Setari Cookie-uri

AJUTOOR!cred ca inebunesc

Buna,am o mare problema,cred ca am inebunit de tot.
Sa incep prin a va spune ca sun cu iubitul me de 4 ani.Aseara am visat ca ma insela cu o colega de servici si pana la urma mi-am dat seama ca nu era adevarat pt ca pers respectiva imi tot dadea argumente.
Azi noapte am visat ca eram cu iubitul si a zis ca imi face cunostinta cu noile lui iubite Loredana si Madalina!!Apoi il vedeam cum face sex cu Madalina si radea de mine.M-am dus la el si ii spargeam farfurii in cap si el nu intelegea de ce sunt suparata ca ne-am despartit si gata.
Dupa aia nu mai eram despartiti insa ne-am intalnit cu 2 foste iubite si colege ale lui si ca sa nu le dau satisfactie m-am prefacut ca ne inteleg super desi eu inca stiiam ca ma inseala .
Cand m-am trezit nici na deschis bine saracu baiat ochii ca am inceput sa tip ca cine e Madalina si Loredana?Mi-a zis ca sunt nebuna si ca visez numai prostii.
Acum,c dracu inseamna visu asta?Gelozia si nebunia mea?sau poate chiar ma insala?
HELP
mhteodora
Postat pe 22 Martie 2009 10:45
ce vise ai?horror....................ti-e frica sa nu il pierzi,nu inseamna ca te inseala.........
just_heaven
Postat pe 22 Martie 2009 10:48
De la: mhteodora, la data 2009-03-22 10:45:45Buna,am o mare problema,cred ca am inebunit de tot.
Sa incep prin a va spune ca sun cu iubitul me de 4 ani.Aseara am visat ca ma insela cu o colega de servici si pana la urma mi-am dat seama ca nu era adevarat pt ca pers respectiva imi tot dadea argumente.
Azi noapte am visat ca eram cu iubitul si a zis ca imi face cunostinta cu noile lui iubite Loredana si Madalina!!Apoi il vedeam cum face sex cu Madalina si radea de mine.M-am dus la el si ii spargeam farfurii in cap si el nu intelegea de ce sunt suparata ca ne-am despartit si gata.
Dupa aia nu mai eram despartiti insa ne-am intalnit cu 2 foste iubite si colege ale lui si ca sa nu le dau satisfactie m-am prefacut ca ne inteleg super desi eu inca stiiam ca ma inseala .
Cand m-am trezit nici na deschis bine saracu baiat ochii ca am inceput sa tip ca cine e Madalina si Loredana?Mi-a zis ca sunt nebuna si ca visez numai prostii.
Acum,c dracu inseamna visu asta?Gelozia si nebunia mea?sau poate chiar ma insala?
HELP
sint vise de noapte ce provin din subconstientul tau! esti foarte geloasa si probabil te gindesti la fel si fel de timpenii de visezi toate astea! .......................stai linistita ca o sa se duca bietul om unde a dus mutu iapa!
FRANNNCE
Postat pe 22 Martie 2009 10:51
De la: FRANNNCE, la data 2009-03-22 10:51:02
De la: mhteodora, la data 2009-03-22 10:45:45Buna,am o mare problema,cred ca am inebunit de tot.
Sa incep prin a va spune ca sun cu iubitul me de 4 ani.Aseara am visat ca ma insela cu o colega de servici si pana la urma mi-am dat seama ca nu era adevarat pt ca pers respectiva imi tot dadea argumente.
Azi noapte am visat ca eram cu iubitul si a zis ca imi face cunostinta cu noile lui iubite Loredana si Madalina!!Apoi il vedeam cum face sex cu Madalina si radea de mine.M-am dus la el si ii spargeam farfurii in cap si el nu intelegea de ce sunt suparata ca ne-am despartit si gata.
Dupa aia nu mai eram despartiti insa ne-am intalnit cu 2 foste iubite si colege ale lui si ca sa nu le dau satisfactie m-am prefacut ca ne inteleg super desi eu inca stiiam ca ma inseala .
Cand m-am trezit nici na deschis bine saracu baiat ochii ca am inceput sa tip ca cine e Madalina si Loredana?Mi-a zis ca sunt nebuna si ca visez numai prostii.
Acum,c dracu inseamna visu asta?Gelozia si nebunia mea?sau poate chiar ma insala?
HELP
sint vise de noapte ce provin din subconstientul tau! esti foarte geloasa si probabil te gindesti la fel si fel de timpenii de visezi toate astea! .......................stai linistita ca o sa se duca bietul om unde a dus mutu iapa!
mesterulcasei
Postat pe 22 Martie 2009 10:55
bre soro duci lipsa de sex! mesterul.casei@yahoo.com
mesterulcasei
Postat pe 22 Martie 2009 10:56
De la: mhteodora, la data 2009-03-22 10:45:45M-am dus la el si ii spargeam farfurii in cap si el nu intelegea de ce sunt suparata ca ne-am despartit si gata.

