Setari Cookie-uri

Barbatii, de 2 ori mai curve decat femeile

De la: InDark, la data 2009-10-28 17:27:16
De la: kudika025063, la data 2009-10-28 16:06:27Apropo este un meci tare azi de baschet , U Cluj -Ploiesti, mai bine va clatariti pitin ochii si practicati putin sport ca nu strica , decat sa vorbiti prostii pe care nu le stiti si asta ma adresez d-nului DARK care crede
ca le stie pe toate.....



Nu am pretins niciodata ca le stiu pe toate, asta e doar rodul imaginatiei tale! Cred ca ti-ai simtit ranit orgoliul si nu poti sa accepti o parere obietiectiva! Am sris cateva mesaje in care am transmis acelasi mesaj "de ce bagati toti barbatii in aceeasi oala". Din puntul meu de vedere ce am sris mai sus nu reprezinta alteva decat ceea ce se poate vedea cu ochiul liber. Se pare ca esti atat de convinsa de ideea ca "Barbatii sunt de 2 ori mai curve decat femeile", ca sunt porci si asa mai departe incat nu poti vedea ca in padure, in afara uscaturilor mai sunt si copaci verzi, daca imi este permisa analogia!
Si este dl InDark nu dl Dark! Oricum ti-a luat f mult sa ma etichetezi drept "cel care crede ca le stie pe toate".Asta reprezina o gandire superficiala (dar poate ma insel)! Pe acest forum incercam sa criticam ideea nu sa atacam persoana! Facem polemica nu atac la persoana!
Cat despre recomandarea ta in privinta meciului, mai bine faci faci sport pentru creier citind o carte ca nici cititul nu strica!
P.S: Nu prea e bine sa faci presupuneri pentru ca de cele mai multe ori pot fi false! Din cate stiu eu nu ne-am cunoscut atat de bine incat sa stii daca fac sport sau nu.



Salutare din nou , n-am inteles bine te simti atacat??? de felul meu nu fac asa ceva , (doar cand sunt obligata de situatie) o sa incerc sa termin cu observatiile ca tu de fapt nu termini deloc si scuza-ma ....... tu ai inceput cu androginele tale, eu doar ti-am recomandat ceva ..... fara sa presupun nimic............. referitor la topic ziceam ca suntem la fel si femeile si barbatii , dar asta e, voi baietii i va pierdeti mai repede......... in general nu e nimic de nestiut ......
O zi buna sa ai!
kudika025063
Postat pe 29 Octombrie 2009 13:21
De la: kudika025063, la data 2009-10-29 13:21:06
De la: InDark, la data 2009-10-28 17:27:16
De la: kudika025063, la data 2009-10-28 16:06:27Apropo este un meci tare azi de baschet , U Cluj -Ploiesti, mai bine va clatariti pitin ochii si practicati putin sport ca nu strica , decat sa vorbiti prostii pe care nu le stiti si asta ma adresez d-nului DARK care crede
ca le stie pe toate.....



Nu am pretins niciodata ca le stiu pe toate, asta e doar rodul imaginatiei tale! Cred ca ti-ai simtit ranit orgoliul si nu poti sa accepti o parere obietiectiva! Am sris cateva mesaje in care am transmis acelasi mesaj "de ce bagati toti barbatii in aceeasi oala". Din puntul meu de vedere ce am sris mai sus nu reprezinta alteva decat ceea ce se poate vedea cu ochiul liber. Se pare ca esti atat de convinsa de ideea ca "Barbatii sunt de 2 ori mai curve decat femeile", ca sunt porci si asa mai departe incat nu poti vedea ca in padure, in afara uscaturilor mai sunt si copaci verzi, daca imi este permisa analogia!
Si este dl InDark nu dl Dark! Oricum ti-a luat f mult sa ma etichetezi drept "cel care crede ca le stie pe toate".Asta reprezina o gandire superficiala (dar poate ma insel)! Pe acest forum incercam sa criticam ideea nu sa atacam persoana! Facem polemica nu atac la persoana!
Cat despre recomandarea ta in privinta meciului, mai bine faci faci sport pentru creier citind o carte ca nici cititul nu strica!
P.S: Nu prea e bine sa faci presupuneri pentru ca de cele mai multe ori pot fi false! Din cate stiu eu nu ne-am cunoscut atat de bine incat sa stii daca fac sport sau nu.



