Setari Cookie-uri

Relatie discreta in Brasov

De la: Dor_a, la data 2009-04-14 15:01:16
De la: o_chelaru, la data 2009-04-14 14:52:35
De la: Dor_a, la data 2009-04-14 11:08:33
De la: o_chelaru, la data 2009-04-11 12:18:41
De la: o_chelaru, la data 2009-04-11 12:06:43
De la: ella_c, la data 2009-04-10 11:47:28Asa...Nu prea suntem toti de acord cu ce cauta el ,dar pe topicul asta sunt altii care abereaza mai mult ca el...Primul mesaj era intr-adevar cam socant ,dar daca ai fi citit tot ,ai fi vazut ca omul este chiar ok ! Tine la gluma si este si civilizat ..
Dar cum asta este opinia ta,nu tin eu mortis sa ti-o schimb..


draga ella_c, sunt....siderat... spechless...shocat...dupa ce am citit ce ai postat mai sus...am decis sa ma duc sa ma imbat...desi suntem in postu' mare...sa ma lauzi tu?! pai asta face cat toate inteparurile voastre de viesputze pe care mi le-am luat pana acum...am pielea tabacita...
m-ai facut...varza..drept pentru care

asta daca nu cumva imi intinzi o capcana... ma lauzi putin acum ca sa ai dupa aceea de unde 'taia'...deh, de-o fi una..de-o fi alta...pretz de cateva clipe m-am simtit tare bine drept pentru care iti declar tie si celorlate viesputze dragoste vesnica!

si chiar de-ar fi fost o mica capcana...stii ce bine face cateodata sa spui unei persoane obeze ca de fapt dracu' nu-i chiar asa de negru si, desi o stie si el ca nu-i asa si ca de fapt e negru precum tuciul, ii place sa se lase amagit pret de cateva clipe...asa ca, oricum iti multumesc!


ERATA: recitind ce am scris, am observat o mica greseala de 'tehnoredactare' si mi-am zis sa fac repede corectura sa nu dau ocazia 'binevoitoarelor' sa-mi sara la gat acuzandu-ma ca dupa ce nu stiu bine limba romana nici pe aia englezeasca...da-o naibii de treaba...asa ca rog pe toata lumea sa considere in loc de 'spechless', 'SPEECHLESS' ...


Ochelarica, atunci chiar ca nu ne cunosti (ceea ce e absolut normal)... Exista un singur lucru care se apreciaza neconditionat in clanul viespilor: inteligenta si diplomatia. Tu le ai pe amandoua, asa ca de! Te-ai scos!
Haidi bine ai venit... Again ( si nu am nevoie de erata )


tocmai din cauza faptului ca nu va cunosc mi-am pus 'ochelarica' cu dioptrii 'fund-de-borcan'...si incep sa intrezaresc incet-incet cate ceva....acum, desigur ca apreciez si formule de genul :' cei patru evanghelisti erau trei: Luca si Matei'...in rest apropo de trei-trio, mai ca-mi vine sa te invit si pe tine la portia aceea de tort cu mousse...stai intai sa vedem daca (ma) accepta ella....


Ufff! Eu ce ziceam? Pana mai ieri nu voiai ni'ica, acu' sai direct la 3some...
Qvot era demonstrandum!
Reviu: barbatii ieste sucitzi!


asta ca sa vezi ca nu sunt un egoist, ci un altruist: un tort cu mousse, la cat e de bun, se executa mai degraba 'solo' dar eu sunt bucuros sa-l impart intr-un '3some' ...chiar si '4some'...cine mai doreste?...cine mai pofteste?... pana atunci, hai si
o_chelaru
Postat pe 14 Aprilie 2009 15:05
vezi mai chelarule...........daca nu ai vrut ciorba mea...............acu nici sos u primesti
si mai ales desert
just_heaven
Postat pe 14 Aprilie 2009 15:11
De la: just_heaven, la data 2009-04-14 15:11:03vezi mai chelarule...........daca nu ai vrut ciorba mea...............acu nici sos u primesti
si mai ales desert



deh...niciodata nu stii cum e mai bine: sa vrei ciorba si sa sufli in iaurt, sa sufli in ciorba si sa ramai fara desert....sa le iei pe toate?...pana la urma ramai flamand....

