Setari Cookie-uri

"SUNT CASATORITA CU UN HOMOSEXUAL'....,

....si cand stau sa ma gandesc k sunt unii barbati care dau bani grei pt o partida de sex...
danut_lucian
Postat pe 6 Septembrie 2009 22:22
hey, nu-l condamn nici pe el nici pe tine, o problema trebuie sa fie! ca vina o fi in intregime numai a lui, ca oi avea si tu o parte din vina, asta este alta poveste. nu ati stat si voi de vorba, ca de la om la om, sa va rezolvati problemele?
theperfectmanishere
Postat pe 7 Septembrie 2009 14:19
De la: elenaionita2005, la data 2009-04-28 22:22:14CRED...sa imi zica si mie,intreb suflarea masculina,cum se poate sa lasi femeia sa cada in genunchi pentru o partida de sex,si aia ,la 2 sapatamani,cu foarte mari insistente?si,chiar si atunci,cu reprosuri ,"k esti o nimfomana ba,eleno,nu am vazut asa ceva...de avut amanta sau ceva de genulasta nu are,ca lucreaza pe ban putini si e zgarcit si misogin...asta o stiu...sau poate ma insel...insa am nevoie de indrumare,va rog...spuneti-mi si mie?sunt eu nebuna ca ma rog de sotul meu sa facem sex?ca dragoste nici nu mai poate fi vorba... ...l-am lasat sa fiarba.o luna aproape nici nu a simtit nevoia sa doarma macar cu mine ij acelasi pat(avem o fetita de 4 ani impreuna)...desi cred ca mai mult eu m-am "oparit"...ca in fiecare seara muream ,ardeam la fos mocnit...aveam momente cand simteam ca o iau razna...si tot nu a dat rezultate...apoi am schimbat tactica...am tabarat pe el...dar am dat de un zid de raceala...care imi frange inima ,ma omoara.ma seaca...la inima...deci...inca o data,repet....CRED CA SUNT CASATORITA CU UN HOMOSEXUAL"!

Stai linistita, homosexual nu poate fi, eventual bisexual ca de bine de rau va mai intalniti in pat din cand in cand.... omul e indragostit, lasa-l sa-si traiasca povestea de iubire, nu-l mai judeca atat de aspru si macar ai decenta sa nu iti pui poze de zdreanta pe net.
Diannnnnnna
Postat pe 20 Septembrie 2009 20:59
Auzi, homosexual... asta nu e decat un pampalau si un gunoi, in nici un caz homo! Ce dracu' o fi cautat de la inceput langa un astfel de specimen, nu pricep... Si sa mai faci si copil cu unul ca asta! E plin pamantul de barbati, intinzi mana si alegi... auzi sa stai langa o petarda de om! Desparte-te de el, mai fato, cat mai repede, se va gasi altul care sa te satisfaca asa cum meriti (sau mai multi)... pierzi timpul cu el...
darksukkubus69
Postat pe 20 Septembrie 2009 22:45
Imi pare rau despre tine dar unde dracu (scuze)la-i gasit ca urita nu esti ,dar mai sint si cazuri de-astea cind barbatul nu stie ce femeie are .la tine este o problema si stii care este ,parintii lui au mare influenta asupra lui si nu poti sa faci nimic pentru ca asa a fost invatat de mic ,am mai intilnit un caz din asta in fam sotiei mele (adica sora lui nevasta-mea era maritata cu unul la fel,adica parintii pocaiti) pina la urma am ajutat-o noi cu bani si a plecat in anglia unde a ajuns din asistenta in functia de director adjunt la un spital din londra ,pe barbat la lasat pentru ca nu era nici o sansa sa-l rupa de parinti,apropo au avut o fetita impreuna si am crescut-o noi ,acum are 20 ani si este la facultate. oricum ma vb acum e destul de tirziu
acum am vazut ca mai exista cazuri de-astea cind repet nu stii ce ai la usa pacat de tine ca nu ai deschis ochii mai devreme ,oricum nu este prea tirziu ,frumoasa esti ai toata viata inainte nu o irosi ,vezi ce faci si gindeste ce ai de gind sa faci mai vb
ebyboy6
Postat pe 21 Septembrie 2009 00:34
sorry am uitat sa-ti spun ca tot din bucuresti este (nu am nimic cu bucuresteni,tot respectul pentru ei )
ebyboy6
Postat pe 21 Septembrie 2009 00:38
bine spus
ebyboy6
Postat pe 21 Septembrie 2009 00:40
Lenjerie intima sexy,accesorii,babydoll,rochit e si lenjerie potrivite pentru o seara romantica cu partenerul sau pentru acele persoane care sunt mai indraznete. Vizitati siteul www.lenjerie-chic.ro


