ai experiente frumoase.

experiente am avut dar eu am fost timpul ala pe care il durea in cot , cum am zis mai sus , mi s-a intamplat o singura data sa ma indragostesc cu adevarat (cred eu ) ,dar nu mai tin minte exact cat de puternica a fost treaba ca eram prin clasa a 7-a


Hihi! Uite ce micutz eeesti! Auzi la el, clasa a 7a... Hai ca ai fost dulcel rau.
Lasa, ai timp sa le traiesti pe toate! Nu te grabi, insa. Sfatul meu e asta: sa ai grija sa iubesti frumos, atunci cand o sa vina vremea. Sa nu "bagi din top" (vezi penibilii de pe forumul asta... Asta sa fie exemplul tau de "asa nu!")
Dor_a
Postat pe 19 Martie 2009 07:49
De la: karos, la data 2009-03-18 19:00:00
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-03-18 18:49:35se vede treaba ca dora si karos sunt frustrare si complexate rau de tot din moment ce acuza si jigneste pe cineva care initial nu le-a atins cu absolut nimic!....felul cum va repeziti voi fetelor sa jigniti asa de-odata omul spune multe despre voi..credeti-ma ca se observa !....chiar daca ati suferit in trecut de pe urma unui barbat asta nu inseamna ca tre sa dati cu barda in toti care vi se pare ca nu-s buni doar pt ca nu puteti ajunge voi la strugurii aia copti ...iar pt a definii o simpla relatie de dragoste si iubire care tre sa se desfasore natural si firesc nu cred ca-i nevoie sa apelezi la filozofiile lui Kant si mai stiu eu cui pt a explica o chimie care mai degraba apartine anatomiei decit filozofiei


Auzi Terente? Ia iesi nitel pan' la colt (vezi ca ploua, nu uita umbrela) si intra la librarie (vezi ca scrie sus neaparat mare, LIBRARIE) si ia Gramatica .. stai sa ma gandesc .. clasei a patra? si baga o updatare ....ca tare mi-e lene sa descalcesc ineptiile tale - si ca sa intelegi totusi si tu, e vorba de dezacorduri flagrante - vezi "Dora si Karos jigneste", "toti care vi se pare"; cratime in plus - de-odata - i-uri in plus - definii - si virgule in minus. Asta la o prima lecturare .. in ceea ce priveste continutul ....



.. o astept pe Dora sa ma completeze... ca sa ti-o tragem bine de tot, amandoua


Nah, Karos, n-am chef... Parca ce crezi tu, cu ala de-mi spala masina stau prea mult de vorba?
Si crede-ma, ala ii e net superior: macar pentru faptul ca reuseste cu chiu-cu vai sa mi se adreseze in inglish (stai sa vezi comentarii ale "cultului" ca am ratat spelling-ul - cum, dragutzo, in 30 de ani de vorbit engleza, si 10 de trimis scrisori la partenerii straini, habar nu ai tu sa scrii uichend.... Tztzt! Vaaai, habar nu ai tu! Eu il propun pe nea Trei'j'da centimentri - Doua'spe ore ca noua mascota, ca si-a castigat dreptul cinstit in randul lor -
Vezi, SweetDady? Daca nu vrei sa ajungi Village's Fool (Fraieru' satului, adica), asta e "No-no situation"! )
Dor_a
Postat pe 19 Martie 2009 08:02
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-18 23:32:46 ok, eu o sa opresc acest dialog dupa ce scriu asta: tu pe cine incerci sa agati???
am vazut topicuri in care dora se lua de tine, dar trebuie sa recunosc ca nici eu nu am apreciat foarte mult ceea ce scriai tu
mult succes in gasirea unei largi


