Setari Cookie-uri

I-ati da parola voastra de mail/Messenger iubitului/iubitei voastre?

ce sa faca cu parola mea?nu o are pe a lui ?
iulices
Postat pe 27 Aprilie 2009 20:02
Sincer,eu i-am dat-o dar asta din motiv pentru ca este foarte gelos.Bine oricum parerea mea e ca daca nu ai nimic de ascuns i dai,acum mna fiecare cu gandirea lui

Postat pe 27 Aprilie 2009 20:03
De la: yoyolina_19, la data 2009-04-27 20:03:10Sincer,eu i-am dat-o dar asta din motiv pentru ca este foarte gelos.Bine oricum parerea mea e ca daca nu ai nimic de ascuns i dai,acum mna fiecare cu gandirea lui



Pai cu atat mai mult.daca este gelos ....asta e un inceput sa inceapa sa aibe incredere in tine,chiar daca nu are parola.nu e vorba de ascuns,e vorba de intimitatea fiecaruia.si e vorba de respectul reciproc care trebuie sa existe intr`o relatie
iulices
Postat pe 27 Aprilie 2009 20:10
Adevarat ce graiesti dar eu una asa am considerat sa fac sa inceteze cu reprosurile!Oricum vad ca de cand i-am dat parola chiar a incetat.

Postat pe 27 Aprilie 2009 20:26
De la: nattalya, la data 2009-04-24 18:49:03Eu nu i-as da-o. Daca o vrea neaparat, sa incerce sa fie la fel de inteligent ca mine, care i-am ghicit-o si acum verific tot ce misca prin mail-ul lui



hahahahaaaaaaaaaaaa asta mi-a placut!!

sau ... i-o vezi cand tasteaza :D:D si asta se mai practica:P
morticia_adams
Postat pe 2 Mai 2009 23:04
Nu mi se pare deloc normal :) si nu e vb neaparat k ai ceva de ascuns , dar e ceva personal:)
Andra_glossy
Postat pe 3 Mai 2009 19:12
De la: Andra_glossy, la data 2009-05-03 19:12:51Nu mi se pare deloc normal :) si nu e vb neaparat k ai ceva de ascuns , dar e ceva personal:)


Dintre toate adresele, i-as da-o pe aia, unde am in lista toate colegele de serviciu peste 55 de ani, si pe adresa de mail primesc zilnic, abonamentele la horoscop, tarot, si tot ce e plictisitor pentru el... De la celelalte adrese... nop
Ah, si eu o stiu pe a lui... barbatii sunt usurel de citit...
Kathhy
Postat pe 3 Mai 2009 19:18
De la: Kathhy, la data 2009-05-03 19:18:43
De la: Andra_glossy, la data 2009-05-03 19:12:51Nu mi se pare deloc normal :) si nu e vb neaparat k ai ceva de ascuns , dar e ceva personal:)


Dintre toate adresele, i-as da-o pe aia, unde am in lista toate colegele de serviciu peste 55 de ani, si pe adresa de mail primesc zilnic, abonamentele la horoscop, tarot, si tot ce e plictisitor pentru el... De la celelalte adrese... nop
Ah, si eu o stiu pe a lui... barbatii sunt usurel de citit...

