Setari Cookie-uri

cat de mult apreciaza barbatii?!?

Nici nu stiu cum sa incep.Mi-am inceput viata sexuala cand nici nu implinisem 17 ani cu un baiat pe care il simpatizam,din razbunare.Vroiam sa il fac sa ma iubeasca si sa ma despart de el sa il fac sa sufere,fara sa ma gandesc la consecinte. Nu stiam absolut nimic despre sex,puteam foarte bine sa raman insarcinata sau sa iau vreo boala,putea sa ma paraseasca dupa prima zi insa nu s-a intamplat nimic din toate astea.Bineinteles k n-am reusit sa ma despart de el,am ajuns sa-l fac sa ma iubeasca la nebunie dar si eu il iubesc la fel de mult.El apreciaza f mult fetele cuminti si cand inca nu aveam nici un plan imi spunea k el cand o sa vrea sa se insoare o sa vrea sa aibe o sotie virgina.
In fine dupa aproape 6 ani de relatie o sa ne casatorim in august,dar...... nush parca as vrea sa vad si eu cum e cu alt baiat.Chiar si cele mai timide prietene ale mele au avut macar 2 relatiii dak nu mai mult.Oricum avem o relatie speciala,depsebita,superba cum rar se mai intalneste .Se merita sa il insel pe viitorul meu sot doar de dragul de a afla cum e cu altcineva?
Mai sunt barbati care apreciaza fetele virgine?Sau e o rusine sa fii virgina ?

p.s. scuzati-ma k am scris prea mult
lyly_dan
Postat pe 29 Aprilie 2009 10:26
De la: lyly_dan, la data 2009-04-29 10:26:58Nici nu stiu cum sa incep.Mi-am inceput viata sexuala cand nici nu implinisem 17 ani cu un baiat pe care il simpatizam,din razbunare.Vroiam sa il fac sa ma iubeasca si sa ma despart de el sa il fac sa sufere,fara sa ma gandesc la consecinte. Nu stiam absolut nimic despre sex,puteam foarte bine sa raman insarcinata sau sa iau vreo boala,putea sa ma paraseasca dupa prima zi insa nu s-a intamplat nimic din toate astea.Bineinteles k n-am reusit sa ma despart de el,am ajuns sa-l fac sa ma iubeasca la nebunie dar si eu il iubesc la fel de mult.El apreciaza f mult fetele cuminti si cand inca nu aveam nici un plan imi spunea k el cand o sa vrea sa se insoare o sa vrea sa aibe o sotie virgina.
In fine dupa aproape 6 ani de relatie o sa ne casatorim in august,dar...... nush parca as vrea sa vad si eu cum e cu alt baiat.Chiar si cele mai timide prietene ale mele au avut macar 2 relatiii dak nu mai mult.Oricum avem o relatie speciala,depsebita,superba cum rar se mai intalneste .Se merita sa il insel pe viitorul meu sot doar de dragul de a afla cum e cu altcineva?
Mai sunt barbati care apreciaza fetele virgine?Sau e o rusine sa fii virgina ?

p.s. scuzati-ma k am scris prea mult



in primul rand nu merita sa-ti inseli viitorul barbat avand in vedere relatia speciala dintre voi iar in al doilea rand da mai sunt barbati care apreciaza asta la o femeie desi asta se intamla pe moment ca pe urma nu toti sunt ca iubitul tau ,poate mai tarziu , ca in casnicie nu toate sunt roz vei avea ocazia asta si chiar intradevar simti nevoia de a fi cu altcineva dar acuma eu cred ca nu merita

si rusine nu cred ca este in a fi virgina conteaza mai mult cum gandesti decat prin cate paturi ai trecut