Iry, Georgia, bref:
Pe un topic nea Trei'jda centrimentri incerca sa povesteasca ca - vezi Doamne! - din cauza ca se duc dupa "aia cu bani" sfarsesc femeile prin a fi batute ( ) .
Mai spunea ca ASA le trebuie la fete, sa fie batute, pentru ca nu-i aleg pe aia de mananca de pe jos (ca el, adica) si o au de Treij'da cm si dureaza - nici mai mult, nici mai putin de ... DOUAS'PE ore!!
(auziti? De CATE ori am auzit noi faza cu "nu mi se culca niciodata... nici cand dorm, nici cand mananc, nici cand ma scarpin, nici cand merg in autobuz... Auzi, Georgia, o fi ala de ti-a facut tie scarba in autobuz )

E? Georgia, baga la cap! Dupa ce o sa fii doamna doctor si sa ai cabinetul tau, ai grija sa te aduni cu gunoierul, ca altfel sfarsesti batuta de iubitul tau care merge acum la facultate - auzi, idee! Sa mearga la facultate! Tztztz! Da' ce? La manivela ce are?
Dor_a
Postat pe 19 Martie 2009 08:19
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-03-17 21:21:27
De la: SweetDadyD, la data 2009-03-17 12:07:33
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-03-17 11:37:59
De la: Dor_a, la data 2009-03-16 08:27:50
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-15 22:14:29
De la: Miticutza, la data 2009-03-15 16:06:03 Dupa ce termina, barbatul are nevoie de vreo 3-4 ore (cred eu), pentru a fi pregatit de o noua partida.

sorry, dar nu ma pot abtine:
... din experienta mea iti spun ca e cam 15-20 de min, depinde si ce-i faci....


Exact! Un barbat sanatos are o erectie la max. 30 de min. dupa ce a ejaculat intaia oara.
Si fratilor, stati ca n-am inteles! Adica el a terminat si... ce? I se moaie si deshtele? Are limba amputata, sau ce, ca nu pricep?
....CUM MAI DORUÞO SA DUREZE O ERECTIE NORMALA DOAR 30 DE MINUTE??......SAU SUNT EU PREA CIUDAT SI AIUREA FAÞA DE MAJORITATEA BARBATILOR CA LA MINE ÞINE NENOROCITU DRACU DE ''ÞURÞURE'' UNEORI CITE 12 ORE SI NU-MI MAI DA PACE ...SI SINCER NU E DELOC PLACUT SA STAI AªA CU OIªTEA RIDICATA DE DIMINEATA PÎNA SEARA ASTA MAI ALES CIND MA TRZESC DIMINEATA CU GINDUL LA CITE O FEMEIE ....

pai dute la doctor atuncia, 12 ore suna suspect , poate suferi de vreoa boala ceva
..NU DE BOALA ESTE VORBA CI TREABA ASTA MI SE INTIMPLA DOAR CIND IMI VIN MIE PANDALIILE CU PARFUM DE FEMEIE....SI APROPO DE INCA O CHESTIE NU AM GASIT NICI UN TOPIC REFERITOR LA TREABA CU DIMENSIUNILE NORMALE ALE ''ÞURÞURELULUI'' TARE AS VREA SA STIU DACA 27DE CENTIMETRII ESTE NORMAL......


Luati de distrati-va!
Pentru inceput, noi, pe topicul ala vorbeam de cat timp trece INTRE o ejaculare si alta... Nicidecum CAT dureaza o erectie... In rest, cititi voi aberatii ca noi ne-am tavalit de ras...
Dor_a
Postat pe 19 Martie 2009 08:36
De la: Dor_a, la data 2009-03-19 08:36:14Luati de distrati-va!
Pentru inceput, noi, pe topicul ala vorbeam de cat timp trece INTRE o ejaculare si alta... Nicidecum CAT dureaza o erectie... In rest, cititi voi aberatii ca noi ne-am tavalit de ras...



Stiam eu ca-mi place baiatul,de fapt avatarul lui...E chiar criminal...

