Setari Cookie-uri

niste sfaturi ...sau opinii daca se poate

app,mai ia-o si altfel.nu lua indiferenta lui ca atare,neaaparat.unii special adopta o falsa indiferenta tokmai pt a te "ametii".chiar dak pare o chestie copilaroasa,are efect se pare asupra anumitor fete.deaia unii practica asa ...metode :)
razz
Postat pe 25 Martie 2009 00:26
De la: razz, la data 2009-03-25 00:21:43
De la: babe02, la data 2009-03-25 00:20:15multumesc tuturor pt opinii....si sfaturi

intr-un fel ma ajuta sa ma trezesc la realitate.....:))sunt cam ametita putin de acest personaj:P...

sa il intreb cum reuseste...




interesant e faptul ca nu ma vrajeste absolut deloc...chiar am ramas surspinsa de faptul ca nu are scheme si dume de vrajeala.....:)) nici eu nu stiu cum reuseste:P...daca il gasesti.....si iti da un raspuns sa imi spui si mie
babe02
Postat pe 25 Martie 2009 00:26
De la: babe02, la data 2009-03-25 00:26:18
De la: razz, la data 2009-03-25 00:21:43
De la: babe02, la data 2009-03-25 00:20:15multumesc tuturor pt opinii....si sfaturi

intr-un fel ma ajuta sa ma trezesc la realitate.....:))sunt cam ametita putin de acest personaj:P...

sa il intreb cum reuseste...




interesant e faptul ca nu ma vrajeste absolut deloc...chiar am ramas surspinsa de faptul ca nu are scheme si dume de vrajeala.....:)) nici eu nu stiu cum reuseste:P...daca il gasesti.....si iti da un raspuns sa imi spui si mie

deja ti-am raspuns inainte,citeste...:P
razz
Postat pe 25 Martie 2009 00:26
da..am observat abia dupa ce postasem....


:)) o fi si asta o varianta..pe langa celalate 2:))


babe02
Postat pe 25 Martie 2009 00:32
De la: babe02, la data 2009-03-25 00:32:27da..am observat abia dupa ce postasem....


:)) o fi si asta o varianta..pe langa celalate 2:))



asa ca sunt doua posibilitati...ori nu e interesat de tine...ori nu e inca indeajuns de matur si inca mai joaka jokuletze de adolescenti.playing hard to get
razz
Postat pe 25 Martie 2009 00:35
De la: razz, la data 2009-03-25 00:35:26
De la: babe02, la data 2009-03-25 00:32:27da..am observat abia dupa ce postasem....


:)) o fi si asta o varianta..pe langa celalate 2:))



asa ca sunt doua posibilitati...ori nu e interesat de tine...ori nu e inca indeajuns de matur si inca mai joaka jokuletze de adolescenti.playing hard to get


daca la varsta lui...se joaca....ca un copil.....e grav....atunci....
babe02
Postat pe 25 Martie 2009 00:39
De la: babe02, la data 2009-03-25 00:39:09
De la: razz, la data 2009-03-25 00:35:26
De la: babe02, la data 2009-03-25 00:32:27da..am observat abia dupa ce postasem....


:)) o fi si asta o varianta..pe langa celalate 2:))



asa ca sunt doua posibilitati...ori nu e interesat de tine...ori nu e inca indeajuns de matur si inca mai joaka jokuletze de adolescenti.playing hard to get


daca la varsta lui...se joaca....ca un copil.....e grav....atunci....



cati ani are????
SweetHappyButterfly
Postat pe 25 Martie 2009 00:52
De la: babe02, la data 2009-03-25 00:24:14macar atat pot face sa gandesc pozitiv.....




stiu ca o sa i se faca dor de mine..pt ca asa se intampla mereu...cateva zile e disparut(munceste foarte mult...mereu pe drumuri)si dupa cateva zile apare;))


nu te supara, dar daca se gandeste la lucruri serioase nu asteapta 7 zile sa te caute, gandeste-te cat timp tzi-ar trebuii sa-l suni. vezi? itzi spun eu oricat de ocupat ar fi tot si-ar face timp seara sa te caute. asa ca fii mai retzinuta....sex and enough for the moment.
cristi_nne
Postat pe 25 Martie 2009 09:46
De la: babe02, la data 2009-03-25 00:24:14macar atat pot face sa gandesc pozitiv.....




