Setari Cookie-uri

"SUNT CASATORITA CU UN HOMOSEXUAL'....,

asta numesti tu o casatorie normala????
baiete opreste-te in a da sfaturi ca te contrazici singur,o data zici sa astepte alta data sa ia masuri repede,si apropo copii nu sint progenituri sint bucurie, fericire, sint motivul pentru care vrei sa te trezesti dimineata, da daca nu ai copii nu ai de unde sa sti, si daca e sa se desparta nu moare lumea ca are ea copil si eu am o fetita minunata,si eu sint divortata da acum am un barbat minunat linga mine e total opusul fostului sot si ne iubeste pe amindoua, nu l-as schimba cu nimik in lume,deci in concluzie poate sa o faca altul fericita.
apropo mesjul asta era pentru jenesaispas
klaudia_32
Postat pe 17 Mai 2009 23:40
De la: elenaionita2005, la data 2009-04-28 22:22:14CRED...sa imi zica si mie,intreb suflarea masculina,cum se poate sa lasi femeia sa cada in genunchi pentru o partida de sex,si aia ,la 2 sapatamani,cu foarte mari insistente?si,chiar si atunci,cu reprosuri ,"k esti o nimfomana ba,eleno,nu am vazut asa ceva...de avut amanta sau ceva de genulasta nu are,ca lucreaza pe ban putini si e zgarcit si misogin...asta o stiu...sau poate ma insel...insa am nevoie de indrumare,va rog...spuneti-mi si mie?sunt eu nebuna ca ma rog de sotul meu sa facem sex?ca dragoste nici nu mai poate fi vorba... ...l-am lasat sa fiarba.o luna aproape nici nu a simtit nevoia sa doarma macar cu mine ij acelasi pat(avem o fetita de 4 ani impreuna)...desi cred ca mai mult eu m-am "oparit"...ca in fiecare seara muream ,ardeam la fos mocnit...aveam momente cand simteam ca o iau razna...si tot nu a dat rezultate...apoi am schimbat tactica...am tabarat pe el...dar am dat de un zid de raceala...care imi frange inima ,ma omoara.ma seaca...la inima...deci...inca o data,repet....CRED CA SUNT CASATORITA CU UN HOMOSEXUAL"!

Esti tinara ,fumoasa ai trei variante :
1) Ramii cu iceberg-ul linga tine ( ma refer in apartament ) si ai sa plingi la batrinete ca nu ai divortat rapid
2) Divortezi , si de gasit iti gasesti altul mult mai bun , (mai rau de asa nu vad cum , sau ba da: sa te mai si bata ca pe covoare)
3) Iti gasesti un amant [( Alegerea este a ta )] El de schimbat nu se mai schimba In bine in rau sigur
fratzica
Postat pe 18 Mai 2009 00:40
dupa parerea mea, trebuie sa-l parasesti cat mai curand posibil, nici nu are rost sa mai mergi la psiholog, nu cred ca se mai poate face mare lucru. Si cu siguranta este gay, dupa felul in care se comporta si prin faptul ca mama sa il numeste "fata mamii". Are toate semnalmentele unui gay...din pacate da, esti casatorita cu un gay.
corina30
Postat pe 18 Mai 2009 09:45
cum sa fie ceva rau cu tine????
e clar! ca are pe alta/altu, ca nu are, kestia e ca nu mai prea are ceva cu tine....
se zice ca atunci cand barbatu inseala da o atentie deosebita nevestei, ca sa nu o alerteze... daca a trecut de grija de a nu te alerta, atunci ii e indiferent de tine...
trebuie sa iei tu o decizie....
eigele
Postat pe 18 Mai 2009 12:10
E CLAR trebuie sa divortezi caci timpul trupului tau nu sta pe loc si, dupa cate ma pricep si eu la cei 45 de ani, asta e singura viata in care ne putem bucura de cele trupesti.

Si zau nu inteleg de ce te-ai casatorit cu el daca de la inceput a fost "melc"!

TRAIESTE-TI VIATA! TIMPUL trece implacabil si neiertator!