AVATARUUUUUUUUUU....sigur nu confunzi "turturelu" cu altceva???
28 cm e minimul acceptat ...27,e prea putin!
RESPINS!Esti taiat de lista!Ai auzit de expresia "mare si proasta?"
Oare ce-o insemna??
ella_c
Postat pe 19 Martie 2009 08:43
De la: ella_c, la data 2009-03-19 08:43:51
De la: Dor_a, la data 2009-03-19 08:36:14Luati de distrati-va!
Pentru inceput, noi, pe topicul ala vorbeam de cat timp trece INTRE o ejaculare si alta... Nicidecum CAT dureaza o erectie... In rest, cititi voi aberatii ca noi ne-am tavalit de ras...



Stiam eu ca-mi place baiatul,de fapt avatarul lui...E chiar criminal...

AVATARUUUUUUUUUU....sigur nu confunzi "turturelu" cu altceva???
28 cm e minimul acceptat ...27,e prea putin!
RESPINS!Esti taiat de lista!Ai auzit de expresia "mare si proasta?"
Oare ce-o insemna??


Avem o noua mascota, Ella!
Dor_a
Postat pe 19 Martie 2009 08:55
De la: Dor_a, la data 2009-03-19 08:55:05Avem o noua mascota, Ella!

ella_c
Postat pe 19 Martie 2009 08:56
De la: ella_c, la data 2009-03-19 08:56:07
De la: Dor_a, la data 2009-03-19 08:55:05Avem o noua mascota, Ella!



M-a sunat o colega, "fugim" la o cafea afara.... Te pupic si ai grija de nea Trizaci...

Auzi, Ella... La sedinta de ieri "greii" au decis ca imi dizolva divizia... Tare mi-e teama ca ma mut la Finante si acolo am rupt-o'n fericire... Nu crez eu sa mai am timpul pe care il am acum de facut misto pe forum...
Dor_a
Postat pe 19 Martie 2009 09:13
De la: Dor_a, la data 2009-03-19 07:49:43
De la: SweetDadyD, la data 2009-03-18 18:14:49
De la: Dor_a, la data 2009-03-18 16:16:17E, vezi, SweetDady?
Asta 'iceam... cand o sa gasesti femeia ideala pentru tine, o sa renunti (si bine ai face) de mai toate teoriile anterioare.
Evident, nu poti sa mergi in limba dupa cineva care face figuri inutile (astea sunt experientele despre care iti spuneam eu ca e bine sa uiti repede ) ... Vezi tu... dragostea se intampla intre doua persoane. Cand unuia "i se pune pata" si pe celalalt il doare fix in cot, nu se pune!
O sa intelegi cand o sa se intample... atunci totul o sa vina de la sine... Sa speram ca o sa ai experiente frumoase.

experiente am avut dar eu am fost timpul ala pe care il durea in cot , cum am zis mai sus , mi s-a intamplat o singura data sa ma indragostesc cu adevarat (cred eu ) ,dar nu mai tin minte exact cat de puternica a fost treaba ca eram prin clasa a 7-a


Hihi! Uite ce micutz eeesti! Auzi la el, clasa a 7a... Hai ca ai fost dulcel rau.
Lasa, ai timp sa le traiesti pe toate! Nu te grabi, insa. Sfatul meu e asta: sa ai grija sa iubesti frumos, atunci cand o sa vina vremea. Sa nu "bagi din top" (vezi penibilii de pe forumul asta... Asta sa fie exemplul tau de "asa nu!")

uff , vad ca iti place sa scoti chesti din context si sa le interpretezi altfel nu am zis ca sunt in clasa a 7- a , am zis ca singura oara cand m-am indragosti eu, a fot cand eram in a 7-a dar de atunci au trecut cam 10 ani si de atunci am avut relatii dar pentru mine nu erau decat un fel de relati de prietenie cu benefici , caci nu m-am indragostit de nici o alta fata de atunci
SweetDadyD
Postat pe 19 Martie 2009 09:16
Pai asta ziceam si eu, ca daca singura data cand ai fost indragostit (deci singura ta amintire) dateaza din clasa a 7a, trebuie ca ai... cat? 22? 23? Am ghicit?
Dor_a
Postat pe 19 Martie 2009 10:35
De la: Dor_a, la data 2009-03-19 10:35:05Pai asta ziceam si eu, ca daca singura data cand ai fost indragostit (deci singura ta amintire) dateaza din clasa a 7a, trebuie ca ai... cat? 22? 23? Am ghicit?

