Setari Cookie-uri

"SUNT CASATORITA CU UN HOMOSEXUAL'....,

elena + ionita (ca nu stiu care din voi va citi acest mesaj) -> 1. povestea parea impresionanta la prima citire, chiar si la a doua....dar cu amalgamul sot / sotie pe acelasi cont, ne-ai sugrumat tot suspansul.
2. nu stiu daca ai aflat dar s-au inventat parolele. pentru conturi bancare, conturi de mail, conturi pe site...foloseste-le ca nu mushca, doar ca-ti ocupa memoria :)
3. rashela are dreptate si daca ai intelege ce inseamna "caligrafie" ai sti ca nu e vorba de caterinca. sa-ti explic: fiecare individ, asa cum are o caligrafie proprie ca o amprenta, la fel are si ortografia (nu-ti explic ce inseamna fiecare ca o dau in academice, dar gasesti pe dexonline.ro)....asa incat, nu este posibil ca, si tu si sotul tau sa scrieti identic, punand virgulele in acelasi mod, folosind punctuatia la fel, precum si alte amanunte pe care un ochi istetz le vede. toate astea sunt folosite subconstient si sunt greu de controlat, tocmai de-aia tradeaza....
4. rac si peste? traiesc perfect in aceeasi balta, nu-ti face probleme! :)
wella
Postat pe 20 Mai 2009 21:07
Homosexualii nu se casatoresc cu femei, ci bisexualii. La o relatie intre doua persoane de acelasi sex, nu inseamna ca in felul acesta isi inseala partenerii de acasa .!daca are dragoste pentru cei de acasa , nu e nici o problema.!
tinel
Postat pe 21 Mai 2009 11:04
buna...si yo pe aici..am citit toata povestea acestei femei...si stiti ce mi se pare mie aberant?faptul k sunt ...sa nu spun altfel,"madame"care fac psihologie pe"caligrafie"...si se mai dau experte si intr-ale descifrarii caligrafiei ,cu virgule,si tot tacamul,etc....fratilor,femeia asta a cerut niste sfaturi?si voi ce faceti?o luati la ...maruntisuri?nu vad dc ar minti,mai ales ca si-a expus toata "lenjeria murdara pe care o spala de obicei cu fostul prezentul sau mai stiu cum e cu barbatul despre care vorbeste....doamnelor,daca ea a pierdut timpul pe aici,voi ,pierdeti timpul k sa ce?sa spuneti k sufera de dubla personalitate?hmmmm...mai bine uite sfatul meu...abtineti-va voi doamnelor cu sfaturi "bune"si nu mai comentati pe topic...simplu k buna ziua...elena ,cat despre tine,iti doresc,sa iti revii,eu una chiar te cred,cred ca sunt barbati care nu au scrupule si care chiar "plutesc in mocirla",si,sa iti recapeti increderea in tine mai ales ca ai o fetita de crescut...nu mai sta pe aici,si nu mai da amanunte din viata ta....parerea mea...mai bine cauta-ti raspunsurile in bratele altcuiva,uita ce a fost si ia viata in propriile maini...e un terminat daca a intrat pe parola ta...si a scris in locul tau...poate ca tu il mai iubesti si de aia nu ai schimbat parola...uita-l...aaa...si mai era ceva...nu cred ca a fost tocmai o pacaleala daca a scris atat de mult despre ea nu?cu toate riscurile...penteu toate "dasteptle"cu caligrafia....nu era vorba decat de un simplu sfat...nu va mai ambalati atata....ca o sa va fie "greatza"....ce ti-e si cu caligrafia asta....destepte pe net sunt multe,dar putine care sa zica adevarul in forma lui pura ,cum a facut-o femeia asta...din partea mea...felicitari,ELENA...MERGI MAI DEPARTE, NU UITA,...A SI DA..RASHELA,WELLA,PIERDETI TIMPUL,....MOVE ON...GIRLS.SUNT DUTE DE TOPICURI...POATE GASITI ALTA CALIGRAFIE DE CORECTAT SAU MA ROG,DE OBSERVAT....PFFFFFFFFFFFFF........