stiu ca o sa i se faca dor de mine..pt ca asa se intampla mereu...cateva zile e disparut(munceste foarte mult...mereu pe drumuri)si dupa cateva zile apare;))


Si tu stai si il astepti nu ??? Cand are el chef sa te caute.... ..nu e mai corect daca tot i se face dor de tine sa i se faca mai des ...in fiecare zi 2-3 minute cat pentru un telefon ,sau un sms ??? O fi asa greu ...te tzine asa la 4 zile pentru ca poate vrea sa te tzina atarnata si sa te foloseasca sa ti-o traga, sa se consoleze cu tine, sfatul meu este sa te cam indepartezi de el ....stii are balta peste ...chiar daca esti prinsa si te atrage..ai grija sa nu-si bata joc ...se mai intampla ...daca am fi toti cinstiti si corecti nu ar mai fi inchisorile pline
__LL__
Postat pe 25 Martie 2009 10:35
De la: babe02, la data 2009-03-24 23:51:56...am nevie de nsite sfaturi de la voi...sau opinii....

m-am inatlnit cu un barbat....pe care il plac foate mult.....totul a fost foarte ok ....si mi-am dat seama...ca si el ma place pe mine...

problema mea e ca...duap ce ne-am inatlnit ...nu a mai dat nici un semn de viata..nimic.....nimic....

si nu prea inteleg de ce....or s-a prefacut foarte bine.....(dar nu as vedea rostul...pt ca stie ca nu cedez cu una cu doua).....ori...nu mai stiu...



opinii:P???


hai sa-ti spun si parerea mea..Asta dupa ce ai dat si celelalte detalii..pe care nu le citez.
E simplu..nu e interesat foarte tare de tine,dar daca tu vrei ,el e dispus sa aiba o legatura...mai apropiata si cat mai ..ocazionala!

Te face sa crezi ca esti speciala...apoi o taie,asteapta sa-l abordezi...sa faci tu pasul!
Concluzia:Pe langa tine ,mai sunt minim patru...cinci care cred acelas lucru!

Ia spune...am gresit?Daca da,unde??


ella_c
Postat pe 25 Martie 2009 10:43
Ella , Ella ..pot sa raspund eu ??? Pot Pot ????
__LL__
Postat pe 25 Martie 2009 10:46
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-25 10:46:23Ella , Ella ..pot sa raspund eu ??? Pot Pot ????


Nu-mi rapi bucuria de a vedea raspunsul ei..Dar daca insisti...


Am "imbatranit" degeaba?Ai??
ella_c
Postat pe 25 Martie 2009 10:50
De la: ella_c, la data 2009-03-25 10:50:01
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-25 10:46:23Ella , Ella ..pot sa raspund eu ??? Pot Pot ????


Nu-mi rapi bucuria de a vedea raspunsul ei..Dar daca insisti...


Am "imbatranit" degeaba?Ai??



Nu insist ....ma abtin ...intru din nou in silentzio stampa :)
__LL__
Postat pe 25 Martie 2009 10:52
Mai fetelor, voi ati citi ceva pan' acu'????

De-abia a fost prima intalnire adevarata!!!! Voi va asteptati de la tipul cu care v-ati intalnit o data sa va innebuneasca cu telefoanele???

In prima faza e normal ca telefoanele sa fie mai rare...

Na, oi fi eu vreo ciudata, ca pe mine chiar ma enerveaza tipii care suna si dau sms non-stop dupa ce am avut prima intalnire... daca m-am intalnit o data cu el, asta nu inseamna ca ma si marit cu el, sa ma lase dracu' in pace pana ajung sa-l cunosc!!!

Pe mine chiar m-ati dezamagit cu comentariile voastre :( dar conteaza mai putin, conteaza ce crede babe despre ele
kitty_krieger
Postat pe 25 Martie 2009 11:22
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-25 11:22:32Mai fetelor, voi ati citi ceva pan' acu'????

