Setari Cookie-uri

Relatie discreta in Brasov

De la: __LL__, la data 2009-04-09 02:41:37neatzaaaaaaaaaa


'Neata si tie LL

inca o noapte alba?




ella_c
Postat pe 9 Aprilie 2009 04:53
De la: ella_c, la data 2009-04-09 04:53:04
De la: __LL__, la data 2009-04-09 02:41:37neatzaaaaaaaaaa


'Neata si tie LL

inca o noapte alba?






una mica asa
Neatza'
__LL__
Postat pe 9 Aprilie 2009 04:55
Io nu'sh ce e cu noptile astea albe, Norocel.... Stii ca nu faci bine ce faci, nu?
Dor_a
Postat pe 9 Aprilie 2009 09:02
noh.... gata musiu "o" ????

hmmmm ma gandeam eu ca asa va fii, un barbat care nu e in stare sa isi sustina argumentele.... sa analizeze singur ceea ce simte... a dat bir cu fugitii...
aaa sau fetele sunt devina???? te-au oripilat ,mister"o" ceea ce ti-au spus ele???? acum e cazul sa iti inchipui cum vor reactiona ceilalti din jurul tau.....
chiar daca vrei tu o relatie discreta.... "radio sant baba de servici" functioneaza cu viteze superluminice cand e vorba de astfel de chestii.

dandanaua_reloaded
Postat pe 9 Aprilie 2009 09:05
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-04-09 09:05:12noh.... gata musiu "o" ????

hmmmm ma gandeam eu ca asa va fii, un barbat care nu e in stare sa isi sustina argumentele.... sa analizeze singur ceea ce simte... a dat bir cu fugitii...
aaa sau fetele sunt devina???? te-au oripilat ,mister"o" ceea ce ti-au spus ele???? acum e cazul sa iti inchipui cum vor reactiona ceilalti din jurul tau.....
chiar daca vrei tu o relatie discreta.... "radio sant baba de servici" functioneaza cu viteze superluminice cand e vorba de astfel de chestii.



neatza fetelor
crezi dandanico ca a priceput ceva?..............eu una nu..............apare el inarmat cu nus ce argumente sa ne convinga ca ceea ce vrea sa faca el este perfect normal iar noi nu suntem decat un cuib de viespi aaaaaaaa si pe deasupra urate si proaste
donttouch
Postat pe 9 Aprilie 2009 09:08
De la: donttouch, la data 2009-04-09 09:08:43crezi dandanico ca a priceput ceva?..............eu una nu..............apare el inarmat cu nus ce argumente sa ne convinga ca ceea ce vrea sa faca el este perfect normal iar noi nu suntem decat un cuib de viespi aaaaaaaa si pe deasupra urate si proaste


'Neata Donty ,'neata Dandanico!!

Bine marcat Donty!!! Foarte bine!!Urate si proaste...


ella_c
Postat pe 9 Aprilie 2009 09:14
'Neatza, Dandi, Donty!

Daaa, suntem niste nebune moralizante si moralizatoare care nu pricepem sensul SINCERITATII...
Dandi, daca te intalnesc vreodata o sa-mi placa sa-ti fur cerceii.... Ce? Care-i problema? Eu sunt sincera acum... Ar trebui sa mi-i dai de buna voie, ca premiu al sinceritatii mele absolute...
Dor_a
Postat pe 9 Aprilie 2009 09:15
dora.... nu stiu la care cercei te referi ca am vreo 14 perechi . de argint si cateva de aur (pe care i-am primit de la paritni in diverse ocazii ....dar nu ii port) deci daca atentezi la cei de aur.... te blagoscovesc cu e ... la ci de argint.... mai bine iti fac un cadou frumos decat sa renunt la ei.....de buna voie .