kudika028512
Postat pe 22 Mai 2009 09:19
De la: kudika028512, la data 2009-05-22 09:19:24buna...si yo pe aici..am citit toata povestea acestei femei...si stiti ce mi se pare mie aberant?faptul k sunt ...sa nu spun altfel,"madame"care fac psihologie pe"caligrafie"...si se mai dau experte si intr-ale descifrarii caligrafiei ,cu virgule,si tot tacamul,etc....fratilor,femeia asta a cerut niste sfaturi?si voi ce faceti?o luati la ...maruntisuri?nu vad dc ar minti,mai ales ca si-a expus toata "lenjeria murdara pe care o spala de obicei cu fostul prezentul sau mai stiu cum e cu barbatul despre care vorbeste....doamnelor,daca ea a pierdut timpul pe aici,voi ,pierdeti timpul k sa ce?sa spuneti k sufera de dubla personalitate?hmmmm...mai bine uite sfatul meu...abtineti-va voi doamnelor cu sfaturi "bune"si nu mai comentati pe topic...simplu k buna ziua...elena ,cat despre tine,iti doresc,sa iti revii,eu una chiar te cred,cred ca sunt barbati care nu au scrupule si care chiar "plutesc in mocirla",si,sa iti recapeti increderea in tine mai ales ca ai o fetita de crescut...nu mai sta pe aici,si nu mai da amanunte din viata ta....parerea mea...mai bine cauta-ti raspunsurile in bratele altcuiva,uita ce a fost si ia viata in propriile maini...e un terminat daca a intrat pe parola ta...si a scris in locul tau...poate ca tu il mai iubesti si de aia nu ai schimbat parola...uita-l...aaa...si mai era ceva...nu cred ca a fost tocmai o pacaleala daca a scris atat de mult despre ea nu?cu toate riscurile...penteu toate "dasteptle"cu caligrafia....nu era vorba decat de un simplu sfat...nu va mai ambalati atata....ca o sa va fie "greatza"....ce ti-e si cu caligrafia asta....destepte pe net sunt multe,dar putine care sa zica adevarul in forma lui pura ,cum a facut-o femeia asta...din partea mea...felicitari,ELENA...MERGI MAI DEPARTE, NU UITA,...A SI DA..RASHELA,WELLA,PIERDETI TIMPUL,....MOVE ON...GIRLS.SUNT DUTE DE TOPICURI...POATE GASITI ALTA CALIGRAFIE DE CORECTAT SAU MA ROG,DE OBSERVAT....PFFFFFFFFFFFFF........
:


sml-confused0067: Si in bratele altuia crezi ca o sa-i fie mai bine ? -tot prima dragoste e cea adevarata . !
tinel
Postat pe 22 Mai 2009 17:50
De la: tinel, la data 2009-05-22 17:50:18
De la: kudika028512, la data 2009-05-22 09:19:24buna...si yo pe aici..am citit toata povestea acestei femei...si stiti ce mi se pare mie aberant?faptul k sunt ...sa nu spun altfel,"madame"care fac psihologie pe"caligrafie"...si se mai dau experte si intr-ale descifrarii caligrafiei ,cu virgule,si tot tacamul,etc....fratilor,femeia asta a cerut niste sfaturi?si voi ce faceti?o luati la ...maruntisuri?nu vad dc ar minti,mai ales ca si-a expus toata "lenjeria murdara pe care o spala de obicei cu fostul prezentul sau mai stiu cum e cu barbatul despre care vorbeste....doamnelor,daca ea a pierdut timpul pe aici,voi ,pierdeti timpul k sa ce?sa spuneti k sufera de dubla personalitate?hmmmm...mai bine uite sfatul meu...abtineti-va voi doamnelor cu sfaturi "bune"si nu mai comentati pe topic...simplu k buna ziua...elena ,cat despre tine,iti doresc,sa iti revii,eu una chiar te cred,cred ca sunt barbati care nu au scrupule si care chiar "plutesc in mocirla",si,sa iti recapeti increderea in tine mai ales ca ai o fetita de crescut...nu mai sta pe aici,si nu mai da amanunte din viata ta....parerea mea...mai bine cauta-ti raspunsurile in bratele altcuiva,uita ce a fost si ia viata in propriile maini...e un terminat daca a intrat pe parola ta...si a scris in locul tau...poate ca tu il mai iubesti si de aia nu ai schimbat parola...uita-l...aaa...si mai era ceva...nu cred ca a fost tocmai o pacaleala daca a scris atat de mult despre ea nu?cu toate riscurile...penteu toate "dasteptle"cu caligrafia....nu era vorba decat de un simplu sfat...nu va mai ambalati atata....ca o sa va fie "greatza"....ce ti-e si cu caligrafia asta....destepte pe net sunt multe,dar putine care sa zica adevarul in forma lui pura ,cum a facut-o femeia asta...din partea mea...felicitari,ELENA...MERGI MAI DEPARTE, NU UITA,...A SI DA..RASHELA,WELLA,PIERDETI TIMPUL,....MOVE ON...GIRLS.SUNT DUTE DE TOPICURI...POATE GASITI ALTA CALIGRAFIE DE CORECTAT SAU MA ROG,DE OBSERVAT....PFFFFFFFFFFFFF........
