Setari Cookie-uri

sotul meu infidel...amanta lui insistenta...eu ce ma fac?

De la: kristinaCT, la data 2009-04-09 13:58:20
De la: just_laura, la data 2009-04-09 13:34:02mai buna varianta mea
imi dai mie adresa ei si ma duc sa o calc in picioare,fu tui crucea mamii ei de taratura



Laurico... imi placi ca esti pasionala!


ah cristinico,zi-mi orice dar nu-mi pomenii de rapandule ca iau foc
trazn-le-ar sa le trazneasca de jigodii si obdele
matracucu
Postat pe 9 Aprilie 2009 14:32
De la: nico1234, la data 2009-04-09 14:31:50
De la: Dor_a, la data 2009-04-09 14:26:36
De la: just_laura, la data 2009-04-09 13:58:23
De la: Dor_a, la data 2009-04-09 13:53:41Aaaa! Asa da!
Io zic dupe, Lauro! Intai o pui de nasa, ca asa am stabilitara... Cica are bani, deci sa scoatza de dar frumos!


se pare ca vas a dat bir cu fugitzii....nu vrea sa imi traga inelu pe dejt


Las' ca-l prindem noi data viitoare, Laura! Io-i pun piedica, tu il tii, il aducem si pe nenea preotu' si gata! Viespiutzele sunt la datorie, deci martori ai cu duiumu'... Ce sa mai! S-a rezolvat!

....buna......incurcatura.........
......o zi buna fete......


Buna si tie, Nico!
Dor_a
Postat pe 9 Aprilie 2009 14:38
..nu va fixati prea tare....
amantele sunt amante...sotiile....cu ale lor.....
o sa va imbolnaviti de nervi.....si.........nu e cazul......
nico1234
Postat pe 9 Aprilie 2009 14:41
De la: nico1234, la data 2009-04-09 14:41:55 ..nu va fixati prea tare....
amantele sunt amante...sotiile....cu ale lor.....
o sa va imbolnaviti de nervi.....si.........nu e cazul......


ba sa le trazneasca direct in numele tatalui !!!!
matracucu
Postat pe 9 Aprilie 2009 15:28
De la: just_laura, la data 2009-04-09 15:28:59
De la: nico1234, la data 2009-04-09 14:41:55 ..nu va fixati prea tare....
amantele sunt amante...sotiile....cu ale lor.....
o sa va imbolnaviti de nervi.....si.........nu e cazul......


ba sa le trazneasca direct in numele tatalui !!!!


Aaaamin!
Dor_a
Postat pe 9 Aprilie 2009 15:40
De la: Dor_a, la data 2009-04-09 15:40:27
De la: just_laura, la data 2009-04-09 15:28:59
De la: nico1234, la data 2009-04-09 14:41:55 ..nu va fixati prea tare....
amantele sunt amante...sotiile....cu ale lor.....
o sa va imbolnaviti de nervi.....si.........nu e cazul......


ba sa le trazneasca direct in numele tatalui !!!!


Aaaamin!


ia treci tu repede in bordel sa vezi ce mendrete de masculi avem aaaaaaaaaaaaaaa si fara soten da?
donttouch
Postat pe 9 Aprilie 2009 15:41
De la: donttouch, la data 2009-04-09 15:41:48
De la: Dor_a, la data 2009-04-09 15:40:27
De la: just_laura, la data 2009-04-09 15:28:59
De la: nico1234, la data 2009-04-09 14:41:55 ..nu va fixati prea tare....
amantele sunt amante...sotiile....cu ale lor.....
o sa va imbolnaviti de nervi.....si.........nu e cazul......


ba sa le trazneasca direct in numele tatalui !!!! [/quote
Aaaamin!


ia treci tu repede in bordel sa vezi ce mendrete de masculi avem aaaaaaaaaaaaaaa si fara soten da?