Iti doresc sa fii iubita si sa iubesti!

bley64
Postat pe 18 Mai 2009 12:51
salut
eu sunt sotul cel blamat.nu ma disculp,discutia e foarte ampla.ce uita sa va spuna fosta mea sotie e faptul ca a div ortat de mine pe 9 decembrie 2008,dupa 2 saptamani,ma suna sa o primesc inapoi,ca a snopit-o tatal ei din bataie si ca nu are unde sa stea.nota bene;eram deja divortati.am primit-o inapoi pentru copil.ce mai uita sa va spuna e faptul ca e foarte violenta,adica sare la bataie imediat,si lucrul cel mai important,nu-i place sa munceasca.mi-a repetat-o de zeci de ori.acum locuim impreuna doar pt copil,divortati fiind.stiu ca nu cunoasteti toate amanuntele,dar ia ganditi-va care dintre voi a-ti mai fi primit inapoi femeia care divorteaza de tine?cat despre nunta,i-am spus hai sa facem ceva noi doi.raspuns;descurca-te ca tu esti barbatul in casa eu nu trebuie sa muncesc,in fine,cel mai mult m-a indepartat de ea faptul ca e violenta,si verbal si fizic,deunazii a batut o femeie in trafic,pt ca nu ne lasa sa trecem,paradoxul e ca la volan eram eu,ea neavand permis.catdespre relatii extraconjugale nici vorba,nu am fost crescut asa.
elenaionita2005
Postat pe 18 Mai 2009 19:35
De la: elenaionita2005, la data 2009-05-18 19:35:41salut
eu sunt sotul cel blamat.nu ma disculp,discutia e foarte ampla.ce uita sa va spuna fosta mea sotie e faptul ca a div ortat de mine pe 9 decembrie 2008,dupa 2 saptamani,ma suna sa o primesc inapoi,ca a snopit-o tatal ei din bataie si ca nu are unde sa stea.nota bene;eram deja divortati.am primit-o inapoi pentru copil.ce mai uita sa va spuna e faptul ca e foarte violenta,adica sare la bataie imediat,si lucrul cel mai important,nu-i place sa munceasca.mi-a repetat-o de zeci de ori.acum locuim impreuna doar pt copil,divortati fiind.stiu ca nu cunoasteti toate amanuntele,dar ia ganditi-va care dintre voi a-ti mai fi primit inapoi femeia care divorteaza de tine?cat despre nunta,i-am spus hai sa facem ceva noi doi.raspuns;descurca-te ca tu esti barbatul in casa eu nu trebuie sa muncesc,in fine,cel mai mult m-a indepartat de ea faptul ca e violenta,si verbal si fizic,deunazii a batut o femeie in trafic,pt ca nu ne lasa sa trecem,paradoxul e ca la volan eram eu,ea neavand permis.catdespre relatii extraconjugale nici vorba,nu am fost crescut asa.
Si te batea des????????
camelusha83
Postat pe 18 Mai 2009 19:38
mesaj pentru sot:De ce nu faceai sex cu nevasta-ta sau fosta nevasta???????Daca ea tot te ruga atata...Nu vezi ca scrie ca esti pe invers.....
camelusha83
Postat pe 18 Mai 2009 19:42
stiu,e de ras,dar sarea foarte des la bataie.daca i-as fi tras cate una,si-ti zic sigur ca au fost situatii cand o merita,as fi fost sotul ala rau,eventual alcoolic,nu?problema e ca fata face numai ce vrea ea,iar cand ii spun ce ma deranjeaza ia foc.stiu eu foarte usor sa-ti faci o parere cand asculti numai o parte
elenaionita2005
Postat pe 18 Mai 2009 19:51
De la: elenaionita2005, la data 2009-05-18 19:51:41stiu,e de ras,dar sarea foarte des la bataie.daca i-as fi tras cate una,si-ti zic sigur ca au fost situatii cand o merita,as fi fost sotul ala rau,eventual alcoolic,nu?problema e ca fata face numai ce vrea ea,iar cand ii spun ce ma deranjeaza ia foc.stiu eu foarte usor sa-ti faci o parere cand asculti numai o parte