http://www.youtube.com/watch?v=jNmVL0XnucA
dudett_
Postat pe 23 Septembrie 2009 14:43
De la: pamela_1, la data 2009-06-15 13:58:15nebunie....sa vii sa spui ca nu ti-o trage sotul...
doamne doamne ....geo se pare ca noi suntem norocosi....nu?.....


toti avem probleme... mai mult sau mai putin grave, de diferite naturi
esti
adina_black
Postat pe 10 Noiembrie 2009 01:07
Buna ! Am nevoie de ajutor urgent dak poate cineva va rog sa ma face-ti si pe mine sa inteleg . sunt casatorita da 2 ani de zile si am un copil de 1 anisor . am o problema foarte mare careia nu ii pot gasi singura raspunsul . sotul meu are o slujba noua de aproximativ 6 luni . ne-am bucurat foarte mult la inceput pt asta dar acum cred ca a fost cel mai nepotrivit lucru . pe parcurs am aflat ca seful lui si managerul magazinului sunt gay . iar sotul meu de cand a inceput aceasta noua slujba sa schimbat enorm . nu mai comunica cu mine nu mai este interesat de copil majoritatea timpului il preocupa slujba dar mai mult de atat noii lui "prieteni" . cu care a inceput sa iasa foarte frecvent la restaurante sa manance iar el nu plateste niciodata intotdeauna ii platesc ei masa . nu stiu ce sa cred . i-au marit si salariul foarte repede , are si comision din vanzari mai mare decat al unei doamne care lucreaza acolo de 5 ani de zile . toate lucrurile astea ma pun pe ganduri . plus ca ma rog de el sa facem sex ... poate facem 1 la 2 sapt sunt ce-a mai fericita dar .... eu am 23 de ani iar el 20 la varsta asta nu te poti gandi ca nu are chef . eu sunt o femeie destul de sexy am revenit la forma normala chiar si dupa nastere . nu stiu ce pot face . iar ce ma ingrozeste cel mai tare este ca cei doi gay seful si managerul locuiesc in casa din spatele magazinului unde sotul meu lucreaza . intotdeauna intarzie iar scuza este traficul . alta femeie sunt sigura ca nu exista . am fost plecata in provincie 2 sapt cu copilul iar cand am venit acasa am gasit si ceva nereguli dar nu a fost femeie in casa ... am gasit un cearsaf pe care eu il spalasem, calcasem si era pus frumos in sifonier exact cum l-am lasat dar cand am vrut sa-l pun pe pat la mijloc avea o pata enorma de sperma . nu poate fi de la sotul meu atat de mult . cred ca a fost cu un alt barbat .l-am intrebat daca a fost cine va in casa si mi-a spus ca nu iar la cateva sapt l-am intrebat din nou si a recunoscut ca a venit managerul lui pt 10 min. cand eu eram acasa nici nu se gandeau sa vina i-am invitat de nenumarate ori dar ....nu . plus ca mi-a mai dezvaluit din gresala ca el cand se duce la ei acasa stau linistiti in chiloti .... nu e normal . va rog sa ma ajutati simnt ca inebunesc . sunt pur si simplu disperata va rog din suflet ajutor !!!! va multumesc din suflet !
just_meonly
Postat pe 28 Octombrie 2010 13:37
De la: just_meonly, la data 2010-10-28 13:37:00Buna ! Am nevoie de ajutor urgent dak poate cineva va rog sa ma face-ti si pe mine sa inteleg . sunt casatorita da 2 ani de zile si am un copil de 1 anisor . am o problema foarte mare careia nu ii pot gasi singura raspunsul . sotul meu are o slujba noua de aproximativ 6 luni . ne-am bucurat foarte mult la inceput pt asta dar acum cred ca a fost cel mai nepotrivit lucru . pe parcurs am aflat ca seful lui si managerul magazinului sunt gay . iar sotul meu de cand a inceput aceasta noua slujba sa schimbat enorm . nu mai comunica cu mine nu mai este interesat de copil majoritatea timpului il preocupa slujba dar mai mult de atat noii lui "prieteni" . cu care a inceput sa iasa foarte frecvent la restaurante sa manance iar el nu plateste niciodata intotdeauna ii platesc ei masa . nu stiu ce sa cred . i-au marit si salariul foarte repede , are si comision din vanzari mai mare decat al unei doamne care lucreaza acolo de 5 ani de zile . toate lucrurile astea ma pun pe ganduri . plus ca ma rog de el sa facem sex ... poate facem 1 la 2 sapt sunt ce-a mai fericita dar .... eu am 23 de ani iar el 20 la varsta asta nu te poti gandi ca nu are chef . eu sunt o femeie destul de sexy am revenit la forma normala chiar si dupa nastere . nu stiu ce pot face . iar ce ma ingrozeste cel mai tare este ca cei doi gay seful si managerul locuiesc in casa din spatele magazinului unde sotul meu lucreaza . intotdeauna intarzie iar scuza este traficul . alta femeie sunt sigura ca nu exista . am fost plecata in provincie 2 sapt cu copilul iar cand am venit acasa am gasit si ceva nereguli dar nu a fost femeie in casa ... am gasit un cearsaf pe care eu il spalasem, calcasem si era pus frumos in sifonier exact cum l-am lasat dar cand am vrut sa-l pun pe pat la mijloc avea o pata enorma de sperma . nu poate fi de la sotul meu atat de mult . cred ca a fost cu un alt barbat .l-am intrebat daca a fost cine va in casa si mi-a spus ca nu iar la cateva sapt l-am intrebat din nou si a recunoscut ca a venit managerul lui pt 10 min. cand eu eram acasa nici nu se gandeau sa vina i-am invitat de nenumarate ori dar ....nu . plus ca mi-a mai dezvaluit din gresala ca el cand se duce la ei acasa stau linistiti in chiloti .... nu e normal . va rog sa ma ajutati simnt ca inebunesc . sunt pur si simplu disperata va rog din suflet ajutor !!!! va multumesc din suflet !
si noi cu ce te putem ajuta? E posibil sa fie homo din cate ai spus,dar mai bine vb cu el s spunei in fata ce crezi
Valy90
Postat pe 28 Octombrie 2010 15:09
am vorbit cu el de foarte multe ori si pe ocolite si drept dar nu vrea sa recunoasca ceva . pur si simplu e neinteresat de ce se intampla la noi acasa sau de ce simnt si cred . si eu cred acelas lucru ca poate sa fie gay dar as fi vrut sa stiu mai multe pareri pt ca nu vreau sa-l condamn pt nimic doar vreau sa stiu adevarul . este sau nu este gay ? daca cineva imi poate spune si alte pareri apreciez din suflet . doar sa pot reaziza cu cine de fapt imi impart patul si daca voi avea vreo sansa sa-mi salvez casnicia . multumesc pt intelegere si sfaturi . si vreau sa stiti ca nu este usor sa-ti dezvalui viata intima pe un site fata de persoane necunoscute dar in momentul cand ajungi la disperare si chiar vrei sa salvezi ceva dak mai ai ce , o faci si pe asta . nu e o rusine sa ceri sfaturi si pareri de la oameni . iar dak considera-ti k nu merit sfatul vostru nu mi-l da-ti dar nici nu ma critica-ti va rog . multumesc
just_meonly
Postat pe 28 Octombrie 2010 16:21
.........nu vreau sa pun si eu paie pe foc ...asa ca spun la modul general ....exista pericolul atunci cand homosexualii se casatoresc cu cine nu trebuie doar pentru ca asa este datina sau traditia ortodoxa si care pana la urma… sa dezamageasca si sa darame familiile! PACAT!
anastasia_m
Postat pe 28 Octombrie 2010 17:31
De la: just_meonly, la data 2010-10-28 16:21:16am vorbit cu el de foarte multe ori si pe ocolite si drept dar nu vrea sa recunoasca ceva . pur si simplu e neinteresat de ce se intampla la noi acasa sau de ce simnt si cred . si eu cred acelas lucru ca poate sa fie gay dar as fi vrut sa stiu mai multe pareri pt ca nu vreau sa-l condamn pt nimic doar vreau sa stiu adevarul . este sau nu este gay ? daca cineva imi poate spune si alte pareri apreciez din suflet . doar sa pot reaziza cu cine de fapt imi impart patul si daca voi avea vreo sansa sa-mi salvez casnicia . multumesc pt intelegere si sfaturi . si vreau sa stiti ca nu este usor sa-ti dezvalui viata intima pe un site fata de persoane necunoscute dar in momentul cand ajungi la disperare si chiar vrei sa salvezi ceva dak mai ai ce , o faci si pe asta . nu e o rusine sa ceri sfaturi si pareri de la oameni . iar dak considera-ti k nu merit sfatul vostru nu mi-l da-ti dar nici nu ma critica-ti va rog . multumesc


