Setari Cookie-uri

Relatie discreta in Brasov

De la: Georgia99, la data 2009-04-07 18:10:34Din cate am citit omul acesta vorbeste serios referitor la intentia de a gasi o eventuala partenera...nu credeti ca trebuie sa renuntati la obiceiul de a va lua de orice utilizator nou, orice topic nou ? hai ca nu suntem toti perfecti ! consider ca ar fi bine sa renuntati la gastile astea in care va tot pupati in posterioare....

asta ce a vrut s-a fie ????Scumpete !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sarutama
Postat pe 7 Aprilie 2009 18:13
De la: Georgia99, la data 2009-04-07 18:10:34Din cate am citit omul acesta vorbeste serios referitor la intentia de a gasi o eventuala partenera...nu credeti ca trebuie sa renuntati la obiceiul de a va lua de orice utilizator nou, orice topic nou ? hai ca nu suntem toti perfecti ! consider ca ar fi bine sa renuntati la gastile astea in care va tot pupati in posterioare....


Georgia, nu ar fi mai frumos daca i-ai raspunde omului si nu te-ai lua de sufletelul nostru...Cel putin al meu..Nu-mi amintesc sa fi facut vreo referire urata la adresa ta.Daca vreau sa pup posteriorul cuiva e problema mea! Educatie daca nu am,nu mi-o faci tu si nici altcineva.
Care e baiul ?Nu ai cu cine te certa?
ella_c
Postat pe 7 Aprilie 2009 18:16
De la: sarutama, la data 2009-04-07 18:13:56
De la: Georgia99, la data 2009-04-07 18:10:34Din cate am citit omul acesta vorbeste serios referitor la intentia de a gasi o eventuala partenera...nu credeti ca trebuie sa renuntati la obiceiul de a va lua de orice utilizator nou, orice topic nou ? hai ca nu suntem toti perfecti ! consider ca ar fi bine sa renuntati la gastile astea in care va tot pupati in posterioare....

asta ce a vrut s-a fie ????Scumpete !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Am mai scris cam acelasi lucru pe inca un topic, deschis d eo tipa care isi facea reclama la blog, un singur mesaj a postat...ma rog...tipul a vorbit direct si sincer despre viata lui privata, cati dintre noi facem lucrul asta pe forum ?

Postat pe 7 Aprilie 2009 18:21
De la: Georgia99, la data 2009-04-07 18:21:46
De la: sarutama, la data 2009-04-07 18:13:56
De la: Georgia99, la data 2009-04-07 18:10:34Din cate am citit omul acesta vorbeste serios referitor la intentia de a gasi o eventuala partenera...nu credeti ca trebuie sa renuntati la obiceiul de a va lua de orice utilizator nou, orice topic nou ? hai ca nu suntem toti perfecti ! consider ca ar fi bine sa renuntati la gastile astea in care va tot pupati in posterioare....

asta ce a vrut s-a fie ????Scumpete !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Am mai scris cam acelasi lucru pe inca un topic, deschis d eo tipa care isi facea reclama la blog, un singur mesaj a postat...ma rog...tipul a vorbit direct si sincer despre viata lui privata, cati dintre noi facem lucrul asta pe forum ?


Fiecare vorbeste despre ce vrea .Nu cred ca exista niste reguli.
Esti liber(a) sa comentezi asa cum doresti.Nu cred ca ma poate obliga cineva sa iau in serios un topic sau altul..
ella_c
Postat pe 7 Aprilie 2009 18:24
De la: ella_c, la data 2009-04-07 18:16:22
De la: Georgia99, la data 2009-04-07 18:10:34Din cate am citit omul acesta vorbeste serios referitor la intentia de a gasi o eventuala partenera...nu credeti ca trebuie sa renuntati la obiceiul de a va lua de orice utilizator nou, orice topic nou ? hai ca nu suntem toti perfecti ! consider ca ar fi bine sa renuntati la gastile astea in care va tot pupati in posterioare....