pup si gandestete bine
kudibruneta
Postat pe 29 Aprilie 2009 10:39
De la: lyly_dan, la data 2009-04-29 10:26:58Nici nu stiu cum sa incep.Mi-am inceput viata sexuala cand nici nu implinisem 17 ani cu un baiat pe care il simpatizam,din razbunare.Vroiam sa il fac sa ma iubeasca si sa ma despart de el sa il fac sa sufere,fara sa ma gandesc la consecinte. Nu stiam absolut nimic despre sex,puteam foarte bine sa raman insarcinata sau sa iau vreo boala,putea sa ma paraseasca dupa prima zi insa nu s-a intamplat nimic din toate astea.Bineinteles k n-am reusit sa ma despart de el,am ajuns sa-l fac sa ma iubeasca la nebunie dar si eu il iubesc la fel de mult.El apreciaza f mult fetele cuminti si cand inca nu aveam nici un plan imi spunea k el cand o sa vrea sa se insoare o sa vrea sa aibe o sotie virgina.
In fine dupa aproape 6 ani de relatie o sa ne casatorim in august,dar...... nush parca as vrea sa vad si eu cum e cu alt baiat.Chiar si cele mai timide prietene ale mele au avut macar 2 relatiii dak nu mai mult.Oricum avem o relatie speciala,depsebita,superba cum rar se mai intalneste .Se merita sa il insel pe viitorul meu sot doar de dragul de a afla cum e cu altcineva?
Mai sunt barbati care apreciaza fetele virgine?Sau e o rusine sa fii virgina ?

p.s. scuzati-ma k am scris prea mult



si pe mine ma mai bate gandu' sa mai vad cum e cu alta.
imi fac vise ca poate o are de-a latu', ca are floricele pe buze sau ca frisca se scurge altfel , sau ca miscarile din bazin sunt mai ample(celebrele opturi opturi!) , ca excitatia se desfasoara in regim rapid sau cate si mai cate!
da' de fiecare data ma uit la soata si ma apuca tremuratu': daca ma prinde!!? nu mi-o taie!!?

Postat pe 29 Aprilie 2009 13:47
De la: geo_sh, la data 2009-04-29 13:47:42
De la: lyly_dan, la data 2009-04-29 10:26:58Nici nu stiu cum sa incep.Mi-am inceput viata sexuala cand nici nu implinisem 17 ani cu un baiat pe care il simpatizam,din razbunare.Vroiam sa il fac sa ma iubeasca si sa ma despart de el sa il fac sa sufere,fara sa ma gandesc la consecinte. Nu stiam absolut nimic despre sex,puteam foarte bine sa raman insarcinata sau sa iau vreo boala,putea sa ma paraseasca dupa prima zi insa nu s-a intamplat nimic din toate astea.Bineinteles k n-am reusit sa ma despart de el,am ajuns sa-l fac sa ma iubeasca la nebunie dar si eu il iubesc la fel de mult.El apreciaza f mult fetele cuminti si cand inca nu aveam nici un plan imi spunea k el cand o sa vrea sa se insoare o sa vrea sa aibe o sotie virgina.
In fine dupa aproape 6 ani de relatie o sa ne casatorim in august,dar...... nush parca as vrea sa vad si eu cum e cu alt baiat.Chiar si cele mai timide prietene ale mele au avut macar 2 relatiii dak nu mai mult.Oricum avem o relatie speciala,depsebita,superba cum rar se mai intalneste .Se merita sa il insel pe viitorul meu sot doar de dragul de a afla cum e cu altcineva?
Mai sunt barbati care apreciaza fetele virgine?Sau e o rusine sa fii virgina ?

p.s. scuzati-ma k am scris prea mult



si pe mine ma mai bate gandu' sa mai vad cum e cu alta.
imi fac vise ca poate o are de-a latu', ca are floricele pe buze sau ca frisca se scurge altfel , sau ca miscarile din bazin sunt mai ample(celebrele opturi opturi!) , ca excitatia se desfasoara in regim rapid sau cate si mai cate!
da' de fiecare data ma uit la soata si ma apuca tremuratu': daca ma prinde!!? nu mi-o taie!!?