nu vreau sa fiu rautacios .... dar femeie casatorita cu avatar ca al tau ...mai rar

stii vorba aia: "cine se aseamana se aduna"
(pentru ala micu)
battleofwits
Postat pe 28 Octombrie 2010 17:36
De la: battleofwits, la data 2010-10-28 17:36:45
De la: just_meonly, la data 2010-10-28 16:21:16am vorbit cu el de foarte multe ori si pe ocolite si drept dar nu vrea sa recunoasca ceva . pur si simplu e neinteresat de ce se intampla la noi acasa sau de ce simnt si cred . si eu cred acelas lucru ca poate sa fie gay dar as fi vrut sa stiu mai multe pareri pt ca nu vreau sa-l condamn pt nimic doar vreau sa stiu adevarul . este sau nu este gay ? daca cineva imi poate spune si alte pareri apreciez din suflet . doar sa pot reaziza cu cine de fapt imi impart patul si daca voi avea vreo sansa sa-mi salvez casnicia . multumesc pt intelegere si sfaturi . si vreau sa stiti ca nu este usor sa-ti dezvalui viata intima pe un site fata de persoane necunoscute dar in momentul cand ajungi la disperare si chiar vrei sa salvezi ceva dak mai ai ce , o faci si pe asta . nu e o rusine sa ceri sfaturi si pareri de la oameni . iar dak considera-ti k nu merit sfatul vostru nu mi-l da-ti dar nici nu ma critica-ti va rog . multumesc


nu vreau sa fiu rautacios .... dar femeie casatorita cu avatar ca al tau ...mai rar

stii vorba aia: "cine se aseamana se aduna"
(pentru ala micu)


auzi dar eu stau si magandesc cum o fi sa iti zica sotul "draga eu vreau sa ne despartim, m-am indragostit de un barbat", yuuuck, dezamagire maxima
visan_georgiana
Postat pe 28 Octombrie 2010 17:44
De la: TIGRA, la data 2010-10-28 17:44:10
auzi dar eu stau si magandesc cum o fi sa iti zica sotul "draga eu vreau sa ne despartim, m-am indragostit de un barbat", yuuuck, dezamagire maxima


astea sunt povesti de oameni care nu se cunosc ...
desi inteleg, faptul ca "nu-l recunoaste",
pentru multe femei se casatoresc cu oricine, numai sa le ceara de sotie
totusi, dpmdv sa nu cunosti persoana iubita ... WTF ... de ce mai traim?

pana la urma cine se aseamana se aduna
battleofwits
Postat pe 28 Octombrie 2010 17:52
Si daca el este Gay,(asa crezi tu!),sa intelegem ca fetita ta a fost conceputa cu un barbat cu orientare sexuala normala ?
twincle
Postat pe 28 Octombrie 2010 22:06
nu vreau sa cred ca este gay pentru ca pana sa ajunga sa-i cunoasca mai indeaproape pe seful lui si pe manager nu am avut absolut deloc probleme de genul asta . tocmai din aceasta cauza vreau mai multe pareri . stiu ca daca un barbat cu orientare sexuala normala din curiozitate sau mai stiu eu ce face ceva cu un alt barbat isi pierde inderesul fata de femei sau i se face scarba de femei . asta am aflat-o de pe un site care explica comportamentul homosexual . voi ce parere aveti ?
just_meonly
Postat pe 29 Octombrie 2010 09:35
De la: just_meonly, la data 2010-10-29 09:35:04nu vreau sa cred ca este gay pentru ca pana sa ajunga sa-i cunoasca mai indeaproape pe seful lui si pe manager nu am avut absolut deloc probleme de genul asta . tocmai din aceasta cauza vreau mai multe pareri . stiu ca daca un barbat cu orientare sexuala normala din curiozitate sau mai stiu eu ce face ceva cu un alt barbat isi pierde inderesul fata de femei sau i se face scarba de femei . asta am aflat-o de pe un site care explica comportamentul homosexual . voi ce parere aveti ?


