Setari Cookie-uri

te-ai mai intalni cu fostul doar de dragul unei relatii strict sexuale????

cum zice un cantec celebru "sex is natural, sex is good"

Sa recapitulam: ati decis de comun acord sa va despartiti si in continuare v-ati vazut pentru sex. Ati pus lucrurile la punct, ati stabilit ca veti fi extrem de sinceri si deschisi unul cu altul si ati purces la cele lumesti. Tu ai consimtit la o relatie strict sexuala, dar in sinea ta sperai ca fiind prin preajma lui el se va uita din nou la tine cum o facea odinioara. Dar in loc sa se intample asta te-ai trezit ca o alta, pe care o si cunosti, isi petrecuse noaptea cu el. Si, culmea, tu nici nu stiai (doar sunteti cei mai buni prieteni) ca el are de gand asa ceva sau ca pusese ochii pe cineva. Si deci tu la ce mai speri? Nu stiu cati ani ai, dar sexul e pentru oameni mari. Adica: daca vrei sex ai sex si totul e ok atata timp cat nu te amagesti ca ai avea ceva mai mult. Daca vrei ceva mai mult de la el nu trebuia sa consimti la sex.
kudika003986
Postat pe 3 Aprilie 2009 17:30
hai cauta le cauta le
ca m ai facut extrem de curioasa sa le aud...

in ceea ce i priveste pe cei doi...se joaca de a despartitul
maturizati vã dragilor
va iubiti, de aia si continuati relatia chiar daca voi vreti si tineti mortis sa o numiti altfel, faptul ca a fost cu o alta fata nu face decat sa mi confirme ideea ca a vrut sa te faca geloasa...plus ca ai tu oare garantia ca asa s a intamplat?? poate ti a spus doar pt a rascoli ceva in tine si a te determina sa reactionezi.
o fi prea las sa recunoasca ca tine la tine, mai mult decat ii convine.