dar: "I have a dream!"...ce? numai MLKing?...si cred si sper ca macar una nu ma va refuza...pana la urma , ce mama , de ce sa refuzi un tort cu mousse?
o_chelaru
Postat pe 14 Aprilie 2009 15:22
De la: o_chelaru, la data 2009-04-14 15:22:35
De la: just_heaven, la data 2009-04-14 15:11:03vezi mai chelarule...........daca nu ai vrut ciorba mea...............acu nici sos u primesti
si mai ales desert



deh...niciodata nu stii cum e mai bine: sa vrei ciorba si sa sufli in iaurt, sa sufli in ciorba si sa ramai fara desert....sa le iei pe toate?...pana la urma ramai flamand....

dar: "I have a dream!"...ce? numai MLKing?...si cred si sper ca macar una nu ma va refuza...pana la urma , ce mama , de ce sa refuzi un tort cu mousse?



asa .fi optimist.............cine sa refuze o pu tzulica virtuala?!
merge o varza calita cu ......beep...............zic sio
just_heaven
Postat pe 14 Aprilie 2009 15:32
De la: o_chelaru, la data 2009-04-14 15:22:35
De la: just_heaven, la data 2009-04-14 15:11:03vezi mai chelarule...........daca nu ai vrut ciorba mea...............acu nici sos u primesti
si mai ales desert



deh...niciodata nu stii cum e mai bine: sa vrei ciorba si sa sufli in iaurt, sa sufli in ciorba si sa ramai fara desert....sa le iei pe toate?...pana la urma ramai flamand....

dar: "I have a dream!"...ce? numai MLKing?...si cred si sper ca macar una nu ma va refuza...pana la urma , ce mama , de ce sa refuzi un tort cu mousse?


Pen' ca asa 'ice nenea nutritionistu', de exemplu ... Pentru ca esti in dieta, pentru ca... Biine, fie! O guritza de mousse n-o sa ma omoare... (cel de ciocolata e preferatul meu... )
Dor_a
Postat pe 14 Aprilie 2009 15:38
ia zi bai....ochelaristule, pana la urma ai dat de savarina ?
priest
Postat pe 14 Aprilie 2009 15:38
De la: priest, la data 2009-04-14 15:38:31ia zi bai....ochelaristule, pana la urma ai dat de savarina ?


Parinte, fie-ti mila, sunt la serviciu, si nu poci pentru ca sa izbucnesc in ras asa, din senin... Zice lumea ca am luat-o pa dune...
Dor_a
Postat pe 14 Aprilie 2009 15:41
De la: Dor_a, la data 2009-04-14 15:41:23
De la: priest, la data 2009-04-14 15:38:31ia zi bai....ochelaristule, pana la urma ai dat de savarina ?


Parinte, fie-ti mila, sunt la serviciu, si nu poci pentru ca sa izbucnesc in ras asa, din senin... Zice lumea ca am luat-o pa dune...
scuza-ma
priest
Postat pe 14 Aprilie 2009 15:43
De la: priest, la data 2009-04-14 15:43:16
De la: Dor_a, la data 2009-04-14 15:41:23
De la: priest, la data 2009-04-14 15:38:31ia zi bai....ochelaristule, pana la urma ai dat de savarina ?


Parinte, fie-ti mila, sunt la serviciu, si nu poci pentru ca sa izbucnesc in ras asa, din senin... Zice lumea ca am luat-o pa dune...
scuza-ma


Parinte, acum in Saptamana Patimilor mi-a fost dat sa 'aud' cea mai tare poanta de cand am deschis topicu'... (asta ca sa dau dovada si de diplomatie si sa ocolesc raspunsul...)
o_chelaru
Postat pe 14 Aprilie 2009 16:03
you gotta be kiddin` me
priest
Postat pe 14 Aprilie 2009 16:20
De la: o_chelaru, la data 2009-04-14 14:52:35
tocmai din cauza faptului ca nu va cunosc mi-am pus 'ochelarica' cu dioptrii 'fund-de-borcan'...si incep sa intrezaresc incet-incet cate ceva....acum, desigur ca apreciez si formule de genul :' cei patru evanghelisti erau trei: Luca si Matei'...in rest apropo de trei-trio, mai ca-mi vine sa te invit si pe tine la portia aceea de tort cu mousse...stai intai sa vedem daca (ma) accepta ella....


Dar ce v-ati mai distrat voi ...
Si nu am facut decat dumul de la Afumati la Bucuresti.Cand am plecat aveai cateva propuneri si acum...nici nu mai stiu ce sa raspund mai repede...
Deci...tortul e al meu!!!Da????