Salutare din nou , n-am inteles bine te simti atacat??? de felul meu nu fac asa ceva , (doar cand sunt obligata de situatie) o sa incerc sa termin cu observatiile ca tu de fapt nu termini deloc si scuza-ma ....... tu ai inceput cu androginele tale, eu doar ti-am recomandat ceva ..... fara sa presupun nimic............. referitor la topic ziceam ca suntem la fel si femeile si barbatii , dar asta e, voi baietii i va pierdeti mai repede......... in general nu e nimic de nestiut ......
O zi buna sa ai!

Stimata doamna/domnisoara, am observat in precedentul mesaj ca nu reusesti macar sa-ti asumi cele afirmate mai devreme. Eu am inceput cu "androginele" si tu ai spus ca toti suntem la fel, cum se face ca toti suntem la fel in conceptia ta cand tot tu afirmi ca barbatii gandesc cu ce au in pantaloni (esti putin androgina daca afirmi asta, nu crezi?) si femeile se folosesc de creier(nu prea imi par la fel in situatia asta). In general nu faci atac la persoana dar ti-ai permis sa ma etichetezi si chiar sa-mi faci recomandari, ah, da, scuza-ma ti-a cerut-o situatia!
Nu-mi permit sa-ti dau sfaturi sau recomandari, dar sa stii ca inainte de a comenta ce au spus altii eu totusi citesc cu atentie ce s-a spus mai devreme, si imi asum si afirmatiile anterioare (in caz ca am facut astfel de afirmatii).
Iti doresc o zi excelenta!
InDark
Postat pe 29 Octombrie 2009 14:56
hello,

Dragii mei, iubiti oameni, sintagma asta apartine unui barbat, un amic de-al meu ce mai filozofeaza din cand in cand despre viata la o bere.

Dar hai sa fim sinceri, barbatii sunt ff atrasi de partea materiala a femeii si de multe ori mult mai mult decat este cazu, sau normal. Au o perversitate inascuta fata de cea a femeii, care de cele mai multe ori o dobandeste in timp.

Va pooop
Autoarea topicului (pentru unii)
sky_spy
Postat pe 29 Octombrie 2009 16:26
bai ce plictiseala pe aici.. lumea inca nu e lamurita.. tara arde.. babele se piaptana
felixcat
Postat pe 29 Octombrie 2009 18:03
De la: sky_spy, la data 2009-10-29 16:26:28hello,

Dragii mei, iubiti oameni, sintagma asta apartine unui barbat, un amic de-al meu ce mai filozofeaza din cand in cand despre viata la o bere.

Dar hai sa fim sinceri, barbatii sunt ff atrasi de partea materiala a femeii si de multe ori mult mai mult decat este cazu, sau normal. Au o perversitate inascuta fata de cea a femeii, care de cele mai multe ori o dobandeste in timp.

Va pooop
Autoarea topicului (pentru unii)


Io zic ca mai perverse sunt femeile...cat despre topicul asta, iar mi se face rusine cu sexul feminin, iar frustrare, crize feministe, conflicte interioare si altele care ma ingrijoreaza
Summer_
Postat pe 29 Octombrie 2009 18:08
Buna seara tuturor,
crize cum spune cineva sunt si la femei si la barbati , sa fim seriosi nu vad nici o diferenta iar unii
nu vor sa recunoasca , strict la subiect probabil era mai corect sa se spuna ca barbatii inseala mai mult decat femeile , mie asa mi se pare si revin la ce spuneam mai devreme totusi mi se pare ca femeile in astfel de situatii gandesc mai bine fara suparare domnilor............
kudika025063
Postat pe 29 Octombrie 2009 20:34
De la: sky_spy, la data 2009-10-29 16:26:28hello,

Dragii mei, iubiti oameni, sintagma asta apartine unui barbat, un amic de-al meu ce mai filozofeaza din cand in cand despre viata la o bere.