asta inseamna fara cuvinte
donttouch
Postat pe 29 Aprilie 2009 14:03
De la: geo_sh, la data 2009-04-29 13:47:42
De la: lyly_dan, la data 2009-04-29 10:26:58Nici nu stiu cum sa incep.Mi-am inceput viata sexuala cand nici nu implinisem 17 ani cu un baiat pe care il simpatizam,din razbunare.Vroiam sa il fac sa ma iubeasca si sa ma despart de el sa il fac sa sufere,fara sa ma gandesc la consecinte. Nu stiam absolut nimic despre sex,puteam foarte bine sa raman insarcinata sau sa iau vreo boala,putea sa ma paraseasca dupa prima zi insa nu s-a intamplat nimic din toate astea.Bineinteles k n-am reusit sa ma despart de el,am ajuns sa-l fac sa ma iubeasca la nebunie dar si eu il iubesc la fel de mult.El apreciaza f mult fetele cuminti si cand inca nu aveam nici un plan imi spunea k el cand o sa vrea sa se insoare o sa vrea sa aibe o sotie virgina.
In fine dupa aproape 6 ani de relatie o sa ne casatorim in august,dar...... nush parca as vrea sa vad si eu cum e cu alt baiat.Chiar si cele mai timide prietene ale mele au avut macar 2 relatiii dak nu mai mult.Oricum avem o relatie speciala,depsebita,superba cum rar se mai intalneste .Se merita sa il insel pe viitorul meu sot doar de dragul de a afla cum e cu altcineva?
Mai sunt barbati care apreciaza fetele virgine?Sau e o rusine sa fii virgina ?

p.s. scuzati-ma k am scris prea mult



si pe mine ma mai bate gandu' sa mai vad cum e cu alta.
imi fac vise ca poate o are de-a latu', ca are floricele pe buze sau ca frisca se scurge altfel , sau ca miscarile din bazin sunt mai ample(celebrele opturi opturi!) , ca excitatia se desfasoara in regim rapid sau cate si mai cate!
da' de fiecare data ma uit la soata si ma apuca tremuratu': daca ma prinde!!? nu mi-o taie!!?
smigal
Postat pe 29 Aprilie 2009 14:03
hai k esti tare donttouch!
pana la urma mai toate arata la fe l(bine cu exceptii:una mai mik,una mai mare,una mai paroasa,una mai flescaita s.a.m.d)
lyly_dan
Postat pe 29 Aprilie 2009 17:23
nu cred k merita sa faci lucru ala asta ar insemna sa inseli persoana iubita .la ce folos sa te culci cu altcineva daca nu simti nimik pentr pers respectiva ..dupaia te mai arata si cu degetu pe strada:).eu una daca mi-as insela pr mai simti murdara ...asa visasem odata k l-am inselat si imi parea atat de rau dar bn k a fost un vis :).
aleexa29_yahoo_com
Postat pe 29 Aprilie 2009 17:49
alexa ai f mare dreptate dar ma mai apuk si pe mine asa ...cateodata ... o nostalgie si gandesc aiurea
lyly_dan
Postat pe 30 Aprilie 2009 13:12
De la: lyly_dan, la data 2009-04-30 13:12:09alexa ai f mare dreptate dar ma mai apuk si pe mine asa ...cateodata ... o nostalgie si gandesc aiurea


cand te mai apuca, da-ti doua, chiar trei, palme , sa revii la realitate !