Pana sa ajungem la homosexuali trebuie sa si dovedesti ca e,pana una alta nu prea ai nici o proba:
1.ca se duce in vizita la manager si aia stau in chiloti nu e ceva anormal,cati barbati nu stau in chiloti in fata prietenilor?Daca asa stau eu prin casa ....asa il primesc si pe el.
2.marirea de salariu nu putea sa fie pe merit?trebuie neaparat sa aiba la baza sexul?
3.e clar ca intre voi treaba nu e prea roz,dar de ce nu poate fi vorba de o femeie si crezi ca e vorba de un barbat?
5.e posibil ca tu sa fi facut aceasta legatura cu managerul dupa ce ai aflat ca e gay si dupa ce el a inceput sa se indeparteze de tine.
Pana una alta singura dovada care o ai este ca el te respinge si nu mai vrea sa faca sex cu tine.Cauzele pot fi multiple...
Barbie30
Postat pe 29 Octombrie 2010 09:47
De la: Barbie30, la data 2010-10-29 09:47:20
Pana una alta singura dovada care o ai este ca el te respinge si nu mai vrea sa faca sex cu tine.Cauzele pot fi multiple...

da, dar pentru o femeie cea mai simpla scuza cand el nu vrea sa faca sex cu ea ... e ca el e ghei
si daca ar fi ghei, din cauza cui s-a "convertit"?
battleofwits
Postat pe 29 Octombrie 2010 09:53
De la: battleofwits, la data 2010-10-29 09:53:23
De la: Barbie30, la data 2010-10-29 09:47:20
Pana una alta singura dovada care o ai este ca el te respinge si nu mai vrea sa faca sex cu tine.Cauzele pot fi multiple...

da, dar pentru o femeie cea mai simpla scuza cand el nu vrea sa faca sex cu ea ... e ca el e ghei
si daca ar fi ghei, din cauza cui s-a "convertit"?


Sunt unele femei care arunca vina in carca barbatului,GRESIT vina e de ambele parti(mai mult sau mai putin) si nimeni nu pleaca de prea mult bine sau de prea fericit.Cuplarea (in mintea lor) cu diferite persoane nu le face sa descopere cauza ci efectul.Si din pacate multe/multi vor sa descopere efectul (cu cine le/ii inseala) uitand ca in primul rand trebuie sa descopere cauza si sa incerce sa schimbe ceva,daca se mai poate.Altfel o sa fie o fuga continua in descoperirea intrususei/intrusului.
Barbie30
Postat pe 29 Octombrie 2010 10:04
De la: Barbie30, la data 2010-10-29 10:04:37
Sunt unele femei care arunca vina in carca barbatului,GRESIT vina e de ambele parti(mai mult sau mai putin) si nimeni nu pleaca de prea mult bine sau de prea fericit.Cuplarea (in mintea lor) cu diferite persoane nu le face sa descopere cauza ci efectul.Si din pacate multe/multi vor sa descopere efectul (cu cine le/ii inseala) uitand ca in primul rand trebuie sa descopere cauza si sa incerce sa schimbe ceva,daca se mai poate.Altfel o sa fie o fuga continua in descoperirea intrususei/intrusului.