Cand m-am trezit nici na deschis bine saracu baiat ochii ca am inceput sa tip ca cine e Madalina si Loredana?Mi-a zis ca sunt nebuna si ca visez numai prostii.
Acum,c dracu inseamna visu asta?Gelozia si nebunia mea?sau poate chiar ma insala?
HELP



bine ca nu i-ai spart farfurii in cap

ar trebui sa-ti controlezi nebuniile si gelozia....
mafia_nrr1
Postat pe 22 Martie 2009 10:57
De la: mesterulcasei, la data 2009-03-22 10:56:34bre soro duci lipsa de sex! mesterul.casei@yahoo.com


cred ca tu duci baiete............................mai lasati sexul frate..............ca ti se umfla co iul
just_heaven
Postat pe 22 Martie 2009 10:58
De la: mesterulcasei, la data 2009-03-22 10:56:34bre soro duci lipsa de sex! mesterul.casei@yahoo.com


lipsa de sex nu duceam nici aseara ca doar abia terminasem si nici azi
mhteodora
Postat pe 22 Martie 2009 10:59
vezi poate primesti o continuare in urmatoarea seara

Postat pe 22 Martie 2009 10:59
nu e nimic rau in a visa,toti avem vise de genul asta la un moment dat,cand inca nu avem incredere in partener,dar trebuie sa discuti,si nu mai fi asa geloasa ,il poti pierde la un moment dat,sau chiar sa te insele daca tu il acuzi mereu....
viseaza si tu campii cu flori....altceva ..........daca te culci cu gandul ca el te inseala ,e si normal sa ai vise din astea..............oricum succes si sweet dreams!!!
just_heaven
Postat pe 22 Martie 2009 11:00
MULTUMESC>>>>>>m-am linistit acum
mhteodora
Postat pe 22 Martie 2009 11:57
pot spune si eu ca m-am linistit ca mai exista o persoana aproape ca mine, si eu ma aflu in aceeasi postura ca si tine visez noaptea ca ma inseala nu le cunosc si cu siguranta nici el.sunt cu iubytul meu tot de 4 ani dar la mine astfel de vise sunt frecvente si nu stiu d c.am incredere in el 100% mah iubeste ENORM si nu ca imi spune el acest lucru ci asa il simt prin gesturile pe care le face ,dar pur si simplu tot visez astfel de visuri si la mine e mai grav .....pur si simplu plang in somn si mah agit fff tare este ca si cum ar fi adevarat.Am vb si cu el aceste lucruri , stie ce visez ca doar el mah poate linisti, nu stiu am impresia cateodata ca sunt geloasa pe prieteni lui (baieti) :D stiu, pare absurd dar de fiecare data cand iese la fotbal sau pur si simplu se simte bine cu ei eu visez ca mah inseala si nu stiu dc scz ca mah repet,,,si da avem activitati impreuna cu prieteni lui adica amandoi nu numai el ca sa imi puteti spune ca poate ma inseala cand iese cu prieteni lui....intr-adevar a existat la inceput cand prieteni lui de la bloc ma cunosteau foarte putin,sa stea cu o fata 3 zile pe afara dar erau si prieteni lui.....sa fie oare asta dar aveam 2 luni impreuna cand s-a intamplat asta apoi prieteni lui au devenit si prieteni mei cei mai buni .....cu toate astea eu visez parca din ce in ce mai urat ....si plang,plang ,plang foarte tare parca si o palma de mi-ar da cand as fi treaza nu as plange asa.
simona_marinela1987
Postat pe 30 Martie 2009 14:20
Hmmm...
De obicei visele sunt exprimarea tacita a subconstientului nostru ...cam asa spunea un citat ( aproximativ) dintr-o carte pe care am rasfoit-o recent.
Ca tu te gandesti intr-una ca el te insala...
Iubitaaaa...daca continui cu chestii d'astea si nu incerci sa te controlezi in vreun fel...te va insela.
Se va satura de prostiile tale si va merge la una care e intreaga la cap :).
Mai in in considerare un lucru...
O fi vreo sansa sa te simti nesigura pe tine??? pe puterea ta de seductie?
Draga mea...trebuie sa iti seduci iubitul in fiecare zi.
In fiecare zi trebuie sa ii arati cat de mult il iubiesti ce cat de important e pentru tine.
Degeaba ai vise d'astea daca nu faci nimic.
Lasa nesiguranta ...si lasa gelozia.
Mergi la un salon...epileaza-te ...fa-ti manichiura ...aranjaza-ti parul ...(poate ai facut-o zilele trecute...insa prinde bine in situatii de gen ( am fost in pielea ta ).
Apoi ia o sticla de ceva ...da fuguta acasa...pregateste o cina romantica...imbraca-te in ce ai tu mai sexi ...si ofera-i o noapte pliiiiiina de artificii :)).
El s-a indragostt de tine pentru cum esti ...nu cred ca te iubeste pentru crize de gelozie sau pentru nesiguranta :).

