Setari Cookie-uri

SOS.....................

VA ROG AJUTATI-MA........CE A-TI ALE INTRE UN BARBAT CARE E LANGA TINE DE UN AN DE ZILE SI CARE ITI OFERA TOTUL NUMAI PT A T AVEA SI A TE STI FERICITA SI UN BARBAT P CARE IL CUNOSTI DOAR DE 3-4 LUNI SI CARE E DEPARTE SI CARE LA FEL ITI SPUNE CA TE IUBESTE SI VA FACE ORICE PT TINE..DECI VA FACE..DEJA PLANURI DE CASATORIE E MAI MARE CU 6 ANI DECAT MINE ADICA 28 D ANI CEL D LANGA MINE DOAR CU UN AN..................INSA PROBLEMA E CA CRISTI BAIATUL DE ..DEPARTE ...CAM II PLAC MULT FEMEILE DESI SUSTINE CA EU I-AM PUS CAPAC...CHESTIA E CA NU NE STIM PREA BN ....MAI MULT AM VB P MESS SI TELEF ...OARE NA LASAT SA-L CUNOSC DOAR ATAT CAT A VRUT EL SA-L CUNOSC........NUSH CE SA FAC TRE SA FAC O ALEGERE CUMVA NU ...CA S-AR PUTEA SA-I PIERD P AMDANDOI....SI MAI CEVA ...CEL DE LANGA MINE ...IN CIUDA FAPTULUI CA I-AM ADUS SI MULTA SUFERINTA CU COMPORTAMENTUL MEU...NA INCETAT O CLIPA SA NU-MI FIE ALATARI ...SPERAND CA ...MA VOI INTOARCE,,,,,UOOFFF TINERETE ...DATI UN SFAT ...PLS
kudika005063
Postat pe 7 Aprilie 2009 08:46
De la: kudika005063, la data 2009-04-07 08:46:21VA ROG AJUTATI-MA........CE A-TI ALE INTRE UN BARBAT CARE E LANGA TINE DE UN AN DE ZILE SI CARE ITI OFERA TOTUL NUMAI PT A T AVEA SI A TE STI FERICITA SI UN BARBAT P CARE IL CUNOSTI DOAR DE 3-4 LUNI SI CARE E DEPARTE SI CARE LA FEL ITI SPUNE CA TE IUBESTE SI VA FACE ORICE PT TINE..DECI VA FACE..DEJA PLANURI DE CASATORIE E MAI MARE CU 6 ANI DECAT MINE ADICA 28 D ANI CEL D LANGA MINE DOAR CU UN AN..................INSA PROBLEMA E CA CRISTI BAIATUL DE ..DEPARTE ...CAM II PLAC MULT FEMEILE DESI SUSTINE CA EU I-AM PUS CAPAC...CHESTIA E CA NU NE STIM PREA BN ....MAI MULT AM VB P MESS SI TELEF ...OARE NA LASAT SA-L CUNOSC DOAR ATAT CAT A VRUT EL SA-L CUNOSC........NUSH CE SA FAC TRE SA FAC O ALEGERE CUMVA NU ...CA S-AR PUTEA SA-I PIERD P AMDANDOI....SI MAI CEVA ...CEL DE LANGA MINE ...IN CIUDA FAPTULUI CA I-AM ADUS SI MULTA SUFERINTA CU COMPORTAMENTUL MEU...NA INCETAT O CLIPA SA NU-MI FIE ALATARI ...SPERAND CA ...MA VOI INTOARCE,,,,,UOOFFF TINERETE ...DATI UN SFAT ...PLS

pey din ceel cateva randuri ale tale nu ne-ai lamurit foarte bine, cel mai bine este sa iti asculti inima si sa-l alegi pe cel care il iubesti cu adevarat si la care tii si care crezi ca te merita bafta in dragoste
yumy
Postat pe 7 Aprilie 2009 08:52
De la: kudika005063, la data 2009-04-07 08:46:21VA ROG AJUTATI-MA........CE A-TI ALE INTRE UN BARBAT CARE E LANGA TINE DE UN AN DE ZILE SI CARE ITI OFERA TOTUL NUMAI PT A T AVEA SI A TE STI FERICITA SI UN BARBAT P CARE IL CUNOSTI DOAR DE 3-4 LUNI SI CARE E DEPARTE SI CARE LA FEL ITI SPUNE CA TE IUBESTE SI VA FACE ORICE PT TINE..DECI VA FACE..DEJA PLANURI DE CASATORIE E MAI MARE CU 6 ANI DECAT MINE ADICA 28 D ANI CEL D LANGA MINE DOAR CU UN AN..................INSA PROBLEMA E CA CRISTI BAIATUL DE ..DEPARTE ...CAM II PLAC MULT FEMEILE DESI SUSTINE CA EU I-AM PUS CAPAC...CHESTIA E CA NU NE STIM PREA BN ....MAI MULT AM VB P MESS SI TELEF ...OARE NA LASAT SA-L CUNOSC DOAR ATAT CAT A VRUT EL SA-L CUNOSC........NUSH CE SA FAC TRE SA FAC O ALEGERE CUMVA NU ...CA S-AR PUTEA SA-I PIERD P AMDANDOI....SI MAI CEVA ...CEL DE LANGA MINE ...IN CIUDA FAPTULUI CA I-AM ADUS SI MULTA SUFERINTA CU COMPORTAMENTUL MEU...NA INCETAT O CLIPA SA NU-MI FIE ALATARI ...SPERAND CA ...MA VOI INTOARCE,,,,,UOOFFF TINERETE ...DATI UN SFAT ...PLS