de fapt ma gandeam la o chestie tare ciudata pe care am citit-o despre bijuterii . se spunea ca bijuteriile "de familie" pastreaza in ele istoria tuturor celor care le-au purtat, si pot fii benefice pt un anumit tip de persoana si chiar "blestemate" pt altii.
dandanaua_reloaded
Postat pe 9 Aprilie 2009 09:20
Pe bune?
Mamei i-a placut aurul.... Din toate bijuteriile pe care mi le-a dat, s-a ales prafu'.... Ori i le-am dat sora-mii, ori le-am pierdut...
Acum am bijuterii noi ( mie-mi plac si aurul si argintul... imi place combinatia aur galben-alb... sau doar cel alb... are o stralucire diferita decat a argintului... ) deci doar fiica mea (sau nora, depinde) poa' sa se ingrijoreze din cauza "blestemelor"...
Dar am sa retin, oricum. Sper insa ca bijuteriile pe care le voi mosteni sa fie bijuterii "bune", sa imi aduca noroc...
Dor_a
Postat pe 9 Aprilie 2009 09:27
Neatza Ella,Dor_a sunt nedumerita azi cum ne pupam?d-aia lipsesc si emoticoanele
donttouch
Postat pe 9 Aprilie 2009 09:30
pai, nah... lucrai vreo 2 ani intr-o bijuterie si vrand nevrand a trebuit sa invat muuuulte despre pietre, metale pretioase si multa "istorie" despre bijuterii faimoase.

egiptenii se pare ca aveau o intreaga arta a montarii bijuteriilor si indienii din america la fel. de azteci nu mai spun.
sunt si pe net cateva istrioare placute despre "bijuteriile coroanei" (ma refer la impresionante colectii de bijuterii aflate in "patrimoniul " diverselor familii regale).

mai sunt iar istorii despre pietrele montate in manerele armelor (in japonia si spania) ...
ooooo iar m-am aprins.

dandanaua_reloaded
Postat pe 9 Aprilie 2009 09:32
neata all
priest
Postat pe 9 Aprilie 2009 09:34
De la: donttouch, la data 2009-04-09 09:30:04Neatza Ella,Dor_a sunt nedumerita azi cum ne pupam?d-aia lipsesc si emoticoanele


Ce intrebare e asta??Cum am stabilit!

Hai fetelor ...in pasi de dans ...miscati buculitele ...hai la pupat!



ella_c
Postat pe 9 Aprilie 2009 09:42
De la: priest, la data 2009-04-09 09:34:31neata all


'neata !

ella_c
Postat pe 9 Aprilie 2009 09:43
De la: ella_c, la data 2009-04-09 09:43:24
De la: priest, la data 2009-04-09 09:34:31neata all


'neata !

hey ceva nou azi ?
priest
Postat pe 9 Aprilie 2009 09:44
salutari tuturor! o zi placuta, ce mai vb azi?
azalis
Postat pe 9 Aprilie 2009 09:48
De la: priest, la data 2009-04-09 09:44:41
De la: ella_c, la data 2009-04-09 09:43:24
De la: priest, la data 2009-04-09 09:34:31neata all


'neata !

hey ceva nou azi ?


Nimic ...inca
Iti place ,ha??
ella_c
Postat pe 9 Aprilie 2009 09:53
De la: ella_c, la data 2009-04-09 09:53:06
De la: priest, la data 2009-04-09 09:44:41
De la: ella_c, la data 2009-04-09 09:43:24
De la: priest, la data 2009-04-09 09:34:31neata all


'neata !

hey ceva nou azi ?


Nimic ...inca
Iti place ,ha??
pai trebuie sa ma binedispun dimineata inainte sa incep treaba :D
priest
Postat pe 9 Aprilie 2009 09:54
De la: ella_c, la data 2009-04-09 09:42:14
De la: donttouch, la data 2009-04-09 09:30:04Neatza Ella,Dor_a sunt nedumerita azi cum ne pupam?d-aia lipsesc si emoticoanele


Ce intrebare e asta??Cum am stabilit!

Hai fetelor ...in pasi de dans ...miscati buculitele ...hai la pupat!





multzam Ella de lamurire ca imi ardeau buzele de pupat ceva....................fund
donttouch
Postat pe 9 Aprilie 2009 09:55
De la: azalis, la data 2009-04-09 09:48:14salutari tuturor! o zi placuta, ce mai vb azi?