F dragutz raspuns....esti haoiasa .
Eu am 2 adrese si stie parolele pt k oricum nu are timp si rabdare sa stea sa "ma verifice" si eu stiu parola lui d la adresa,dar nu ma uit prin mesajele lui sau ce si cu cine vorbeste.Avem incredere unul in celalalt,nu stau ca politistul p urmele lui,pt ca exact cum a spus cineva mai devreme,dk vrea sa faca ceva pe ascuns sigur are inteligentza sa nu lase "urme "p mess.Plus ca si arhiva de poate dezactiva and so on....!
luyyzz
Postat pe 6 Mai 2009 13:55
i'a chiar sa intru pe adresa lui sa vad ce mesaje offline mai are
Diavolyta_
Postat pe 6 Mai 2009 13:59
momentan nu am cui sa o dau sau sa o cer...desi nu cred ca m-ar interesa...as merge pe incredere...
monaq
Postat pe 6 Mai 2009 14:01
nu, mai ai intrebari???
scorpyoW
Postat pe 6 Mai 2009 19:46
Sotul meu are parolele mele,eu pe ale lui......sooo no big deal
andreea1976
Postat pe 6 Mai 2009 19:58
NU!indiferent de cata dragoste sau incredere exista,nu avem de ce sa patrundem chiar in toata intimitatea fiecaruia.Nu ma deranjeaza daca se uita pe adresa mea de mess,sau dc vrea sa vada cu cine vb,sau orice altceva,atat timp cat micile secrete ale fiecaruia..raman micile secrete ale fiecaruia
gllossy
Postat pe 8 Mai 2009 22:37
I-am dat-o... si el mi-a dat-o pe a lui... si am toate parolele lui :) ... si nu si le-a schimbat... cum si-le schimba multi dupa ce afla prietena :)... avem o relatie fara secrete...
Kinki_Shadow
Postat pe 8 Mai 2009 23:39
De la: EmperorNerva, la data 2009-04-24 17:35:21Vreau sa stiu daca vi se pare normal asa ceva. Mie unul mi se pare total aiurea. Asta este violare a corespondentei ca sa nu zic si tembelism curat....




sotul meu are parola de la mail-ul meu si eu pe a lui de asemenea si nu mi se pare mare scofala,chiar daca o stim nici unul din noi nu intra sa controleze ce mailuri avem.nu stiu de ce tie ti se pare tembelism ma gandesc ca te deranjeaza doar in cazul in care ai avea ceva de ascuns,altfel nu pot sa-mi dau seama...
larisa_82
Postat pe 8 Mai 2009 23:49
eu i-am dat-o Dumnezeu cu mila stie ce o face cu ea ca eu pe id-ul lui n-am intrat niciodata
yumy
Postat pe 10 Mai 2009 08:51
nu in niciun caz nu i-as da parola id de mess...daca vrea sa vada cu cine vorbesc pe mess sa stea langa mine ..dar parola nu i-as da-o
anya016
Postat pe 10 Mai 2009 12:31
Si noi ne stim reciproc parolele, ce mare lucru? Eu mai trag uneori cu ochiul la mailurile lui, el din cate se pare se abtine. Uneori am gasit chestii foaaaarte interesante pe acolo.
Jasmine10
Postat pe 10 Mai 2009 12:47
Nu mi se pare o lipsa de incredere sau ceva de genu daca iti stie parola sau invers! atat timp cat aveti o relatie deschisa fara secrete nu vad care e problema! Noi ne stim parolele unul altuia dar asta nu inseamna ca ne verificam mailul sau conversatiile unul altuia! Avem incredere unul in altul si asta e cel mai important!
noi impartim tot asa ca ...fiecare cu ale lui dar impreuna!
iLLuzive
Postat pe 10 Mai 2009 21:55
eu si iubitul meu avem parolele unu altuia....dar el nu intra pe idul meu sau la mailurile mele....eu my intru cateodata oricum avem aproape aceiasi prieteni aman2...prietenii lui sunt si ai mei si viceversa....deci...nu prea as avea cine stie ce de verificat...am facut eu o kestie dasta odata de am dat peste un site cu filme xxx si de atunci m'am lecuit=))) nu avem nimic de ascuns si daca am avea nu am fi atat de prosti incat sa ne "combinam" pe mess...nuh?
pushyk
Postat pe 10 Mai 2009 22:15
daca as avea nevoie...si nu as putea ajunge in acel timp la calc....dc nu? dar o vreau si eu pe a lui, ca asa e corect in general, eu nu i-as cere parola, ca nu ma intereseaza.fiecare avem lucrurile noastre persoanle.dar daca el mi-ar cere-o pe a mea, i-as cere-o si eu pe a lui.
mkdisk
Postat pe 11 Mai 2009 09:01
Buna!
Cassey
Postat pe 13 Mai 2009 14:12
Da, ne stim parolele reciproc si intram unul pe mailul celuilalt sau pe mess cand avem chef si cand avem senzatia ca avem ceva de 'verificat'. Mi s-a intamplat de cateva ori sa am chef sa vad ce mailuri a mai primit si lui i s-a intamplat acelasi lucru. N-am sbsolut nimic de ascuns si astept acelasi lucru de la omul care se presupune ca este langa mine. In secunda in care am ceva sa-i ascund imi fac un alt mail, mess si il salut din mers.
Am mai avut un prieten 7 ani si a fost exact la fel.
liliana2005
Postat pe 30 Octombrie 2009 17:30
De la: EmperorNerva, la data 2009-04-24 17:35:21Vreau sa stiu daca vi se pare normal asa ceva. Mie unul mi se pare total aiurea. Asta este violare a corespondentei ca sa nu zic si tembelism curat....