Mai fato....baga-ti mintile in cap si vezi-ti de omul pe care il ai langa tine?
Te mananca rau,nu-i asa?De ce mama dracului vrei sa distrugi ce cu greu altii sau altele ar avea langa ei/ele?Nu vezi cat de stupida esti? Pui botu' la primul fraier care iti spune pe mess ca te iubeste...Doamne,cata prostie !
bl_de
Postat pe 7 Aprilie 2009 09:06
nu ar trebuii sa fie asa greu de ales....dar cateodata viata ne joaca feste...
ar trebui sa stai sa te gandesti si sa pui in balanta ceea ce stii despre amandoi....calitatile si defectele...
totusi...nu da crezare la ceea ce gasesti pe internet.....sunt si cazuri fericite dar si multa minciuna...
in locul tau l-as alege pe cel ce mi-a fost alaturi si mi-a suportat toate toanele si mofturile....inseamna ca TE IUBESTE....
sweetcandy
Postat pe 7 Aprilie 2009 09:15
Aoleuuuu...nu ma pot concentra la ce ai scris..la mesaj.
Te-ai grabit??

nu am retinut decat ca i-ai pus capac...Toti spun cam acelas lucru,sub alta forma..
Chiar nu reusesc sa ma concentrez...cred ca am o problema..
ella_c
Postat pe 7 Aprilie 2009 09:15
De la: ella_c, la data 2009-04-07 09:15:19Aoleuuuu...nu ma pot concentra la ce ai scris..la mesaj.
Te-ai grabit??

nu am retinut decat ca i-ai pus capac...Toti spun cam acelas lucru,sub alta forma..
Chiar nu reusesc sa ma concentrez...cred ca am o problema..


N-ai nici una, stai linistita...
Stii, eu citeam la mesajul ei, scris cu un talent nemasurat si ma intrebam cam carui tip de persoana ii poate pune una ca ea "capac"? Unuia care asculta Guta, nu? Nu stiu, intreb, nu dau cu paru'...
Pe de alta parte, Bl_de... poate ca e mai bine asa... Daca ea nu e de incredere si pune botu' la primul care ii bate campii pe Mess... de ce sa stea cu un om bun? Sa-l lase. Ala o suferi cat o suferi, si dupa, si-o gasi o fata care sa-l merite. Eu zic ca e muuult mai bine asa!
Dor_a
Postat pe 7 Aprilie 2009 09:25
De la: Dor_a, la data 2009-04-07 09:25:54
De la: ella_c, la data 2009-04-07 09:15:19Aoleuuuu...nu ma pot concentra la ce ai scris..la mesaj.
Te-ai grabit??

nu am retinut decat ca i-ai pus capac...Toti spun cam acelas lucru,sub alta forma..
Chiar nu reusesc sa ma concentrez...cred ca am o problema..


N-ai nici una, stai linistita...
Stii, eu citeam la mesajul ei, scris cu un talent nemasurat si ma intrebam cam carui tip de persoana ii poate pune una ca ea "capac"? Unuia care asculta Guta, nu? Nu stiu, intreb, nu dau cu paru'...
Pe de alta parte, Bl_de... poate ca e mai bine asa... Daca ea nu e de incredere si pune botu' la primul care ii bate campii pe Mess... de ce sa stea cu un om bun? Sa-l lase. Ala o suferi cat o suferi, si dupa, si-o gasi o fata care sa-l merite. Eu zic ca e muuult mai bine asa!