eu zic sa terminati cu joaca asta si sa va impacati...bine asta in cazul in care starea asta de nesiguranta nu are un efect absolut senzational asupra relatiilor voastre intime...pt ca atunci ...merita despartirea
DiaI
Postat pe 11 Iunie 2009 15:34
Parerea mea e ca ar trebui sa trebui sa aveti o discutie serioasa...sa il intrebi exact ce vrea de la tine.Normal ca lui ii convine situatia,carui barbat nu i-ar conveni?Sa faca ce vrea cu cine vrea,sa nu aiba nici o obligatie.Eu zic sa il supui unui mic test...sa ii spui ca ti-ai gasit pe altcineva sa vezi cum reactioneaza,sa il faci sa se simta asa cum te-ai simtit si tu...nu prea cred ca o sa ii convina.Si sa iti mai zic ceva...sunt putine femei care pot sa aiba o relatie sexula fara sa implice si sentimente
sandrone
Postat pe 12 Iunie 2009 09:46
Dar mandria ta unde e? Esti fata tanara, priveste viata inainte si gaseste-ti altul fata care sa te merite si sa mergeti impreuna in viata. De aceea si lipsa de respect a barbatilor fata de femei e in floare ca ne lasam asa folosite si calcate in picioare
speranta1
Postat pe 12 Iunie 2009 09:59
Sunteti impreuna...chiar daca teoretic nu mai sunteti...practic e clar ca sunteti.
Si mai e clar ca simte anumite lucuriri pentru tine. Vorba unei fete de mai sus, daca nu te mai vrea, pleaca si nu se mai uita innapoi.
Am trait si eu asa ceva...crede-ma ca stiu despre ce vorbesc.
Fetele care au spus ca te foloseste pentru sex nu stiu ce vorbesc, sunt atatea gagici cu care putea sa se culce sa fim seriosi...dar il leaga anumite sentimente de tine de aceea suntei tin situatia asta.
sweetyi2baby
Postat pe 12 Iunie 2009 15:00
cum sa procedezi ........INDIFERENTA TATA daca aceasta a fost intelegerea voastara aratai ca poti fi in continuare prietena chiar daca are pe alt cineva si daca incearca sa aveti relati sexuale refuzal(chiar daca te topesti)intrun mod prietenesc si daca e posibil fal sa intelega si sa vada ca nu e singuru barbat dulpa fata pamintului
daca simte ceva pt tine il va deranja daca nu mai bine ca ai inteles acum decit mai tarziu
geo_geo822000
Postat pe 12 Iunie 2009 15:08
Buna am fost si eu intr-o relatie asemanatoare dar cu fostulsot dar al doilea si prietena mea cea mai buna si cumnatul meu mia furat nr de tel din spania si vorbeau in permanenta la tel pina intro zi cind trebuia sa parasesc ap in care stateam si trbuia sa ajung la mama acasa ,dar cu conditia sa stau cuminte si sa il astept pina vine el dar dupa inca un an in care l-am asteptat singura fara nici o veste si fara nici un tel vine si el intro noapte cu acea prietena la poarta mea si imi spune ca sint in preuna din inainte ca eu sa il trimet pe fratele lui in germania adica de un an si jumatate
Bine inteles ca pina sa vina el eu incercasem sa ma sinucid dar ma iubit dumnezeu si mi-a dat din nou putere sa merg inainte ,si ca sa cred ca sint inpreuna au inceput sa se sarute poti sa iti dai seama cum m-am simtit in clipa acea.iclipa aceasta sint la a treia casatorie si am si o fetita de 5 anisori tot ce am acum este cu puterea lui dumnezeu si bine inteles a mea si astea erau planuri facute cu fostul el azi nu are nimic absolut nimic .Eu te sfatuiesc ca sa nu ii dai foarte mare importanta la nici unul dintre ei doi ,dar nici nu le da pace cind simti ca este cu ia sunal nu conteaza cit este ceasul spunei ca iti este rau cheamal la tine sau la o terasa, fao pe ia sa isi iasa din minti si sa faca o criza de nervi sa vada ca tot pe tine te iubeste daca crezi ca te iubeste .
Cu drag Cristina -Maria si fi tare nu ii reprosa nimic te pup
ccmaria_bela
Postat pe 13 Iunie 2009 02:12
De la: camelusha83, la data 2009-03-25 14:58:30
De la: lixale, la data 2009-03-24 22:12:49suna cam ciudat subiectul, dar as vrea sa stiu si eu parerea voastra...eu m-am despartit de prietenul de meu de aproximativ 5 luni ,dar cu toatea astea am continuat sa ne inatalnim...practic in momentul de fata avem o relatie doar sexuala, dak o pot numi asa...De cand ne-am despartit el nu a mai fost cu alta persoana si la fel nici eu ( si asta o pot spune cu mana pe inima pt ca am si vb de lucrul acesta si am hotarat sa ne spunem unul celuilalt dak va aparea cineva in viata noastra,)Cu timpul am devenit cei mai buni prieteni..poate chiar mai buni decat eram in momentul in care eram impreuna...dar akum cateva zile mi-a spus k o fata a fost la el si ca si-a petrecut noaptea cu ea...si culmea o mai si cunosc...am crezut k mor in momentul respectiv....nu stiam ce sa mai fac...cert este k in momentul in care s-a intamplat sa fim toti 3 in acelasi loc el a fost foarte rezervat si mai tot timpul a stat langa mine si a vb cu mine...dar ma tot intreb ..oare chiar mai are rost sa continuam ''relatia '' asta...eu am tot sperat intr-o impacare...dar se pare ca aceea impacare nu mai vine...pe de-o parte e bine si asa ...niciunul din noi nu avem obligatii dar e dureros sa aflii k pers pe care o iubesti mai iese si cu altcineva din cand in cand...eu oricum am apreciat k mi-a spus acest lucru...dar oare cum sa mai procedez????



Parerea mea e ca iubire prosteste...dar rau de tot...Fii fata jucaria lui sexuala daca tu tii neaparat...Tu nu vezi ca el de fapt nu vrea nici o implicare in niciun fel de relatie...si te tine pe tine asa...ca sase mai "descarce" cand nu are cu cine...Cauta-ti unul care sa te respecte si care sa te merite...