Depinde foarte mult si tonul cu care ii spui...nu tin partea nimanui...Intr-o casnicie ambii gresesc...nu poti da vina doar pe unul sau pe altul...iar faptul ca nu ai dat in ea e de apreciat...Parerea mea e sa discutati amandoi,cu calm,si vedeti fiecare ce aveti de facut...Tine cont ca ai si un copil cu ea si fiind certuri s-ar putea sa aiba repercursiuni asupra copilului...
camelusha83
Postat pe 18 Mai 2009 20:02
e ingrozitoare situatia in care te afli.... mai ai un singur lucru de facut: incearca( inca o data) sa-i vorbesti si sa il convingi sa mergeti impreuna la un psiholog. daca te va asculta s-ar putea sa mai existe o sansa, daca nu vrea, eu cred ca ai luptat destul si ca e cazul sa te gandesti la viitor fara el. Tot ce ar putea sa te tina langa el, este copilul vostru dar daca nu se poate, probabil ca o sa va fie mai bine fara tatal absent, oricum. Nu esti anormala sau absurda, esti o femeie tanara si sanatoasa, cei cu probleme sunt ei!!!!!!!
Kodrina
Postat pe 18 Mai 2009 20:43
De la: elenaionita2005, la data 2009-05-18 19:35:41salut
eu sunt sotul cel blamat.nu ma disculp,discutia e foarte ampla.ce uita sa va spuna fosta mea sotie e faptul ca a div ortat de mine pe 9 decembrie 2008,dupa 2 saptamani,ma suna sa o primesc inapoi,ca a snopit-o tatal ei din bataie si ca nu are unde sa stea.nota bene;eram deja divortati.am primit-o inapoi pentru copil.ce mai uita sa va spuna e faptul ca e foarte violenta,adica sare la bataie imediat,si lucrul cel mai important,nu-i place sa munceasca.mi-a repetat-o de zeci de ori.acum locuim impreuna doar pt copil,divortati fiind.stiu ca nu cunoasteti toate amanuntele,dar ia ganditi-va care dintre voi a-ti mai fi primit inapoi femeia care divorteaza de tine?cat despre nunta,i-am spus hai sa facem ceva noi doi.raspuns;descurca-te ca tu esti barbatul in casa eu nu trebuie sa muncesc,in fine,cel mai mult m-a indepartat de ea faptul ca e violenta,si verbal si fizic,deunazii a batut o femeie in trafic,pt ca nu ne lasa sa trecem,paradoxul e ca la volan eram eu,ea neavand permis.catdespre relatii extraconjugale nici vorba,nu am fost crescut asa.


Pai bine, hai sa zicem si noi ca tine..... Dar intrebarea este: de unde stii tu ca despre tine e vb? Si inca ceva: ce e cu profilul tau? Ai o poza cam provocatoare, nu crezi? Si sa nu-mi zici ca aia din poza e nevasta ta, sau fosta, ma rog.....
amr2009
Postat pe 18 Mai 2009 20:49
Aha, gata m-am prins..... E profilul nevestei, tu ai intrat pe contul ei si ai inceput sa improsti cu noroi. Nu esti de laudat.
amr2009
Postat pe 18 Mai 2009 20:53
Cazuri ca astea am auzit o mie. E greu sa le rezolvi.

Singura rezolvare ar fi sa vorbesti cu soacra si sa o faci sa inteleaga acea intimitate care ar tb sa existe intre sot si sotie sau.... sa astepti sa dea ortu'popii

Am observat ca baietii sunt ff influentati de relatiile dintre parintii lui si tinde sa faca acelasi lucru care l a vazut in casa in propria sa familie. Asa ca ai grija, vorbeste cu el, fara sa acuzi si fara sa i ranesti ego-ul.

Am avut ocazia sa stau cu socrii in curte pt o vara (slava domnului ca nu in pat cu soacra) si sa observ relatiile dintre ei. Cei drept nu erau stralucite. Insa incerc sa nu aduc acelasi spirit si la noi in relatie.Mereu discut cu el, ii explic anumite chestii.Dar a durat ceva pana sa ajung la performanta asta.
Inarmeaza te cu multa rabdara, astaa daca crezi ca meritaa



Elena, ce zodie e sotul tau ?

(Eu una chiar cred in asa ceva)
ANIKSAMAIA
Postat pe 18 Mai 2009 22:44
De la: ANIKSAMAIA, la data 2009-05-18 22:44:56Cazuri ca astea am auzit o mie. E greu sa le rezolvi.

