Setari Cookie-uri

cum sa il fac sa inteleaga?

buna...am si eu o mica problema poate reusiti sa imi dati un sfat sa trec peste aceasta mica problema....am o relatie de un an si prietenul meu e cam gelos....intr-o seara cand eram la servici si vorbeam cu iubitul meu la tel a venit un coleg si mi-a zis da sa te pup ca mai ajutat...si urmatorul lucru pe care lam auzit a fost sunetul de terminare a apelului pe tel...mica mea problema e ca eu iam explicat iubitului meu despre ce a fost vorba si la ce sa referit acel colg dar el nu vrea sa inteleaga....si incerc sa tot ii explic...si tot incerc sa ii explic...si fara nici un rezultat.....el tot crede ca am o relatie cu acel coleg.....so.....un sfat va rog ce ar trebui sa fac...cum ar trebui sa procedez.... Multumesc
crisa24
Postat pe 5 Iulie 2011 09:57
daca el nu pricepe asta e, daca ai rabdare cu o astfel de persoana ce pot sa iti zic decat bafta, o relatie cu genul asta de barbati nu poate functiona
yumy
Postat pe 5 Iulie 2011 10:00
Penibila situatia intradevar...
The_Exile
Postat pe 5 Iulie 2011 10:10
De la: crisa24, la data 2011-07-05 09:57:17buna...am si eu o mica problema poate reusiti sa imi dati un sfat sa trec peste aceasta mica problema....am o relatie de un an si prietenul meu e cam gelos....intr-o seara cand eram la servici si vorbeam cu iubitul meu la tel a venit un coleg si mi-a zis da sa te pup ca mai ajutat...si urmatorul lucru pe care lam auzit a fost sunetul de terminare a apelului pe tel...mica mea problema e ca eu iam explicat iubitului meu despre ce a fost vorba si la ce sa referit acel colg dar el nu vrea sa inteleaga....si incerc sa tot ii explic...si tot incerc sa ii explic...si fara nici un rezultat.....el tot crede ca am o relatie cu acel coleg.....so.....un sfat va rog ce ar trebui sa fac...cum ar trebui sa procedez.... Multumesc


mai... dar si colegul asta al tau, chiar a vrut sa te pupe in timp ce tu vorbeai la telefon?

Cred ca iubitu' nu vrea sa fie luat de prost, ceea ce este si normal. Tu cum ai proceda daca in timp ce te-ai conversa cu el la tel. ai auzi o fata spunandu-i "vino sa te pup..."? Nu este vorba de gelozie , ci de respect... mai ales ca stii ca este gelos.
Cum sa treci? Iti ceri scuze, si ii spui ca intelegi ce a simtit. Si pe viitor nu mai permite"colegilor" sa intervina pe fundalul convorbirilor tale telefonice
_vio_
Postat pe 5 Iulie 2011 10:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Fostul iubit...viitor amant??? 50 De la: tzvetociki 26 Ianuarie 2010 17:34
cum sa trec peste o despartire...sau cum sa o fac sa se antoarca la mine 6 De la: mara1876 24 Iunie 2010 01:37
"Am luat totul in gluma dar tu esti totul pentru mine"...patetic 21 De la: anissya 21 Noiembrie 2009 12:03
Altercatie cu o minora 38 De la: alexo88 21 Ianuarie 2011 08:35
Sunt mama unei prostituate...ce sa fac? 138 De la: kudika193305 22 Decembrie 2016 11:52