Incetati voi cu prostiile astea fetelor...Barbatii iubesc...sau nu iubesc, punct. Acum ramane de determinat daca nu iubeste cumva amintirea vremurilor de atunci. Si nu neaparat pe ea acum. Valabil si la ea!
Si apoi treaba asta cu altul care sa te merite se poate traduce lesne si prin: ,,altul care sa fie interesat de pasarica ta, suficient de mult ca sa aiba rabdarea de-a se comporta ca un gentleman ...pana ti-o trage'' - doar s-au vazut destule cazuri.
cristinarudi
Postat pe 13 Iunie 2009 11:00
eu zic k cel mai bine ar fi sa-ti analizezi sentimentele.......dak il mai iubesti vb cu el k sa nu-ti para rau mai tarziu.cert e k nu poti continua asa......e prea dureros.......dak nu se poate ia si mergi mai departe si traieste-ti viata pt k sunt o gramada de baieti pe lumea asta.....bafta!
rehab20
Postat pe 13 Iunie 2009 11:08
Si as mai si adauga ca nici femeile nu trebuie sa se culce pe-o ureche si sa spuna ca nu e singurul barbat de pe fata pamantului. E valabil si pentru noi fetele. La urma urmei credeti-ma cand cand spun un lucru. Aici pe net de pilda. Eun lucru stiut ca pentru relatiile aventuroase exista destui amatori/amatoare, care vaneaza pe site-uri la greu. Desi un astfel de barbat primeste sa spunem cam maxim 10 apeluri pe zi de la interesate, o tipa primeste 50, chiar 60 de apeluri de la ,,interesati''. Cu toate astea el va iesi poate cu doua trei tipe de acolo sigur, in timp ce tipa poate ca nu iese cu nici unul, daca printr-o minune iese totusi cu vreo unul. Asa e in firea noastra. O sa spuneti ca nu se stie. Dar statistica asta frati si surori, am studiat-o eu demult. Si e exact cum spun eu. Din pacate!
Asa ca un barbat va gasi mai rpd pasarica disponibila, chiar daca unei femei ii e mult mai la indemana sa aiba aventuri, daca e la o adica. De asta gandirea asta cu lasa-l ca e lumea plina de barbati, e tare paguboasa. E plina de libidinosi care vor sa ne-o traga. Asta da.Calitatea insa, se gaseste extrem de greu.
cristinarudi
Postat pe 13 Iunie 2009 11:11
si eu am facut aceeasi greseala ca si tine ma intalneam cu el...speram...il iubeam....ne iubeam....ne simteam bine ...chiar f bine....am sperat ...pana cand mi-au zis prietenele ca l-au vzt cu o alta fata...si am vb cu el si mi-a zis ca nu are nici o treaba....ca tre sa mai socializeze si el...si in ziua de azi dupa vreo 3 luni...de atunci inca mai este cu ea....ATAT DE RAU IMI PARE CA AM CEDAT....tu fa ceea ce simti....dar ai grija ca daca o sa fie sa va despartiti....ai sa suferi si mai mult....ai sa te simti folosita....murdara...si ai sa ti plangi in pumni...ca te ai lasat manipulata....
monaq
Postat pe 13 Iunie 2009 11:19
De la: cristinarudi, la data 2009-06-13 11:11:46Si as mai si adauga ca nici femeile nu trebuie sa se culce pe-o ureche si sa spuna ca nu e singurul barbat de pe fata pamantului. E valabil si pentru noi fetele. La urma urmei credeti-ma cand cand spun un lucru. Aici pe net de pilda. Eun lucru stiut ca pentru relatiile aventuroase exista destui amatori/amatoare, care vaneaza pe site-uri la greu. Desi un astfel de barbat primeste sa spunem cam maxim 10 apeluri pe zi de la interesate, o tipa primeste 50, chiar 60 de apeluri de la ,,interesati''. Cu toate astea el va iesi poate cu doua trei tipe de acolo sigur, in timp ce tipa poate ca nu iese cu nici unul, daca printr-o minune iese totusi cu vreo unul. Asa e in firea noastra. O sa spuneti ca nu se stie. Dar statistica asta frati si surori, am studiat-o eu demult. Si e exact cum spun eu. Din pacate!
Asa ca un barbat va gasi mai rpd pasarica disponibila, chiar daca unei femei ii e mult mai la indemana sa aiba aventuri, daca e la o adica. De asta gandirea asta cu lasa-l ca e lumea plina de barbati, e tare paguboasa. E plina de libidinosi care vor sa ne-o traga. Asta da.Calitatea insa, se gaseste extrem de greu.


ASA ESTE....in cazul meu....dupa atatea luni de zile si inca nu m-am vindecat...nu pot sa ma culc cu alt barbat....NU POT....mi-e sila....mi-e frica.....dar nici cu el nu m-as mai culca....NO WAY...am picat in plasa lui de prea multe ori....dar gata....mai bine lipsa decat cu fostul....
monaq
Postat pe 13 Iunie 2009 11:23
Citez: ,,dar ai grija ca daca o sa fie sa va despartiti....ai sa suferi si mai mult....ai sa te simti folosita....murdara...si ai sa ti plangi in pumni...ca te ai lasat manipulata..."'