Postat pe 30 Aprilie 2009 13:17
Ispita, dom-le ispita asta nu-ti da pace. Eu nu-s de acord sa-ti inseli sotul/sotia, dar nici sa te casatoresti cu primul nu cred ca e grozav. De unde stii ce-ti place daca nu ai termeni de comparatie? Apoi mai bine inainte de casatorie decat sa cedezi ispitei dupa casatorie cand mai e si un copil la mijloc.
valita76
Postat pe 30 Aprilie 2009 16:45
Ca sa fiu corecta o sa continui. Daca il inseli, chiar si din curiozitate, nu o s-o poti face decat cu cineva care te atrage si la care tii, asa ca dupa o astfel de aventura s-ar putea sa te desparti de iubitul tau dandu-ti seama ca nu va potriviti sau sa ramai cu iubitul tau dar sa ai constiinta incarcata si relatia voastra sa se schimbe si nu neaparat in bine, nu vreau sa zic ce s-ar intampla daca ar afla.
Daca nu incerci, toata viata o sa te chinuie curiozitatea si depinde de tine cat de rezistenta esti. Tu alegi, tu stii mai bine ce ai de facut. Vad ca v-ati facut si casa, v-ati luat masina..........Mai e o vorba, " nu da vrabia din mana pentru cioara dupa gard"
valita76
Postat pe 30 Aprilie 2009 17:46
Imi place cum gandesti valita.Exact la vrabia asta ma gandeam si eu si cred k e prea tarziu acum pt o alta relatie, de fapt niciodata nu e prea tarziu dar .... cine stie peste ce dau : vreun iubit puturos,betiv,care mai da si in mine,sta cu masa si eu sa le fiu sclava.Cred k mai bine stau in banca mea k imi este foarte bine cat despre sex poate nu e diferenta asa mare.(SAU CINE STIE?!?)
lyly_dan
Postat pe 30 Aprilie 2009 18:18
De la: lyly_dan, la data 2009-04-30 18:18:52Imi place cum gandesti valita.Exact la vrabia asta ma gandeam si eu si cred k e prea tarziu acum pt o alta relatie, de fapt niciodata nu e prea tarziu dar .... cine stie peste ce dau : vreun iubit puturos,betiv,care mai da si in mine,sta cu masa si eu sa le fiu sclava.Cred k mai bine stau in banca mea k imi este foarte bine cat despre sex poate nu e diferenta asa mare.(SAU CINE STIE?!?)




orice am spune p-aici, tot o sa calci in strachini.
succes!


apropo, ciucurelu' mieu e noduros si, cand e in erectie, ii ies in relif niste vene, care-i sporesc frumusetea.

Postat pe 30 Aprilie 2009 18:23
te cred k te apuka ..te gadesti k ar fii ..dar mai bine nu :)
aleexa29_yahoo_com
Postat pe 30 Aprilie 2009 18:27
De la: geo_sh, la data 2009-04-29 13:47:42
De la: lyly_dan, la data 2009-04-29 10:26:58Nici nu stiu cum sa incep.Mi-am inceput viata sexuala cand nici nu implinisem 17 ani cu un baiat pe care il simpatizam,din razbunare.Vroiam sa il fac sa ma iubeasca si sa ma despart de el sa il fac sa sufere,fara sa ma gandesc la consecinte. Nu stiam absolut nimic despre sex,puteam foarte bine sa raman insarcinata sau sa iau vreo boala,putea sa ma paraseasca dupa prima zi insa nu s-a intamplat nimic din toate astea.Bineinteles k n-am reusit sa ma despart de el,am ajuns sa-l fac sa ma iubeasca la nebunie dar si eu il iubesc la fel de mult.El apreciaza f mult fetele cuminti si cand inca nu aveam nici un plan imi spunea k el cand o sa vrea sa se insoare o sa vrea sa aibe o sotie virgina.
In fine dupa aproape 6 ani de relatie o sa ne casatorim in august,dar...... nush parca as vrea sa vad si eu cum e cu alt baiat.Chiar si cele mai timide prietene ale mele au avut macar 2 relatiii dak nu mai mult.Oricum avem o relatie speciala,depsebita,superba cum rar se mai intalneste .Se merita sa il insel pe viitorul meu sot doar de dragul de a afla cum e cu altcineva?
Mai sunt barbati care apreciaza fetele virgine?Sau e o rusine sa fii virgina ?

p.s. scuzati-ma k am scris prea mult



si pe mine ma mai bate gandu' sa mai vad cum e cu alta.
imi fac vise ca poate o are de-a latu', ca are floricele pe buze sau ca frisca se scurge altfel , sau ca miscarile din bazin sunt mai ample(celebrele opturi opturi!) , ca excitatia se desfasoara in regim rapid sau cate si mai cate!
da' de fiecare data ma uit la soata si ma apuca tremuratu': daca ma prinde!!? nu mi-o taie!!?