Pai sa il lase in pace sa-si traiasca viata.Dar sa fie fair play si sa ii spuna ca o mananca si nu poate sta cu el.
bl_de
Postat pe 7 Aprilie 2009 09:47
la cum scrii, eu te lasam rapid
priest
Postat pe 7 Aprilie 2009 09:48
De la: Dor_a, la data 2009-04-07 09:25:54N-ai nici una, stai linistita...
Stii, eu citeam la mesajul ei, scris cu un talent nemasurat si ma intrebam cam carui tip de persoana ii poate pune una ca ea "capac"? Unuia care asculta Guta, nu? Nu stiu, intreb, nu dau cu paru'...
Pe de alta parte, Bl_de... poate ca e mai bine asa... Daca ea nu e de incredere si pune botu' la primul care ii bate campii pe Mess... de ce sa stea cu un om bun? Sa-l lase. Ala o suferi cat o suferi, si dupa, si-o gasi o fata care sa-l merite. Eu zic ca e muuult mai bine asa!


Multumesc ,m-ai linistit..

Eu chiar nu am reusit sa citesc..Cred ca nu mai am rabdarea din tinerete
ella_c
Postat pe 7 Aprilie 2009 09:50
De la: yumalai, la data 2009-04-07 08:52:24
De la: kudika005063, la data 2009-04-07 08:46:21VA ROG AJUTATI-MA........CE A-TI ALE INTRE UN BARBAT CARE E LANGA TINE DE UN AN DE ZILE SI CARE ITI OFERA TOTUL NUMAI PT A T AVEA SI A TE STI FERICITA SI UN BARBAT P CARE IL CUNOSTI DOAR DE 3-4 LUNI SI CARE E DEPARTE SI CARE LA FEL ITI SPUNE CA TE IUBESTE SI VA FACE ORICE PT TINE..DECI VA FACE..DEJA PLANURI DE CASATORIE E MAI MARE CU 6 ANI DECAT MINE ADICA 28 D ANI CEL D LANGA MINE DOAR CU UN AN..................INSA PROBLEMA E CA CRISTI BAIATUL DE ..DEPARTE ...CAM II PLAC MULT FEMEILE DESI SUSTINE CA EU I-AM PUS CAPAC...CHESTIA E CA NU NE STIM PREA BN ....MAI MULT AM VB P MESS SI TELEF ...OARE NA LASAT SA-L CUNOSC DOAR ATAT CAT A VRUT EL SA-L CUNOSC........NUSH CE SA FAC TRE SA FAC O ALEGERE CUMVA NU ...CA S-AR PUTEA SA-I PIERD P AMDANDOI....SI MAI CEVA ...CEL DE LANGA MINE ...IN CIUDA FAPTULUI CA I-AM ADUS SI MULTA SUFERINTA CU COMPORTAMENTUL MEU...NA INCETAT O CLIPA SA NU-MI FIE ALATARI ...SPERAND CA ...MA VOI INTOARCE,,,,,UOOFFF TINERETE ...DATI UN SFAT ...PLS

pey din ceel cateva randuri ale tale nu ne-ai lamurit foarte bine, cel mai bine este sa iti asculti inima si sa-l alegi pe cel care il iubesti cu adevarat si la care tii si care crezi ca te merita bafta in dragoste




bun e emoticonu' asta cu usa!!

Postat pe 7 Aprilie 2009 10:06
Dor_a
Postat pe 7 Aprilie 2009 10:08
De la: Dor_a, la data 2009-04-07 10:08:08


zi tu dora!!
mie mai ca-mi vine sa ma dau cu teasta de monitor cand vad cate un topic d-asta si mai ales cate un raspuns d-asta viabil luat din glosy sau alta revista pentru tineretea-n valuri!

Postat pe 7 Aprilie 2009 10:10
Aia cu "iubitu'"-i buna... Doar ca pe fata o mananca si atat!
Nici macar ea nu pomeneste ca ar iubi pe f'unu' din ai' doi!
Dor_a
Postat pe 7 Aprilie 2009 10:15
De la: geo_sh, la data 2009-04-07 10:10:52
De la: Dor_a, la data 2009-04-07 10:08:08


zi tu dora!!
mie mai ca-mi vine sa ma dau cu teasta de monitor cand vad cate un topic d-asta si mai ales cate un raspuns d-asta viabil luat din glosy sau alta revista pentru tineretea-n valuri!


