Setari Cookie-uri

Mod de a da papucii...

Buna! Care credeti ca este cel mai grosolan mod posibil de a da papucii cuiva?( din experienta voastra sau din auzite)
andra_me
Postat pe 25 Aprilie 2009 19:18
Te iubesc asa de tare incat nu vreau sa fiu un egoist si sa pastrez acest sentiment doar pentru mine, asa ca iti dau ocazia sa arati lumii intregi ce multe ai tu de oferit.
jenesaispas
Postat pe 25 Aprilie 2009 19:33
scuza-ma, dar cu ce te incalezeste daca iti spunem ? ...vrei sa faci comparatie? te-ai tzacanit de tot?
morticia_adams
Postat pe 26 Aprilie 2009 01:18
asta este optiunea ta daca te incalzeste cu ceva eu voi divorta se sotul meu adica de fostul meu sot pentru ca el a parasit domiciliul conjugal nu eu
NICOLETA69
Postat pe 26 Aprilie 2009 01:35
Sunt multe moduri grosolane de a da papucii cuiva.Nu-ti trebuie decat putina imaginatie si poti vizualiza,virtual bineinteles o multime de scenarii-foarte bine puse la punct.Stiu ca de obicei se considera mai putin grosolan modul sin cer si direct desi politicos,de a-i spune omului in fata ce ai pe suflet si anume ca nu il mai vrei.Parerea mea e ca asta-i in acekasi timp(desi aparent civilizat)-modul cel mai grosolan de a da papucii cuiva.

Postat pe 26 Aprilie 2009 01:41
dat papucii prin SMS sau Email,a patit-o o prietena de-a mea.nasol asa
ETE_EU
Postat pe 26 Aprilie 2009 02:47
Sa plece din tara sub pretextul ca vrea sa faca bani pt voi.( decizie luata de el si familia lui)..in acelasi timp sa ramai cu mama lui acasa..peste cateva luni din cauza uni "motiv" planificat vrea sa va despartiti...pe mess,mail ,telefon...si....apoi mama lui sa-i stearga urmele dandu-ti de inteles intr-un mod cat mai "subtil" ca trebuie si ea sa plece din tara...adica sa-ti faci bagajele......in concluzie, lasitatea si neasumarea responsabilitatilor cred ca e un mod foarte grosolan si dureros....dar asta se datoreaza in mare parte imaturitatii si nepasarii persoanei respective, si cine stie..poate nu numai...
onuta81
Postat pe 26 Aprilie 2009 14:13

cand iese pe usa :
-apropo ne-am desparti si zdrang usa in nas
sau
sms , urmaroarele mesaje :
-dupa bip ne-am despartit
-bip
-dupa bip ne-am impacat
-numai am minute
sau
sti relatia cu tine m-a facut sa vad lumea cu atli ochi , mi-am dat seama ca sunt gay
SweetDadyD
Postat pe 27 Aprilie 2009 22:07
Eu i-am spus unuia asa: nu o sa ne mai vedem pt ca ai facut niste lucruri ce m-au deranjat.Pa
Iar el: Si?
Eu: Si ce?
si i-am aratat usa:
DeeaCatalina
Postat pe 29 Aprilie 2009 05:46
Amora
Postat pe 29 Aprilie 2009 18:27
De la: SweetDadyD, la data 2009-04-27 22:07:48
cand iese pe usa :
-apropo ne-am desparti si zdrang usa in nas
sau
sms , urmaroarele mesaje :
-dupa bip ne-am despartit
-bip
-dupa bip ne-am impacat
-numai am minute
sau
sti relatia cu tine m-a facut sa vad lumea cu atli ochi , mi-am dat seama ca sunt gay