:


sml-confused0067: Si in bratele altuia crezi ca o sa-i fie mai bine ? -tot prima dragoste e cea adevarata . !


esti intr-o oarecare confuzie...daca erai mai atenta, observai ca primul meu mesaj pe acest topic a fost catre elena (aia care m-a induiosat), cu parerea si sfatul meu spuse sincer.
cand, intre timp am vazut ce amalgam de dispute intre soti apare aici, cu intrarea unuia in contul altuia cand de fapt tasteaza aceeasi persoana, mi s-a parut o pacaleala. a noastra, a tuturor care-si consuma timp si energie sa ajute un strain....nu e vorba de desteptaciune, ci de bun simt!
si...tu esti convinsa ca elena a spus "adevarul in forma lui pura"??!!
sunt atat de multi oameni care fabuleaza ascunsi dupa un monitor, pentru ca in viata reala nu-i mai crede nimeni...
cu simpatie,
o "madama" :)
wella
Postat pe 22 Mai 2009 20:30
elenaionita2005 te-ai gandit ca poate e bolnav? eu am avut un iubit care periodic avea astfel de "simptome" desi spunea ca sexul cu mine e cea mai frumoasa experienta pe care a trait-o vreodata uneoti nu avea erectie. la inceput am fost tare nedumerita, jignita chiar apoi am deschis subiectul, cu tact si rabdare si omul a marturisit ca are diabet, ca este insulino dependent. asa mi-am putut explica somnul profund si prelungit, oboseala inexplicabila de pana atunci. poate ar trebuii sa vb cu sotul tau si sa incerci sa-l intelegi, poate nu are nicio vina. dar daca nu e nici asta explicatia, divorteaza, nu are rost sa stai langa un om care te face nimfomana, mai ales ca tu ceri sex o data la 2 saptamani. daca tu esti numfomana eu ce sunt ca am perioade cand vreau sex si de 2 -3 ori pe zi si perioada cand nu ma interesaeaza deloc?!
lisaU
Postat pe 23 Mai 2009 18:35
nu are cumva o relatie nepotrivita cu mama lui?

Postat pe 25 Mai 2009 11:03
NU TE ASIGUR CA NU SUNT IN NICI O CONFUZIE DRAGA WELLA"....DACA ELENA SPUNE CA ,el a intrat fara ca ea sa fi stiut,atunci de ce sa presupunem ca nu zice adevarul si ca minte?daca pana sa vina sotul sau ex-ul ma rog,ai crezut-o ca e folosita umilita si batjocorita,cu atat mai mult acum sa o crezi ca nu MINTE...nu vad rostul...asta e doar o ideea venita de la utilizatoarea rashela.pe care ai apreciat-o imediat ce a "copt in aluat"....apropo,ai mai vazut-o pe aici sa zica ceva sau sa ne raspunda?eu cred ca noi am dezamamgit-o,...gandste-te...ca poate ea chiar zicea adevarul poate chiar credea in sfaturile noastre,si a venit ala,care intra pe parola ei,ce-i drept greseala mare ca nu a schimbat-o,...darrr...nu trebuia sa ne dam atat de inteligente pe langa ea,ca nu a facut treaba asta...pe bune cate dintre noi nu am asteptat sa se schimbe cel pe care il iubim..?chiar daca asta inseamna sa fii prost si idiot si sa nu ai pic de minte incat sa nu iti schimbi parolele sau eu mai stiu ce...desi dupa parerea mea...sincer..eu cred ca si fostul inca o mai iubeste...in pofida a ceea ce zice despre ea ca prea tine sa demonstreze lumii cat de bun a fost cu ea,sa fie ,pe acolo ,prin mijlocul vietii ei.....prezent...in fine...da e multa lume mincinoasa,dar eu nu stiu de ce nu cred ca ar putea o femeie sa minta cu copil despre problemele ei intime....doar sa fie cine stiie ce debila.....nu am vrut sa jignesc pe nimeni,tineti-va gherutele aproape...am zis doar ca eu CHIAR CRED CE ZICE ELENA IONITA...ATAT...