Cred ca nu stii tu sa apreciezi un raspuns bun..


ella_c
Postat pe 7 Aprilie 2009 10:18
MDA..MS DE RASPUNSURI....CHIAR CA AVETI HABAR
kudika005063
Postat pe 7 Aprilie 2009 10:30
De la: kudika005063, la data 2009-04-07 10:30:58MDA..MS DE RASPUNSURI....CHIAR CA AVETI HABAR


p-amandoi......... acu esti multzumita .....................sa sti ca se poarta si am elucidat si cazul asta
donttouch
Postat pe 7 Aprilie 2009 10:34
De la: donttouch, la data 2009-04-07 10:34:00
De la: kudika005063, la data 2009-04-07 10:30:58MDA..MS DE RASPUNSURI....CHIAR CA AVETI HABAR


p-amandoi......... acu esti multzumita .....................sa sti ca se poarta si am elucidat si cazul asta


pai totul e posibil... in vacanta - concediu la ala de are capacu pus... shi in restu anului cu cel d aci... k deh... e bn sa fii bn in ambele parti, nu?

numai sa nu se marite cu aman2...k dupa aia... iar deschide topic cu... m am maritat shi acolo... dar shi aci... k iote ma simt bn cu aman2....
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 7 Aprilie 2009 10:46
De la: kudika005063, la data 2009-04-07 08:46:21VA ROG AJUTATI-MA........CE A-TI ALE INTRE UN BARBAT CARE E LANGA TINE DE UN AN DE ZILE SI CARE ITI OFERA TOTUL NUMAI PT A T AVEA SI A TE STI FERICITA SI UN BARBAT P CARE IL CUNOSTI DOAR DE 3-4 LUNI SI CARE E DEPARTE SI CARE LA FEL ITI SPUNE CA TE IUBESTE SI VA FACE ORICE PT TINE..DECI VA FACE..DEJA PLANURI DE CASATORIE E MAI MARE CU 6 ANI DECAT MINE ADICA 28 D ANI CEL D LANGA MINE DOAR CU UN AN..................INSA PROBLEMA E CA CRISTI BAIATUL DE ..DEPARTE ...CAM II PLAC MULT FEMEILE DESI SUSTINE CA EU I-AM PUS CAPAC...CHESTIA E CA NU NE STIM PREA BN ....MAI MULT AM VB P MESS SI TELEF ...OARE NA LASAT SA-L CUNOSC DOAR ATAT CAT A VRUT EL SA-L CUNOSC........NUSH CE SA FAC TRE SA FAC O ALEGERE CUMVA NU ...CA S-AR PUTEA SA-I PIERD P AMDANDOI....SI MAI CEVA ...CEL DE LANGA MINE ...IN CIUDA FAPTULUI CA I-AM ADUS SI MULTA SUFERINTA CU COMPORTAMENTUL MEU...NA INCETAT O CLIPA SA NU-MI FIE ALATARI ...SPERAND CA ...MA VOI INTOARCE,,,,,UOOFFF TINERETE ...DATI UN SFAT ...PLS

Daca tantalaul de lange tine orcum sufera si iti este alaturi, si pentru tine nu e prima oara cand il faci sa sufere-UOOFFF TINERETE - nu mai trebuie sa alegi nimic...devii si tu ca borcanul de mustar udne-s baga fiecare carnatul...
Full_Metal_Jacket
Postat pe 7 Aprilie 2009 10:50
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-04-07 10:50:39
De la: kudika005063, la data 2009-04-07 08:46:21VA ROG AJUTATI-MA........CE A-TI ALE INTRE UN BARBAT CARE E LANGA TINE DE UN AN DE ZILE SI CARE ITI OFERA TOTUL NUMAI PT A T AVEA SI A TE STI FERICITA SI UN BARBAT P CARE IL CUNOSTI DOAR DE 3-4 LUNI SI CARE E DEPARTE SI CARE LA FEL ITI SPUNE CA TE IUBESTE SI VA FACE ORICE PT TINE..DECI VA FACE..DEJA PLANURI DE CASATORIE E MAI MARE CU 6 ANI DECAT MINE ADICA 28 D ANI CEL D LANGA MINE DOAR CU UN AN..................INSA PROBLEMA E CA CRISTI BAIATUL DE ..DEPARTE ...CAM II PLAC MULT FEMEILE DESI SUSTINE CA EU I-AM PUS CAPAC...CHESTIA E CA NU NE STIM PREA BN ....MAI MULT AM VB P MESS SI TELEF ...OARE NA LASAT SA-L CUNOSC DOAR ATAT CAT A VRUT EL SA-L CUNOSC........NUSH CE SA FAC TRE SA FAC O ALEGERE CUMVA NU ...CA S-AR PUTEA SA-I PIERD P AMDANDOI....SI MAI CEVA ...CEL DE LANGA MINE ...IN CIUDA FAPTULUI CA I-AM ADUS SI MULTA SUFERINTA CU COMPORTAMENTUL MEU...NA INCETAT O CLIPA SA NU-MI FIE ALATARI ...SPERAND CA ...MA VOI INTOARCE,,,,,UOOFFF TINERETE ...DATI UN SFAT ...PLS

