Setari Cookie-uri

nu sunt casatorita dar am deja amant...

am cunoscut amantul inaintea iubitului meu, cu iubitul meu sunt de 3 ani..amantul bineinteles e casatorit, are copil dar nu pierde ocazia de a ma vedea chiar daca nu facem sex,il intereseaza absolut tot ce fac si de fiecare data cand am nevoie de el imi sare in ajutor. .Nu mi-a zis niciodata ca ma iubeste dar eu chiar il iubesc de cand l-am cunoscut, desi a fost o perioada cand nu ne-am vazut deloc el a facut tot posibilul sa reluam relatia. Tin la prietenul meu, doar ca nu ne intelegem f bine la pat...ma intreb daca e bine sa-i spun ce simt amantului??
ast un sfat bun de la voi...

Postat pe 2 Mai 2009 16:11
De la: natyyyvarcus, la data 2009-05-02 16:11:59am cunoscut amantul inaintea iubitului meu, cu iubitul meu sunt de 3 ani..amantul bineinteles e casatorit, are copil dar nu pierde ocazia de a ma vedea chiar daca nu facem sex,il intereseaza absolut tot ce fac si de fiecare data cand am nevoie de el imi sare in ajutor. .Nu mi-a zis niciodata ca ma iubeste dar eu chiar il iubesc de cand l-am cunoscut, desi a fost o perioada cand nu ne-am vazut deloc el a facut tot posibilul sa reluam relatia. Tin la prietenul meu, doar ca nu ne intelegem f bine la pat...ma intreb daca e bine sa-i spun ce simt amantului??
ast un sfat bun de la voi...

pey alegi pe cel pe care il iubesti si simti ca te iubeste si el si cu care te simti bine
yumy
Postat pe 2 Mai 2009 16:13
De la: natyyyvarcus, la data 2009-05-02 16:11:59am cunoscut amantul inaintea iubitului meu, cu iubitul meu sunt de 3 ani..amantul bineinteles e casatorit, are copil dar nu pierde ocazia de a ma vedea chiar daca nu facem sex,il intereseaza absolut tot ce fac si de fiecare data cand am nevoie de el imi sare in ajutor. .Nu mi-a zis niciodata ca ma iubeste dar eu chiar il iubesc de cand l-am cunoscut, desi a fost o perioada cand nu ne-am vazut deloc el a facut tot posibilul sa reluam relatia. Tin la prietenul meu, doar ca nu ne intelegem f bine la pat...ma intreb daca e bine sa-i spun ce simt amantului??
ast un sfat bun de la voi...
amantul tau ce e motan ca vad ca tu esti pisicaaaaaa,,,,,,cum se poate sa vorbestiiiiiiiiiiiii
thadoog
Postat pe 2 Mai 2009 16:14
tu nu esti casatorita dar ai deja amant?..
nu dragutza tu esti amanta..fie ca iti place fie ca nu...si crezi ca daca te cauta te si iubeste?
coffeeta
Postat pe 2 Mai 2009 16:16
Amantul e casatorit, are copil, pe nevasta-sa o minte, alege amantul ...poate te ia de nevasta pe tine si iti face la fel ce -i face akum sotiei
Si uite asa se scriu povestile cu 'hapiending' ....
___LL___
Postat pe 2 Mai 2009 16:19
De la: ___LL___, la data 2009-05-02 16:19:28Amantul e casatorit, are copil, pe nevasta-sa o minte, alege amantul ...poate te ia de nevasta pe tine si iti face la fel ce -i face akum sotiei
Si uite asa se scriu povestile cu 'hapiending' ....

yumy
Postat pe 2 Mai 2009 16:21
De la: natyyyvarcus, la data 2009-05-02 16:11:59...ma intreb daca e bine sa-i spun ce simt amantului??
ast un sfat bun de la voi...

Spune-i !

Postat pe 3 Mai 2009 00:37
il compatimesc pe prietenul tau.lasa-neeee lasa-neeeee!
razz
Postat pe 3 Mai 2009 01:32
si cand vei fi casatorita.....ce faci?Vei avea doi amanti?..ca unu zici ca deja il ai
ralu_zar
Postat pe 3 Mai 2009 01:43
ramai cu persoana la care tii... dar daca amantul e insurat cam greu ... ciudata treaba
_dulcik_
Postat pe 3 Mai 2009 01:56
Diavolyta_
Postat pe 3 Mai 2009 01:57
si cica amantul o da bine..pretenu e putin problema....
ralu_zar
Postat pe 3 Mai 2009 02:00
deja m'o luat durerea de cap
Diavolyta_
Postat pe 3 Mai 2009 02:03
De la: natyyyvarcus, la data 2009-05-02 16:11:59Nu sunt casatorita dar am deja amant...