Georgia, nu ar fi mai frumos daca i-ai raspunde omului si nu te-ai lua de sufletelul nostru...Cel putin al meu..Nu-mi amintesc sa fi facut vreo referire urata la adresa ta.Daca vreau sa pup posteriorul cuiva e problema mea! Educatie daca nu am,nu mi-o faci tu si nici altcineva.
Care e baiul ?Nu ai cu cine te certa?



In primul rand nu am dat nume...
In al doilea rand nu sunt in masura sa ii raspund ( am citit ce isi doreste, nici nu ma intereseaza...ma rog )
In al treilea rand am dreptul sa ma dau cu parerea, este un forum public...nu vreau sa ma cert, nu ma cert nici in viata reala.
Ma opresc aici cu interventia mea

Postat pe 7 Aprilie 2009 18:25
De la: Georgia99, la data 2009-04-07 18:25:18
In primul rand nu am dat nume...
In al doilea rand nu sunt in masura sa ii raspund ( am citit ce isi doreste, nici nu ma intereseaza...ma rog )
In al treilea rand am dreptul sa ma dau cu parerea, este un forum public...nu vreau sa ma cert, nu ma cert nici in viata reala.
Ma opresc aici cu interventia mea


Nu pot decat sa ma bucur..
in primul rand ca nu vrei sa te certi si in al doilea rand ca te opresti aici cu interventia!

ma opresc si eu..
ella_c
Postat pe 7 Aprilie 2009 18:27
De la: Georgia99, la data 2009-04-07 18:21:46
De la: sarutama, la data 2009-04-07 18:13:56
De la: Georgia99, la data 2009-04-07 18:10:34Din cate am citit omul acesta vorbeste serios referitor la intentia de a gasi o eventuala partenera...nu credeti ca trebuie sa renuntati la obiceiul de a va lua de orice utilizator nou, orice topic nou ? hai ca nu suntem toti perfecti ! consider ca ar fi bine sa renuntati la gastile astea in care va tot pupati in posterioare....

asta ce a vrut s-a fie ????Scumpete !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Am mai scris cam acelasi lucru pe inca un topic, deschis d eo tipa care isi facea reclama la blog, un singur mesaj a postat...ma rog...tipul a vorbit direct si sincer despre viata lui privata, cati dintre noi facem lucrul asta pe forum ?


aici da ai si tu dreptate ,,nu zic nu ,,,,,,,,dar te vad schimbata si asta ma facut s-a ma mir de gestul tau ,,,apreciez ce ai scris de asta am si raspuns asa ,,,ai dreptate cu acest om ,,,desi eu nu cred ca am s-a am curajul de a face ce face uni pe aici s-a imi dau in scris cea ce simnt pentru cineva ,,sau cum unu isi vrea iubita inapoi ,,,aici nu e nici caravana dragostei si nici doctorul andrei,,,dar e liber cum si tu ai dreptate (ma repet)s-a isi spuna doleanta cine vrea si e liber s-a faca ce vor ei s-a scrie ce ii doare ,,,ok....poop daca ai crezut ca am ceva cu tine ,,,doar ne stim de mai demult pe acest forum
sarutama
Postat pe 7 Aprilie 2009 18:27
si va rog scuzati greselile de ortografie sau ca nu scriu corect ,,,
sarutama
Postat pe 7 Aprilie 2009 18:30
De la: sarutama, la data 2009-04-07 18:27:46
De la: Georgia99, la data 2009-04-07 18:21:46
De la: sarutama, la data 2009-04-07 18:13:56
De la: Georgia99, la data 2009-04-07 18:10:34Din cate am citit omul acesta vorbeste serios referitor la intentia de a gasi o eventuala partenera...nu credeti ca trebuie sa renuntati la obiceiul de a va lua de orice utilizator nou, orice topic nou ? hai ca nu suntem toti perfecti ! consider ca ar fi bine sa renuntati la gastile astea in care va tot pupati in posterioare....