Singura rezolvare ar fi sa vorbesti cu soacra si sa o faci sa inteleaga acea intimitate care ar tb sa existe intre sot si sotie sau.... sa astepti sa dea ortu'popii

Am observat ca baietii sunt ff influentati de relatiile dintre parintii lui si tinde sa faca acelasi lucru care l a vazut in casa in propria sa familie. Asa ca ai grija, vorbeste cu el, fara sa acuzi si fara sa i ranesti ego-ul.

Am avut ocazia sa stau cu socrii in curte pt o vara (slava domnului ca nu in pat cu soacra) si sa observ relatiile dintre ei. Cei drept nu erau stralucite. Insa incerc sa nu aduc acelasi spirit si la noi in relatie.Mereu discut cu el, ii explic anumite chestii.Dar a durat ceva pana sa ajung la performanta asta.
Inarmeaza te cu multa rabdara, astaa daca crezi ca meritaa



Elena, ce zodie e sotul tau ?

(Eu una chiar cred in asa ceva)
o fi zodia porcului??? oare ea ce zodie o fii?? dar cum se face ca dupa acelasi nick sciu ambii?!?!?! cred ca este o caterica maxima acest topic...voi ce parere aveti?
silviu_m74
Postat pe 18 Mai 2009 22:52
ce vrajeala ieftina... si daca e adevarata sarada asta ... sotia e cum e dar fata?? ce vina are ea saracutza? de ce nu merita atentia tatalui?
Andia
Postat pe 18 Mai 2009 23:34
De la: elenaionita2005, la data 2009-04-28 22:22:14CRED...sa imi zica si mie,intreb suflarea masculina,cum se poate sa lasi femeia sa cada in genunchi pentru o partida de sex,si aia ,la 2 sapatamani,cu foarte mari insistente?si,chiar si atunci,cu reprosuri ,"k esti o nimfomana ba,eleno,nu am vazut asa ceva...de avut amanta sau ceva de genulasta nu are,ca lucreaza pe ban putini si e zgarcit si misogin...asta o stiu...sau poate ma insel...insa am nevoie de indrumare,va rog...spuneti-mi si mie?sunt eu nebuna ca ma rog de sotul meu sa facem sex?ca dragoste nici nu mai poate fi vorba... ...l-am lasat sa fiarba.o luna aproape nici nu a simtit nevoia sa doarma macar cu mine ij acelasi pat(avem o fetita de 4 ani impreuna)...desi cred ca mai mult eu m-am "oparit"...ca in fiecare seara muream ,ardeam la fos mocnit...aveam momente cand simteam ca o iau razna...si tot nu a dat rezultate...apoi am schimbat tactica...am tabarat pe el...dar am dat de un zid de raceala...care imi frange inima ,ma omoara.ma seaca...la inima...deci...inca o data,repet....CRED CA SUNT CASATORITA CU UN HOMOSEXUAL"!