De ce folosita manipulata? Nu vi se pare ca folosim si manipulam exact in aceeasi masura?
Adica asta vine cam asa...Noi ne sacrificam si induram , in timp ce ei se simt bine. Haida-de! Parca noua nu ne place?
Suntem folosite exact in aceeasi masura in care folosim. Sa fie extrem de clar.
cristinarudi
Postat pe 13 Iunie 2009 11:36
De la: cristinarudi, la data 2009-06-13 11:36:00Citez: ,,dar ai grija ca daca o sa fie sa va despartiti....ai sa suferi si mai mult....ai sa te simti folosita....murdara...si ai sa ti plangi in pumni...ca te ai lasat manipulata..."'

De ce folosita manipulata? Nu vi se pare ca folosim si manipulam exact in aceeasi masura?
Adica asta vine cam asa...Noi ne sacrificam si induram , in timp ce ei se simt bine. Haida-de! Parca noua nu ne place?
Suntem folosite exact in aceeasi masura in care folosim. Sa fie extrem de clar.


nu sunt de aceeasi parere...depinde de la caz la caz...el foarte bine isi traieste viata...alturi de o alta fata...iar noi ....ramanem cu un gust amar...si greu ne mai putem baga intr-o alta relatie....de frica sa fie ...mai rau...
monaq
Postat pe 13 Iunie 2009 11:40
eu zik sa continuati sa vorbiti,doar nu aveti ce pierde. si eu trec in aceeasi sutatie,sar eu nu sant cu el d 1 an si ceva si de aceea tot ne intalnim si ma cilc cu el. nu nimic rau in asta sa te intalnesti cu fostul prieten
kudika017543
Postat pe 13 Iunie 2009 12:17
De ce ne arogam noi monopolul suferintei? Exact asa pot simti si ei! si ei pot sa sufere si sa fie devastati din exact aceleasi motive. Am inteles ca sentimentele barbatilor sunt intrucatva mai simple....Macar ei pot sa faca rautati cu mai multe femei fara sa le iubeasca (sau sa sustina ca le iubesc pe toate) in timp ce deseori am observat ca noi femeile, o cam facem. De unde si o gramada de topicuri aici pe site, gen:, ...ce sa fac...nu ma pot hotari?...etc...etc...
cristinarudi
Postat pe 13 Iunie 2009 12:37
La urma urmei, daca ne-am hotari asa de usor ...am stii ca unul e iubit..altul e amant si-am sti sa alegem extrem de usor dupa sentimente. Dar ne mintim ca nu le putem avea pe toate...ca unul e de suflet. Ca altul ne induce fiorii in trup cum celelet nu e capabil...totusi al doilea nu ne poate spune vb asa de dulci ca primul....the usual stuff! Happens all the time!
cristinarudi
Postat pe 13 Iunie 2009 13:00
sincera sa fiu si fara nici un regret sunt pusa in aceeasi situatie ca si tine.........de aproape un an fac acelasi lucru ca s tne........acesta este singurul motiv pt care ne intalnim si ne intelegem mult mai bine.........cand era cu el nu-mi spunea ce probleme are si ce nu ii merge bine.....dar acum vb mai mult si ne spunem unul celuilalt problemele pe care le avem si daca putem ne ajutam.......nu stiu daca este o greseala ce fac dar am ajuns la concluzia ca nu o sa mearga asa........toata lumea ne vede impreuna dar noi nu suntem........dupa parerea noastra sau poate doar a mea.......nu stiu ce sa mai cred si ce sa mai fac........mie una mi s-a luat sa tot continui asa dar nici sa renunt la el nu as vrea pt ca eu chiar tin la el si daca ma cert putin cu el imi fac rau singura.........
kudika037644
Postat pe 13 Iunie 2009 15:59
da! am patit-o! eu am avut o nebunie de genul acesta. l-am cautat doar pt asta, cand eram impreuna era super bine la pat...acum cu actualul ar fi si mai bine daca s-ar implica mai mult si s-ar considera barbat (pt ca el se comporta ca o femeie, asteapta sa fie incalzit)...si eu de draci am zis ca vreau sa ma mai intalnesc cu fostul ca sa vad daca mai simt ce simteam....normal ca nu a fost la fel..pt ca nu mai sunt sentimente si......a fost odata si nu se va mai intampla...macar de se merita sa il insel pe actualul.
Chiar imi pare rau ca am facut asta!