Go for it girl...keep your man close :)


A.
angelofsorrow
Postat pe 31 Martie 2009 09:15
De la: mhteodora, la data 2009-03-22 10:45:45Buna,am o mare problema,cred ca am inebunit de tot.
Sa incep prin a va spune ca sun cu iubitul me de 4 ani.Aseara am visat ca ma insela cu o colega de servici si pana la urma mi-am dat seama ca nu era adevarat pt ca pers respectiva imi tot dadea argumente.
Azi noapte am visat ca eram cu iubitul si a zis ca imi face cunostinta cu noile lui iubite Loredana si Madalina!!Apoi il vedeam cum face sex cu Madalina si radea de mine.M-am dus la el si ii spargeam farfurii in cap si el nu intelegea de ce sunt suparata ca ne-am despartit si gata.
Dupa aia nu mai eram despartiti insa ne-am intalnit cu 2 foste iubite si colege ale lui si ca sa nu le dau satisfactie m-am prefacut ca ne inteleg super desi eu inca stiiam ca ma inseala .
Cand m-am trezit nici na deschis bine saracu baiat ochii ca am inceput sa tip ca cine e Madalina si Loredana?Mi-a zis ca sunt nebuna si ca visez numai prostii.
Acum,c dracu inseamna visu asta?Gelozia si nebunia mea?sau poate chiar ma insala?
HELP


Cred k te gandesti tu prea mult la asta.Tuturor ni se intampla sa mai visam noaptea chestii legate de activitati din timpul zilei care ne-au solicitat creierashul mai mult.
Totusi (nu am intentia sa te sperii ) vreau sa soun ca si mie mi s-a intamplat ceva asemanator cand eram mai micutza.Eram cu un baiat de vreo 8 luni, tineam putin la el si chiar nu ma gandeam ca ma inseala, nu prea ma interesa.Am visat de vreo 2 ori ca ma insela cu iubita de atunci a fratelui meu.Nu am spus nik nimanui, am tinut pt mine...am zis ca sunt prostii.ca mai apoi dupa vreo 2 luni sa aflu de la un prieten de-al fratelui meu k i-a vazut-o pe tipa si pe iubitul meu impreuna.A recunoscut cand l-am pus in fata faptului, si-a luat si vreo 2 pumni de la fratimiu ....dam....deci...nush ...
generash
Postat pe 1 Aprilie 2009 15:37
eeee poate te gandesti u km ar fii sa te insele , si daia visezi .nu te lua dupa vise .eu am avut cateva vise in care imi inselam prietenu si imi parea atat de rau si cand ma trezeam eram atat de ferictia k a fost un vis
aleexa29_yahoo_com
Postat pe 1 Aprilie 2009 16:17
este un singur vis, sunt temerile tale precum el te inseala, dar nu e adevarat, atata timp cat este cu tine nu trebuie sa te gandesti k ar exista o atreia pers in viata voastra
lory86_lolo_yahoo_com
Postat pe 17 Octombrie 2009 16:21
moaaaaaaaaaaa, ce tare!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
greierash_is_back
Postat pe 17 Octombrie 2009 16:25
pt ca il iubesti si nu vrei sa fii inselata incepi sa o iei razna stai linistita sunt doar nijte vise vb cu el si u stii c om ai acasa daca o sa t insele sau nu bafta
dulcyka
Postat pe 17 Octombrie 2009 20:47
visul tau trebuie sa te duca cu gandul la faptul se intampla ceva in relatia voastra....probabil o racire intre voi, o mica tensiune
adrienutzaaa
Postat pe 19 Octombrie 2009 17:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eleva si profesor 14 De la: kudika_14103 13 August 2012 23:43
diferenta de varsta 5 De la: tinniy 5 August 2009 10:53
intre vis si realitate 30 De la: alex_dede 10 Aprilie 2012 04:48
E oare dragostea atat de superficiala? sau poate ne pasa prea mult de cei ce ne inconjoara!! 15 De la: Diannnnnnna 8 Septembrie 2009 00:56
oare ma iubeste in adanul inimii lui 31 De la: mimi_ca29 7 Decembrie 2010 08:27