Setari Cookie-uri

intalniri pe net=infidelitate?

salutare tuturor!am si eu o problema care m-a facut sa nu mai am incredere in prietenul meu... sunt o persoana geloasa motiv pentru care am instalat pe calculator un program care sa imi arate tot ceea ce s-a facut pe calculator. m-am simtit paranoica atunci cand l-am instalat,mi-a parut rau ca nu am mai multa incredere in el, dar zilele trecute am intrat sa vad ce a facut iubitul meu... nu sunt absurda, nu i-am interzis sa se uite la poze cu femei sau mai stiu eu ce alte prostii pentru ca in fond toti barbatii fac asta, dar am gasit un site de intalniri... am facut ce am facut, i-am aflat si username si parola si am intrat, iar acolo am gasit mesaje catre diferite femei in care incerca sa le abordeze... nu mai pot avea incredere in el. poate nu m-a inselat pana acum, dar unde puteau duce mesajele alea, nu la o intalnire si apoi , inevitabil la a ma insela? el mi-a zis ca vroia doar sa "faca misto", dar nu mai pot sa il cred, si-a cerut iertare... nu stiu ce sa zic.a mai patit cineva chestia asta? sau voi ce ati face in locul meu, v-ar deranja?
deya_22
Postat pe 16 Aprilie 2009 12:16
De la: deya_22, la data 2009-04-16 12:16:16salutare tuturor!am si eu o problema care m-a facut sa nu mai am incredere in prietenul meu... sunt o persoana geloasa motiv pentru care am instalat pe calculator un program care sa imi arate tot ceea ce s-a facut pe calculator. m-am simtit paranoica atunci cand l-am instalat,mi-a parut rau ca nu am mai multa incredere in el, dar zilele trecute am intrat sa vad ce a facut iubitul meu... nu sunt absurda, nu i-am interzis sa se uite la poze cu femei sau mai stiu eu ce alte prostii pentru ca in fond toti barbatii fac asta, dar am gasit un site de intalniri... am facut ce am facut, i-am aflat si username si parola si am intrat, iar acolo am gasit mesaje catre diferite femei in care incerca sa le abordeze... nu mai pot avea incredere in el. poate nu m-a inselat pana acum, dar unde puteau duce mesajele alea, nu la o intalnire si apoi , inevitabil la a ma insela? el mi-a zis ca vroia doar sa "faca misto", dar nu mai pot sa il cred, si-a cerut iertare... nu stiu ce sa zic.a mai patit cineva chestia asta? sau voi ce ati face in locul meu, v-ar deranja?


daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! io am patit-o... shi de la mesaje d astea... s a ajuns la intalniri shi de acolo la............... inselat la propriu... shi in ziua de azi face la fel shi cu actuala sau actualele k mereu era p 7oooo de fronturi....

deci, normal k te deranjeaza.... dar nu am o solutie pt asta....
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 16 Aprilie 2009 12:22
paraseste`l inainte sa te paraseasca el ..
Diavolyta_
Postat pe 16 Aprilie 2009 12:26
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-16 12:26:02paraseste`l inainte sa te paraseasca el ..


te am prins?

pai dap..... cam asta ar tb sa faca....

deci?? te am prins, diavolita mea?
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 16 Aprilie 2009 12:28
De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2009-04-16 12:28:27
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-16 12:26:02paraseste`l inainte sa te paraseasca el ..


te am prins?

pai dap..... cam asta ar tb sa faca....

deci?? te am prins, diavolita mea?


nu inca nu... eu inca alerggg sa nu ma prinziii

Diavolyta_
Postat pe 16 Aprilie 2009 12:30
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-16 12:30:29
De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2009-04-16 12:28:27
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-16 12:26:02paraseste`l inainte sa te paraseasca el ..


te am prins?

pai dap..... cam asta ar tb sa faca....

deci?? te am prins, diavolita mea?