De la: elenaionita2005, la data 2009-04-29 08:42:24inainte de casatorie nu a fost "fantastic",nu am avut partide de sex dese ca mai apoi sa scada din intensitate,...nu totul a fost constant la el...rar si...rar...a,si am mai uitat sa va spun ca este ahtiat dupa somn...cand vine de la mjunca ,cade."la propriu.extenuat in pat...este sofer...bun.,nu zic ca tot omu"vine de la munca obosit,dar,sa va mai spun ca el,in momentul cand fetita mea ,anamaria care acum e maricica are 4 ani si ceva,a facut primii ei pasi din viata,eu eram acasa cu el,si ai mei ,si fata mea a facut prim ii ei pasi din viata el se uita indiferent la sport,fotbal?aaaa...si faptul k am rupt legatura cu ai lui,pentru k am "avut curajul sa le zic in fata ca mie ,nu imi placea sa dorm cu maica-sa in pat ,cand ramaneam la ei peste noapte iar el barbat ,la 30 ani sa doarma k taica-su?eu una am murit un pic cate un pic ,de cand am vazut k el este "baiatu"mamii....de fapt asa il si striga soacra-mea..."fata mamii...ca mai apoi sa imi reproseze pentru faptul asta ca am vrut eu sa fac "ordine,sa bag frica in ai lui,,,,aaaaa!si cand am vrut sa vorbim,ca atunci i-am chemat pe parintii mei cu ai lui la o discutie ,sa vorbim de faptul k el,se purta urat(nu ma intreba de ce am accepttat asa cvea,de ce imi vorbea urat ,ca eu nu am fost crescuta sa vorbesc asa,dar,o facea,ma injura ma facea in feli chip.si cand ii ziceam mama lui nu zicea decat"lasa-l mai mama, nu pune la suflet,ca el nu le zice cu rauata,stii doar,,")bun bun.dragoste de mama...si eu sunt mama...dar nu cred ca daca sotia fiului meu mi-ar reprosa faptul k eu ii tin "cald"locul,si mai ales sa me cheme sa vin sa vb.de viata lor atata cat se poate ,eu ,as face ce a facut ea,adica:1sa vin cu 7 ore intarziere si sa ii las pe "cuscrii sa astpete sa le iasa ochii
2)sa vin ,spasita,sa zic ca nu stiu unde e madalin(asa il cheama)si ca nu vibe sa nu il mai sun)(moment in care mama mea a intrebat-o daca nu stie unde e si nici nu vorbit cu el.de unde stie k nu vine? ,
3)tu,ca barbat ,sa iti inchizi telefonul sa nu zici nimic,si sa te duci acasa la mama ta ,sa dormi si sa te doara in..suflet de ce ti se intampla...cu alte cuvinte....sotul meu se bazeaza doar pe mama lui,sa convietuiasca...iar faptul k acum este insurat cu mine ,nu schimba cu nimic atasamentul lui fata de mama lui...sa va mai spun ,k in telefon ,eu sunt treucta la misto,iar mama lui ,este trecuta,la "family"cu trei numere de telefon?fix,munca si mobil?..........


De la: elenaionita2005, la data 2009-05-18 19:35:41salut
eu sunt sotul cel blamat.nu ma disculp,discutia e foarte ampla.ce uita sa va spuna fosta mea sotie e faptul ca a div ortat de mine pe 9 decembrie 2008,dupa 2 saptamani,ma suna sa o primesc inapoi,ca a snopit-o tatal ei din bataie si ca nu are unde sa stea.nota bene;eram deja divortati.am primit-o inapoi pentru copil.ce mai uita sa va spuna e faptul ca e foarte violenta,adica sare la bataie imediat,si lucrul cel mai important,nu-i place sa munceasca.mi-a repetat-o de zeci de ori.acum locuim impreuna doar pt copil,divortati fiind.stiu ca nu cunoasteti toate amanuntele,dar ia ganditi-va care dintre voi a-ti mai fi primit inapoi femeia care divorteaza de tine?cat despre nunta,i-am spus hai sa facem ceva noi doi.raspuns;descurca-te ca tu esti barbatul in casa eu nu trebuie sa muncesc,in fine,cel mai mult m-a indepartat de ea faptul ca e violenta,si verbal si fizic,deunazii a batut o femeie in trafic,pt ca nu ne lasa sa trecem,paradoxul e ca la volan eram eu,ea neavand permis.catdespre relatii extraconjugale nici vorba,nu am fost crescut asa.