Mmm... nu'sh! Pana una alta, vaz ca ne pupam... suntem niste pupacioase!
Hai sa fie si-unu' de la mine
Dor_a
Postat pe 9 Aprilie 2009 09:57
neatza si ^ca tot se imparte peste tot
dontworibehapi
Postat pe 9 Aprilie 2009 10:00
De la: Dor_a, la data 2009-04-09 09:02:10Io nu'sh ce e cu noptile astea albe, Norocel.... Stii ca nu faci bine ce faci, nu?



Cam stiu da' n-am ce-i face ..stresu' ..
__LL__
Postat pe 9 Aprilie 2009 18:19
De la: donttouch, la data 2009-04-09 09:08:43
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-04-09 09:05:12noh.... gata musiu "o" ????

hmmmm ma gandeam eu ca asa va fii, un barbat care nu e in stare sa isi sustina argumentele.... sa analizeze singur ceea ce simte... a dat bir cu fugitii...
aaa sau fetele sunt devina???? te-au oripilat ,mister"o" ceea ce ti-au spus ele???? acum e cazul sa iti inchipui cum vor reactiona ceilalti din jurul tau.....
chiar daca vrei tu o relatie discreta.... "radio sant baba de servici" functioneaza cu viteze superluminice cand e vorba de astfel de chestii.



neatza fetelor
crezi dandanico ca a priceput ceva?..............eu una nu..............apare el inarmat cu nus ce argumente sa ne convinga ca ceea ce vrea sa faca el este perfect normal iar noi nu suntem decat un cuib de viespi aaaaaaaa si pe deasupra urate si proaste


'Neata fetelor! Stiti ceva? n-o sa va vina sa credeti... chiar v-am simtit lipsa! din pacate, nu pot sa intru pe forum toata-ziua-buna-ziua si de cateva zile de cand m-ati primit in mijlocul vostru cu atata caldura chiar mi-era dor de voi...

s-o iau de la coada la cap, ok? donttouch, contrar nick-ului...maaaama ce mai stii tu sa 'atingi'! dar, din pacate sau mai degraba din fericire ai dreptate doar in parte; si anume, da...am nimerit intr-un cuib de viespi, dar ele nu sunt chiar viespi , st doar viesputze, dar in nici un caz nu sunteti nici 'pe deasupra', nici pe dedesupt proaste si urate! asa ca nu-mi ramane decat sa incerc sa fiu cavaler si sa ptr toate viesputzele care si-au gasit timp sa se aplece asupra acestui topic.

ajungand si la cap...din punct de vedere al argumentelor, eu vi le-am expus pe ale mele, le-am citit cu mare atentie si pe ale voastre...ce sa spun?...depinde de pe ce parte privesti 'bestia'...unii vad intr-un fel...altii vad diferit..si pana la urma vorba bancului cu jidanu': 'ai si tu dreptate, dar ai si tu dreptate..'

aaaa...si mai era o chestie: eu nu am pretins nici un moment ca ceea ce 'vreau sa fac eu' este normal...nu stiu daca este normal sau anormal, stiu doar ca este o situatie contextuala in care am ajuns nu pentru ca am dorit sa ajungem aici...cu siguranta ca noi suntem responsabili de drumul parcurs pana aici, insa, la inceput de drum, cu siguranta ca nu ne-am dorit acest parcurs...am gresit directia pe drum, ne-am impiedicat...asta este

in rest, sa auzim numai de bine...sa va gaseasca sarbatoarea Floriilor la fel de in forma si celor care sarbatoresc acum Pastele le urez Paste Fericit! sa auzim (numai) de bine!
o_chelaru
Postat pe 10 Aprilie 2009 09:27
De la: o_chelaru, la data 2009-04-10 09:27:17
De la: donttouch, la data 2009-04-09 09:08:43
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-04-09 09:05:12noh.... gata musiu "o" ????

hmmmm ma gandeam eu ca asa va fii, un barbat care nu e in stare sa isi sustina argumentele.... sa analizeze singur ceea ce simte... a dat bir cu fugitii...
aaa sau fetele sunt devina???? te-au oripilat ,mister"o" ceea ce ti-au spus ele???? acum e cazul sa iti inchipui cum vor reactiona ceilalti din jurul tau.....
chiar daca vrei tu o relatie discreta.... "radio sant baba de servici" functioneaza cu viteze superluminice cand e vorba de astfel de chestii.