kudika028512
Postat pe 29 Mai 2009 20:51
l_diana_c
Postat pe 29 Mai 2009 20:57
...astept sa intre si soacra-ta pe contul tau..pana atunci,NO COOMENT
mitura
Postat pe 29 Mai 2009 23:56
mdaaaa......mare e gradina domnului,si tarfe sunt pe toate drumurile....mai greu e sa ramai alaturi de un singur barbat,indiferent de ce gen de probleme ,sau cat de complexe ar fi ele.....go girl,"bi a bici"....
kudika028512
Postat pe 1 Iunie 2009 08:37
De la: tinel, la data 2009-05-22 17:50:18
De la: kudika028512, la data 2009-05-22 09:19:24buna...si yo pe aici..am citit toata povestea acestei femei...si stiti ce mi se pare mie aberant?faptul k sunt ...sa nu spun altfel,"madame"care fac psihologie pe"caligrafie"...si se mai dau experte si intr-ale descifrarii caligrafiei ,cu virgule,si tot tacamul,etc....fratilor,femeia asta a cerut niste sfaturi?si voi ce faceti?o luati la ...maruntisuri?nu vad dc ar minti,mai ales ca si-a expus toata "lenjeria murdara pe care o spala de obicei cu fostul prezentul sau mai stiu cum e cu barbatul despre care vorbeste....doamnelor,daca ea a pierdut timpul pe aici,voi ,pierdeti timpul k sa ce?sa spuneti k sufera de dubla personalitate?hmmmm...mai bine uite sfatul meu...abtineti-va voi doamnelor cu sfaturi "bune"si nu mai comentati pe topic...simplu k buna ziua...elena ,cat despre tine,iti doresc,sa iti revii,eu una chiar te cred,cred ca sunt barbati care nu au scrupule si care chiar "plutesc in mocirla",si,sa iti recapeti increderea in tine mai ales ca ai o fetita de crescut...nu mai sta pe aici,si nu mai da amanunte din viata ta....parerea mea...mai bine cauta-ti raspunsurile in bratele altcuiva,uita ce a fost si ia viata in propriile maini...e un terminat daca a intrat pe parola ta...si a scris in locul tau...poate ca tu il mai iubesti si de aia nu ai schimbat parola...uita-l...aaa...si mai era ceva...nu cred ca a fost tocmai o pacaleala daca a scris atat de mult despre ea nu?cu toate riscurile...penteu toate "dasteptle"cu caligrafia....nu era vorba decat de un simplu sfat...nu va mai ambalati atata....ca o sa va fie "greatza"....ce ti-e si cu caligrafia asta....destepte pe net sunt multe,dar putine care sa zica adevarul in forma lui pura ,cum a facut-o femeia asta...din partea mea...felicitari,ELENA...MERGI MAI DEPARTE, NU UITA,...A SI DA..RASHELA,WELLA,PIERDETI TIMPUL,....MOVE ON...GIRLS.SUNT DUTE DE TOPICURI...POATE GASITI ALTA CALIGRAFIE DE CORECTAT SAU MA ROG,DE OBSERVAT....PFFFFFFFFFFFFF........
:


sml-confused0067: Si in bratele altuia crezi ca o sa-i fie mai bine ? -tot prima dragoste e cea adevarata . !


Iar tu???????Ce prima dragoste?daca tipul nu o mai vrea ptr ce sa mai ramana cu el?
camelusha83
Postat pe 1 Iunie 2009 09:08
De la: kudika028512, la data 2009-06-01 08:37:49mdaaaa......mare e gradina domnului,si tarfe sunt pe toate drumurile....mai greu e sa ramai alaturi de un singur barbat,indiferent de ce gen de probleme ,sau cat de complexe ar fi ele.....go girl,"bi a bici"....