nu inca nu... eu inca alerggg sa nu ma prinziii



in ritmu asta o sa mi iaasa redbullu pe nas
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 16 Aprilie 2009 12:38
De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2009-04-16 12:38:34
in ritmu asta o sa mi iaasa redbullu pe nas


Redbullllllllllllllllllll itiiiiiiiiiiiiiiii da arippppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Diavolyta_
Postat pe 16 Aprilie 2009 12:40
era disperat cand l-am prins. . mi-a zis ca nuvrea sa ma piarda , ca ma iubeste si ca nu avea de gand sa se intalneasca cu ele oricum, ca era numai ceva la misto... sa-l cred? am vrut sa o termin , dar nu ma asteptam sa reactioneze asa
deya_22
Postat pe 16 Aprilie 2009 13:04
De la: deya_22, la data 2009-04-16 13:04:31era disperat cand l-am prins. . mi-a zis ca nuvrea sa ma piarda , ca ma iubeste si ca nu avea de gand sa se intalneasca cu ele oricum, ca era numai ceva la misto... sa-l cred? am vrut sa o termin , dar nu ma asteptam sa reactioneze asa


cata vrajeala...si tu l-ai crezut?
coffeeta
Postat pe 16 Aprilie 2009 13:07
De la: deya_22, la data 2009-04-16 13:04:31era disperat cand l-am prins. . mi-a zis ca nuvrea sa ma piarda , ca ma iubeste si ca nu avea de gand sa se intalneasca cu ele oricum, ca era numai ceva la misto... sa-l cred? am vrut sa o termin , dar nu ma asteptam sa reactioneze asa


hai sa fim seriosi... el trebuia sa se gandeasca bine inainte de a face asa ceva...
cel mai bine ar fi sa`l parasesti pana nu e prea tarziu.. ce faci daca te inseala cu vre`o una de pe net si apoi mai i`a nush` ce boala??? ia si gandeste`te intai la tine...
Diavolyta_
Postat pe 16 Aprilie 2009 13:11
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-16 13:11:09
De la: deya_22, la data 2009-04-16 13:04:31era disperat cand l-am prins. . mi-a zis ca nuvrea sa ma piarda , ca ma iubeste si ca nu avea de gand sa se intalneasca cu ele oricum, ca era numai ceva la misto... sa-l cred? am vrut sa o termin , dar nu ma asteptam sa reactioneze asa


hai sa fim seriosi... el trebuia sa se gandeasca bine inainte de a face asa ceva...
cel mai bine ar fi sa`l parasesti pana nu e prea tarziu.. ce faci daca te inseala cu vre`o una de pe net si apoi mai i`a nush` ce boala??? ia si gandeste`te intai la tine...

ghiavolitzo la pariu ca nu o sa il paraseasca...
caz concludent vecinu meu coleg si amic cu mandru meu...ma vede pe net si se da la mine....eu i-am zis ca nu ma intereseaza....acum cateva zile ii arat iubitei lui conversatia....aia cica pleaca...el o opreste...si ea ca nu ii vine sa creada...ca nu poate sa plece...deci....concluzie cu cat are mai multa vrajeala cu atat o indupleca... ca sa nu mai zic ca tot el cu gura mare..si ca a fost o gluma
coffeeta
Postat pe 16 Aprilie 2009 13:53
Intalniri pe net Ma scuzi dar mie mi se pare o tampenie...eu sunt mai de moda veche...daca nu vad omul in ochi nu cred nimik...asa pe net poti sa spui multe...Ca sa fiu sincera mai vb si eu cu baieti pe net pe care nu-i cunosc si cateodata e si sotul meu langa mine si radem amandoi de ei...dar nicodata nu vorbesc serios si dupa ce vb o data de 2 ori cu ei le dau ignore...Asta fac asa pentru distractie...nu am absolut nimik personal cu nimeni...Sincera sa fiu nu m-as intalni niciodata cu cineva pe care nu cunosc personal...pentru ca nu stii peste ce psihopat dai...
camelusha83
Postat pe 16 Aprilie 2009 14:03
deya... macar shi-a cerut iertare

poate kiar se distra omu' ... cum sa-ti spun... astea-s lucruri minore... cunosc fete care indura mult mai mult... nu zic sa faci shi tu acelashi lucru... dar faptul ca a constientizat ca a greshit... shi shi-a mai cerut shi scuze...