asta ce a vrut s-a fie ????Scumpete !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Am mai scris cam acelasi lucru pe inca un topic, deschis d eo tipa care isi facea reclama la blog, un singur mesaj a postat...ma rog...tipul a vorbit direct si sincer despre viata lui privata, cati dintre noi facem lucrul asta pe forum ?


aici da ai si tu dreptate ,,nu zic nu ,,,,,,,,dar te vad schimbata si asta ma facut s-a ma mir de gestul tau ,,,apreciez ce ai scris de asta am si raspuns asa ,,,ai dreptate cu acest om ,,,desi eu nu cred ca am s-a am curajul de a face ce face uni pe aici s-a imi dau in scris cea ce simnt pentru cineva ,,sau cum unu isi vrea iubita inapoi ,,,aici nu e nici caravana dragostei si nici doctorul andrei,,,dar e liber cum si tu ai dreptate (ma repet)s-a isi spuna doleanta cine vrea si e liber s-a faca ce vor ei s-a scrie ce ii doare ,,,ok....poop daca ai crezut ca am ceva cu tine ,,,doar ne stim de mai demult pe acest forum



Consider ca nu trebuie sa radem despre persoanele care isi infatiseaza pe forum probleme personale, serioase...utilizatori gen dana, clovni, da, merita tot mistoul
Asa cum ai spus si tu, trebuie sa tinem cont de faptul ca unii au curajul sa scrie despre propriile probleme si trebuie sa ii ajutam cumva, sfaturi etc...


Postat pe 7 Aprilie 2009 18:32
De la: sarutama, la data 2009-04-07 18:30:25si va rog scuzati greselile de ortografie sau ca nu scriu corect ,,,


nu e cazul sa te scuzi ...pe bune!
ella_c
Postat pe 7 Aprilie 2009 18:32
De la: sarutama, la data 2009-04-07 18:30:25si va rog scuzati greselile de ortografie sau ca nu scriu corect ,,,


Sarutama , nu-ti mai cere atatea scuze, cine vrea sa citeasca ce scrii, citeste si gata , plus ca ai o scuza buna, faptul ca esti plecat din tzara de mult timp, e bine ca totusi iti doresti si iti face placere sa vorbesti limba materna si nu faci ca parlitele alea de la ''Cheeky Bicis'' de-au uitat sa vb dupa 1 an ...
__LL__
Postat pe 7 Aprilie 2009 18:35
De la: ella_c, la data 2009-04-07 18:32:12
De la: sarutama, la data 2009-04-07 18:30:25si va rog scuzati greselile de ortografie sau ca nu scriu corect ,,,


nu e cazul sa te scuzi ...pe bune!

de ce nu ,,,ca e una care zice ca sunt analfabet ,,una ca nu scriu cu virgula ,,,una ca nu scriu cu linioara ca nu scriu gramatical ,,,eu am o scuza ,,,nici s-a vrb nu mai stiu bine ,,,,scuza e ca sunt de mult plecat si am uitat desi imi pare rau ,,,dar oricum invat iara cu voi aici scriind mereu
sarutama
Postat pe 7 Aprilie 2009 18:36
De la: __LL__, la data 2009-04-07 18:35:20
De la: sarutama, la data 2009-04-07 18:30:25si va rog scuzati greselile de ortografie sau ca nu scriu corect ,,,


Sarutama , nu-ti mai cere atatea scuze, cine vrea sa citeasca ce scrii, citeste si gata , plus ca ai o scuza buna, faptul ca esti plecat din tzara de mult timp, e bine ca totusi iti doresti si iti face placere sa vorbesti limba materna si nu faci ca parlitele alea de la ''Cheeky Bicis'' de-au uitat sa vb dupa 1 an ...