Consider ca e cazul de acum incolo sa va spalati rufele murdare la voi acasa in locuinta comuna si nu aici pe net.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 18 Mai 2009 23:34
Sigur are pe cineva! Crezi ca daca ai o elatie extracojugala trebuie sa ai si bani? Poate ca respectiva persoana are o viata de familie nesatisfacatoare si a gasit un partener cu care sa aiba si ea o relatie sexuala. S-au ii place sa se rezolve prin parcari cu fetitele si acasa vine obosit .
Parerea me este cai o varsta la care iti poti permite sa spui stop si sa reiei viata de la capatsi saiti intemeiezi o noua familie. ce sa mai astepti de la el? De copil nu se ocupa, de tine lafel .In ce priveste sastai cu el si ai un partener in paralel l-ar pute determina daca afla sa devina violent ca i-ai pus coarne.
medical vorbind si abstinenta asta prelungita te poate condamna la diferite boli cu final tragic.Deci, rupe pisica si gata, ori stai singura si nu dai socoteala la nimeni ce faci si cu cine ori cauti un "BARBAT " care sa te vrea si sa-l vrei si sa fie si tata fetitei tale .
Bafta!
sorinnicu
Postat pe 19 Mai 2009 00:03
hai noroc !..... incepe sa fie chiar distractiv. E clar ca in relatia elena-madalin sunt multe probleme care s-au cronicizat si din pacate nimeni din familie sau din prietenii lor apropiati nu mai pot face nimic contructiv, pentru ca au devenit prea implicati in povestea lor. Singura solutie care apare chiar sin topic si pe care eu personal o bifez cu cea mai mare deschidere: MERGETI LA UN CONSILIER FAMILIAL, PSIHOLOG..... cineva care sa nu va fie partinic. Treceti prin toate sedintzele si invatzatzi chiar si divortati cum trebuie trait. Fetitza nu s-a nascut din indiferentza ci din iubirea voastra, ea e singura victima a faptului ca voi faceti ping-pong pe toate planurile cu ea.
Sexul draga elena e doar , hai sa zicem planul doi al unei comuniuni matrimoniale, comunicarea implica si sentimente si decizii si apropieri de diferite naturi, dar cred ca psihologul e persoana cea mai indreptatzita sa va faca sa va intelegezti. Sunteti tineri si aveti toate sansele sa va refaceti viatza fie impreuna fie separat, dar atunci macar sa stitzi si voi cum stau lucrurile intre voi. Elena daca tu te plingi de faptul ca nu-ti mai acorda atentie si totusi nu ai facut apel la o relatie extra nici in cazul tau nici in al lui si el rece precum icebergul, pot sa fie motive de ordin medical: ori are diabet omul ori are probleme cu potentza ori nu mai exista sentimente din partea lui si accepta un compromis numit "hai sa stam singuri dar impreuna".
Etapele ar fi clare sedintele la psiholog si controlul medical pentru ambele parti. Apoi o sa stiti si voi cum sta relatia voastra si incetati sa mai puneti vina unul pe altul, treceti la actiune si ginditzi mai pozitiv ca sa nu continuati razboiul asta atit de mult si sa invatati amindoi sa fitzi parinti responsabili. Acuzele nu fac bine. Fetitza sufera cel mai mult si voi continuati razboiul asta, cedati din orglolile voastre si invatzati sa traiti. Iubirea e un ocean si noi plutim in el!!!!
Bafta multa.
ursima11
Postat pe 19 Mai 2009 12:15
nu-i mai simplu sa le recomanzi ...sex!?
geo_x
Postat pe 19 Mai 2009 12:18
hehehehe altii care sufera de dubla personalitate...ia zi mai sotiorule cum de ai aflat u k nevastuica ta draga a postat chiar acilea pe forum problema voastra?? vai de viata voastra....chiar nu va baga nimeni in seama si dechiseti astfel de topicuri pt a putea vb cu cineva ?? trista viata mai aveti
bruneagra25
Postat pe 19 Mai 2009 12:20
Parearea mea e ca...acest barbat ori s-a saturat de viata, ori are pe altcineva dar acest lucru e cam indoilenic, ori are probleme sexuale.
Ai mai multe altrenative;
1) te duci la un sex shop si iei niste prafuri care au la baza excitanti si i pui in bautura sau i n mancare.Eu nu stiu sigur cum se gasesc, dar din auzite stiu ca sunt prafuri destul de eficiente.II pui in bautura si vezzi ce se intampla:D.

2)neaparat pui pe cineva sa fie atent unde se duce sau il urmaresti din umbra fara sa te simta el.

3) vb serios cu mama lui si o intrebi daca i se pare normal ca sotul ei sa doarma cu masa.Unde puii mei s-a pomenit ca barbatul sa doama cu mama lui in loc de nevasta?Asa ceva e..strigator la cer.