Da e minunat sa ramai alaturi de un singur barbat dar in viata tre sa faci cat mai putine compromisuri ca sa fii fericita...Cu cat faci mai multe compromisuri cu atat vei fi mai frustrata si mai complexata...Nu trebuie sa ramai alaturi de un barbat care nu te respecta,care nu te mai doreste,care te jigneste,etc doar pentru ca vrei neaparat sa fie singurul barbat din viata ta.In viata trebuie sa ai demnitate si sa fii tot timpul cu picioarele pe pamant...nu trebuie sa te umilesti in fata nimanui...
camelusha83
Postat pe 1 Iunie 2009 09:19
homosexualii care vor sa ascunda acest lucru, pentru a avea recunostere sociala, neaparat se casatoresc. Ca nu prea fac sex cu femeia lor, sau ca dupa ce fac sex, se spala bine de tot, pentru ca se simt vinovati, asta este alta problema. Si nu numai ca se casatoresc, dar mai fac si copii.
corina30
Postat pe 3 Iunie 2009 07:51
....pai si mai sunt inca casatoriti sau nu...k m-am pierdut printre randuri..
olaramona
Postat pe 6 Iunie 2009 14:41
Vai de kuru tau.
kudika023770
Postat pe 6 Iunie 2009 14:44
sfatul meu: get a reall life...
placereintensa
Postat pe 6 Iunie 2009 14:55
Daca ai invatat-o sa poarte chiloteii cu spatele in fata, este bine.
kudika023770
Postat pe 6 Iunie 2009 14:59
cel mai important lucru pe care poti sa il faci este SA II DAI VITEZA.E greu la inceput,dar cu timpul iti va fi foarte bine.Stiu ce vorbesc si credema acum singurul regret e ca nu i-am dat viteza mult mai devreme.atrebuit sa imi maninc 13 ani din viata cu un nimeni in drum.nu a meritat.l-am lasat la masa sa le fie bine.acum sint f multumita de viata mea si a fiului meu,pot sa zic ca imi amintesc de fosta mea casnicie f vag,parca a fost doar un vis cu mult timp in urma.viata e frumoasa ,cu mult mai frumoasa dupa ce iti faci ordine in ea cu adevarat
byancabogdan
Postat pe 14 Iunie 2009 01:17
cel mai important lucru pe care poti sa il faci este SA II DAI VITEZA.E greu la inceput,dar cu timpul iti va fi foarte bine.Stiu ce vorbesc si credema acum singurul regret e ca nu i-am dat viteza mult mai devreme.atrebuit sa imi maninc 13 ani din viata cu un nimeni in drum.nu a meritat.l-am lasat la masa sa le fie bine.acum sint f multumita de viata mea si a fiului meu,pot sa zic ca imi amintesc de fosta mea casnicie f vag,parca a fost doar un vis cu mult timp in urma.viata e frumoasa ,cu mult mai frumoasa dupa ce iti faci ordine in ea cu adevarat
byancabogdan
Postat pe 14 Iunie 2009 01:19
ca o mica completare tin sa te anunt caci cu masa mi-au luat totul casa,masa...tot ce am facut impreuna si uite caci eu cu fiul meu de 12 ani am trecut peste tot,am luato de la o si sintem bine,am invins inclusiv greutatle
acum el e un ratat,un nefericit,alaturi de o fiinta ca el.doi nefericiti
byancabogdan
Postat pe 14 Iunie 2009 01:24
De la: elenaionita2005, la data 2009-05-19 23:42:54imi pare rau dar nu vreau amant...si asa sunt femeile,proaste sa creada pana in ultima clipa ca cel ,pe care l-a crezut,nu o minte si ca e in continuare ,la fel,nu o extensie ,o copie ,un ceva acolo,care nu mai exista de mult.....cred ca ,nu mi-am cautat amant pentru ca in adancul sufletului meu am sperat macar pentru o secunda sa ne acorde noua ,pentru macar o singura secunda ,atentia dorita,adica mie si fetitei....mele....dar uite ca in schimb,am ajuns sa ma plang aici....alaturi de alte femei care sunt in situatii asemanatoare.....,desi nimanui nu-i place asa ceva...in fine,nu vreau amant...vreau o noua viata,un nou inceput....asta nu e viata ce am eu...si nimeni nu merita bataia de joc sau suferinta suportata doar in ideea ca cel pe care il suporti,va iubi copilul sau va fi asa cum imim doresc eu sa fie,k oricum nu se va schimba niciodata...asta o stiu sigur...da stiu si eu am gresit mult....trebuia sa il las in pace si sa imi vad de viata mea...dar zici k am avut picioarelel lipite sau asa ceva si am ramas pe loc...in fine concluzia e ca ...viata trebuie traita...inainte cu dumnezeu...si cine o mai fi pe langa noi doua,sau cu noi de acum incolo....oricum multumesc tutoror femeilor pentru incurajarile primite...acum stiu sigur k nu eram nebuna cand ii reprosam acele lucruri legate de sex sau de comportamentul lui in general fata de mine...k la un moment dat chiar credeam k am eu ceva.....multam mult....