Deci tu numai de teama sotiei nu calci stramb?
Lucia1971
Postat pe 1 Mai 2009 21:59
...si cat de ALTFEL crezi ca va fi cu altul ? daca vrei si altceva in pat de ce nu ii spui lui? vezi sa nu fi fooooarte dezamagita apoi...in primul rand de tine
_oktober_
Postat pe 1 Mai 2009 22:08
Of, cand e bine nu e bine cand e rau de ce e rau ?
___LL___
Postat pe 1 Mai 2009 22:12
ah da ! o mica precizare: nu mai esti virgina...asa ca nu te mai intreba daca e o rusine sa fii...cam tarziu pentru asta...cat despre cealalta preocupare, chiar tu scrii ca el aprecieaza fetele cumintele...
_oktober_
Postat pe 1 Mai 2009 23:09
offfffffff....ati gonit si fata asta.....
gargaritamica
Postat pe 8 Iunie 2009 13:39
De la: geo_sh, la data 2009-04-30 18:23:28
De la: lyly_dan, la data 2009-04-30 18:18:52Imi place cum gandesti valita.Exact la vrabia asta ma gandeam si eu si cred k e prea tarziu acum pt o alta relatie, de fapt niciodata nu e prea tarziu dar .... cine stie peste ce dau : vreun iubit puturos,betiv,care mai da si in mine,sta cu masa si eu sa le fiu sclava.Cred k mai bine stau in banca mea k imi este foarte bine cat despre sex poate nu e diferenta asa mare.(SAU CINE STIE?!?)




orice am spune p-aici, tot o sa calci in strachini.
succes!


apropo, ciucurelu' mieu e noduros si, cand e in erectie, ii ies in relif niste vene, care-i sporesc frumusetea.


Geeeeeoooo, ai speriat fata.
sau ai pus-o pe ganduri?
valita76
Postat pe 9 Iunie 2009 16:11
Fetelor atunci va mirati de ce numai au barbatii incredere in voi.Doamne ce usor vorbiti cand e vorba de inselat,asa o sa ajunge ti niste c.... si o sa va vinde ti sufletul.
carabincatalinmanuel
Postat pe 29 Septembrie 2010 15:50
E clar ca tanjeste sa guste din placerile vietii si e cam inevitabil sa n`o faca intr`o buna zi...si decat s`o faca dupa ce se marita si`si face si un copil,mai bine s`o faca acuma si`apoi sa se gandeasca bine ce vrea!Suna a prostie ce`am sa spun...dar dupa o experienta cu altcineva,ar putea ajunge sa`si dea seama ca viitorul ei sot e intradevar cea mai buna alegere si ca nu merita sa renunte la el si la ce simt amandoi pt a devenii o "femeie libertina"
AdrianaR
Postat pe 29 Septembrie 2010 16:03
Deja te omoara curiozitatea...sa vezi mai tarziu......Dar relatia cu iuby tau e chiar asa de buna...totusi nu-mi explic cum te-a apucat ''curiozitatea''asta dupa ataia ani?! sau...vb aceea,de prea mult bine....nuj,ce sa zic,dar e ceva FIRESC,sa te gandesti....cum ar fi cu altu...doar nu suntem Sf Filoftei....etc....sti cum decurg casniciile astea la ''primu`hormon'',in majoritatea pe drum mai apar cete-un iubit/amant,si atunci e can nasol...pt toti 3
kudika322371
Postat pe 1 Octombrie 2010 03:56
De la: carabincatalinmanuel, la data 2010-09-29 15:50:33Fetelor atunci va mirati de ce numai au barbatii incredere in voi.Doamne ce usor vorbiti cand e vorba de inselat,asa o sa ajunge ti niste c.... si o sa va vinde ti sufletul.