4)pana vezi ce face el cu prafurile respective si cum reactioneaza, bea si tu niste ceaiuri care ti mai reduc din pofta.Te poti interesa la plafar sau la farmacii.
Iti urez bafta si multa rabdare.
ravenik_swwet
Postat pe 19 Mai 2009 13:36
uh..............stati de vorba....spunei ce simti....
pamela_1
Postat pe 19 Mai 2009 13:40
daca o iau razna barbatii ajungem la sex shop toate..si bataie nene pe vibratoareeeeeeeee
pamela_1
Postat pe 19 Mai 2009 13:42
imi pare rau dar nu vreau amant...si asa sunt femeile,proaste sa creada pana in ultima clipa ca cel ,pe care l-a crezut,nu o minte si ca e in continuare ,la fel,nu o extensie ,o copie ,un ceva acolo,care nu mai exista de mult.....cred ca ,nu mi-am cautat amant pentru ca in adancul sufletului meu am sperat macar pentru o secunda sa ne acorde noua ,pentru macar o singura secunda ,atentia dorita,adica mie si fetitei....mele....dar uite ca in schimb,am ajuns sa ma plang aici....alaturi de alte femei care sunt in situatii asemanatoare.....,desi nimanui nu-i place asa ceva...in fine,nu vreau amant...vreau o noua viata,un nou inceput....asta nu e viata ce am eu...si nimeni nu merita bataia de joc sau suferinta suportata doar in ideea ca cel pe care il suporti,va iubi copilul sau va fi asa cum imim doresc eu sa fie,k oricum nu se va schimba niciodata...asta o stiu sigur...da stiu si eu am gresit mult....trebuia sa il las in pace si sa imi vad de viata mea...dar zici k am avut picioarelel lipite sau asa ceva si am ramas pe loc...in fine concluzia e ca ...viata trebuie traita...inainte cu dumnezeu...si cine o mai fi pe langa noi doua,sau cu noi de acum incolo....oricum multumesc tutoror femeilor pentru incurajarile primite...acum stiu sigur k nu eram nebuna cand ii reprosam acele lucruri legate de sex sau de comportamentul lui in general fata de mine...k la un moment dat chiar credeam k am eu ceva.....multam mult....
elenaionita2005
Postat pe 19 Mai 2009 23:42
da...imi cer scuze...asta face...de obicei...minciunile sunt la ordinea zilei in familia lui...de acum ,si dintotdeauna...da e rusinos ca asa ceva,cum ar fi probleme de familie,sau sex sau orice ar avea legatura cu mine sau sotul...au ajuns bataie de joc.....dar asta,(eu nici macar nu am stiut k a intrat pe acest site si a scris in locul meu.....probabil am atins ceva daca a simtit nevoia sa raspunda ,in locul meu...in fine...ideea este ca astea sunt faptele,bune rele ,se intampla in viata asta de tot k...l...si orcat de mult veti spune ca ne balacim in mocirla si ca ne expunem viata pe talra ca la piata...nu mai are de ce sa imi fie rusine...nu mai are de ce sa imi fie rusine ca dormeam mereu singura,ca dormeam mereu cu mama lui,k el pleca singur pe la munte si eu eram mereu SIN GURA ACASA CU COPILUL,CA VANII II TINEA DOAR LA EL,K ISI LUA"ATENTIE"GHETE DE FOTBAL"....NU ORICE GHETE....,SI CA COPILUL LUI AVEA TENESII RUPTI IN PICIOARE...SAU K FRIGIDERUL ERA ABSOLUT TOOOT TIMPUL GOL,IAR CAND VENEA DE LA MUNK ,NU CEREA DECAT CAFEA....IMI CER SCUZE NU AM SA MAI SCRIU NIMIC PE ACETS TOPIC LEGAT DE MINE SAU DE VIATA MEA CA ORICUM O SA INTRE SI O SA FACA CE A FACUT SI CU MINE SAU CU VIATA MEA"O MARE VARZA CALITA.....PANA ATUNCI VA SPUN DOAR ATAT"NU SUNT VIOLENTA,NU BAT OAMNEII PE STRADA,NU NU NU...DAR ORICUM A SIMTIT NEVOIA SA SE BAGE SI PE ACEST SITE ,SA ISI DEA CU PAREREA CA SA SE SIMTA IMPORTANT CRED...inca o data va doresc numai bine...
elenaionita2005
Postat pe 20 Mai 2009 00:02
eu sunt rac..el este pesti...are vreo importanta chestia asta?imi cer scuze...eu nu prea am intrat dar,am vazut k si-a permis el sa intre pe site si sa rapunda in locul meu...NO COOMENT....
elenaionita2005
Postat pe 20 Mai 2009 00:13
Draga de tine.. aproape ca ne-ai pacalit!!
Incearca data viitoare cind vei avea "dubla personalitate" sa nu uiti doua aspecte foarte importante.
1. din povestea ta sotul este un tip violent, cu un limbaj vulgar caruia nu ii pasa de tine si care nici nu da pe acasa decat sa doarma si, eventual, sa manance.
Pai.. daca asa este.. sub nicio forma nu avea ce cauta atat de cuviincios pe site (in conditiile in care tu il faceai albie de porci)... Trecand peste faptul ca a posta aici ar insemna ca ii pasa.. ceea ce ne-ai spus de la bun inceput ca nu e cazul. Barbatul pe care l-ai descris in povetea ta NU POATE FI barbatul care a postat. Clar ca lumina zilei!! Ai gresit aici...