poop fata dar asa ma ajutati voi spunandumi unde gresesc ,,,si crede-ma pe mine ma incanta ,,,,sunteti cel mai frumos cadou pe care il am aici ,,,am si eu cu cine s-a vrb ceva bun si nu numai rau
sarutama
Postat pe 7 Aprilie 2009 18:38
De la: sarutama, la data 2009-04-07 18:38:16
De la: __LL__, la data 2009-04-07 18:35:20
De la: sarutama, la data 2009-04-07 18:30:25si va rog scuzati greselile de ortografie sau ca nu scriu corect ,,,


Sarutama , nu-ti mai cere atatea scuze, cine vrea sa citeasca ce scrii, citeste si gata , plus ca ai o scuza buna, faptul ca esti plecat din tzara de mult timp, e bine ca totusi iti doresti si iti face placere sa vorbesti limba materna si nu faci ca parlitele alea de la ''Cheeky Bicis'' de-au uitat sa vb dupa 1 an ...

poop fata dar asa ma ajutati voi spunandumi unde gresesc ,,,si crede-ma pe mine ma incanta ,,,,sunteti cel mai frumos cadou pe care il am aici ,,,am si eu cu cine s-a vrb ceva bun si nu numai rau


__LL__
Postat pe 7 Aprilie 2009 18:39
De la: __LL__, la data 2009-04-07 18:39:45
De la: sarutama, la data 2009-04-07 18:38:16
De la: __LL__, la data 2009-04-07 18:35:20
De la: sarutama, la data 2009-04-07 18:30:25si va rog scuzati greselile de ortografie sau ca nu scriu corect ,,,


Sarutama , nu-ti mai cere atatea scuze, cine vrea sa citeasca ce scrii, citeste si gata , plus ca ai o scuza buna, faptul ca esti plecat din tzara de mult timp, e bine ca totusi iti doresti si iti face placere sa vorbesti limba materna si nu faci ca parlitele alea de la ''Cheeky Bicis'' de-au uitat sa vb dupa 1 an ...

poop fata dar asa ma ajutati voi spunandumi unde gresesc ,,,si crede-ma pe mine ma incanta ,,,,sunteti cel mai frumos cadou pe care il am aici ,,,am si eu cu cine s-a vrb ceva bun si nu numai rau



sarutama
Postat pe 7 Aprilie 2009 18:41
De la: sarutama, la data 2009-04-07 18:36:26
De la: ella_c, la data 2009-04-07 18:32:12
De la: sarutama, la data 2009-04-07 18:30:25si va rog scuzati greselile de ortografie sau ca nu scriu corect ,,,


nu e cazul sa te scuzi ...pe bune!

de ce nu ,,,ca e una care zice ca sunt analfabet ,,una ca nu scriu cu virgula ,,,una ca nu scriu cu linioara ca nu scriu gramatical ,,,eu am o scuza ,,,nici s-a vrb nu mai stiu bine ,,,,scuza e ca sunt de mult plecat si am uitat desi imi pare rau ,,,dar oricum invat iara cu voi aici scriind mereu


Off..nu stiu pentru cine conteaza.Prentru mine,nu!
Important este ca inteleg mesajul.Cine vrea sa dea lectii de gramatica ...e liber sa le dea !
Pe un forum de acest tip gasesti tot felul de oameni. ..

ella_c
Postat pe 7 Aprilie 2009 18:41
De la: Georgia99, la data 2009-04-07 18:10:34...nu credeti ca trebuie sa renuntati la obiceiul de a va lua de orice utilizator nou, orice topic nou ?
consider ca ar fi bine sa renuntati la gastile astea in care va tot pupati in posterioare....

Georgia99, m-ai dat pe spate cu raspunsul tau franc si realist! Nu ca al altora care stiu sa faca numai bascalie de doi bani din orice topic, mizand pe faptul ca aici nu exista moderatori care sa vada ca acestia habar n-au de subiect.