Cum sa fie vina ambelor parti? e vina barbatului !!! "barbatii e porci"

battleofwits
Postat pe 29 Octombrie 2010 10:23
De la: battleofwits, la data 2010-10-29 10:23:53
De la: Barbie30, la data 2010-10-29 10:04:37
Sunt unele femei care arunca vina in carca barbatului,GRESIT vina e de ambele parti(mai mult sau mai putin) si nimeni nu pleaca de prea mult bine sau de prea fericit.Cuplarea (in mintea lor) cu diferite persoane nu le face sa descopere cauza ci efectul.Si din pacate multe/multi vor sa descopere efectul (cu cine le/ii inseala) uitand ca in primul rand trebuie sa descopere cauza si sa incerce sa schimbe ceva,daca se mai poate.Altfel o sa fie o fuga continua in descoperirea intrususei/intrusului.


Cum sa fie vina ambelor parti? e vina barbatului !!! "barbatii e porci"



Fiecare crede ce vrea sau ce ii convine
Barbie30
Postat pe 29 Octombrie 2010 11:01
Va multumesc pt ajutor . chiar trebuie sa ma gandesc mai bine la aceste chestii si probabil sa-mi scot din minte faptul ca lucreaza cu un culpu de gay . vreau doar sa stiti ca nu l-am acuzat si nu il consider un porc . ii respect dorintele si il respect in acelas timp si pe el doar ca mi-ar fi mult mai bine daca as putea afla adevarul . inca il iubesc si vreau sa fim ca si inainte o familie fericita tocmai din cauza aceasta am cautat niste sfaturi bune de la voi . oricum va multumesc foarte mult pt ajutor .
just_meonly
Postat pe 29 Octombrie 2010 15:41
De la: just_meonly, la data 2010-10-29 15:41:37Va multumesc pt ajutor . chiar trebuie sa ma gandesc mai bine la aceste chestii si probabil sa-mi scot din minte faptul ca lucreaza cu un culpu de gay . vreau doar sa stiti ca nu l-am acuzat si nu il consider un porc . ii respect dorintele si il respect in acelas timp si pe el doar ca mi-ar fi mult mai bine daca as putea afla adevarul . inca il iubesc si vreau sa fim ca si inainte o familie fericita tocmai din cauza aceasta am cautat niste sfaturi bune de la voi . oricum va multumesc foarte mult pt ajutor .


Cand il prinzi in toane bune si nu are nimic important de facut,vorbeste cu el in incearca sa vezi care e problema(fara tipete sau crize).Poti sa-i spui "daca ar fi sa tragem linie aici si sa spunem ce ne-a placut si ce nu ,cam care ar fi raspunsul tau?".El e singura persoana care poate sa-ti spuna ce nu merge bine,important e sa gasesti calea de a comunica cu el si de a afla care e problema.
Barbie30
Postat pe 29 Octombrie 2010 15:54
iti spun foarte sincer ca nu i-am facut niciodata crize sau tipete , scndaluri si faze de aste . sunt o persoana f calma si astept pana imi dau seama ce pot face . dar el nu comunik cu mine nu vrea sa vb absolut de loc . si asta l-am intrebat si eu daca ar fi sa punem punct ce s-ar intampla , iar raspunsul lui ca intotdeauna e ca nu stie . singurul lucru de care se leaga e si copilul la cine va sta ? adica eu nu mai exist de mult il intereseaza doar la cine a sta copilul dar cand vine acasa de la munca nu ia si el copilul in brate sau sa se joace in nici un caz . ii intereseaza doar meciurile care sunt in fiecare zi cand e el liber si pleaca pe stadion , jocurile pe calc si sa vb pe ms cu seful lui . deci nici macar cand vine acasa nu se desparte de sefi lui . nu mai iesim impreuna in parc cu copilul cea ce inainte faceam . singurul lucru pe care il intereseaza acasa este ce mancam azi . pt ca in fiecare zi vrea ceva diferit . atat eu sunt buna doar sa gatesc , sa fac curat si sa am grija de copil dar el nu ma mai ajuta cum facea inainte . el acasa doar doarme si sta pe calc . nu stiu cum sa-l fac sa vb . nu pot nici cu binisorul nicu hai te rog , cu nimic . din cauza asta am ajuns sa disper . multumesc
just_meonly
Postat pe 29 Octombrie 2010 17:00
De la: just_meonly, la data 2010-10-29 17:00:45iti spun foarte sincer ca nu i-am facut niciodata crize sau tipete , scndaluri si faze de aste . sunt o persoana f calma si astept pana imi dau seama ce pot face . dar el nu comunik cu mine nu vrea sa vb absolut de loc . si asta l-am intrebat si eu daca ar fi sa punem punct ce s-ar intampla , iar raspunsul lui ca intotdeauna e ca nu stie . singurul lucru de care se leaga e si copilul la cine va sta ? adica eu nu mai exist de mult il intereseaza doar la cine a sta copilul dar cand vine acasa de la munca nu ia si el copilul in brate sau sa se joace in nici un caz . ii intereseaza doar meciurile care sunt in fiecare zi cand e el liber si pleaca pe stadion , jocurile pe calc si sa vb pe ms cu seful lui . deci nici macar cand vine acasa nu se desparte de sefi lui . nu mai iesim impreuna in parc cu copilul cea ce inainte faceam . singurul lucru pe care il intereseaza acasa este ce mancam azi . pt ca in fiecare zi vrea ceva diferit . atat eu sunt buna doar sa gatesc , sa fac curat si sa am grija de copil dar el nu ma mai ajuta cum facea inainte . el acasa doar doarme si sta pe calc . nu stiu cum sa-l fac sa vb . nu pot nici cu binisorul nicu hai te rog , cu nimic . din cauza asta am ajuns sa disper . multumesc