Iar cu Dora,impart tot! Asa ca... daca te risti...
ella_c
Postat pe 14 Aprilie 2009 16:22
Ellaaa! Ce faci puiule, treci pe topicu' cu cuplu' care vrea "tanara inteligenta" pentru sex cu "orientari normale" ...
Dor_a
Postat pe 14 Aprilie 2009 16:24
De la: Dor_a, la data 2009-04-14 16:24:33Ellaaa! Ce faci puiule, treci pe topicu' cu cuplu' care vrea "tanara inteligenta" pentru sex cu "orientari normale" ...


Acusica ...
Si pentru prietenul nostru ...cu tortul!
ella_c
Postat pe 14 Aprilie 2009 16:38
De la: ella_c, la data 2009-04-14 16:38:26
De la: Dor_a, la data 2009-04-14 16:24:33Ellaaa! Ce faci puiule, treci pe topicu' cu cuplu' care vrea "tanara inteligenta" pentru sex cu "orientari normale" ...


Acusica ...
Si pentru prietenul nostru ...cu tortul!


Prietenu' cu tortu', treci si tu cand ai timp, ca avem orgie! Suntem toti dezchilotzatzi, cu chilotzii in licitatie... ce sa mai! Ca la noi, la kudika!
Dor_a
Postat pe 14 Aprilie 2009 16:41
heheeee,mi-a mirosit mie a chef si papa bun acilea......
poate mi-o si pun cu careva.........hopa,il vazui si pe priestul nostru ,servus parinte,cum o mai duci?????
matracucu
Postat pe 14 Aprilie 2009 16:52
De la: just_laura, la data 2009-04-14 16:52:03heheeee,mi-a mirosit mie a chef si papa bun acilea......
poate mi-o si pun cu careva.........hopa,il vazui si pe priestul nostru ,servus parinte,cum o mai duci?????


Suntem toti la orgie, Laura! Pfuii, ce nebunie... Am aflat si ce e "slangu'" care nu e jargon, e leagan, cica... Si ti-o pui in leagan... asta chiar imi place Ma'c inapoi...
Dor_a
Postat pe 14 Aprilie 2009 16:54
De la: Dor_a, la data 2009-04-14 16:54:40
De la: just_laura, la data 2009-04-14 16:52:03heheeee,mi-a mirosit mie a chef si papa bun acilea......
poate mi-o si pun cu careva.........hopa,il vazui si pe priestul nostru ,servus parinte,cum o mai duci?????


Suntem toti la orgie, Laura! Pfuii, ce nebunie... Am aflat si ce e "slangu'" care nu e jargon, e leagan, cica... Si ti-o pui in leagan... asta chiar imi place Ma'c inapoi...


o da,vazui si io aromele ,insa inca ma intreb daca o fi bine in leagan.....
matracucu
Postat pe 14 Aprilie 2009 16:56
De la: Dor_a, la data 2009-04-14 16:54:40
De la: just_laura, la data 2009-04-14 16:52:03heheeee,mi-a mirosit mie a chef si papa bun acilea......
poate mi-o si pun cu careva.........hopa,il vazui si pe priestul nostru ,servus parinte,cum o mai duci?????


Suntem toti la orgie, Laura! Pfuii, ce nebunie... Am aflat si ce e "slangu'" care nu e jargon, e leagan, cica... Si ti-o pui in leagan... asta chiar imi place Ma'c inapoi...


ce pui in leagan?

laurita
just_heaven
Postat pe 14 Aprilie 2009 16:56
O pui de-u sex indracit, Laura mama, nu mi te face ca nu'nteleji...
Dor_a
Postat pe 14 Aprilie 2009 16:58
De la: Dor_a, la data 2009-04-14 16:58:16O pui de-u sex indracit, Laura mama, nu mi te face ca nu'nteleji...


astept inca dora,sa vad daca primesc dezlegare de la parinte........ca e vb sa fim mai multzi colea in leagan....
matracucu
Postat pe 14 Aprilie 2009 17:00
De la: ella_c, la data 2009-04-14 16:22:41
De la: o_chelaru, la data 2009-04-14 14:52:35
tocmai din cauza faptului ca nu va cunosc mi-am pus 'ochelarica' cu dioptrii 'fund-de-borcan'...si incep sa intrezaresc incet-incet cate ceva....acum, desigur ca apreciez si formule de genul :' cei patru evanghelisti erau trei: Luca si Matei'...in rest apropo de trei-trio, mai ca-mi vine sa te invit si pe tine la portia aceea de tort cu mousse...stai intai sa vedem daca (ma) accepta ella....