Esti peste haiduc clar de tot!
(Pot sa-ti zic Georgel, ca prea ai cojones !)

Postat pe 7 Aprilie 2009 18:41
De la: Georgia99, la data 2009-04-07 18:32:11
De la: sarutama, la data 2009-04-07 18:27:46
De la: Georgia99, la data 2009-04-07 18:21:46
De la: sarutama, la data 2009-04-07 18:13:56
De la: Georgia99, la data 2009-04-07 18:10:34Din cate am citit omul acesta vorbeste serios referitor la intentia de a gasi o eventuala partenera...nu credeti ca trebuie sa renuntati la obiceiul de a va lua de orice utilizator nou, orice topic nou ? hai ca nu suntem toti perfecti ! consider ca ar fi bine sa renuntati la gastile astea in care va tot pupati in posterioare....

asta ce a vrut s-a fie ????Scumpete !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Am mai scris cam acelasi lucru pe inca un topic, deschis d eo tipa care isi facea reclama la blog, un singur mesaj a postat...ma rog...tipul a vorbit direct si sincer despre viata lui privata, cati dintre noi facem lucrul asta pe forum ?


aici da ai si tu dreptate ,,nu zic nu ,,,,,,,,dar te vad schimbata si asta ma facut s-a ma mir de gestul tau ,,,apreciez ce ai scris de asta am si raspuns asa ,,,ai dreptate cu acest om ,,,desi eu nu cred ca am s-a am curajul de a face ce face uni pe aici s-a imi dau in scris cea ce simnt pentru cineva ,,sau cum unu isi vrea iubita inapoi ,,,aici nu e nici caravana dragostei si nici doctorul andrei,,,dar e liber cum si tu ai dreptate (ma repet)s-a isi spuna doleanta cine vrea si e liber s-a faca ce vor ei s-a scrie ce ii doare ,,,ok....poop daca ai crezut ca am ceva cu tine ,,,doar ne stim de mai demult pe acest forum



Consider ca nu trebuie sa radem despre persoanele care isi infatiseaza pe forum probleme personale, serioase...utilizatori gen dana, clovni, da, merita tot mistoul
Asa cum ai spus si tu, trebuie sa tinem cont de faptul ca unii au curajul sa scrie despre propriile probleme si trebuie sa ii ajutam cumva, sfaturi etc...


genurile precum dana ,,etc . sunt si ele bune draga ca mai trece timpul mai rad si eu si tu si alti
sarutama
Postat pe 7 Aprilie 2009 18:42
__LL__
Postat pe 7 Aprilie 2009 18:55
De la: Roco, la data 2009-04-07 18:41:54
De la: Georgia99, la data 2009-04-07 18:10:34
(Pot sa-ti zic Georgel, ca prea ai cojones !)



Imi zici cum vrei...poti sa-mi zici si....ridiche nobilule care esti

Postat pe 7 Aprilie 2009 18:59
De la: Georgia99, la data 2009-04-07 18:59:24
De la: Roco, la data 2009-04-07 18:41:54
De la: Georgia99, la data 2009-04-07 18:10:34
(Pot sa-ti zic Georgel, ca prea ai cojones !)



Imi zici cum vrei...poti sa-mi zici si....ridiche nobilule care esti


ce??????????????
ridiche
tare asta
sarutama
Postat pe 7 Aprilie 2009 19:07
De la: Georgia99, la data 2009-04-07 18:21:46
De la: sarutama, la data 2009-04-07 18:13:56
De la: Georgia99, la data 2009-04-07 18:10:34Din cate am citit omul acesta vorbeste serios referitor la intentia de a gasi o eventuala partenera...nu credeti ca trebuie sa renuntati la obiceiul de a va lua de orice utilizator nou, orice topic nou ? hai ca nu suntem toti perfecti ! consider ca ar fi bine sa renuntati la gastile astea in care va tot pupati in posterioare....

asta ce a vrut s-a fie ????Scumpete !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Am mai scris cam acelasi lucru pe inca un topic, deschis d eo tipa care isi facea reclama la blog, un singur mesaj a postat...ma rog...tipul a vorbit direct si sincer despre viata lui privata, cati dintre noi facem lucrul asta pe forum ?