Acushi-acushica!
Vin imbracata'n cercei si-n toace de doishpe, e bine?
Dor_a
Postat pe 9 Aprilie 2009 15:44
mersi tare de sfaturi .si sa stiti ca m-am amuzat teribil de comentariile voastre,aproape ca am uitat de subiectul care se discuta.numai ca numarul ei de tel nu pot sa vi-l dau,caci acum e mai linistita si nu am chef sa starnesc fiara din ea.dar cu prima ocazie cu care ma supara o dau la matrimoniale.
gabriela_35ct
Postat pe 9 Aprilie 2009 16:57
Intodeauna bucuroase sa ajutam!
Suntem niste ingeritze, pupa-ne-as!
Sa mai zica nu'sh cine ca suntem rele si viespi! Bleah!
Dor_a
Postat pe 9 Aprilie 2009 17:22
De la: gabriela_35ct, la data 2009-04-09 16:57:31mersi tare de sfaturi .si sa stiti ca m-am amuzat teribil de comentariile voastre,aproape ca am uitat de subiectul care se discuta.numai ca numarul ei de tel nu pot sa vi-l dau,caci acum e mai linistita si nu am chef sa starnesc fiara din ea.dar cu prima ocazie cu care ma supara o dau la matrimoniale.
cunosc o fata care a dat anunt pentru amanta in ziarul local la DECESE!
FRANNNCE
Postat pe 9 Aprilie 2009 19:24
mersi mult,foarte buna ideea.mai ales ca e o persoana relativ publica,cu multe cunostinte,si pe deasupra mai are si un nume de familie rar intalnit.si aici nu imi trebuie prea multe date.insa astept sa vad cat de departe va merge de data asta
gabriela_35ct
Postat pe 9 Aprilie 2009 20:19
Draga mea ,si lui ii place....altfel iti spun eu ca scapa de ea .Dar ,o solutie buna este s-o ciufulesti ca lumea ! Daca el zice ceva ,da-i un sut sa plece dupa ea ! Asa vei fi linistita si nu-ti vei mai face atatea probleme...
kudika056305
Postat pe 4 Decembrie 2009 22:34
Stiu ca la ortodocsi iti da voie sa te recasatoresti cat timp e pe pamant si celalalt mire, dar nu e adevarat, mi-a zis un preot calugar franciscan catolic ca cununie peste cununie nu este valabil. Pana nu moare sotul sau sotia nu se poate recasatori cineva. Casatoria religioasa e indisolubila. Seamana cu
kudika081126
Postat pe 5 Decembrie 2009 00:57
in caz ca va intrebati ce s-a mai intamplat in telenovela aceasta,nu vreau sa va las sa muriti de curiozitate si va informez.sa incepem cu inceputul:eu si sotul meu ne-am cununat in biserica:amanta s-a cuplat cu prietenul nostru cel mai bun,la o luna dupa ce si-au facut publica relatia au stabilit si data casatoriei,au inceput sa faca aranjamentele de nunta,spunandu-i soacrei sale ca nu o intereseaza unde e,cine canta si cine vine la eveniment,important e sa coste cat mai putin.eu si sotul am cununat o tanara pereche,soacra ei a venit sa spioneze cum ne prezentam ca nasi(soacra ei ii este total devotata);si ea ma streseaza in continuare ,venind la mine la serviciu(profita ca lucrez intr-un supermarket ),si etalandu-si fericirea in fiecare weekend.mai incearca sa ma starneasca trimitandu-mi mesaje de pe id-ul iubitului ei,ca sa vada ce reactie am.dar acum ca efectiv am scapat de ea nu ma mai intereseaza sa ma agit.ba chiar rad cu colega mea,cand o vedem prin preajmaasa ca totul e bine.nu s-a terminat,dar macar nu ma mai afecteaza.sa vedem pana unde merge farsa cu nunta.
gabriela_35ct
Postat pe 5 Decembrie 2009 17:45
De la: gabriela_35ct, la data 2009-12-05 17:45:37in caz ca va intrebati ce s-a mai intamplat in telenovela aceasta,nu vreau sa va las sa muriti de curiozitate si va informez.sa incepem cu inceputul:eu si sotul meu ne-am cununat in biserica:amanta s-a cuplat cu prietenul nostru cel mai bun,la o luna dupa ce si-au facut publica relatia au stabilit si data casatoriei,au inceput sa faca aranjamentele de nunta,spunandu-i soacrei sale ca nu o intereseaza unde e,cine canta si cine vine la eveniment,important e sa coste cat mai putin.eu si sotul am cununat o tanara pereche,soacra ei a venit sa spioneze cum ne prezentam ca nasi(soacra ei ii este total devotata);si ea ma streseaza in continuare ,venind la mine la serviciu(profita ca lucrez intr-un supermarket ),si etalandu-si fericirea in fiecare weekend.mai incearca sa ma starneasca trimitandu-mi mesaje de pe id-ul iubitului ei,ca sa vada ce reactie am.dar acum ca efectiv am scapat de ea nu ma mai intereseaza sa ma agit.ba chiar rad cu colega mea,cand o vedem prin preajmaasa ca totul e bine.nu s-a terminat,dar macar nu ma mai afecteaza.sa vedem pana unde merge farsa cu nunta.


ooooo...myyyy...GOOOODDDDDD!
breakingreality
Postat pe 5 Decembrie 2009 18:10
De la: gabriela_35ct, la data 2009-12-05 17:45:37in caz ca va intrebati ce s-a mai intamplat in telenovela aceasta,nu vreau sa va las sa muriti de curiozitate si va informez.sa incepem cu inceputul:eu si sotul meu ne-am cununat in biserica:amanta s-a cuplat cu prietenul nostru cel mai bun,la o luna dupa ce si-au facut publica relatia au stabilit si data casatoriei,au inceput sa faca aranjamentele de nunta,spunandu-i soacrei sale ca nu o intereseaza unde e,cine canta si cine vine la eveniment,important e sa coste cat mai putin.eu si sotul am cununat o tanara pereche,soacra ei a venit sa spioneze cum ne prezentam ca nasi(soacra ei ii este total devotata);si ea ma streseaza in continuare ,venind la mine la serviciu(profita ca lucrez intr-un supermarket ),si etalandu-si fericirea in fiecare weekend.mai incearca sa ma starneasca trimitandu-mi mesaje de pe id-ul iubitului ei,ca sa vada ce reactie am.dar acum ca efectiv am scapat de ea nu ma mai intereseaza sa ma agit.ba chiar rad cu colega mea,cand o vedem prin preajmaasa ca totul e bine.nu s-a terminat,dar macar nu ma mai afecteaza.sa vedem pana unde merge farsa cu nunta.