Poate ca e prea mult pentru el,dupa ce v-ati casatorit a venit copilul.El are doar 20 de ani,poate incepe sa se simta incatusat (nu spun ca faci tu asta),poate ca a vazut ca distractia a devenit ceva foarte serios si nu e pregatit pentru asta.Poate ca vrea sa redevina liber ca sa poata sa zburde si sa-si traiasca "copilaria" care de regula ii tine pana pe la 30 de ani.Problema e la cine va sta copilul dar in mod sigur nu se bate cu pumnii in piept sa-l creasca el,ar fi super ok(din punctul lui de vedere) sa-l cresti tu si cand o sa se simta el pregatit o sa ea copilul la el.Pana una alta ce minunat ar fi doar sa vina din cand in cand sa vada copilul si in rest sa fie liber,nu?
Barbie30
Postat pe 29 Octombrie 2010 19:18
barbie 30 iti sunt foarte recunoscatoare . multumesc foarte mul pentru sfaturi . iar ultimul cred ca e cel mai reusit . si eu cred acelas lucru poate isi doreste libertate . dar de copil nu se implica sentimental . ok avem tot ce ne trebuie pt copil niciodata nu a spus nu cand a fost vorba sa cumparam ceva ce copilul are nevoie dar sentimentele paterne nu sunt intense . cred ca probabil sa plictisit de viata de famile ... cum ai spus si tu este mult prea tanar pt asta dar amandoi ne-am dorit copilul . iti multumesc din suflet si apreciez faptul ca poti sa dai sfaturi bune . multumesc din nou !
just_meonly
Postat pe 30 Octombrie 2010 09:52
De la: just_meonly, la data 2010-10-30 09:52:12barbie 30 iti sunt foarte recunoscatoare . multumesc foarte mul pentru sfaturi . iar ultimul cred ca e cel mai reusit . si eu cred acelas lucru poate isi doreste libertate . dar de copil nu se implica sentimental . ok avem tot ce ne trebuie pt copil niciodata nu a spus nu cand a fost vorba sa cumparam ceva ce copilul are nevoie dar sentimentele paterne nu sunt intense . cred ca probabil sa plictisit de viata de famile ... cum ai spus si tu este mult prea tanar pt asta dar amandoi ne-am dorit copilul . iti multumesc din suflet si apreciez faptul ca poti sa dai sfaturi bune . multumesc din nou !