Georgia, hai sa iti spun ceva, ce deja stii despre mine: Eu NU vorbesc despre viata si problemele mele private pe forum. Asta ca regula!
In plus, cred ca cei care dau anunturi se expun la tot ce vine. Bun sau rau.
In (alt) plus, am o parere dezastruoasa despre cei care o fac.
Daca ma pup in fund cu cineva de pe forum e pentru ca imi place sincer persoana respectiva. Ba mai mult! Imi pare bine ca forumul asta mi-a dat ocazia sa cunosc unele persoane pe care probabil nu le-as fi cunoscut in alte imprejurari...
Si cu asta, basta!
Dor_a
Postat pe 7 Aprilie 2009 19:33
Si inca ceva, Georgia, si cu asta sa fii sigura ca de acum incolo eu nu o sa-ti mai adresez vreun cuvant pe acest forum. Asta ca sa intelegi ca nu ma pup in fund CU TOATA LUMEA.

Am sa fac misto MEREU de cei care vin aici cu "probleme" de genul: Vreau sa-mi insel nevasta si caut una dispusa sa stea cu picioarele'n V. De preferat sa fie maritata, ca sa-si neglijeze si ea copiii si barbatul. Ca doar suntem oameni MATURI. Si vrem si noi "o aventura"

Ei bine, oamenii maturi pentru mine fac altceva si "aventura" pentru mine se defineste altfel. Pentru mine "aventura" inseamna sa descoperi locuri noi, pe meridiane noi, de exemplu. Sa te duci sa cunosti oameni noi, obiceiuri noi, sa inveti o limba straina. Si alta, si alta. Sa fii capabil sa avansezi in cariera e si asta o "aventura" pentru mine.
Si - uitandu-ma la pierdutii astia care numesc "aventura" sa-si gaseasca alta gaura, pentru ca s-au saturat de cea de-acasa (scuza ca - vezi Doamne, vrea sa si "discute" cu ea... Adica ce sa "discute" doi oameni care au cam o ora la dispozitie pe zi si se ascund sa nu ii vada "legitimii". Si unde? In Brasov? Ha-ha-HA!) imi dau seama de ceva: Doamne, ce norocoasa am fost! Ce oameni absolut admirabili am avut norocul sa intalnesc! Oameni care au stiut sa imi faca o bucurie, sa ma faca sa ma simt frumoasa si dorita, care mi-au umplut casa de flori si care au stiut sa-mi arate locurile cele mai frumoase pe care le cunosteau. Pe vremea aceea ma credeam vreo smechera, credeam ca stiu eu ce sa fac ca sa mi se intample asta... Acum - citind toata mizeria asta de aici - imi dau seama ca am fost doar norocoasa. Ca nu a tinut de mine, ci de el. De calitatea lui umana.

Si pentru asta, ii multumesc lu' brasoveanu. Imi arata cat de jegoasa poate sa fie viata unora.
Si acum ca ti-am raspuns serios, sper sa fii multumita.
Pe de alta parte, ma duc pe alt topic sa ma pup in fund cu fetele vesele, ca deja devine plictisitor aici.
Ciao!
Dor_a
Postat pe 8 Aprilie 2009 08:43
Dora ,buna dimineata!!!

Inainte de a pupa minunatul tau fund vreau sa spun ca vreau si eu unul care sa-mi umple casa de flori ,unul care sa ma motiveze sa fiu mai buna si sa ma faca sa-mi doresc aventurile despre care vorbesti tu!
Sa sti ca esti o femeie deosebita!!Vreau si eu sa fiu asa implinita si fericita ca tine...

ella_c
Postat pe 8 Aprilie 2009 08:51
De la: ella_c, la data 2009-04-08 08:51:17Dora ,buna dimineata!!!