belive me... se poate shi mai rau!!! shi tot e ok... daca tu il iubesti, poate ar fi un lucru bun in relatia voastra sa ii arati ca stii sa ierti dar sa ii spui shi lui asta.... ca doar de data asta o faci, ca sa nu se obishuniasca!!!

pe de alta parte, daca treci peste asta, detii, intr-un fel, controlul... il ai la mana

pe mai departe, nu ar fi rau sa ii mai verifici din cand in cand PC-ul ... dar el nu shi-a dat seama de "indiscretia ta"?
Gianna_on_Kudika
Postat pe 16 Aprilie 2009 14:06
De la: deya_22, la data 2009-04-16 13:04:31era disperat cand l-am prins. .

ihim...numai asta ar trebui sa-ti dea de gandit
de ce ar fi disperat, daca nu are nimic de ascuns?
kitty_krieger
Postat pe 16 Aprilie 2009 14:06
De la: Gianna_on_Kudika, la data 2009-04-16 14:06:02 deya... macar shi-a cerut iertare

poate kiar se distra omu' ... cum sa-ti spun... astea-s lucruri minore... cunosc fete care indura mult mai mult... nu zic sa faci shi tu acelashi lucru... dar faptul ca a constientizat ca a greshit... shi shi-a mai cerut shi scuze...

belive me... se poate shi mai rau!!! shi tot e ok... daca tu il iubesti, poate ar fi un lucru bun in relatia voastra sa ii arati ca stii sa ierti dar sa ii spui shi lui asta.... ca doar de data asta o faci, ca sa nu se obishuniasca!!!

pe de alta parte, daca treci peste asta, detii, intr-un fel, controlul... il ai la mana

pe mai departe, nu ar fi rau sa ii mai verifici din cand in cand PC-ul ... dar el nu shi-a dat seama de "indiscretia ta"?

controlul cui il detine?al prostiei..ma faci sa rad..tu chiar aplici ceea ce ai scris aici?
coffeeta
Postat pe 16 Aprilie 2009 14:09
vai, coffeta... cunosc shi this kind of people...


ar trebui interzishi prin lege crestinii astia!!!!


cat despre prietena lui.... cred ca se merita unul pe celalalt... cand esti prost... esti shi prostit
Gianna_on_Kudika
Postat pe 16 Aprilie 2009 14:10
De la: Gianna_on_Kudika, la data 2009-04-16 14:06:02 dar faptul ca a constientizat ca a greshit... shi shi-a mai cerut shi scuze...

asta poate sa fie valabil pentru un copil de 4 ani, nu pentru un adult care ar fi trebuit sa stie din start ca greseste
kitty_krieger
Postat pe 16 Aprilie 2009 14:11
De la: Gianna_on_Kudika, la data 2009-04-16 14:10:51vai, coffeta... cunosc shi this kind of people...


ar trebui interzishi prin lege crestinii astia!!!!


cat despre prietena lui.... cred ca se merita unul pe celalalt... cand esti prost... esti shi prostit


asta clar am zis mai sus de vecinu..coleg cu al meu...radea ieri la mine ca a prostit-o....eu i-am zis ea...s-a lasat prostita...
asta-i viata!!!
coffeeta
Postat pe 16 Aprilie 2009 14:12
pai tre sa fie o shansa din partea fiecaruia...

am zis... "de data asta".. ceea ce nu inseamna ca tre sa devina o obishnuintza.

daca am fi transhanti cu toata lumea...

nush... eu sunt pe principiul "da-i omului o shansa"

a dat kix din nou... buh-bye irevocabil!