... aoleuuuu ... da' scirboasa e femeiusca aia ... ti-ai inceput cam nefericit casatoria ... macar ceva reguli ai impus sotului sau te-ai multumit doar cu promisiuni, ca vad ca matracuca tot pe linga voi se invirte ... poate nu ar fi rau ca prietenul sotului sa afle, absolut intimplator, cu cine a mai prestat viitoarea lui sotie ... macar faci curat si frumos in jurul tau ...
marco918
Postat pe 28 Decembrie 2009 01:50
din pacate prietenul care s-a combinat cu ea stia prea bine in ce se baga.el era martor la intalnirile pe care le avea sotul meu cu matracuca.insa parca i-ar fi luat mintile,ca nu-i pasa ca se nenoroceste.pacat de el ca e un baiat de nota 10.cand s-o trezi o sa fie prea tarziu.iar acu nu mai are nici o scapare,au facut logodna.nu-si da seama ca femeia asta are toate defectele posibile.
dar asta-i viata.macar eu am scapat de ea.nu m-a mai vizitat nici la munca.sper ca nu voi mai avea de-a face cu ea.
gabriela_35ct
Postat pe 28 Decembrie 2009 17:08
De la: gabriela_35ct, la data 2009-12-28 17:08:40din pacate prietenul care s-a combinat cu ea stia prea bine in ce se baga.el era martor la intalnirile pe care le avea sotul meu cu matracuca.insa parca i-ar fi luat mintile,ca nu-i pasa ca se nenoroceste.pacat de el ca e un baiat de nota 10.cand s-o trezi o sa fie prea tarziu.iar acu nu mai are nici o scapare,au facut logodna.nu-si da seama ca femeia asta are toate defectele posibile.
dar asta-i viata.macar eu am scapat de ea.nu m-a mai vizitat nici la munca.sper ca nu voi mai avea de-a face cu ea.





... ceva pute in toata povestea asta ... pute rau ... daca exista un simbure de adevar ma intreb ce prietenie e intre sotul tau si prietenul lui si cine minte, sau a mintit, cel mai tare ...
marco918
Postat pe 28 Decembrie 2009 21:00
sunt fericita.nu ma mai intereseaza de ei,chiar daca nu e saptamana sa nu-i vad macar o data.insa acum exista cineva care imi ofera ceea ce-mi doresc.imi vine sa spun intregii lumi cat de fericita sunt.doar ca nu pot inca.am intrat intr-o belea si mai mare,dar sunt sigura ca o sa fie bine.apropo,ma pregatesc de divort.am inteles ca degeaba ierti pe cineva,fie acesta chair si cel care ti-a jurat iubire vesnica.nu mai merge.iar acum sotul este cel care lupta pentru casnicia mea,el este cel care vrea ca totul sa fie bine.dar s-a terminat.daca nu mi-as iubi fetita cea mica atat de mult,as zice ca imi pare rau ca nu am divortat atunci cand am aflat de ei.dar fetele sunt viata mea,si nu imi pare rau decat ca au un tata care nu le merita.
gabriela_35ct
Postat pe 2 Mai 2010 22:31
De la: gabriela_35ct, la data 2010-05-02 22:31:02sunt fericita.nu ma mai intereseaza de ei,chiar daca nu e saptamana sa nu-i vad macar o data.insa acum exista cineva care imi ofera ceea ce-mi doresc.imi vine sa spun intregii lumi cat de fericita sunt.doar ca nu pot inca.am intrat intr-o belea si mai mare,dar sunt sigura ca o sa fie bine.apropo,ma pregatesc de divort.am inteles ca degeaba ierti pe cineva,fie acesta chair si cel care ti-a jurat iubire vesnica.nu mai merge.iar acum sotul este cel care lupta pentru casnicia mea,el este cel care vrea ca totul sa fie bine.dar s-a terminat.daca nu mi-as iubi fetita cea mica atat de mult,as zice ca imi pare rau ca nu am divortat atunci cand am aflat de ei.dar fetele sunt viata mea,si nu imi pare rau decat ca au un tata care nu le merita.


de ce, ti-ai gasit amant?
stem_29
Postat pe 4 Iulie 2010 01:40
Iti arunci sotul la gunoi si cauti altul mai bun ....
kudika_nikole
Postat pe 15 Ianuarie 2012 20:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iartama 11 De la: kudika_979773 14 Februarie 2015 15:04
CRESTERE IN INALTIME. TRATAMENT? ESTI MIC DE INALTIME? 13 De la: kudika_nikole 15 Ianuarie 2012 02:14
Topic impotriva utilizatoarei l_diana_c 20 De la: l_diana_c 3 Iunie 2009 12:57
AVORT! 38 De la: ionela_mc1 11 Septembrie 2012 11:42
un sfat 57 De la: kudika_nikole 15 Ianuarie 2012 21:17