oau, ce rapida esti

cel mai bine ar fi sa-i lasi pe amandoi si sa o iei de la capat cu un tip pe care sa-l iubesti si care sa te iubeasca (si pe care sa nu-l inseli)
kitty_krieger
Postat pe 3 Mai 2009 02:03
crezi ca va putea..
ralu_zar
Postat pe 3 Mai 2009 02:09
De la: ralu_zar, la data 2009-05-03 02:09:49crezi ca va putea..

mey, eu sunt o naiva de-aia care inca crede in fidelitate... asa ca, nu pot decat sa sper
kitty_krieger
Postat pe 3 Mai 2009 02:11
da..te inteleg..numai ca ea si-a gasit culmea si unul insurat..crezi ca pe viitor va putea fi cumintica
ralu_zar
Postat pe 3 Mai 2009 02:21
pai de ... macar puteai sa iti faci un amant care nu era insurat... atunci mai ziceam dar asa
_dulcik_
Postat pe 3 Mai 2009 02:29
De la: natyyyvarcus, la data 2009-05-02 16:11:59am cunoscut amantul inaintea iubitului meu, cu iubitul meu sunt de 3 ani..amantul bineinteles e casatorit, are copil dar nu pierde ocazia de a ma vedea chiar daca nu facem sex,


Nu faceti sex de fiecare data cand va vedeti sau nu faceti sex deloc ?

Acu sincer , de aia nu mai poti tu ca nu stii daca sa-i spui sau ce pana mea problema mai ai ca nu va mai inteleg ?

Si daca ii spui ca nu te satisface iubitul crezi ca va depune el mai mult efort pt amandoi sau ti-e frica ca isi da seama ca esti nesatisfacuta si isi lasa nevasta si copilul si se muta cu tine ?

E evident ca nu te satisface iubitul de vreme ce ti-o tragi si cu altul nu ?
iris_4_ever
Postat pe 3 Mai 2009 04:52
cuvintele sunt de prisos...dar reactia asta mi-o provoci...
bruneagra25
Postat pe 20 Mai 2009 15:38
am cunoscut amantul inaintea iubitului meu, cu iubitul meu sunt de 3 ani..amantul bineinteles e casatorit, are copil dar nu pierde ocazia de a ma vedea chiar daca nu facem sex,il intereseaza absolut tot ce fac si de fiecare data cand am nevoie de el imi sare in ajutor. .Nu mi-a zis niciodata ca ma iubeste dar eu chiar il iubesc de cand l-am cunoscut, desi a fost o perioada cand nu ne-am vazut deloc el a facut tot posibilul sa reluam relatia. Tin la prietenul meu, doar ca nu ne intelegem f bine la pat...ma intreb daca e bine sa-i spun ce simt amantului??
ast un sfat bun de la voi...

off! pai draguta daca nu te intelegi cu prietenul de ce nu va despartiti?dar nu pt a fi cu "amantul" ,cu toate ca nu prea e amant...el este cel insurat,nu tu,deci de aici reiese altceva,dar nu vreau sa te supar,chiar nu am nicio intentie numai ca nu vad de ce te gandesti sa-i spui ca il iubesti pe amant?crezi ca rezolvi ceva?crezi ca isi lasa nevasta si copilul sa fie cu tine?nu zic ca nu sunt sanse insa mai bn ai renunta la ideea asta inainte sa faci rau atator persoane(tie,prietenului tau,amantului,sotiei lui si copilului)deci i-ai implica pe toti,toti ati avea de suferit...mai bine renunta la amant ca are deja o familie si daca nu te intelegi nici cu prietenul desparte-te si de el,iti gasesti pe altcineva care sa-ti placa din toate punctele de vedere....asta e parerea mea,tu faci ce vrei dar eu cred ca nu se merita... si daca ati fi impreuna nu te gandesti ca ti-ar putea face si tie acelasi lucru?mult succes!
angel_05
Postat pe 23 Mai 2009 14:59
De la: ralu_zar, la data 2009-05-03 02:21:19da..te inteleg..numai ca ea si-a gasit culmea si unul insurat..crezi ca pe viitor va putea fi cumintica