2. Cand incerci sa vorbesti in numele altuia.. schimba caligrafia. Nu intru in amanunte ... sunt mult prea evidente.

The rest is history! Pacat de timpul pierdut!
rashela
Postat pe 20 Mai 2009 04:16
ei ,uite ca se intampla draga mea...si nu te-a pacalit nimeni...stai linistita...iar chestia cu dubla personalitate...esti pe langa subiect....daca nu ai observat,desi nu trebuie sa iti dau tie explicatii nu ma cunosti nu te cunosc,daca erai cat de cat atenta,ai fi observat ,ca,a intrat pe parola mea .pe mailul meu..acum ,am schimbat-o pentru ca nu am crezut ca o sa aiba vreodata curajul sa intre fara permisiunea mea....sa pare ca m-am inselat...cat despre caligrafie...ma abtin sa iti fac reprosuri...nu sunt genul care sa caute caterink...TOT ce am spuis este adevarat...sincer ,nu te obliga nimeni sa crezi...este ,si a fost alegerea ta,opinia ta...neampartasita de mine...sa zici ca "aproape ne-ao pacalit draga mea."....pana la urma cred ca timpul pierdut,a fost din partea ta nu?daca esti atat de contrariata.... pana la urmatoarea mea poveste,cu "dubla personalitate"...iti doresc sa citesti ,sa razi,sa iubesti,daca nu cumva esti...ca eu una nu sunt...numai bine si nu mai sta pe forumul,sau pe topicul asta,sa nu te imbolnavesti si tu.....te-am pupat Rashela...
elenaionita2005
Postat pe 20 Mai 2009 08:25
De la: elenaionita2005, la data 2009-05-18 19:51:41stiu,e de ras,dar sarea foarte des la bataie.daca i-as fi tras cate una,si-ti zic sigur ca au fost situatii cand o merita,as fi fost sotul ala rau,eventual alcoolic,nu?problema e ca fata face numai ce vrea ea,iar cand ii spun ce ma deranjeaza ia foc.stiu eu foarte usor sa-ti faci o parere cand asculti numai o parte
Dar daca esti atit de cumincior , cum mama masii , ea se plinge , tocmai de mamita ta , care cred ca te influenteaza negativ ??????Dar la urma urmei , banuiesc ca te-ai insurat cu sotia , nu cu mamita, sau ....!Aha ! Acum mi-am dat seama de ce :inca nu te-a intarcat !!!!!Pai ai grija , ca uite si o nepotica de a mea are aproape 3 ani iar nebuna de fica-mea inca ii da sa suga , si vazind cazul vostru , ma intreb ce-o pati cel de s-ar insura cu aia mica peste vreo 20 de ani si ce scandaluri va avea din cauza soacrei !!!!!!!!!
twincle
Postat pe 20 Mai 2009 09:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am ramas insarcinata. 240 De la: Elyaa 19 Iulie 2011 11:24
de ce barbatii care au penisul mic sunt atat de frustrati in preajma femeilor?exemplu quid_pro_quo?imi poate explica cineva? 124 De la: athos_007 15 Februarie 2014 21:52
De ce imi place asta? 31 De la: flowereat 3 Octombrie 2013 06:13
Alooooooooooooo,moderatoriiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8 De la: kudika_966303 8 Iulie 2014 12:32
Sex in apa 215 De la: kudika418821 23 Octombrie 2012 15:08