Lenutzo fato, viata asta-i tare incalcita. La inceput toata tevatura a fost ca nu aveti relatii sexuale mai des. Si-atunci ce sfat astepti? Ori sa-ti gasesti un iubit discret care sa completeze lipsa, ori divort. Ca singura spui: ",k oricum nu se va schimba niciodata...asta o stiu sigur...da stiu si eu am gresit mult....trebuia sa il las in pace si sa imi vad de viata mea". Asta dupa ce-a venit bomba si-a intrat si el pe contul tau, si-am vazut ca lucrurile sunt un pic diferite, in sensul ca exista o istorie mai veche, ca ati divortat si dupa aia te-ai intors tot tu la el, etc. Ascultandu-l pe el, si eu inclin sa cred ca el a fost si n-ai fost tu cum sugereaza altii, am vazut dintr-odata si cealalta fatzeta a lucrurilor, si parerea s- schimbat sau daca vrei s-a echilibrat in sensul ca fostul tau sot a vorbit rational... Homosexual nu e, desi tu asta-i sugerat de la primul email;Esti tu prea suparata, dar nu e homo.E posibil, nu stiu, spun e posibil, ca sofer sa "agatze" din cand in cand vreo fata, dar, daca asa este, chiar si-asa, casnicia ramane casnicie; numai ca la voi e "ciorba incalzita", fiind divortati, si necununati la biserica. Iar tu n-ai servici si nici n-ai unde sa te duci, nu spun asta ca repros, ci ca stare de fapt. Pentru ca ce faci daca divortezi? Iti creezi si mai multe probleme cel putin in viitorul apropiat..Si-asa, ne-nvartim in jurul cozii, pentru ca problema sexuala ramane. Din poza, esti dragutza si atractiva asa ca un iubit discret, fara obligatii, ar rezolva problema. N-ai fi nici prima nici ultima, sunt milioane pe tot mapamondul, pentru ca fiecare, barbat sau femeie vrea sa guste din dulceatza. Iar din fire, se pare ca esti foarte activa, si dupa cum marturisesti suferi din acest pdv.
Am impresia insa ca de cand ti-a intrat fostul sot pe site, te-ai speriat atat de tare incat ai afirmat in mod repetat ca: " .in fine,nu vreau amant...vreau o noua viata,un nou inceput...". Ai primit o gramada de sfaturi, toate bine intentionate, dar cred ca unicul sfat este numai tu stii ce-i mai bine de facut in situatia ta, pentru ca si satisfacerea sexuala pana la urma mai depinde si de intreaga ta situatie sufleteasca, de viatza., ca fericita nu esti.
In fine, roaga-te la Dumnezeu sa-ti indrume pasii, ca El stie cel mai bine. Noi toti suntem oameni si gresim.
Ndrusu
Postat pe 14 Iunie 2009 08:33
buna te rezolv eu
marivlasceanu
Postat pe 14 Iunie 2009 08:43
De la: marivlasceanu, la data 2009-06-14 08:43:39buna te rezolv eu

rezolvator de probleme cu homosexuali
yumy
Postat pe 14 Iunie 2009 08:46
1. te-ai gandit ca poate nu te mai iubeste, ca iubeste pe altcineva si de aceea nu mai vrea?