neatza fetelor
crezi dandanico ca a priceput ceva?..............eu una nu..............apare el inarmat cu nus ce argumente sa ne convinga ca ceea ce vrea sa faca el este perfect normal iar noi nu suntem decat un cuib de viespi aaaaaaaa si pe deasupra urate si proaste


'Neata fetelor! Stiti ceva? n-o sa va vina sa credeti... chiar v-am simtit lipsa! din pacate, nu pot sa intru pe forum toata-ziua-buna-ziua si de cateva zile de cand m-ati primit in mijlocul vostru cu atata caldura chiar mi-era dor de voi...

s-o iau de la coada la cap, ok? donttouch, contrar nick-ului...maaaama ce mai stii tu sa 'atingi'! dar, din pacate sau mai degraba din fericire ai dreptate doar in parte; si anume, da...am nimerit intr-un cuib de viespi, dar ele nu sunt chiar viespi , st doar viesputze, dar in nici un caz nu sunteti nici 'pe deasupra', nici pe dedesupt proaste si urate! asa ca nu-mi ramane decat sa incerc sa fiu cavaler si sa ptr toate viesputzele care si-au gasit timp sa se aplece asupra acestui topic.

ajungand si la cap...din punct de vedere al argumentelor, eu vi le-am expus pe ale mele, le-am citit cu mare atentie si pe ale voastre...ce sa spun?...depinde de pe ce parte privesti 'bestia'...unii vad intr-un fel...altii vad diferit..si pana la urma vorba bancului cu jidanu': 'ai si tu dreptate, dar ai si tu dreptate..'

aaaa...si mai era o chestie: eu nu am pretins nici un moment ca ceea ce 'vreau sa fac eu' este normal...nu stiu daca este normal sau anormal, stiu doar ca este o situatie contextuala in care am ajuns nu pentru ca am dorit sa ajungem aici...cu siguranta ca noi suntem responsabili de drumul parcurs pana aici, insa, la inceput de drum, cu siguranta ca nu ne-am dorit acest parcurs...am gresit directia pe drum, ne-am impiedicat...asta este

in rest, sa auzim numai de bine...sa va gaseasca sarbatoarea Floriilor la fel de in forma si celor care sarbatoresc acum Pastele le urez Paste Fericit! sa auzim (numai) de bine!



Si cu baba cum ramane? Sau esti bugetar si nu te tine poznarasu' sa mergem la un hotel de 4-5 stele? Vezi ca e promotie la Brico, cumperi un pickhammer, si primesti gratuit o bormasina.
koph
Postat pe 10 Aprilie 2009 09:43
De la: koph, la data 2009-04-10 09:43:38
De la: o_chelaru, la data 2009-04-10 09:27:17
De la: donttouch, la data 2009-04-09 09:08:43
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-04-09 09:05:12noh.... gata musiu "o" ????

hmmmm ma gandeam eu ca asa va fii, un barbat care nu e in stare sa isi sustina argumentele.... sa analizeze singur ceea ce simte... a dat bir cu fugitii...
aaa sau fetele sunt devina???? te-au oripilat ,mister"o" ceea ce ti-au spus ele???? acum e cazul sa iti inchipui cum vor reactiona ceilalti din jurul tau.....
chiar daca vrei tu o relatie discreta.... "radio sant baba de servici" functioneaza cu viteze superluminice cand e vorba de astfel de chestii.



neatza fetelor
crezi dandanico ca a priceput ceva?..............eu una nu..............apare el inarmat cu nus ce argumente sa ne convinga ca ceea ce vrea sa faca el este perfect normal iar noi nu suntem decat un cuib de viespi aaaaaaaa si pe deasupra urate si proaste


'Neata fetelor! Stiti ceva? n-o sa va vina sa credeti... chiar v-am simtit lipsa! din pacate, nu pot sa intru pe forum toata-ziua-buna-ziua si de cateva zile de cand m-ati primit in mijlocul vostru cu atata caldura chiar mi-era dor de voi...