De-abia a fost prima intalnire adevarata!!!! Voi va asteptati de la tipul cu care v-ati intalnit o data sa va innebuneasca cu telefoanele???

In prima faza e normal ca telefoanele sa fie mai rare...

Na, oi fi eu vreo ciudata, ca pe mine chiar ma enerveaza tipii care suna si dau sms non-stop dupa ce am avut prima intalnire... daca m-am intalnit o data cu el, asta nu inseamna ca ma si marit cu el, sa ma lase dracu' in pace pana ajung sa-l cunosc!!!

Pe mine chiar m-ati dezamagit cu comentariile voastre :( dar conteaza mai putin, conteaza ce crede babe despre ele


Of pisicuto ,nu stiu cu ce te-am dezamagit...imi pare rau ca am facut asta.Este doar parerea mea ,si astept ca fata care a deschis topicul sa-mi raspunda!

Nu mai zic ca mie imi place sa fiu sunata ,"bagata in seama" ...Altfel inseamna ca nu-l interesez,e simplu!Daca ne-am vazut o data,ne placem ,totul e ok si vrem sa continuam,atunci ne sunam,ne cautam ..incepem o relatie.
Daca nu e asa ...inseamna ca bate in retragere sau are alte variante "in asteptare"!

ella_c
Postat pe 25 Martie 2009 12:16
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-25 11:22:32Mai fetelor, voi ati citi ceva pan' acu'????

De-abia a fost prima intalnire adevarata!!!! Voi va asteptati de la tipul cu care v-ati intalnit o data sa va innebuneasca cu telefoanele???

In prima faza e normal ca telefoanele sa fie mai rare...

Na, oi fi eu vreo ciudata, ca pe mine chiar ma enerveaza tipii care suna si dau sms non-stop dupa ce am avut prima intalnire... daca m-am intalnit o data cu el, asta nu inseamna ca ma si marit cu el, sa ma lase dracu' in pace pana ajung sa-l cunosc!!!

Pe mine chiar m-ati dezamagit cu comentariile voastre :( dar conteaza mai putin, conteaza ce crede babe despre ele


Pisssiii pai nu te suna mami sa te ceara de soatza ..da sa vezi si tu akolo un ''enteres''...ai citit tot topicul ?noi vb de situatzia fatucii ...care e speciala ....
__LL__
Postat pe 25 Martie 2009 12:18
De la: babe02, la data 2009-03-25 00:10:54fetelor...va iubesc:P
disputa voastra e si disputa mea interioara....

pai ca sa dau si eu un pic mai multe detalii....nu e prima inatlnire....ne-am mai intalnit..si tatonam terenul de cava timp...acu in sfarsit am si facut ceava...nu doar vorbe si priviri:P......




Pisiii ..uite aici ...s-au intalnit de mai multe ori ..numa' ca asta o tzine asa ''pe hold'''....ce r a h a t cu bame ....cu alte cuvinte o mai lasa o mai ia ...asa ca pe umbrela ...stii tu ...''la nevoie'' ...si fata cum e saritoare ...o fi prost sa nu profite ???
__LL__
Postat pe 25 Martie 2009 12:22
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-25 11:22:32Mai fetelor, voi ati citi ceva pan' acu'????

De-abia a fost prima intalnire adevarata!!!! Voi va asteptati de la tipul cu care v-ati intalnit o data sa va innebuneasca cu telefoanele???

In prima faza e normal ca telefoanele sa fie mai rare...

Na, oi fi eu vreo ciudata, ca pe mine chiar ma enerveaza tipii care suna si dau sms non-stop dupa ce am avut prima intalnire... daca m-am intalnit o data cu el, asta nu inseamna ca ma si marit cu el, sa ma lase dracu' in pace pana ajung sa-l cunosc!!!