.................
dreptate mare ai mai kataline,barbatu isi skutura palaria si si-o pune in kui dar teai gandit vreodata ka si femeia o spala si e ka noua??? de ke mereu femeia e c....????? da voi barbati nu va uitati putin la voi? hai ka si femeia o spala si e ka noua,ba din kontra si miroare a parfum si barbatu ku mai multa plakere o va ..........nu mai ganditi asa ka nu sunteti mai buni ka noi,doar aveti keva ajantaje rekunoasteti greu si nu va makina konstiinta,,,femeile in unele kazuri se dau singure de gol,dk nu ku siguranta nu se pun langa barbat ku imima inpakata ka si voi...
ynayna22_yahoo_com
Postat pe 1 Octombrie 2010 04:56
De la: lyly_dan, la data 2009-04-29 10:26:58Nici nu stiu cum sa incep.Mi-am inceput viata sexuala cand nici nu implinisem 17 ani cu un baiat pe care il simpatizam,din razbunare.Vroiam sa il fac sa ma iubeasca si sa ma despart de el sa il fac sa sufere,fara sa ma gandesc la consecinte. Nu stiam absolut nimic despre sex,puteam foarte bine sa raman insarcinata sau sa iau vreo boala,putea sa ma paraseasca dupa prima zi insa nu s-a intamplat nimic din toate astea.Bineinteles k n-am reusit sa ma despart de el,am ajuns sa-l fac sa ma iubeasca la nebunie dar si eu il iubesc la fel de mult.El apreciaza f mult fetele cuminti si cand inca nu aveam nici un plan imi spunea k el cand o sa vrea sa se insoare o sa vrea sa aibe o sotie virgina.
In fine dupa aproape 6 ani de relatie o sa ne casatorim in august,dar...... nush parca as vrea sa vad si eu cum e cu alt baiat.Chiar si cele mai timide prietene ale mele au avut macar 2 relatiii dak nu mai mult.Oricum avem o relatie speciala,depsebita,superba cum rar se mai intalneste .Se merita sa il insel pe viitorul meu sot doar de dragul de a afla cum e cu altcineva?
Mai sunt barbati care apreciaza fetele virgine?Sau e o rusine sa fii virgina ?

p.s. scuzati-ma k am scris prea mult

draga dekat prea tarziu si sa regreti ka teai kasatorit di motivul ka nu va intelegeti in pat mai bine inkearka akum,,,,akum sau mai tarziu orikum o vei fake,,,,iar dekat mai tarziu,fao akum,,,,,,,,,,,,,nu sunt o mare kredinkioasa dar tin mult la juramantul in fata lui dumnezeu,o data intri in biserika mireasa egal de kuloarea rokhiiei(albul e puritate deki ku al 2 barbat in viata ta nu e kuvenit sa inbraki o rokhie alba,alege o nuanta de krem,e asemanator).......poate inkerkand realizezi ka viitorul tau sot e intradevar pt tine sau poti sa realizezi ka faki o greseala......................si inka o intrebare pretenul tau e si el sau a fost vriun kuminte?sau el stiie kum e viata si kunoaste lukruri pe kare tu nu le kunosti?nu inteleg eu kunosk totul dar partenera mea trebuie sa fie kuminte si virgina,kum vine asta? si deja am enumerat o groaza de intrebari nu numai una,,,,,,
ynayna22_yahoo_com
Postat pe 1 Octombrie 2010 05:07
De la: ynayna22_yahoo_com, la data 2010-10-01 05:07:48
De la: lyly_dan, la data 2009-04-29 10:26:58Nici nu stiu cum sa incep.Mi-am inceput viata sexuala cand nici nu implinisem 17 ani cu un baiat pe care il simpatizam,din razbunare.Vroiam sa il fac sa ma iubeasca si sa ma despart de el sa il fac sa sufere,fara sa ma gandesc la consecinte. Nu stiam absolut nimic despre sex,puteam foarte bine sa raman insarcinata sau sa iau vreo boala,putea sa ma paraseasca dupa prima zi insa nu s-a intamplat nimic din toate astea.Bineinteles k n-am reusit sa ma despart de el,am ajuns sa-l fac sa ma iubeasca la nebunie dar si eu il iubesc la fel de mult.El apreciaza f mult fetele cuminti si cand inca nu aveam nici un plan imi spunea k el cand o sa vrea sa se insoare o sa vrea sa aibe o sotie virgina.
In fine dupa aproape 6 ani de relatie o sa ne casatorim in august,dar...... nush parca as vrea sa vad si eu cum e cu alt baiat.Chiar si cele mai timide prietene ale mele au avut macar 2 relatiii dak nu mai mult.Oricum avem o relatie speciala,depsebita,superba cum rar se mai intalneste .Se merita sa il insel pe viitorul meu sot doar de dragul de a afla cum e cu altcineva?
Mai sunt barbati care apreciaza fetele virgine?Sau e o rusine sa fii virgina ?