Cu placere!Nici nu am spus ca nu si-a dorit copilul da in mod sigur nu a constientizat ce implica asta,probabil s-a gandit ca multi altii (si femei de altfel) ca o sa fie foarte frumos sa mearga cu copilul in parc,sa se mandreasca cu el,sa se joace etc.E putin probabil sa se fi gandit ca urmeaza:nopti nedormite,plansete cand ii este lumea mai draga,alergaturile la medic ....Pe langa asta nici tu nu ai mai avut timp doar pentru el asa cum era obisnuit.Unii barbati percep (in prima faza)copilul ca pe un intrus care a venit si i-a luat lui tot:toata atentia pe care i-o acordai,toate partidele de sex pe care le putea avea oricand,toate poftele pe care i le faceai.Se simte exclus si priveste copilul cu raceala,doar i-a luat totul si acum e in centrul atentiei,loc unde pana nu demult era doar el,nu?Perioada de acomodare si de acceptare difera de la barbat la barbat,unii se racesc de tot si relatia se rupe,altii incet-incet incep sa se ataseze de copil si il vad cu alti ochi....
Barbie30
Postat pe 30 Octombrie 2010 11:16
De la: elenaionita2005, la data 2009-04-29 16:17:06AR FI BINE DACA AM AVEA PROBLEME DE GENUL ASTA...darr...nu nu avem credit decat la un logan,pe care l-a cumparat cu banii daruiti de socrul meu din vanzarea unui teren,(lucru pe care a preferat sa il faca in loc sa facem o mica nunta,noi nu aveam decat cunuia civila,si asta ,a cumparat loganul ca sa ce?)sa o vada pe mami,care sta in afara bucurestiului......si acum sa imi spui tu daca e o faza trecatoare?cand tu nu iesi niciodata in parc cu sotia si copilul si nici macar nu arati interes pentru cele 2 femei din viata ta....familia ta, d,a acum...nu mama si sora...ele vor fi mereu .asta o stiu,dar familia ta cu care ar trebui sa iti imparti zilele sunt langa tine ,cand iti e rau,cand iti e bine......si care sunt mereu mai aproape dar,tu le refuzi din start,doar cand iti aduci aminte ca de niste papusi.....pe care la lasi pana iti aduci aminte...eu una nu am amintiri cu sotul meu ,prin parc,sa facem baia fetii cand era mica....nu am asa ceva...amintiri comune...doar secrete si lucruri separate,dar care ne leaga doar pt.ca impartim acelasi apartament...atat....stiai ca din cauza lui eu nu mai vreau sa fac alt copil,desi iubesc la nebunie copiii?asta pentru ca imi zicea cand eram gravida in luna a 7 a sa ii car cutiile de guma pe care le avea de la munk...si ii ziceam k nu pot k imi e rau...iar spunea"k esti si tu mare doamna ,ce suferi de tine...."asta este barbatul cu care imi impart eu zilele...deci?ce ,faza trecatoare?


Draga elenaionita2005
Am fost intr-o situatie un pic asemanatoare doar ca in cazul meu tatal copilului ne-a aruncat in strada pe mine si pe fiul meu in plina iarna la 11h30 dupa ce a incercat sa ma omoare. Toate au fost bune si frumoase pana in aceea zi dar in acea noapte mi-am vazut viata defiland si nu am intzeles nimic din ce sa intamplat.
Ca sa-ti spun ca mi-am crescut copilul singura pana cand am cunoscut un alt barbat care a stiut sa ma aprecieze si sa ma iubeasca la adevarata valoare si l-a adoptat pe copilul meu si uite ca azi avem 10 ani decand traim fericiti.
Toate astea ca sa-ti spun ca exista mai bun pe lumea asta si fiecare are destinul scris. Ii ai pe parinti aproape si deaccord cu tine asa ca profita de situatie si iesi din cosmarul in care traiesti. Daca el te considera ca un bibelou tu de ce sa-l consideri mai mult?
nu uita ca esti tanara, frumoasa si ai un inger pazitor langa tine "fetita ta"
si-n viitor daca intalnesti un barbat caruia nu-i place fiicei tale sa nici nu iesi cu el. Las-o pe fiica ta sa-l aleaga ca-ci ce simt copii nu stiu adultii.
Iti doresc mult curaj si noroc in viata
aranaus
Postat pe 13 Februarie 2011 09:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
"Un barbat care stie sa faca sex" 69 De la: Ghemotoc 7 Decembrie 2009 10:09
anticonceptionale 9 De la: kudika_nikole 17 Decembrie 2011 17:09
come back and change something 11 De la: braindead24 17 Septembrie 2013 13:52
Baieti, voi ati refuzat vreodata o fata care dorea sa faca sex cu voi...? 164 De la: felixcat 29 Iulie 2011 12:42
Orgasm 60 De la: Daisy_amorina 6 Noiembrie 2009 18:47