dar daca iubesti pe cineva, nu cred ca poti sa nu treci peste o kestie de genu...

in fond, nu are nicio dovada ca el kiar ar fi mers mai departe.
Gianna_on_Kudika
Postat pe 16 Aprilie 2009 14:15
pai daca te crezi vreo printesa shi o faci pe diva.... nu devii tu atunci un copil de 4 ani?

frate... daca il iubeste, orice i-ar zice oricine, nu o sa-l paraseasca.

shi niciuna din voi nu cred ca ar face asa ceva...

cine nu a iertat macar o data?...

ma intreb shi eu!!!!
Gianna_on_Kudika
Postat pe 16 Aprilie 2009 14:19
eu nu i-am zis sa il paraseasca sau sa faca ceva

zic shi eu!!!
kitty_krieger
Postat pe 16 Aprilie 2009 14:24
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-16 14:24:08eu nu i-am zis sa il paraseasca sau sa faca ceva

zic shi eu!!!

sa stea linistita si sa astepte ca o sa se mai intample...si acum daca a trecut o data cu vederea deja a 2 a oara nu se pune
coffeeta
Postat pe 16 Aprilie 2009 14:31
De la: coffeeta, la data 2009-04-16 14:31:50
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-16 14:24:08eu nu i-am zis sa il paraseasca sau sa faca ceva

zic shi eu!!!

sa stea linistita si sa astepte ca o sa se mai intample...si acum daca a trecut o data cu vederea deja a 2 a oara nu se pune

era pentru gianna, care cred s-a suparat ca n-am fost de acord cu ea
ce a facut tipul nu e ok, au mai fost cazuri cand el (sau ea) a inselat si s-a iertat; dar atata timp cat relatia dintre cei doi protagonisti este super ok, iar el abordeaza tipe pe net, trebuie lasat urgent
ca devine infidel dupa vreo 10 de casnicie, cand intervine rutina, monotonia, cei doi uita sa comunice, e una... cand e infidel dupa 1 an (sau nu mai stiu cat exact era in cazul de fata) si nu sunt probleme de acest gen, tipul trebuie sa fie un afemeiat
kitty_krieger
Postat pe 16 Aprilie 2009 14:44
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-16 14:44:48
De la: coffeeta, la data 2009-04-16 14:31:50
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-16 14:24:08eu nu i-am zis sa il paraseasca sau sa faca ceva

zic shi eu!!!

sa stea linistita si sa astepte ca o sa se mai intample...si acum daca a trecut o data cu vederea deja a 2 a oara nu se pune

era pentru gianna, care cred s-a suparat ca n-am fost de acord cu ea
ce a facut tipul nu e ok, au mai fost cazuri cand el (sau ea) a inselat si s-a iertat; dar atata timp cat relatia dintre cei doi protagonisti este super ok, iar el abordeaza tipe pe net, trebuie lasat urgent
ca devine infidel dupa vreo 10 de casnicie, cand intervine rutina, monotonia, cei doi uita sa comunice, e una... cand e infidel dupa 1 an (sau nu mai stiu cat exact era in cazul de fata) si nu sunt probleme de acest gen, tipul trebuie sa fie un afemeiat

stiu pisi pt cine era mesajul da am completat cu ce tre sa faca ..doar tre sa astepte
coffeeta
Postat pe 16 Aprilie 2009 14:46
voiam sa ma asigur
kitty_krieger
Postat pe 16 Aprilie 2009 14:51
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-16 14:51:44voiam sa ma asigur

miau-miau
coffeeta
Postat pe 16 Aprilie 2009 14:52
De la: coffeeta, la data 2009-04-16 14:46:32
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-16 14:44:48
De la: coffeeta, la data 2009-04-16 14:31:50
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-16 14:24:08eu nu i-am zis sa il paraseasca sau sa faca ceva

zic shi eu!!!