Dar ce v-ati mai distrat voi ...
Si nu am facut decat dumul de la Afumati la Bucuresti.Cand am plecat aveai cateva propuneri si acum...nici nu mai stiu ce sa raspund mai repede...
Deci...tortul e al meu!!!Da????

Iar cu Dora,impart tot! Asa ca... daca te risti...


Clar! tortul e al tau fara nici o discutie! Si daca accepti sa imparti totul cu Dora, nu-mi ramane decat sa ma risc!
o_chelaru
Postat pe 15 Aprilie 2009 11:53
De la: o_chelaru, la data 2009-04-06 11:33:09buna, sunt un tip ok, 36/1.82/84, casatorit si doresc o relatie deschisa, pasionala si discreta cu o femeie (casatorita) care sa fie pe aceeasi lungime de unda cu mine. Ideea este ca, din motive obiective, si anume existenta unei mandrete de fetite de 5 ani, am hotarat de comun acord, mama si cu mine, sa ramanem impreuna pentru a ne achita cu brio de responsabilitatile de parinti, desi intre noi nu mai exista decat o relatie de parteneriat in acest sens, dupa o casnicie de 12 ani. Astfel incat, imi doresc un coltishor numai al meu, in care sa daruiesc totul si sa am parte de reciprocitate, din partea unei femei care, ideal, ar trebui sa fie in aceeasi situatie, sau sa accepte ca in ceea ce ma priveste , in afara acestui 'coltishor', am viata personala si de familie si la randul ei, are, de asemenea, libertatea de care are nevoie. cu siguranta ca exista astfel de femei in brasov si va invit, doamnelor (d-relor) sa reactionati la aceasta invitatie. multumesc si sa fiti cu totii iubiti! Pentru cine doreste, pot fi contactat pe messenger la "monsieurx69"


si te.ai gandit mult? scuza e atat de folosita si rasfolosita "nu ma mai inteleg cu mama copilului dar locuim impreuna pentru copil" incat nici nu mai atrage amante. si cum vrei sa dai tu totul din moment ce ai o familie??? io cred ca tu ai nevoie sa te contacteze vreo sexy braileanca. adica brasoveanca. parerea mea : nu ai pic de respect pentru tine macar. nu mai vorbesc de nevasta si fetita.
l_diana_c
Postat pe 15 Aprilie 2009 11:59
De la: Dor_a, la data 2009-04-14 16:41:05
De la: ella_c, la data 2009-04-14 16:38:26
De la: Dor_a, la data 2009-04-14 16:24:33Ellaaa! Ce faci puiule, treci pe topicu' cu cuplu' care vrea "tanara inteligenta" pentru sex cu "orientari normale" ...


Acusica ...
Si pentru prietenul nostru ...cu tortul!


Prietenu' cu tortu', treci si tu cand ai timp, ca avem orgie! Suntem toti dezchilotzatzi, cu chilotzii in licitatie... ce sa mai! Ca la noi, la kudika!



Prietenu' cu tort' zice ca asa ceva nu se refuza si nu se rateaza...deshi, de amorul artei preludiului as fi preferat sa apuc si eu sa deschilotzez pe cineva ...acu' ca sunteti toti deschilotzatzi nu pot decat sa purced la treaba, nu?
o_chelaru
Postat pe 15 Aprilie 2009 11:59
De la: Dor_a, la data 2009-04-14 16:24:33Ellaaa! Ce faci puiule, treci pe topicu' cu cuplu' care vrea "tanara inteligenta" pentru sex cu "orientari normale" ...


Unde naiba e topicu' ala?!?! Ca de ieri il caut!!
koph
Postat pe 15 Aprilie 2009 14:17
De la: koph, la data 2009-04-15 14:17:36
De la: Dor_a, la data 2009-04-14 16:24:33Ellaaa! Ce faci puiule, treci pe topicu' cu cuplu' care vrea "tanara inteligenta" pentru sex cu "orientari normale" ...