Daca tantalaul de lange tine orcum sufera si iti este alaturi, si pentru tine nu e prima oara cand il faci sa sufere-UOOFFF TINERETE - nu mai trebuie sa alegi nimic...devii si tu ca borcanul de mustar udne-s baga fiecare carnatul...


aucii
moama... iote o expresie memorabila
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 7 Aprilie 2009 10:51
1. "Nu da vrabia din mana pentru cioara de pe gard."
2. Spui ca tipului de pe mess ii plac femeile;in cazul asta, fata draga, wake up; nu te mai gandi vreodata la el ca nu se schimba , numai la femei o sa-i stea gandul, azi la tine, maine la alta;
3. Tu nu-l iubesti deloc pe baiatul cu care esti???? Eu zic ca daca este baiat bun , merita sa fie iubit, incearca sa-l privesti cu alti cu ochi
alina02
Postat pe 2 Mai 2009 19:35
Diavolyta_
Postat pe 3 Mai 2009 03:43
De la: kudika005063, la data 2009-04-07 08:46:21VA ROG AJUTATI-MA........CE A-TI ALE INTRE UN BARBAT CARE E LANGA TINE DE UN AN DE ZILE SI CARE ITI OFERA TOTUL NUMAI PT A T AVEA SI A TE STI FERICITA SI UN BARBAT P CARE IL CUNOSTI DOAR DE 3-4 LUNI SI CARE E DEPARTE SI CARE LA FEL ITI SPUNE CA TE IUBESTE SI VA FACE ORICE PT TINE..DECI VA FACE..DEJA PLANURI DE CASATORIE E MAI MARE CU 6 ANI DECAT MINE ADICA 28 D ANI CEL D LANGA MINE DOAR CU UN AN..................INSA PROBLEMA E CA CRISTI BAIATUL DE ..DEPARTE ...CAM II PLAC MULT FEMEILE DESI SUSTINE CA EU I-AM PUS CAPAC...CHESTIA E CA NU NE STIM PREA BN ....MAI MULT AM VB P MESS SI TELEF ...OARE NA LASAT SA-L CUNOSC DOAR ATAT CAT A VRUT EL SA-L CUNOSC........NUSH CE SA FAC TRE SA FAC O ALEGERE CUMVA NU ...CA S-AR PUTEA SA-I PIERD P AMDANDOI....SI MAI CEVA ...CEL DE LANGA MINE ...IN CIUDA FAPTULUI CA I-AM ADUS SI MULTA SUFERINTA CU COMPORTAMENTUL MEU...NA INCETAT O CLIPA SA NU-MI FIE ALATARI ...SPERAND CA ...MA VOI INTOARCE,,,,,UOOFFF TINERETE ...DATI UN SFAT ...PLS


Ce capac fata mamii...Tu chiar crezi ce iti spune...parerea mea e sa-l cauti pe al 3 lea...Daca nu esti in stare sa alegi inseamna ca nu stii ce e cu tine si mai bine mai astepti inainte de a lua o decizie...Poate timpul isi va alege pentru tine...
camelusha83
Postat pe 3 Mai 2009 12:03
daca iti plac aventurile tinei pe amibii.....ceau

Postat pe 3 Mai 2009 15:24
ce am inteles eu e k baiatul de langa tine iti este alaturi, iar pe celalat nu-l cunosti prea bine. Cred k tu nu-l mai placi pe actualul deodata ce vb cu celalalt pe mess si la tel despre niste lucruri pe care le vb numai cu pers iubita(casatorie, iubire, viitor intrun cuv). asta este sg concluzie la kre am ajuns, e clar k nul iubesti atat de tare inkt sa ramai cu el dak tu vb si cu celalalt despre astea...
marydana2007
Postat pe 3 Mai 2009 19:00
eu din ceea ce ai scris tu acolo parca as fii inteles chineza.. ca o concluzie cred ca ar tb sa ramai cu cel pe care il iubesti si cel care te respecta si e alaturi de tine
_dulcik_
Postat pe 3 Mai 2009 23:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Prima iubire... 73 De la: Denver 7 Octombrie 2009 11:10
Diferenta de varsta este o problema ? 132 De la: kudika411991 1 August 2011 01:51
Am o problema.... 30 De la: kudika142629 11 Martie 2010 22:19
Dragoste adevarata sau o simpla pasiune? 20 De la: kudika317648 23 Iulie 2012 19:47
Suferinta din dragoste 9 De la: Thais13 27 Decembrie 2011 12:08