Setari Cookie-uri

Good boy Bad boy

mi se pare o tampenie chestia cu catalogarea...baiat rau sau baiat bun...
un baiat poate fi rau dar in acelasi timp si bun,....
eu am langa mine un asemenea bad boy...dar pe mine ma respecta si ma iubeste...nu ar indrazni sa dea in mine..neam certat odata cand era beat dar si nervos dar nu a dat in mine...desi era si vina mea...si e asa doar cu mine nu cu toate fetele...eu ce sa zik eram fata cea mai cuminte... el un vagabond...dar am stiut cum sa ma impun...bea fumeaza si mi se pare ok pt ca nu vreau sai controlez viata asa cum nu imi place ca el sa o controleze pe a mea...ne iubim fooarte mult si avem 1 an si ceva de cand suntem impreuna.... si nu toti bad boys isi bat joc de fete....si un vagabond se poate indragosti...... a si chestia cu "te foloseste".. ...depinde de tine daca cedezi...cum era mel de la cream"fetelor nu din prima seara...parem o prada prea usoara" sau din primele luni de relatie multa bfta fetelor
kudika053522
Postat pe 4 Decembrie 2009 17:33
De la: kudika053522, la data 2009-12-04 17:33:06mi se pare o tampenie chestia cu catalogarea...baiat rau sau baiat bun...
un baiat poate fi rau dar in acelasi timp si bun,....
eu am langa mine un asemenea bad boy...dar pe mine ma respecta si ma iubeste...nu ar indrazni sa dea in mine..neam certat odata cand era beat dar si nervos dar nu a dat in mine...desi era si vina mea...si e asa doar cu mine nu cu toate fetele...eu ce sa zik eram fata cea mai cuminte... el un vagabond...dar am stiut cum sa ma impun...bea fumeaza si mi se pare ok pt ca nu vreau sai controlez viata asa cum nu imi place ca el sa o controleze pe a mea...ne iubim fooarte mult si avem 1 an si ceva de cand suntem impreuna.... si nu toti bad boys isi bat joc de fete....si un vagabond se poate indragosti...... a si chestia cu "te foloseste".. ...depinde de tine daca cedezi...cum era mel de la cream"fetelor nu din prima seara...parem o prada prea usoara" sau din primele luni de relatie multa bfta fetelor
kudika053522
Postat pe 4 Decembrie 2009 17:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
El,cu 11ani mai mare 10 De la: hystria1 4 Septembrie 2010 14:30
barbatul mai mic decat femeia...!? 137 De la: rashela 16 Septembrie 2011 18:11
bãrbat gemeni - femeie rac 2 De la: scorpio67 21 Mai 2011 20:28
nu sunt casatorita dar am deja amant... 51 De la: Barbie30 25 Iulie 2010 21:42
Pentru cei care si-au refacut viata cu amanta 20 De la: Barbie30 2 Septembrie 2010 10:25