Unde naiba e topicu' ala?!?! Ca de ieri il caut!!


uite aici..
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24497/Cuplu-cautam-tanara-pentru-relatii-intime/1.html


ella_c
Postat pe 15 Aprilie 2009 14:24
De la: ella_c, la data 2009-04-15 14:24:16
De la: koph, la data 2009-04-15 14:17:36
De la: Dor_a, la data 2009-04-14 16:24:33Ellaaa! Ce faci puiule, treci pe topicu' cu cuplu' care vrea "tanara inteligenta" pentru sex cu "orientari normale" ...


Unde naiba e topicu' ala?!?! Ca de ieri il caut!!


uite aici..
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24497/Cuplu-cautam-tanara-pentru-relatii-intime/1.html




Saru'mana
koph
Postat pe 15 Aprilie 2009 14:25
De la: l_diana_c, la data 2009-04-15 11:59:11
De la: o_chelaru, la data 2009-04-06 11:33:09buna, sunt un tip ok, 36/1.82/84, casatorit si doresc o relatie deschisa, pasionala si discreta cu o femeie (casatorita) care sa fie pe aceeasi lungime de unda cu mine. Ideea este ca, din motive obiective, si anume existenta unei mandrete de fetite de 5 ani, am hotarat de comun acord, mama si cu mine, sa ramanem impreuna pentru a ne achita cu brio de responsabilitatile de parinti, desi intre noi nu mai exista decat o relatie de parteneriat in acest sens, dupa o casnicie de 12 ani. Astfel incat, imi doresc un coltishor numai al meu, in care sa daruiesc totul si sa am parte de reciprocitate, din partea unei femei care, ideal, ar trebui sa fie in aceeasi situatie, sau sa accepte ca in ceea ce ma priveste , in afara acestui 'coltishor', am viata personala si de familie si la randul ei, are, de asemenea, libertatea de care are nevoie. cu siguranta ca exista astfel de femei in brasov si va invit, doamnelor (d-relor) sa reactionati la aceasta invitatie. multumesc si sa fiti cu totii iubiti! Pentru cine doreste, pot fi contactat pe messenger la "monsieurx69"


si te.ai gandit mult? scuza e atat de folosita si rasfolosita "nu ma mai inteleg cu mama copilului dar locuim impreuna pentru copil" incat nici nu mai atrage amante. si cum vrei sa dai tu totul din moment ce ai o familie??? io cred ca tu ai nevoie sa te contacteze vreo sexy braileanca. adica brasoveanca. parerea mea : nu ai pic de respect pentru tine macar. nu mai vorbesc de nevasta si fetita.


Of, fir-ar sa fie...cat de 'rasuflat' sunt...nici macar putina imaginatie, sa gasesc si eu alta motivatie pentru a beneficia de favorurile 'sexy brasovencei'.... parerea ta...stii ceva? ai reusit sa te delimitezi foarte bine de restul lumii: e parerea TA si asta este....nimeni nu incearca sa ti-o schimbe, asa cum nici tu nu vei reusi sa schimbi parerile altora, asa cum sunt ele...mai mult sau mai putin apropiate/distantate de parerea TA! asa ca, hai nu mai in 'dusman' si sa ai parte de un Paste Fericit!
o_chelaru
Postat pe 15 Aprilie 2009 14:37
dc te suparasi chelarule?
just_heaven
Postat pe 15 Aprilie 2009 14:39
De la: just_heaven, la data 2009-04-15 14:39:47dc te suparasi chelarule?


eeeei!...nu m-am suparat...doar fac pe suparatu'!...
o_chelaru
Postat pe 15 Aprilie 2009 14:49
De la: o_chelaru, la data 2009-04-15 14:49:15
De la: just_heaven, la data 2009-04-15 14:39:47dc te suparasi chelarule?


eeeei!...nu m-am suparat...doar fac pe suparatu'!...


stai asa sa iti fac o poza
just_heaven
Postat pe 15 Aprilie 2009 14:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sa merg sau sa nu merg. help!!! 27 De la: Eva32 31 Iulie 2011 01:12
o problema de neincredere... 30 De la: Max2 20 Noiembrie 2011 18:45
Ce se intampla? 6 De la: Soransky 28 Septembrie 2009 13:30
iubire interzisa dar adevarata 34 De la: Kattyy 23 Decembrie 2009 22:07
prima intalnire...dupa luni de convorbiri...cu sau fara sex? 23 De la: cami_goanga10 7 Aprilie 2010 22:00