Pe mine chiar m-ati dezamagit cu comentariile voastre :( dar conteaza mai putin, conteaza ce crede babe despre ele


Iry, draga mea, barbatii indragostiti - sau pe cale de indragosteala - nu te suna dupa 7 luni. Ori suna in primele 2-3 zile ori nu mai suna (si daca intr-adevar le-a placut asa mult prima intalnire, inca de la sfarsitul ei au un plan pentru a doua... Sau nu se mai poarta "cand te mai pot vedea?" sau "ai planuri pentru week-endul viitor?" ) .
Daca totusi suna dupa o saptamana-doua e din cauza ca 'oficiala" i-a dat intre timp papucii sau nici macar: nu vrea sa mearga cu el cine stie unde, si el apeleaza la "rezerve"
Barbatii sunt vanatori. Cand le place ceva, urmaresc.
Cand nu... ei bine, cand nu, n-or sa-i spuna fetei asa, hodoronc-tronc: Auzi, mi se pare ca esti o tuta. N-o sa te sun in vecii-vecilor.
(daca ma insel, aratati-mi-l si mie pe ala care asa a procedat si-mi retrag cuvintele)
Dor_a
Postat pe 25 Martie 2009 12:26
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-25 12:22:55Pisiii ..uite aici ...s-au intalnit de mai multe ori ..numa' ca asta o tzine asa ''pe hold'''....ce r a h a t cu bame ....cu alte cuvinte o mai lasa o mai ia ...asa ca pe umbrela ...stii tu ...''la nevoie'' ...si fata cum e saritoare ...o fi prost sa nu profite ???


ma intreb ce face intre timp...
adica dupa ce o lasa...dupa ce o mai ia...
ella_c
Postat pe 25 Martie 2009 12:27
nu am reusit sa postez.....

Cei din jurul meu imi spun ca eprost…daca face ce face:P
m-am gandit si eu la posibilitatea asta….(cele prezentate de luckky si ella )…dar ….nu stiu…..nah e greu sa ma trezesc asa la realitatae(..dupa ce am salivat atata timp dupa el…2 ani de zile….timp in care si el si eu…aveam alte relatii…stabile….)…si pe undeva incerc sa-l inteleg..si stiu ca unul dintr motive ar putea fi faptul ca…diferenta dintre noi e destul de maricica….
nu mi-o trage ocazional )….nu am ajuns pana acolo:P…desi nu mi-ar parea rau deloc… : ) )
sufar…..:(( in puii mei de treaba… pur si simplu….cred ca m-am tampit de totul....eu care ma credeam o fata cu capu pe umeri:


P.s pisicuta....mersi mult pt incurajari:P
babe02
Postat pe 25 Martie 2009 12:50
De la: babe02, la data 2009-03-25 12:50:42T


Si cu asta ne-a inchis gura !!! Ne-ai umplut de respect !!!!!!!!!



__LL__
Postat pe 25 Martie 2009 12:53
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-25 12:53:17
De la: babe02, la data 2009-03-25 12:50:42T


Si cu asta ne-a inchis gura !!! Ne-ai umplut de respect !!!!!!!!!





nu am reusit sa postez...nu stiu de ce...t-ul eta o incercare de a scrie ceva:)) LOLam modificat ulterior..
babe02
Postat pe 25 Martie 2009 12:56
De la: ella_c, la data 2009-03-25 12:27:43
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-25 12:22:55Pisiii ..uite aici ...s-au intalnit de mai multe ori ..numa' ca asta o tzine asa ''pe hold'''....ce r a h a t cu bame ....cu alte cuvinte o mai lasa o mai ia ...asa ca pe umbrela ...stii tu ...''la nevoie'' ...si fata cum e saritoare ...o fi prost sa nu profite ???


ma intreb ce face intre timp...
adica dupa ce o lasa...dupa ce o mai ia...


Ai si tu o problema ella ,,,pai poate joaca sah sau table ...nah ca fiecare akuma ..ca doar nu o juca numa' bambilici

__LL__
Postat pe 25 Martie 2009 13:10
ella *::**:*:*:
__LL__
Postat pe 25 Martie 2009 13:10
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-25 13:10:43 ella *::**:*:*:




Mai...chiar nu-mi ia raspunsul!!!Si zau ca nu spun de-alea grele!!