Inainte de a pupa minunatul tau fund vreau sa spun ca vreau si eu unul care sa-mi umple casa de flori ,unul care sa ma motiveze sa fiu mai buna si sa ma faca sa-mi doresc aventurile despre care vorbesti tu!
Sa sti ca esti o femeie deosebita!!Vreau si eu sa fiu asa implinita si fericita ca tine...



Ella, draga mea, viata te pocneste cand iti e mai drag, de nu te vezi (si aici ma refer la mine ) dar cel putin de un lucru ii pot multumi lui Dumnezeu - oamenii pe care am avut norocul sa-i intalnesc de-a lungul vietii.
I-adevarat, ca pe unii tot El i-a luat muult inainte de vreme, dar stii cum se zice - si El are nevoie de oameni buni. Asa ca nu ma plang. As fi putut sa nu-i cunosc niciodata. Ar fi putut sa nu-mi umple viata de bucurie nici pentru acel putin timp pe care l-au avut pe Pamant... Celor care au avut bunatatea sa-mi infrumuseteze viata si sunt inca aici, ma rog sa le fie bine mereu... Pe ceilalti... Sper sa-i mai intalnesc intr-o alta viata, pentru ca stiu ca mi-ar infrumuseta-o si pe aceea.
Dor_a
Postat pe 8 Aprilie 2009 09:02
ma ...auziti voi aici??? mie imi e ciuda ca nu dedei peste el mai devreme...
ce sa-i faci am ajuns la spartul targului..... unde mai pui ca m-am si cuplat intre timp.

fetele un rezumat ceva?????

si ca sa fiu on topic... domnule " O " nu sti in ce anume te bagi, iti doresc indeajuns de multa minte cat sa iti dai seama ca nici tu nici sotia si nici macar "viitoarea inexistenta" amanta conteaza, ci fiica ta. sinceritatea in relatia cu ea ar fii trebuit sa fie pe primul loc.

si cu asta am spus tot.

dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Aprilie 2009 09:11
De la: Dor_a, la data 2009-04-08 09:02:21Ella, draga mea, viata te pocneste cand iti e mai drag, de nu te vezi (si aici ma refer la mine ) dar cel putin de un lucru ii pot multumi lui Dumnezeu - oamenii pe care am avut norocul sa-i intalnesc de-a lungul vietii.
I-adevarat, ca pe unii tot El i-a luat muult inainte de vreme, dar stii cum se zice - si El are nevoie de oameni buni. Asa ca nu ma plang. As fi putut sa nu-i cunosc niciodata. Ar fi putut sa nu-mi umple viata de bucurie nici pentru acel putin timp pe care l-au avut pe Pamant... Celor care au avut bunatatea sa-mi infrumuseteze viata si sunt inca aici, ma rog sa le fie bine mereu... Pe ceilalti... Sper sa-i mai intalnesc intr-o alta viata, pentru ca stiu ca mi-ar infrumuseta-o si pe aceea.


E usor sa-ti puna cineva eticheta fara sa te cunoasca .Iar cand ai spus de "pocnit" puteai sa te referi si la mine fara probleme.Nu stiu daca iti amintesti cum ne-am cunoscut..Pe un topic unde eu imi etalam in toata splendoare unul din multele esecuri iar tu mi-ai vorbit frumos...
Imi pare rau ca citesc ceea ce ai scris mai sus,imi pare rau ca ai trait asa ceva ...si imi pare rau ca ai dreptate.Dar imi pare bine ca te-am cunoscut!Pe tine si mai sunt cateva persoane..
Hai sa ne inveselim ca iar am cazut impreuna in butoiul cu melancolie..
ella_c
Postat pe 8 Aprilie 2009 09:15
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-04-08 09:11:20ma ...auziti voi aici??? mie imi e ciuda ca nu dedei peste el mai devreme...
ce sa-i faci am ajuns la spartul targului..... unde mai pui ca m-am si cuplat intre timp.