Tare.
Eu as continua spunandu-i ca am schimbat reteaua...ca mi-au expirat minutele de loialitate si ca atare nu mai pot fi fidel...Haha!
jenesaispas
Postat pe 30 Aprilie 2009 17:40
Nu neaparta treb sa va despatiti in mod grosolan asta e cv f urat.ATreb doar sa-i spui ca ai analizat toate lucrurile bune,si mai putin bune,si ai constat ca scatzaie cv,ca cev nu mai merge,nu ami functioneaza,ca ar fi mai bn sa terminati aici,si ca luma aici nu s-a terminat,ca vrei o viata noua,vei plange dar intr-o zi iti vei reveni,o vei lua de capat,,si dak va veti despati sa fie si el/ea de acord
andreeaaa88
Postat pe 30 Aprilie 2009 21:57
mie mi s-au dat papucii prin telefon si anume mi-a interzis sa il mai sun pentru ca s-a saturat efectiv de mine ce ziceti,vi s-a intamplat si voua asa..............?????
kudika008446
Postat pe 3 Mai 2009 11:34
De la: kudika008446, la data 2009-05-03 11:34:20mie mi s-au dat papucii prin telefon si anume mi-a interzis sa il mai sun pentru ca s-a saturat efectiv de mine ce ziceti,vi s-a intamplat si voua asa..............?????

yo nu o sa iti dau niciodata papucii
coffeeta
Postat pe 3 Mai 2009 11:35
nici nu ai cum sa-mi dai papucii..................!!!!!11
kudika008446
Postat pe 3 Mai 2009 11:39
De la: kudika008446, la data 2009-05-03 11:34:20mie mi s-au dat papucii prin telefon si anume mi-a interzis sa il mai sun pentru ca s-a saturat efectiv de mine ce ziceti,vi s-a intamplat si voua asa..............?????



Nu draga. NUMAI TIE TI SE POATE INTAMPLA!!!!
amr2009
Postat pe 3 Mai 2009 11:39
De la: kudika008446, la data 2009-05-03 11:39:09nici nu ai cum sa-mi dai papucii..................!!!!!11


Coffettoo....da-i niste slapi.....
amr2009
Postat pe 3 Mai 2009 11:40
INCA NU E NICIODATA TARZIU SA TI SE INTAMPLE SI TIE SA TI SE DEA PAPUCII........................
ce intarzie nu dispare asa ca nu stii niciodata ce te asteapta amr2009............
kudika008446
Postat pe 3 Mai 2009 11:42
mie mi sau dat papucii cand lam prins cu alta
mia zis ca sasa nu ma mai iubea si ca na
c puteam sai mai zic
iam dat una siam plecat
iony_roxxy
Postat pe 3 Mai 2009 11:47
mie mi a dat papucii punindu ma pe tren pentru ca nu l am strins in brate si nu l am sarutat seara cind am iesit de la servici......m a lasat in mijlocul drumului si acasa nu m a bagatr in seama....cind am incercat sa i vorbesc mi a raspuns in bataie de joc,,,,,mi am facut bagajul si m a pus pe tren....zicindu mi ca are nevoie de liniste....

Postat pe 3 Mai 2009 11:53
De la: kudika008446, la data 2009-05-03 11:42:18INCA NU E NICIODATA TARZIU SA TI SE INTAMPLE SI TIE SA TI SE DEA PAPUCII........................
ce intarzie nu dispare asa ca nu stii niciodata ce te asteapta amr2009............


Sa stii k , spre deosebire de tine, eu nu ma astept sa dureze la nesfarsit. Si tot timpul am avut dreptate in privinta barbatilor si am stiut sa pierd cand a fost cazul, nu am mai insistat, am lasat lucrurile asa.

