Setari Cookie-uri

A FOST CVA FRUMOS...

m'am combinat cu un coleg de clasa in urma cu cva timp..! sh poate ca nu am inteles nimic din toate astea!inainte de toate eram prieteni f buni sh despartirea noastra a schimbat situatzia..! in perioada asta poate k mi'am dat seama de multe chestii..cum ar fii k ''incep sa simt cva care ma doare''...nu stiu ce..indiferentza lui..faptul ca putea fi frumos...sau faptul k am pierdut pe cva la care tin! ink nu stiu ce....! mi'am dat seama ca neglijam sa ma afirm din cauza lumii...poate mai mult a colegilor...sh de aceea am fost mai rece...sh nu luam nik in serios..pana mi'a zis GATA! acum pot sa zik k...nu ma mai intereseaza nik..ma doare purtarea lui sh sunt intr'o perioada in care m'am inchis in lumea mea! nu mai vreau sa stiu de nimeni sh nik...sh de scoala nu mai zic..! nu'mi da ocazia sa vb...sh cel mai nashpa..mi'e dor de clanul de nebuni din bancile alea..:( de unde m'am mutat...! am renuntat de tot sh sa cred ca exista ''prieteni'' ca daca intr'adevar existau..se trecea peste..! nu stiu ce e in mintea lui..sh ce simte..de ce uraste sa dea ochii c mne....etc...
numele_meu
Postat pe 21 Martie 2009 19:58
De la: numele_meu, la data 2009-03-21 19:58:29m'am combinat cu un coleg de clasa in urma cu cva timp..! sh poate ca nu am inteles nimic din toate astea!inainte de toate eram prieteni f buni sh despartirea noastra a schimbat situatzia..! in perioada asta poate k mi'am dat seama de multe chestii..cum ar fii k ''incep sa simt cva care ma doare''...nu stiu ce..indiferentza lui..faptul ca putea fi frumos...sau faptul k am pierdut pe cva la care tin! ink nu stiu ce....! mi'am dat seama ca neglijam sa ma afirm din cauza lumii...poate mai mult a colegilor...sh de aceea am fost mai rece...sh nu luam nik in serios..pana mi'a zis GATA! acum pot sa zik k...nu ma mai intereseaza nik..ma doare purtarea lui sh sunt intr'o perioada in care m'am inchis in lumea mea! nu mai vreau sa stiu de nimeni sh nik...sh de scoala nu mai zic..! nu'mi da ocazia sa vb...sh cel mai nashpa..mi'e dor de clanul de nebuni din bancile alea..:( de unde m'am mutat...! am renuntat de tot sh sa cred ca exista ''prieteni'' ca daca intr'adevar existau..se trecea peste..! nu stiu ce e in mintea lui..sh ce simte..de ce uraste sa dea ochii c mne....etc...



dupa o relatie cu un prieten,si dupa o despartire,se duce totul....
SweetHappyButterfly
Postat pe 21 Martie 2009 20:05
De la: numele_meu, la data 2009-03-21 19:58:29m'am combinat cu un coleg de clasa in urma cu cva timp..! sh poate ca nu am inteles nimic din toate astea!inainte de toate eram prieteni f buni sh despartirea noastra a schimbat situatzia..! in perioada asta poate k mi'am dat seama de multe chestii..cum ar fii k ''incep sa simt cva care ma doare''...nu stiu ce..indiferentza lui..faptul ca putea fi frumos...sau faptul k am pierdut pe cva la care tin! ink nu stiu ce....! mi'am dat seama ca neglijam sa ma afirm din cauza lumii...poate mai mult a colegilor...sh de aceea am fost mai rece...sh nu luam nik in serios..pana mi'a zis GATA! acum pot sa zik k...nu ma mai intereseaza nik..ma doare purtarea lui sh sunt intr'o perioada in care m'am inchis in lumea mea! nu mai vreau sa stiu de nimeni sh nik...sh de scoala nu mai zic..! nu'mi da ocazia sa vb...sh cel mai nashpa..mi'e dor de clanul de nebuni din bancile alea..:( de unde m'am mutat...! am renuntat de tot sh sa cred ca exista ''prieteni'' ca daca intr'adevar existau..se trecea peste..! nu stiu ce e in mintea lui..sh ce simte..de ce uraste sa dea ochii c mne....etc...



ai si tu niste probleme ...de-a dreptul existentiale
ai toata viata inainte ..distreaza-te
arhanghel
Postat pe 31 Mai 2009 17:26
Sincer nu am inteles mare lucru din cele scrise de tine ... dar iti pot spune ca va trece,
cand am fost si eu la scoala, aveam prieten in aceeasi clasa, banca ..etc cu mine, totul a fost frumos pt cateva luni dupa care a zis ca gata, pana in ziua de azi nu am inteles de ce ...dar a trecut... totul trece numai trebuie sa vrei...stiu ca e greu sa dai ochii cu el si amicii lui in fiecare zi nestiind ce s-a intamplat de fapt, (la mine era putin si mai naspa pt ca statea langa bunicii mei pe vremea aia,deci nu numai la scoala trebuia sa il vad)...cu trecerea timpului vor fi doar parte din "decor" vei vedea.. uneori si acum ma intreb ca oare ce mai face cum e,dar nu e un gand sentimental ci mai degraba curios si melancolic...sau ceva de genul..primul sarut...prima imbratisare si cam atat..doar eram prea tineri
Deci...lasa timpul sa treaca si totul va fi bi ne
kudika86
Postat pe 20 Iulie 2009 20:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Iubire imposibila din cauza parintiilor mei ! 46 De la: kudika326239 23 Iulie 2011 14:29
Help please!!! Ma aduce si pe mine cineva la realitate? 12 De la: Dor_a 21 Iulie 2009 12:22
Nu mai pot 40 De la: slyd 1 Iunie 2009 23:35
Am nevoie de un sfat... 15 De la: marco918 29 Iulie 2010 01:12
Amantul meu si cu mine vrem un copil... 73 De la: Ana_Armanca 27 Martie 2010 16:25