dar daca nu se int. stateam mereu cu gandul la ex-ul ca sigur m-ar face fericita la pat asa cum era odata, spre deosebire de actualul.
anonimahahaha
Postat pe 14 Iunie 2009 15:49
da, asta e din categoria "porcul draq" ma scuzi pentru iesire :P. pai la masculi asta e convenabil adica: are cu cine sa faca sex fara obligatii si in acelasi timp sa astepte sa-l gaseasca una mai buna. cica pentru ei ar fi ok dar noi ne-am numi curve daca am face asa:P nu sunt feminista dar... atata vreme cat ei fac asta de ce si noi nu am face-o! exista o singura regula pe care tu se pare ca ai incalcat-o .... cand te culci cu un barbat... trebuie sa definesti pentru tine cat mai sincer actiunea: sex sau dragoste??? daca e sex fara sentimente, fara telefoane, fara rapoarte de genul : am iesit cu ala, imi place de ala etc. sexul implica folosirea lui pe post de vibrator :)) asta ca sa nu dai baniii p baterii.femeile gresesc cand cred ca daca facand sex cu un barbat acela le va aprecia. stii e vb aia din batrani " daca laptele e pe gratis de ce sa mai cumpar vaca" daca de la inceput ai definit relatia ca sex ei bine asta nu se va schimba. deci sex si atat= cauta-l pe altul in timp ce te culci cu asta... asta ca sa ramai in forma. stai linistita din experienta am invatat ca intotdeuna cand te desparti de " cel mai bun barbat ever" o sa gasesti altul mai bun. viata e scurta merita traita.. uita-l si cauta-l pe prince charming he is out there :))
zuzu007
Postat pe 15 Iunie 2009 05:09
MAI CAMELUSHA83 AI OCUPAT O PAGINA INTREAGA CAT AI COPIAT RASPUNSURILE ALTORA , CREZI CA ESTI MAI CONVINGATOARE DACA COPII UN TOPIC INTREG SI APOI ITI SCRII PAREREA CARE POATE NICI NU CONTEAZA?
tl_80
Postat pe 15 Iunie 2009 08:23
Doar pt.sex ,NU.
nocturnalia
Postat pe 15 Iunie 2009 09:38
Draga mea,
In momentul acesta situatia mea e la fel de neplacuta ca a ta. Pot sa ti spun ca dupa ce ne-am despartit am de cite va ori, am ajuns sa stabilim ca ne vedem doar pt sex. El a afirmat ca nu are pe nimeni decit aventuri etc. Si am facut greseala de-a ceda, deorece am tinut enorm la el, a fost o pers f imp din viata mea. Atitta timp cit exista sentimente din partea ta, numai treb sa faci sex cu el, oricit de grozav e sau cit de mult iti doresti. In momentul in care el v-a avea pe alta si vei afla ca e decit tine, crede ma ca vei suferi cumplit. Te vei simti folosita, murdara si greu iti vei reveni. Dc vrei mai multe amanunte, iti scriu id-ul meu, cris.cristina72. Desi am destui ani, si consider ca sunt greu de prostit, totusi am cedat din cauza sperantei. Barbatii sunt porci, dc te pot avea si pe tine, uneori, fara obligatii, dar tu sa le dai si sentimente, de ce nu.Doar e gratis, nu?
Cu drag,
cris_cristina
Postat pe 15 Iunie 2009 13:58
Draga mea,
In momentul acesta situatia mea e la fel de neplacuta ca a ta. Pot sa ti spun ca dupa ce ne-am despartit am de cite va ori, am ajuns sa stabilim ca ne vedem doar pt sex. El a afirmat ca nu are pe nimeni decit aventuri etc. Si am facut greseala de-a ceda, deorece am tinut enorm la el, a fost o pers f imp din viata mea. Atitta timp cit exista sentimente din partea ta, numai treb sa faci sex cu el, oricit de grozav e sau cit de mult iti doresti. In momentul in care el v-a avea pe alta si vei afla ca e MAI DEOSEBITA decit tine, crede ma ca vei suferi cumplit. Te vei simti folosita, murdara si greu iti vei reveni. Dc vrei mai multe amanunte, iti scriu id-ul meu, cris.cristina72. Desi am destui ani, si consider ca sunt greu de prostit, totusi am cedat din cauza sperantei. Barbatii sunt porci, dc te pot avea si pe tine, uneori, fara obligatii, dar tu sa le dai si sentimente, de ce nu.Doar e gratis, nu?
Cu drag,
cris_cristina
Postat pe 15 Iunie 2009 14:01
SFATUL MEU !