p.s. scuzati-ma k am scris prea mult

draga dekat prea tarziu si sa regreti ka teai kasatorit di motivul ka nu va intelegeti in pat mai bine inkearka akum,,,,akum sau mai tarziu orikum o vei fake,,,,iar dekat mai tarziu,fao akum,,,,,,,,,,,,,nu sunt o mare kredinkioasa dar tin mult la juramantul in fata lui dumnezeu,o data intri in biserika mireasa egal de kuloarea rokhiiei(albul e puritate deki ku al 2 barbat in viata ta nu e kuvenit sa inbraki o rokhie alba,alege o nuanta de krem,e asemanator).......poate inkerkand realizezi ka viitorul tau sot e intradevar pt tine sau poti sa realizezi ka faki o greseala......................si inka o intrebare pretenul tau e si el sau a fost vriun kuminte?sau el stiie kum e viata si kunoaste lukruri pe kare tu nu le kunosti?nu inteleg eu kunosk totul dar partenera mea trebuie sa fie kuminte si virgina,kum vine asta? si deja am enumerat o groaza de intrebari nu numai una,,,,,,


da' mai termina dracu cu k-ul asta ! ca iese raspunsul de k-a-k-o !!!
coldwind
Postat pe 1 Octombrie 2010 07:33
[quote=lyly_dan] nush parca as vrea sa vad si eu cum e cu alt baiat.Chiar si cele mai timide prietene ale mele au avut macar 2 relatiii dak nu mai mult [/quote]

As rãspunde ca e mai importanta calitatea decât cantitatea , dar, sexul cu parteneri diferiþi decât cel cu viitorul soþ îþi pot largi orizonturile. Totodatã , sa nu uiþi ca exista riscul sa fii profund dezgustata dupã aceasta experienþa (bãrbaþi mai puþin atenþionaþi , in cãutare doar de plãceri carnale , bref! lista e lunga , depinde doar de partenerul respectiv).

Din Respect pentru viitorul tãu soþ si pentru relaþie (si pentru tine de altfel) , ar fi indicat sa-i vorbeºti viitorului tãu soþ despre pãrerea ta , iar apoi luaþi decizii amândoi. Nu te risca sa dai cu piciorul la o relaþie ce (din cate spui tu ) pare aºa frumoasa. Mai ales având in vedere ca relaþia voastrã e nãscuta in condiþii speciale.
lucian_tristan
Postat pe 3 Octombrie 2010 18:33
Toate prietenele mele s-au aruncat in fantana.Credeti ca este cazul sa o fac si eu?
kudika023770
Postat pe 3 Octombrie 2010 18:39
draga tu ai uitat ceva foarte important..................ce parere ai avea daca si viitorul tau sot ar gandi ca tine???????????/poate si el ar vrea sa incerce o alta.....eu zic sa vb deschis amandoi si sa aminati un pic casatoria pina va faceti poftele.daca doriti amandoi putati incerca fara sa va feriti unu de altu..sau dupa parerea ta atunci nu mai are gust de inselare/??????????????auzi?tie ti sa urit de bine sau ai un barbat prea fraier>nu simte ca tu nu ai gasit in el tot ce poate dori o femeie.si sa mai stii o chestie....daca incerci unu ti se deschide pofta?????poate al treilea e mai tare ca ceilalti doi............
clar_de_luna
Postat pe 7 Octombrie 2010 03:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sfat .. ? 10 De la: kudika_12655 23 Iulie 2012 19:29
poti sa iti dai seama daca iubitul tau te-a inselat...?adica daca a facut-o cu alta...? 16 De la: kudika081856 11 Noiembrie 2009 14:14
ramadan karim! 2 De la: myeyes 10 August 2011 00:44
Buna 4 De la: printesaa_x 17 Ianuarie 2011 10:37
Transplantul de Ficat 5 De la: stem_29 19 Noiembrie 2010 00:24