da 23 , a zis-o si karos pe pagina anterioara
daca tot te pricepi la ghicit hai sa vad daca imi ghiciesti si zodia
SweetDadyD
Postat pe 19 Martie 2009 10:51
De la: SweetDadyD, la data 2009-03-19 10:51:33
De la: Dor_a, la data 2009-03-19 10:35:05Pai asta ziceam si eu, ca daca singura data cand ai fost indragostit (deci singura ta amintire) dateaza din clasa a 7a, trebuie ca ai... cat? 22? 23? Am ghicit?

da 23 , a zis-o si karos pe pagina anterioara
daca tot te pricepi la ghicit hai sa vad daca imi ghiciesti si zodia


Nu stiu... pe cuvant ca nu stiu... nu le am cu zodiile... dar asa, fara nici un motiv, "out of the blue" ma gandesc ca ar putea fi: rac? taur? (tinand seama ca nu am citit mult despre zodii, sa nu te simti lezat daca n-o nimeresc... )
Dor_a
Postat pe 19 Martie 2009 11:12
De la: Dor_a, la data 2009-03-19 11:12:15
De la: SweetDadyD, la data 2009-03-19 10:51:33
De la: Dor_a, la data 2009-03-19 10:35:05Pai asta ziceam si eu, ca daca singura data cand ai fost indragostit (deci singura ta amintire) dateaza din clasa a 7a, trebuie ca ai... cat? 22? 23? Am ghicit?

da 23 , a zis-o si karos pe pagina anterioara
daca tot te pricepi la ghicit hai sa vad daca imi ghiciesti si zodia


Nu stiu... pe cuvant ca nu stiu... nu le am cu zodiile... dar asa, fara nici un motiv, "out of the blue" ma gandesc ca ar putea fi: rac? taur? (tinand seama ca nu am citit mult despre zodii, sa nu te simti lezat daca n-o nimeresc... )

nu ma simt lezat caci nu ai nimerit
SweetDadyD
Postat pe 19 Martie 2009 11:20
De la: Dor_a, la data 2009-03-19 09:13:48Auzi, Ella... La sedinta de ieri "greii" au decis ca imi dizolva divizia... Tare mi-e teama ca ma mut la Finante si acolo am rupt-o'n fericire... Nu crez eu sa mai am timpul pe care il am acum de facut misto pe forum...


Dora,nici eu nu prea mai am timp...Sunt zile si zile...

Imi pare rau ca iti dizolva divizia,dar sunt convinsa ca te vei descurca sa rupi un pic de timp si daca esti la 'finante".Dureaza un pic la inceput pana vezi care e treaba...
Macar sa ne salutam un pic si sa "facem ochii roata "peste topicuri.
ella_c
Postat pe 19 Martie 2009 12:30
De la: SweetDadyD, la data 2009-03-19 11:20:15
De la: Dor_a, la data 2009-03-19 11:12:15
De la: SweetDadyD, la data 2009-03-19 10:51:33
De la: Dor_a, la data 2009-03-19 10:35:05Pai asta ziceam si eu, ca daca singura data cand ai fost indragostit (deci singura ta amintire) dateaza din clasa a 7a, trebuie ca ai... cat? 22? 23? Am ghicit?

da 23 , a zis-o si karos pe pagina anterioara
daca tot te pricepi la ghicit hai sa vad daca imi ghiciesti si zodia


Nu stiu... pe cuvant ca nu stiu... nu le am cu zodiile... dar asa, fara nici un motiv, "out of the blue" ma gandesc ca ar putea fi: rac? taur? (tinand seama ca nu am citit mult despre zodii, sa nu te simti lezat daca n-o nimeresc... )

nu ma simt lezat caci nu ai nimerit


Atunci? Care esti? Sau o lasam pe Karos sa incerce si ea, ca ea e specialista in zodii
Dor_a
Postat pe 19 Martie 2009 12:52
De la: ella_c, la data 2009-03-19 12:30:39
De la: Dor_a, la data 2009-03-19 09:13:48Auzi, Ella... La sedinta de ieri "greii" au decis ca imi dizolva divizia... Tare mi-e teama ca ma mut la Finante si acolo am rupt-o'n fericire... Nu crez eu sa mai am timpul pe care il am acum de facut misto pe forum...