Dar hai sa fim sinceri, barbatii sunt ff atrasi de partea materiala a femeii si de multe ori mult mai mult decat este cazu, sau normal. Au o perversitate inascuta fata de cea a femeii, care de cele mai multe ori o dobandeste in timp.

Va pooop
Autoarea topicului (pentru unii)


Eu deja vad o coada de barbati uitandu-se hipnotizati la ........partea mea materiala
miss_darine
Postat pe 29 Octombrie 2009 20:41
De la: miss_darine, la data 2009-10-29 20:41:52
De la: sky_spy, la data 2009-10-29 16:26:28hello,

Dragii mei, iubiti oameni, sintagma asta apartine unui barbat, un amic de-al meu ce mai filozofeaza din cand in cand despre viata la o bere.

Dar hai sa fim sinceri, barbatii sunt ff atrasi de partea materiala a femeii si de multe ori mult mai mult decat este cazu, sau normal. Au o perversitate inascuta fata de cea a femeii, care de cele mai multe ori o dobandeste in timp.

Va pooop
Autoarea topicului (pentru unii)


Eu deja vad o coada de barbati uitandu-se hipnotizati la ........partea mea materiala

Daca n-au televizor acasa....
InDark
Postat pe 29 Octombrie 2009 22:47
De la: InDark, la data 2009-10-29 22:47:20
De la: miss_darine, la data 2009-10-29 20:41:52
De la: sky_spy, la data 2009-10-29 16:26:28hello,

Dragii mei, iubiti oameni, sintagma asta apartine unui barbat, un amic de-al meu ce mai filozofeaza din cand in cand despre viata la o bere.

Dar hai sa fim sinceri, barbatii sunt ff atrasi de partea materiala a femeii si de multe ori mult mai mult decat este cazu, sau normal. Au o perversitate inascuta fata de cea a femeii, care de cele mai multe ori o dobandeste in timp.

Va pooop
Autoarea topicului (pentru unii)


Eu deja vad o coada de barbati uitandu-se hipnotizati la ........partea mea materiala

Daca n-au televizor acasa....


Da dom'le niste perversi!
miss_darine
Postat pe 30 Octombrie 2009 20:58
De la: miss_darine, la data 2009-10-30 20:58:19
De la: InDark, la data 2009-10-29 22:47:20
De la: miss_darine, la data 2009-10-29 20:41:52
De la: sky_spy, la data 2009-10-29 16:26:28hello,

Dragii mei, iubiti oameni, sintagma asta apartine unui barbat, un amic de-al meu ce mai filozofeaza din cand in cand despre viata la o bere.

Dar hai sa fim sinceri, barbatii sunt ff atrasi de partea materiala a femeii si de multe ori mult mai mult decat este cazu, sau normal. Au o perversitate inascuta fata de cea a femeii, care de cele mai multe ori o dobandeste in timp.

Va pooop
Autoarea topicului (pentru unii)


Eu deja vad o coada de barbati uitandu-se hipnotizati la ........partea mea materiala

Daca n-au televizor acasa....


Da dom'le niste perversi!

:
InDark
Postat pe 31 Octombrie 2009 23:11
Buna!
Nu pot sa spun ca este chiar asa tragic...e putin dramatizata toata chestia cu barbatii de 2 ori mai curve decat femeile...si plus de asta e si ceva dramatizare aici...DAR...un bun prieten mai mare decat mine mi-a zis candva demult ca cele mai curve nu-s femeile...
Fiecare are dreptul la propria parere dar nu cred ca e chiar asa de grav
Iuliana939
Postat pe 1 Noiembrie 2009 16:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
indragostita de un strain? 6 De la: kudika012024 27 Februarie 2011 20:19
am si eu nevoie de un sfat 16 De la: just_me_ella 13 Aprilie 2010 14:08
de ce iubim barbatii?! 60 De la: cristi_nne 26 Mai 2009 12:47
Strange love 25 De la: Barbie30 19 Iulie 2010 10:42
DECIZIILE UNEI FEMEI 7 De la: geonika 17 Aprilie 2010 19:41