Babe,fa cum te taie capu' ,scumpa mea!Mie mi-e clar ca il vrei cu orice chip ...Chiar daca el nu vrea ceva de durata...
Asteapta sa te sune,poate...poate...


LL
ella_c
Postat pe 25 Martie 2009 13:13
De la: ella_c, la data 2009-03-25 13:13:44
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-25 13:10:43 ella *::**:*:*:




Mai...chiar nu-mi ia raspunsul!!!Si zau ca nu spun de-alea grele!!


Babe,fa cum te taie capu' ,scumpa mea!Mie mi-e clar ca il vrei cu orice chip ...Chiar daca el nu vrea ceva de durata...
Asteapta sa te sune,poate...poate...


LL


oare de ce naiba..pot sa postez abia dupa zeci de incercari?...se satura si calculatorul de prostia mea:))


nu.....nu o sa sune...stiu ....simt...oricum azi de dimineata ,m-am trezit hotararta sa-l uit....stiu ca nu are rost.....slava Domnului mai am ceva neuroni prin capul asta al meu:P
babe02
Postat pe 25 Martie 2009 13:27
Ia-l cu japca daca nu vine de buna voie ...vb Ellei ..e clar ca ti s-a pus pata aia mare si intunecata ....asa ca treci la actiune ...vezi tu mai tarziu daca o sa fii ''saltela'' au ba !

Sanatate si prosperitate !!!
Bafta la succese!!!!!!!
__LL__
Postat pe 25 Martie 2009 13:27
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-25 13:27:34Ia-l cu japca daca nu vine de buna voie ...vb Ellei ..e clar ca ti s-a pus pata aia mare si intunecata ....asa ca treci la actiune ...vezi tu mai tarziu daca o sa fii ''saltela'' au ba !

Sanatate si prosperitate !!!
Bafta la succese!!!!!!!



mi s-a pus pata....cum naiba sa nu mi se puna pe un asa exemplar:)) ..rad eu rad...dar nu-i rasu meu:(
babe02
Postat pe 25 Martie 2009 13:30
De la: babe02, la data 2009-03-25 13:30:18
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-25 13:27:34Ia-l cu japca daca nu vine de buna voie ...vb Ellei ..e clar ca ti s-a pus pata aia mare si intunecata ....asa ca treci la actiune ...vezi tu mai tarziu daca o sa fii ''saltela'' au ba !

Sanatate si prosperitate !!!
Bafta la succese!!!!!!!



mi s-a pus pata....cum naiba sa nu mi se puna pe un asa exemplar:)) ..rad eu rad...dar nu-i rasu meu:(



Vezi tu singura ti-ai raspuns
__LL__
Postat pe 25 Martie 2009 13:53
De la: babe02, la data 2009-03-25 13:30:18
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-25 13:27:34Ia-l cu japca daca nu vine de buna voie ...vb Ellei ..e clar ca ti s-a pus pata aia mare si intunecata ....asa ca treci la actiune ...vezi tu mai tarziu daca o sa fii ''saltela'' au ba !

Sanatate si prosperitate !!!
Bafta la succese!!!!!!!



mi s-a pus pata....cum naiba sa nu mi se puna pe un asa exemplar:)) ..rad eu rad...dar nu-i rasu meu:(


Mai fetelor...lasati exemplarele de neatins..zeii!Sunt atatia pamanteni minunati,dornici sa ofere iubire...

ella_c
Postat pe 25 Martie 2009 13:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Unde este jumatatea? O fi pe kudica? 308 De la: Ame_li 26 Februarie 2012 11:27
Vine ziua indragostitilor,,, 4 De la: freakbabe 1 Februarie 2010 03:34
My way 5 De la: Catalin_Sirbu_1 12 Februarie 2016 13:09
Help !!!!!!!!!!!! 3 De la: nico_dana2006 8 Iunie 2010 17:15
sa ma culc cu el ? ajutati-ma 66 De la: kudika486771 20 Decembrie 2011 21:10