Este in natura mea sa am ce-mi doresc si sa pierd. Din pacate eu presimt si stiu exact ce se intampla cu relatia mea. Poate ca ai dreptate si nu va mai dura mult timp, dar macar bine ca mai sunt si alti barbati pe lumea asta.
amr2009
Postat pe 3 Mai 2009 11:58
eu am avut unrprieten in anul I de facultate care din prima zi mi-a zis ca ma iubeste ma exaspera cu mesaje siropoase si la cursuri ma tinea de mana se uita toata sala la noi, dar knd era vorba sa ne vedem in afara cursurilor nu avea timp asa ca intr-o zi cand m-a sunat sa ne vedem i-am zis scurt pe doi sa nu ma mai caute :D, nu stiu daca a suferit clar e ca eu nu, i-am dus putin lipsa ma obsinuisem cu prezenta lui dar ajunsese sa am exaspereze cu tot felul de mesaje si declaratii si cand era vorba de lucruri serioase se asternea tacerea sincer m-am simtit foarte bine ca i-am dat papucii chiar daca intr-un asa mod :d
yumy
Postat pe 9 Mai 2009 06:56
eu am avut unrprieten in anul I de facultate care din prima zi mi-a zis ca ma iubeste ma exaspera cu mesaje siropoase si la cursuri ma tinea de mana se uita toata sala la noi, dar knd era vorba sa ne vedem in afara cursurilor nu avea timp asa ca intr-o zi cand m-a sunat sa ne vedem i-am zis scurt pe doi sa nu ma mai caute :D, nu stiu daca a suferit clar e ca eu nu, i-am dus putin lipsa ma obsinuisem cu prezenta lui dar ajunsese sa am exaspereze cu tot felul de mesaje si declaratii si cand era vorba de lucruri serioase se asternea tacerea sincer m-am simtit foarte bine ca i-am dat papucii chiar daca intr-un asa mod :d
yumy
Postat pe 9 Mai 2009 06:56
De la: yumalai, la data 2009-05-09 06:56:48eu am avut unrprieten in anul I de facultate care din prima zi mi-a zis ca ma iubeste ma exaspera cu mesaje siropoase si la cursuri ma tinea de mana se uita toata sala la noi, dar knd era vorba sa ne vedem in afara cursurilor nu avea timp asa ca intr-o zi cand m-a sunat sa ne vedem i-am zis scurt pe doi sa nu ma mai caute :D, nu stiu daca a suferit clar e ca eu nu, i-am dus putin lipsa ma obsinuisem cu prezenta lui dar ajunsese sa am exaspereze cu tot felul de mesaje si declaratii si cand era vorba de lucruri serioase se asternea tacerea sincer m-am simtit foarte bine ca i-am dat papucii chiar daca intr-un asa mod :d

Cred ca nu era adevarat ceea ce iti spunea poate era doar o simpla atractie si atat si akm se vede k simte o simpatie fata de tine,dar cred ca doar atat,nu se poate ca o pers sa-ti zika de prima vista che ti amo se imposiblee
andreeaaa88
Postat pe 9 Mai 2009 20:06
De la: andreeaaa88, la data 2009-05-09 20:06:40
De la: yumalai, la data 2009-05-09 06:56:48eu am avut unrprieten in anul I de facultate care din prima zi mi-a zis ca ma iubeste ma exaspera cu mesaje siropoase si la cursuri ma tinea de mana se uita toata sala la noi, dar knd era vorba sa ne vedem in afara cursurilor nu avea timp asa ca intr-o zi cand m-a sunat sa ne vedem i-am zis scurt pe doi sa nu ma mai caute :D, nu stiu daca a suferit clar e ca eu nu, i-am dus putin lipsa ma obsinuisem cu prezenta lui dar ajunsese sa am exaspereze cu tot felul de mesaje si declaratii si cand era vorba de lucruri serioase se asternea tacerea sincer m-am simtit foarte bine ca i-am dat papucii chiar daca intr-un asa mod :d

Cred ca nu era adevarat ceea ce iti spunea poate era doar o simpla atractie si atat si akm se vede k simte o simpatie fata de tine,dar cred ca doar atat,nu se poate ca o pers sa-ti zika de prima vista che ti amo se imposiblee

hai andrea ca il stii si tu saracu oare o fii suferit ca i-am dat papucii asa
yumy
Postat pe 9 Mai 2009 20:08
De la: yumalai, la data 2009-05-09 20:08:11
De la: andreeaaa88, la data 2009-05-09 20:06:40
De la: yumalai, la data 2009-05-09 06:56:48eu am avut unrprieten in anul I de facultate care din prima zi mi-a zis ca ma iubeste ma exaspera cu mesaje siropoase si la cursuri ma tinea de mana se uita toata sala la noi, dar knd era vorba sa ne vedem in afara cursurilor nu avea timp asa ca intr-o zi cand m-a sunat sa ne vedem i-am zis scurt pe doi sa nu ma mai caute :D, nu stiu daca a suferit clar e ca eu nu, i-am dus putin lipsa ma obsinuisem cu prezenta lui dar ajunsese sa am exaspereze cu tot felul de mesaje si declaratii si cand era vorba de lucruri serioase se asternea tacerea sincer m-am simtit foarte bine ca i-am dat papucii chiar daca intr-un asa mod :d