2. ai comunicat cu el?comunicarea e cheia
3. despate-te, nimeni nu te tine cu forta
no_more
Postat pe 14 Iunie 2009 08:53
yumy
Postat pe 14 Iunie 2009 08:54
asa amcrezut si eu la un moment dat, ca e gay,acum cred ca e bisexual(al meu sot evident).ce te intereseaza pe tine si iti place clar el nu cunoaste, poate ca nici tu nu cunosti ceea ce ii place lui??????interesul barbatilor pt sex este primordial de cele mai multe ori daca este de calitate.nu te mai agita sa descoperi ceea ce ii face placere si cum sa il faci sa se simta bine in pat, pur si simplu intreaba-l, explica-i ce nevoi ai la varsta pe care o ai si ca responsabilitatea lui de sot este sa ti-o traga de 2 ori pe zi,pt a-ti satisface nevoile fiziologice si de trei ori pe saptamana sa faci dragoste nu sex, adica o zi da una nu.si daca el nu are astfel de nevoi nu inseamna decat 2 lucruri:cum s[puneai, ori este gay ori nu a trecut peste complexullui oedip din copilarie prin care baietii isi idolatrizeaza mama iar fetele tatii(pana la 18 ani scapa de el) situatie care nu o poate rezolva decat un specialist in domeniu consiliere-psihologie.deci trimite-l sa se trateze
kudika030446
Postat pe 14 Iunie 2009 11:58
tu esti casatorita cu un homosexual ? si faci dragoste la 2 sapt ? pai , e un deliciu ... eu fac la 6-8 luni ...de 20 ani ... m am obisnuit ... nici nu mai dormim impreuna ... la ce mi ar folosi ? sa i ascult doar sforaitul ?
muryshor
Postat pe 14 Iunie 2009 12:08
Buna!
Nu inteleg, de ce trebuie sa va chinuiti reciproc !? Esti tanara, nu lasa viata sa treaca pe langa tine, nu lasa acesta casnicie sa se transforme intr-o colivie...veti suferi toti si cel mai mult copilul.
Discuta cu sotul tau, nu cu noi, fa-ti curaj, intreaba-l ce vrea si daca rapunsul nu este ceea ce iti doresti, daca nu mai exista iubire, respect, comunicare atunci, singura solutie este divortul....este dureros si trebuie sa fii pregatita pentru toate aspectele.
Discuta cu familia ta, afla si parerea lor, pentru ca vei avea nevoie de sustinerea familiei in aceasta perioada dificila, fiind vorba si de un copil, dar singura in masura sa ia o hotarare esti tu.
Imi pare rau ca suferi, dar suferinta asta prelungita nu duce la nimic bun.
Iti doresc numai bine !
kudika034211
Postat pe 14 Iunie 2009 13:10
iubita mea, cu cine te-ai casatorit? cu fostul meu sot? exact la fel! ba dadea vina pe mine ca nu sunt in stare de nimic, ca nu sunt capabila sa fac sex sau sex oral. ce nebunie! ca la un moment dat chiar a inceput sa mi se faca mie scarba de tot. dupa ce ne-am despartit am crezut ca am eu ceva , ca cu adevarat ne eram capabila. ma inchisesem in mine,imi puneam fel si fel de intrebari. iar dupa 1 am si jumatate am cunoscut pe cineva, evident ca am ajuns sa ne si culcam impreuna, iar eu teama sa nu cumva sa il dejamagesc si pe acesta. am facut exact ce stiam si la un momendat imi spune tipul: ,,fata mea esti o bomba sexy, de unde ai invatat sa faci asa sex?,, acum eu credeam ca isi bate joc de mine, ca rade de mine... l-am intrebat daca i-a placut si asa si in urmatoarele zile. iar el nu intelegea de ce ii pun asemenea intrebari. sio asa i-am povestit despre fostul meu sot. e clar ca fostul meu sot era gay.
michellaqnice
Postat pe 14 Iunie 2009 15:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sexul in 3 - fantezie sau curiozitate? 26 De la: mitica_mitaru 28 Februarie 2009 17:36
poate cineva sami dea un sfat>>>> 20 De la: chibritzel 28 Septembrie 2008 17:05
vreau un sfat...poate sa fie o relatzie de amicie intre o fata si un baiat ..atata timp cat el o placea in urma cu 3 ..4...ani? 12 De la: Baiat_Rezervat 9 Martie 2009 13:03
Buna.. 3 De la: kudika439679 20 Mai 2012 14:23
VIDEOCHAT CONSTANTA 5 De la: Lucia_41 25 Martie 2013 22:14