s-o iau de la coada la cap, ok? donttouch, contrar nick-ului...maaaama ce mai stii tu sa 'atingi'! dar, din pacate sau mai degraba din fericire ai dreptate doar in parte; si anume, da...am nimerit intr-un cuib de viespi, dar ele nu sunt chiar viespi , st doar viesputze, dar in nici un caz nu sunteti nici 'pe deasupra', nici pe dedesupt proaste si urate! asa ca nu-mi ramane decat sa incerc sa fiu cavaler si sa ptr toate viesputzele care si-au gasit timp sa se aplece asupra acestui topic.

ajungand si la cap...din punct de vedere al argumentelor, eu vi le-am expus pe ale mele, le-am citit cu mare atentie si pe ale voastre...ce sa spun?...depinde de pe ce parte privesti 'bestia'...unii vad intr-un fel...altii vad diferit..si pana la urma vorba bancului cu jidanu': 'ai si tu dreptate, dar ai si tu dreptate..'

aaaa...si mai era o chestie: eu nu am pretins nici un moment ca ceea ce 'vreau sa fac eu' este normal...nu stiu daca este normal sau anormal, stiu doar ca este o situatie contextuala in care am ajuns nu pentru ca am dorit sa ajungem aici...cu siguranta ca noi suntem responsabili de drumul parcurs pana aici, insa, la inceput de drum, cu siguranta ca nu ne-am dorit acest parcurs...am gresit directia pe drum, ne-am impiedicat...asta este

in rest, sa auzim numai de bine...sa va gaseasca sarbatoarea Floriilor la fel de in forma si celor care sarbatoresc acum Pastele le urez Paste Fericit! sa auzim (numai) de bine!



Si cu baba cum ramane? Sau esti bugetar si nu te tine poznarasu' sa mergem la un hotel de 4-5 stele? Vezi ca e promotie la Brico, cumperi un pickhammer, si primesti gratuit o bormasina.



babutza...draga de ea! gerontofilul din mine nu are cum sa nu reactioneze...pai, mai babutzo...daca eu am pickhammer...asa cum ii zici tu...la ce-mi mai trebe' bormasina?
o_chelaru
Postat pe 10 Aprilie 2009 09:46
Poate baba e mai mult decat perversa. Nu se stie niciodata de ce, cat, cum ai nevoie. Eu zic sa mergi pe promotie pentru ca panzele mele (de paianjen) sunt cam dese.
koph
Postat pe 10 Aprilie 2009 09:49
ce s-a intamplat cu tine? primesc florile dar sa sti ca mai ai de lucrat pana ma castigi total
donttouch
Postat pe 10 Aprilie 2009 09:50
De la: donttouch, la data 2009-04-10 09:50:41 ce s-a intamplat cu tine? primesc florile dar sa sti ca mai ai de lucrat pana ma castigi total


Donty mama, take a number. Pai io ii zic de promotii la pickhammere si bormasini, si tu ce faci? Vii aici sa-i sucesti mintile? Iti zici io cum facem, iti mai dau si eu un buchetel de flocirele, cel mai mare si cel mai frumos, ca sa-l lasi in pace.
koph
Postat pe 10 Aprilie 2009 09:57
De la: koph, la data 2009-04-10 09:49:08Poate baba e mai mult decat perversa. Nu se stie niciodata de ce, cat, cum ai nevoie. Eu zic sa mergi pe promotie pentru ca panzele mele (de paianjen) sunt cam dese.


eventual cu bormashina sa lucrez la detalii...la finisaje; caci in rest isi face pickhammerul treaba!
o_chelaru
Postat pe 10 Aprilie 2009 09:58
Pffff de ce nu e si un buton de EDIT?!?!?! Mii de scuze pentru "flocirele" Ma ierti?
koph
Postat pe 10 Aprilie 2009 09:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
OARE IUBESC CU ADEVARAT? 16 De la: cristina_coman69_pearl_cris 30 Iulie 2009 17:32
varsator - gemeni 5 De la: kudika_37103 1 Noiembrie 2014 17:27
:-< un sfat ceva? 192 De la: ice_eye 21 Aprilie 2010 01:57
prea mult folosita " feminitate".... 128 De la: SweetDadyD 9 Septembrie 2009 09:02
buna seara 34 De la: andreea_x 11 Iulie 2009 00:09