VEZITI DE VIATA TA SI CAUTA PE ALCINEVA

SI NU TE MAI COMPLACE IN ACEASTA SITUATIE

CA STI CE ZICE EL ACUMA , DUPA PAREREA MEA

IA UITE MA , ESTE LA PICIARELE MELE NU POATE TRAI FARA MINE SI RADE ,

ACEST LUCRU UMPLE ORGOLIUL ORCARUI BAIAT / BARBAT PESTE MASURA (spihologic vb )

DAR ACUM DEPINDE DE PERSOANA SI DE CARACTER , CA DACA E O ZDREANTA ............
MAI BINE LIPSA ..........................VA SPUN EU ....................................

AM AVUT SI EU O RELATIE DIN ASTA SEXUALA , ASA PASAGERA SI AM ESIT DIN EA PUTIN CAM CIUFULITA (SINCER )ASA CA ESI CAT MAI POTI ...............................................pANA NU TE CREDE PROASTA RAU .
caty21
Postat pe 15 Iunie 2009 14:24
Cred ca acest gen de relatie este caracteristic fetelor sub 22 de ani sau celor trecute bine de 22 dar care au dificultati in a-si gasi un partener stabil din diverse motive.
Greseala pe care o faci nu este ca te mai culci cu el. Nu ai obligatii, nu ai alta relatie, deci nu vad care-i problema. Greseala este ca ai sperante de la el, te hranesti cu resturi de sentimente din partea lui . Orice dovada marunctica ca te place, te face fericita ( pe moment). Incearca sa vezi lucrurile din alta perspectiva. Asta este ce iti doresti de la viatza? Faramituri? De placut, sigur de place. Probabil chiar si tine la tine. Dar ceea ce conteaza este :cat de mult? Nu vei putea fi niciodata relaxata cu el si vei deveni tot mai nesigura . Celalalt te va iubi shi respacta cam in ceeashi masura in care te iubesti si te respecti pe tine insati. Ceea ce primesti datorita umilintei are gust amar. Nu este vina ta si nici a lui ca nu te iubeste asa cum ai fi vrut. Daca te mutumesti cu jumatati de masura, da-i bice. Dar nu-ti face sperante ca relatia se va schimba la 180 grade, pentru ca te amagesti degeaba.
matza82
Postat pe 15 Iunie 2009 14:49
asa ne place sa ne mintim singure k ink tine la noi.....
draga dak ar fi fost asa, facea un pas spre impacare, dar e mult mai simplu sa fii "furnizoarea" lui de sex si atat. cred k v-ati fi impacat mult mai rpd dak il privai un timp de unele placeri.
nu inteleg de ce unele fete pot fi atat de disperate dupa sex incat sa apeleze la fostul si sa mai si creada k el o face "din dragoste". MARE PROSTIE poti sa-l iubesti u pana la adanci batraneti k el nu da 2 bani pe ce simti; il intereseaza doar ce simte in pat
e alegerea ta pana la urma, dar nu il aduci lg tn dak te culci cu el si ii esti confidenta. ar trebui sa-ti simta lipsa k sa realizeze k te vrea inapoi. trebuie sa mai lucrezi la capitolul "respect de sine"
x_tina90
Postat pe 15 Iunie 2009 15:05
te simti folosita daca ai doar relatia asta cu el? daca nu, continua. Fa ceea ce simti,dar nu spera la ceva mai mult din partea lui.

Postat pe 15 Iunie 2009 15:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ne-am despartit 38 De la: kudika023770 7 Noiembrie 2009 19:45
ne-am intalnit prea tarziu 66 De la: ferero 9 Mai 2009 06:07
o poveste trista 23 De la: geo_resuscitat 2 Februarie 2011 21:51
prostitutia e sau nu e o meserie 27 De la: Tharr 5 Noiembrie 2010 18:59
i-am spus ca vreau sa ma marit si a fugit de mine, am nevoie de un sfat !!! 58 De la: kudika227429 16 Iulie 2010 09:46