sa stea linistita si sa astepte ca o sa se mai intample...si acum daca a trecut o data cu vederea deja a 2 a oara nu se pune

era pentru gianna, care cred s-a suparat ca n-am fost de acord cu ea
ce a facut tipul nu e ok, au mai fost cazuri cand el (sau ea) a inselat si s-a iertat; dar atata timp cat relatia dintre cei doi protagonisti este super ok, iar el abordeaza tipe pe net, trebuie lasat urgent
ca devine infidel dupa vreo 10 de casnicie, cand intervine rutina, monotonia, cei doi uita sa comunice, e una... cand e infidel dupa 1 an (sau nu mai stiu cat exact era in cazul de fata) si nu sunt probleme de acest gen, tipul trebuie sa fie un afemeiat

stiu pisi pt cine era mesajul da am completat cu ce tre sa faca ..doar tre sa astepte


imi permit sa ma "bag"

... pisicutzo.. zi-mi tu mie daca relatia ta e perfecta... shi daca tu crezi ca alaturi de actualul esti convinsa ca vei sta toata viata...

pe de alta parte, cred ca iti poti da seama de "natura" iubitului tau fara sa astepti 1 an.

in fine... ideea e ca din exterior, e logic sa vezi asa situatia... "LEAVE HIM! "


dar... cand te confrunti cu situatii de genul... shi personajul principa devii tu... banuiesc ca esti tentat sa acorzi O sansa.


important e sa te rezumi la cifra 1 la capitolu' asta... cred ca asta e cel mai greu de realizat
Gianna_on_Kudika
Postat pe 16 Aprilie 2009 14:59
ce`i aici mä???
Diavolyta_
Postat pe 16 Aprilie 2009 15:06
ii bun mä ca atunci cand intru eu toata lumea dispare.. o fi de la nick` oare???
Diavolyta_
Postat pe 16 Aprilie 2009 15:16
De la: deya_22, la data 2009-04-16 12:16:16salutare tuturor!am si eu o problema care m-a facut sa nu mai am incredere in prietenul meu... sunt o persoana geloasa motiv pentru care am instalat pe calculator un program care sa imi arate tot ceea ce s-a facut pe calculator. m-am simtit paranoica atunci cand l-am instalat,mi-a parut rau ca nu am mai multa incredere in el, dar zilele trecute am intrat sa vad ce a facut iubitul meu... nu sunt absurda, nu i-am interzis sa se uite la poze cu femei sau mai stiu eu ce alte prostii pentru ca in fond toti barbatii fac asta, dar am gasit un site de intalniri... am facut ce am facut, i-am aflat si username si parola si am intrat, iar acolo am gasit mesaje catre diferite femei in care incerca sa le abordeze... nu mai pot avea incredere in el. poate nu m-a inselat pana acum, dar unde puteau duce mesajele alea, nu la o intalnire si apoi , inevitabil la a ma insela? el mi-a zis ca vroia doar sa "faca misto", dar nu mai pot sa il cred, si-a cerut iertare... nu stiu ce sa zic.a mai patit cineva chestia asta? sau voi ce ati face in locul meu, v-ar deranja?
auzi ? dar el daca era in locul tau cum reactiona? crezi ca te-ar fi crezut??????? aiurea:papucii si la gara! are balta peste!sincer ce faceam in locul tau? il stringeam de oua pina vomita tot adevarul si apoi vira..............
FRANNNCE
Postat pe 16 Aprilie 2009 15:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am si eu nevoie de un sfat 14 De la: alfredodecurtofreco 10 Noiembrie 2010 15:21
amanta 49 De la: steffy91 30 Decembrie 2009 22:00
M-a inselat sotul. 66 De la: oncica2005 14 Aprilie 2010 11:27
DESPARTIRE???Ce sa fac??? 53 De la: _dulcik_ 5 Martie 2009 21:13
poti avea o relatie cu prietenul cel mai bun???? 17 De la: kudika029282 6 Mai 2010 17:46