eeeeeeee........... acum...se poate....o va gasi cei insurati e ea....
daca are nevoie de ajutor.......... nici nu trebuie sa-l ceara.....i se va da....
nico1234
Postat pe 23 Mai 2009 15:17
nu e ok sa joci pe doua fronturi ,mai ales ca unu e minat ...
roz5blue6lila7
Postat pe 23 Mai 2009 15:23
De la: natyyyvarcus, la data 2009-05-02 16:11:59am cunoscut amantul inaintea iubitului meu, cu iubitul meu sunt de 3 ani..amantul bineinteles e casatorit, are copil dar nu pierde ocazia de a ma vedea chiar daca nu facem sex,il intereseaza absolut tot ce fac si de fiecare data cand am nevoie de el imi sare in ajutor. .Nu mi-a zis niciodata ca ma iubeste dar eu chiar il iubesc de cand l-am cunoscut, desi a fost o perioada cand nu ne-am vazut deloc el a facut tot posibilul sa reluam relatia. Tin la prietenul meu, doar ca nu ne intelegem f bine la pat...ma intreb daca e bine sa-i spun ce simt amantului??
ast un sfat bun de la voi...


nu te lua dupa ei,sunt rautaciosi.....
exixta o mica mare problema,u spui ca faci sex cu panpalaul de langa tine(ca iubit nu poate fi vb)chear daca nu esti multumita,deci problema nu e la u,asa zisul u amant sar putea sa aiba probleme,cu nivelu politic(daca spui ca nu a'ti facut sex)
dar sa lamuresti problema mergi la nevastasa si intreabo daca o satisface,ca sa sti ce ai de facut,
daca raspunsul e da,atunci roago sa divorteze de el,ca i de gand s'ai distrugi familia,si sa lasi un copil nevinovat fara tata
scorpyoW
Postat pe 23 Mai 2009 15:27
ceva de genu asta
kudika002180
Postat pe 22 Septembrie 2009 18:10
Grea viata asta asa-i? "nu sunt casatorita dar am deja un amant" , nush care e pozitia ta fata de faza asta cu amantul , cred ca e tocmai invers, el e casatorit IAR TU ESTI AMANTA! sau ?!
ralukutzza
Postat pe 24 Septembrie 2009 17:31
De la: , la data 2009-05-02 16:11:59am cunoscut amantul inaintea iubitului meu, cu iubitul meu sunt de 3 ani..amantul bineinteles e casatorit, are copil dar nu pierde ocazia de a ma vedea chiar daca nu facem sex,il intereseaza absolut tot ce fac si de fiecare data cand am nevoie de el imi sare in ajutor. .Nu mi-a zis niciodata ca ma iubeste dar eu chiar il iubesc de cand l-am cunoscut, desi a fost o perioada cand nu ne-am vazut deloc el a facut tot posibilul sa reluam relatia. Tin la prietenul meu, doar ca nu ne intelegem f bine la pat...ma intreb daca e bine sa-i spun ce simt amantului??
ast un sfat bun de la voi...

in primul rind urasc femeile de au amanti....tu nu te gindesti nici o clipa cit poate sa sufere acel copil...ce naiba iti trebuie amant daca ai iubit/ dezgustator....mai bine ai grija de iubitul tau...si lasa-l in pace pe cel insurat sa aiba grija de familia lui
cristiana_cris
Postat pe 25 Septembrie 2009 14:03
De la: coffeeta, la data 2009-05-02 16:16:42tu nu esti casatorita dar ai deja amant?..
nu dragutza tu esti amanta..fie ca iti place fie ca nu...si crezi ca daca te cauta te si iubeste?

subscriu
+ sfat, grow up, ar fi cazul sa iti dai seama ca iti batijoc de un nr de persoane pt simpla ta persoana egoista si insignifianta.
felixcat
Postat pe 25 Septembrie 2009 17:05
Ma tem ca el ara amanta, tu nu prea ai nimic decat un fraier care tine la tine si un altul care te fraiereste. Cum e viata, dom'le!
Kathara
Postat pe 25 Septembrie 2009 17:18
cum sunt omenii si cum isi traiesc viata mai bine zis
felixcat
Postat pe 25 Septembrie 2009 17:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Puterea unui barbat ... 33 De la: rockk 16 Ianuarie 2011 18:30
barbati care zic nu la sex! 271 De la: Cassey 13 Mai 2009 16:17
Sa dureze 1 an ...sa te plictisesti ...De Dragoste!? :( 17 De la: silionsteluta 12 Aprilie 2010 20:42
ce pot face? 19 De la: mikydutza0202 16 Octombrie 2009 11:20
Am o lipitoare în casã ºi nu scap de ea nicicum....help! 154 De la: kudika073812 8 Ianuarie 2017 15:05