Setari Cookie-uri

ajutati-ma

MNO BIATA DE TINE.AI SI 24 DE ANI SI DEJA AI DAT DE PROBLEME ASA URATE.E MAI MARE DECAT TINE?DE FAT CAT E DE BATRAN?TI-A ZAPACIT VIATA FATO.AI FOST O COPILA CU SUFLETUL CURAT SI TEA PROSTIT CUM A VRUT EL.DE CE CREZI CA MAMA TA NU A VRUT ACEASTA CASATORIE?PT CA NU A VRUT SA SUFERI. DACA NU STI AFLA DE LA MINE CA MAMA E CEA MAI BUNA PRIETENA DOAR CA NOI COPII CAUTAM UNDE NU TREBUIE PRIETENI.
AI PUTEA SA IEI ASTA CA PE UN SFAT DE LA MAMA TA:DIVORTEAZA.............DAR REPEDE..........DACA NU O FACI ITI VA FACE SI TIE UN COPIL SI VEI PRIMI SI TU 200 DE RON PENSIE ALIMENTARA. APOI CHIAR CA TI-AI DISTRUS VIATA
kudika022144
Postat pe 7 Iunie 2009 09:21
De la: PUYUT_85, la data 2009-04-01 15:18:19Buna, va scriu voua ca nu am cu cine vb. sunt singura nu mai am pe nimeni ,sunt casatorita de 2 ani cu un barbat mai mare k mine cu vreo cativa ani si de-asta nu mai am pe nimeni ,ca nu a fost si nu sunt deacord nici familia nici prieteni cu relatia noastra.El a avut o aventura cu o cu..a ca nu o pot numi femeie cand faci copil din interes sa te mariti sau sa il mananci de bani.stiam de copilul asta de la inceput dar nu am avut probleme pana acum 2 saptamani cand idioata la dat in judecata pt ca nu poate creste un copil cu 200 ron pensia alimentara care o primeste pe luna .problemele au inceput sa apara una dupa alta si minciuni in acelasi timp.I-am zis sa merga la avocat si sa duca adeverinta de la servici ca lui in ultima luna iau mai luat 200 ron din salariu din cauza crizei,tipa de fiecare data cand ii marea salariul il dadea in judecata pt marire, si eu i-am zis ca il crede prost ca deasta face asa .Acum nu inteleg cand a facut capilul nu stia ca nu poate sa-l creasca doar cu pensia ?sa revenim la ale noastre .A doua zii ma sunat sotul sa-mi zica ca a vb cu avocata si ia sp ca ca trebuie sa-i dea 50% din salariu ca asa este legea ,eu cand am auzit una ca asta iam zis dak ii da 50% sa se mute la ea sa-si creasca copilul inpreuna si sa ma lase dracului in pace,dupa am vb eu cu alt avocat care mi-a zis ca nu poate sa-i ia mai mult de 33% din salariu pt pensie .L-am sunat si iam zis si i-am mai sp sa il angajeze pe avocatul cu care vb eu ca este un avocat bun ,atunci a inceput sa tipe la mine ca de ce ma bag eu in treburile lui sa-mi vad de serviciul meu ca se descurca si fara sfaturile mele.El nu a reactionat niciodata asa ba chiar defiecare data cxand facea ceva ma suna si imi cerea parerea si dintro data nu mai are nevoie de parerile mele ,ciudat nu?asa ,revine el cu un tel la vreo 30 de m sa-mi zica ca a gresit avocata ca asa este 33% poate sa-i dea dar eu nu cred ca a gresit desii ma indoiesc ca exista avocata respectiva de care vb.Luni mi-am bagat masina in service sa-mi faca distributia si nu a fost gata masina pana seara l-am intrebat dak vine sa ma ia ,a venit si cand am ajuns in fata blocului a inceput sa-mi strige ca el ma aduce acasa cu masina si eu nu vreau sa-i dea bani copilului .nustiu ce se intampla cu el ca niciodata nu a mai facut asa ceva si plus de atat era prima data cand venea sa ma ia de la servici el.de 2 sap el cand ajunge de la servici nu mai urca sus ci pleaca la un prieten care pana acum nu a existat eu cred ca are amanta sau sa impacat cu nemernica aia voi ce ziceti va rog ajutati-ma ca nu stiu ce sa facsi nici ce sa cred

Nu te inseala...e foarte stresat...eu asa cred.La asa probeme,il inteleg....mai explodeaza si el de nervi...Daca il iubesti si te iubeste atunci fii alaturi de el,indiferent de situatie.Nu-l ajuta cu nimic reprosurile...
e_v_a
Postat pe 7 Iunie 2009 09:38
Niste raspunsuri ai putea afla ..
in acelasi timp este vorba de entertainment

Citesc in ceasca de cafea si iti pot raspunde la orice intrebari cu privire la:

Cariera si Succes la examene

Norocul si Reusita copiilor

Dragoste adevarata si Tradare in dragoste

Noroc la bani sau Paguba

Sanatate si Necazuri

Si orice vrei sa afli.

http://cassandraspune.webs.com

CASSANDRA
Postat pe 8 Iunie 2009 16:38
vad ca ai deschis discutia asta pe 1 aprilie,cred ca ai vrut sa ne pacalesti .pana la urma pe blogul tau ai dechis o alta poveste in care scrie cu totul si cu totul altfel,ca e mai mare decat tine,ca s-a despartit de SOTIE ca l-a inselat......,deci cum e pana la urma ?copilul e cu sotia?totusi
si tu esti urmatoarea?....si ti-a trasnit tie prin cap ca te inseala ci secretara,ca l-ai urmarit
care e adevarul pana la urma?
kudika053420
Postat pe 31 August 2009 07:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce mai poate face o femeie cand ofera totul si primeste in schimb...nimic? 143 De la: STELLA_STAR 24 Iulie 2009 16:55
POTI SA IUBESTI PE CEL DE LANGA TINE FARA A AVEA ASTEPTARI DE LA EA /EL??? 14 De la: arhanghel 5 Mai 2010 19:30
am nevoie d un sfat urgent 15 De la: scorpio67 12 August 2009 11:37
pana unde se va ajunge??? 6 De la: kudika318477 12 Decembrie 2010 19:25
Am decis sa fac vraji ca sa contracarez infidelitatea rasei barbatesti .Ce credeti ? 134 De la: geo_xx 19 Noiembrie 2009 23:22