greierash_is_back
Postat pe 30 Octombrie 2009 18:01
parole, pin de card, cheie de la casa, orar de munca, masina (daca ar avea carnet) am dat tot fara sa ceara, n'am nimic de ascuns
felixcat
Postat pe 30 Octombrie 2009 21:29
ex- iubitului (cel de acum 10 ani) nu i-as fi dat-o pentru nimic in lume.... pentru ca n-ar fi apreciat gestul
dar acum e alta relatie... ..am dat-o si nu regret...am incredere ; si in fond n-am nimic de ascuns , asa ca , iubitului i-am dat-o de mult
dar fara sa i-o cer pe a lui
si de fapt si daca mi-ar da-o.............de fapt, incredere inseamna sa ai cheia dar sa n-o folosesti...sau, s-o folosesti "cu cap", nu?
arielle
Postat pe 31 Octombrie 2009 12:54
DACA TIE TI SE PARE LIPSA DE INCREDERE ATUNCI DIN PARTEA LUI CE CREZI C A ESTE?
IAR DACA NU AI NIMIC DE ASCUNS NU VAD DE CE NU AR TREBUI SA II DAI PAROLA TA SI INVERS?
MIE N SE PARE NORMAL ACEST LUCRU BINENTELES ATA IN SITUATIA IN CARE ESTE SI O RELATIE STABILA SI DE LUNGA DURATA.
marinelastanescum
Postat pe 1 Noiembrie 2009 10:43
NOI am facut schimb de parole si stim k nu avem nik d ascuns asa k no probl nuj dc sa fie asta o problema pana la urma nu vb cn stie c p mess
bubulutza
Postat pe 7 Noiembrie 2009 16:24
De la: bubulutza, la data 2009-11-07 16:24:14NOI am facut schimb de parole si stim k nu avem nik d ascuns asa k no probl nuj dc sa fie asta o problema pana la urma nu vb cn stie c p mess


"NOI " cine? tu si sora ta!?
geo_xx
Postat pe 7 Noiembrie 2009 23:05
Eu am parola iubitului meu dar nu intru sa-i citesc mesajele,mailu-rile,etc.Am incredere in el,altfel nu as mai sta cu el,nu l-as iubi.Daca ar vrea sa ma insele,ar face-o.Dar el nu are parola mea,oricum nu mai intru pe mess ca inainte,intru de 2-3 ori pe saptamna si stau maxim 30 de minute.Nu i-am cerut parola,mi-a dat-o el ca sa-mi arata ca nu ma minte si ca pot sa vb cu toti prietenii lui pentru ca nu are nimik de ascuns.Ii era teama ca nu-l cred.
annna_larysssa
Postat pe 7 Decembrie 2009 20:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
................!!!!!! 23 De la: 2 Septembrie 2014 15:26
Cum sa uit de EA ? 12 De la: dorais 3 Martie 2009 15:12
Incotro...fara el 36 De la: Narcisa_Ana 1 Iunie 2009 16:48
am nevoie de sfaturi...ca nu mai pot 96 De la: 2 Septembrie 2014 15:19
Crizele, ignora-le 6 De la: kudika_10344 29 Noiembrie 2012 09:51