fetele un rezumat ceva?????

si ca sa fiu on topic... domnule " O " nu sti in ce anume te bagi, iti doresc indeajuns de multa minte cat sa iti dai seama ca nici tu nici sotia si nici macar "viitoarea inexistenta" amanta conteaza, ci fiica ta. sinceritatea in relatia cu ea ar fii trebuit sa fie pe primul loc.

si cu asta am spus tot.



neatza dandanico .......................sa sti ca printre "mijtocarelile si pupaturile in fund "pe care ni le-am tras pe acest topic acelasi lucru am incercat si noi sa-i spunem dar totul este inutil.................omul vrea o relatzie discreta in brasov
donttouch
Postat pe 8 Aprilie 2009 09:15
Dandanico, da... Ai ajuns cam la spartul targului

Deja am fost certati ca cica "daca el e SINCER ca vrea o amanta" noi ar trebui sa-i dam o medalie...

Pe mine logica aia ma depaseste, asa ca ii las cu topicul lor si ma duc in drumu' meu, sa fac mistho si sa ma amuz. Dati-ma-n judecata!
Dor_a
Postat pe 8 Aprilie 2009 09:15
De la: ella_c, la data 2009-04-08 09:15:01
De la: Dor_a, la data 2009-04-08 09:02:21Ella, draga mea, viata te pocneste cand iti e mai drag, de nu te vezi (si aici ma refer la mine ) dar cel putin de un lucru ii pot multumi lui Dumnezeu - oamenii pe care am avut norocul sa-i intalnesc de-a lungul vietii.
I-adevarat, ca pe unii tot El i-a luat muult inainte de vreme, dar stii cum se zice - si El are nevoie de oameni buni. Asa ca nu ma plang. As fi putut sa nu-i cunosc niciodata. Ar fi putut sa nu-mi umple viata de bucurie nici pentru acel putin timp pe care l-au avut pe Pamant... Celor care au avut bunatatea sa-mi infrumuseteze viata si sunt inca aici, ma rog sa le fie bine mereu... Pe ceilalti... Sper sa-i mai intalnesc intr-o alta viata, pentru ca stiu ca mi-ar infrumuseta-o si pe aceea.


E usor sa-ti puna cineva eticheta fara sa te cunoasca .Iar cand ai spus de "pocnit" puteai sa te referi si la mine fara probleme.Nu stiu daca iti amintesti cum ne-am cunoscut..Pe un topic unde eu imi etalam in toata splendoare unul din multele esecuri iar tu mi-ai vorbit frumos...
Imi pare rau ca citesc ceea ce ai scris mai sus,imi pare rau ca ai trait asa ceva ...si imi pare rau ca ai dreptate.Dar imi pare bine ca te-am cunoscut!Pe tine si mai sunt cateva persoane..
Hai sa ne inveselim ca iar am cazut impreuna in butoiul cu melancolie..


Stiu, Ella, topicul ala... Imi amintesc perfect si despre ce era vorba...
Si stiam si ca iti ofer un pic de confort atunci... Imi pare bine ca am putut, pentru 4 minute, sa te fac sa privesti mai curajoasa situatia...
Dor_a
Postat pe 8 Aprilie 2009 09:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
PARTY EN PIJAMA? SE POATE ASA CEVA AN RUMANIA?+ LIBERTAD 2 De la: dienuscha 20 Iunie 2010 08:40
despartita ieri 17 De la: love_is_precious 23 Mai 2010 14:37
buna 36 De la: geo_x 18 Septembrie 2009 20:16
Iubesc un barbat mai tanar. Ce credeti? 76 De la: yneedlove 29 Martie 2022 08:49
Am o problema!!! 3 De la: geo_revitalizat 22 Februarie 2012 20:47