Cred ca nu era adevarat ceea ce iti spunea poate era doar o simpla atractie si atat si akm se vede k simte o simpatie fata de tine,dar cred ca doar atat,nu se poate ca o pers sa-ti zika de prima vista che ti amo se imposiblee

hai andrea ca il stii si tu saracu oare o fii suferit ca i-am dat papucii asa

Stiu eu poate o suferit,nu se stie ce a fost in inma lui atunci,poate ca te iubeste si akm cn stie dar nu-ti sp ca poate ca stie ca ai prieten si ca el nu mai are nici o sansa akm
andreeaaa88
Postat pe 9 Mai 2009 20:13
De la: andreeaaa88, la data 2009-05-09 20:13:31
De la: yumalai, la data 2009-05-09 20:08:11
De la: andreeaaa88, la data 2009-05-09 20:06:40
De la: yumalai, la data 2009-05-09 06:56:48eu am avut unrprieten in anul I de facultate care din prima zi mi-a zis ca ma iubeste ma exaspera cu mesaje siropoase si la cursuri ma tinea de mana se uita toata sala la noi, dar knd era vorba sa ne vedem in afara cursurilor nu avea timp asa ca intr-o zi cand m-a sunat sa ne vedem i-am zis scurt pe doi sa nu ma mai caute :D, nu stiu daca a suferit clar e ca eu nu, i-am dus putin lipsa ma obsinuisem cu prezenta lui dar ajunsese sa am exaspereze cu tot felul de mesaje si declaratii si cand era vorba de lucruri serioase se asternea tacerea sincer m-am simtit foarte bine ca i-am dat papucii chiar daca intr-un asa mod :d

Cred ca nu era adevarat ceea ce iti spunea poate era doar o simpla atractie si atat si akm se vede k simte o simpatie fata de tine,dar cred ca doar atat,nu se poate ca o pers sa-ti zika de prima vista che ti amo se imposiblee

hai andrea ca il stii si tu saracu oare o fii suferit ca i-am dat papucii asa

Stiu eu poate o suferit,nu se stie ce a fost in inma lui atunci,poate ca te iubeste si akm cn stie dar nu-ti sp ca poate ca stie ca ai prieten si ca el nu mai are nici o sansa akm

nu cred ca stie ca am prieten ca el isi trasese pe colega aia imediat dupa ce m-am desp d el mai bn ca i-am dat papucii
yumy
Postat pe 9 Mai 2009 20:15
Buna!
Cassey
Postat pe 13 Mai 2009 15:33
De la: SweetDadyD, la data 2009-04-27 22:07:48
cand iese pe usa :
-apropo ne-am desparti si zdrang usa in nas
sau
sms , urmaroarele mesaje :
-dupa bip ne-am despartit
-bip
-dupa bip ne-am impacat
-numai am minute
sau
sti relatia cu tine m-a facut sa vad lumea cu atli ochi , mi-am dat seama ca sunt gay


roz5blue6lila7
Postat pe 18 Mai 2009 12:23
am eu una tare ...pe mess "am niste probleme acum ...dar cred k asa este mai bine pt tine" (dupa ce vreo 5 luni imi spunea in fiecare zi ca sunt cea mai frumoasa,desteapta samd... si ca este asa norocos ca m-a intalnit)
ce poti sa mai spui ...barbatii
ramiii
Postat pe 18 Mai 2009 12:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau un sfat! 6 De la: kudika195501 17 Ianuarie 2011 18:33
o poveste de viata..... 20 De la: anca_bm 11 Septembrie 2014 18:27
mi-am irosit 4 ani din viata pentru un ticalos 4 De la: bestiutza_relouded 28 Iulie 2009 12:04
3 ani frumosi dar acum vrea sa fie singura 63 De la: alish23 24 Februarie 2011 16:31
help 19 De la: simonik_1592 11 August 2009 11:41