Dora,nici eu nu prea mai am timp...Sunt zile si zile...

Imi pare rau ca iti dizolva divizia,dar sunt convinsa ca te vei descurca sa rupi un pic de timp si daca esti la 'finante".Dureaza un pic la inceput pana vezi care e treaba...
Macar sa ne salutam un pic si sa "facem ochii roata "peste topicuri.


Depinde si asta... In companie doar managementul are acces la internet ... si ala restrictionat....
Si daca o a fiu sefa nimanui, o-ha! internet
Dor_a
Postat pe 19 Martie 2009 12:54
De la: Dor_a, la data 2009-03-19 12:52:15
De la: SweetDadyD, la data 2009-03-19 11:20:15
De la: Dor_a, la data 2009-03-19 11:12:15
De la: SweetDadyD, la data 2009-03-19 10:51:33
De la: Dor_a, la data 2009-03-19 10:35:05Pai asta ziceam si eu, ca daca singura data cand ai fost indragostit (deci singura ta amintire) dateaza din clasa a 7a, trebuie ca ai... cat? 22? 23? Am ghicit?

da 23 , a zis-o si karos pe pagina anterioara
daca tot te pricepi la ghicit hai sa vad daca imi ghiciesti si zodia


Nu stiu... pe cuvant ca nu stiu... nu le am cu zodiile... dar asa, fara nici un motiv, "out of the blue" ma gandesc ca ar putea fi: rac? taur? (tinand seama ca nu am citit mult despre zodii, sa nu te simti lezat daca n-o nimeresc... )

nu ma simt lezat caci nu ai nimerit


Atunci? Care esti? Sau o lasam pe Karos sa incerce si ea, ca ea e specialista in zodii

ok , sa vedem ce zice si karos poate amandoua ma nimeriti
SweetDadyD
Postat pe 19 Martie 2009 13:14
De la: Dor_a, la data 2009-03-19 12:54:37
De la: ella_c, la data 2009-03-19 12:30:39
De la: Dor_a, la data 2009-03-19 09:13:48Auzi, Ella... La sedinta de ieri "greii" au decis ca imi dizolva divizia... Tare mi-e teama ca ma mut la Finante si acolo am rupt-o'n fericire... Nu crez eu sa mai am timpul pe care il am acum de facut misto pe forum...


Dora,nici eu nu prea mai am timp...Sunt zile si zile...

Imi pare rau ca iti dizolva divizia,dar sunt convinsa ca te vei descurca sa rupi un pic de timp si daca esti la 'finante".Dureaza un pic la inceput pana vezi care e treaba...
Macar sa ne salutam un pic si sa "facem ochii roata "peste topicuri.


Depinde si asta... In companie doar managementul are acces la internet ... si ala restrictionat....
Si daca o a fiu sefa nimanui, o-ha! internet

si la mine e restrictionat netul rau , dar macare are toata lumea , dar kudika nu este unul dintre siturile interzise
SweetDadyD
Postat pe 19 Martie 2009 13:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vi se pare normal? 21 De la: kentfarafiltru 26 Decembrie 2009 11:51
nu sunt casatorita dar am deja amant... 51 De la: Barbie30 25 Iulie 2010 21:42
nu stiu ce sa fac 54 De la: sweety_mady 4 Decembrie 2009 13:21
penibilul :( 12 De la: Summer_ 2 Septembrie 2009 18:50
DECIZIILE UNEI FEMEI 7 De la: geonika 17 Aprilie 2010 19:41