Setari Cookie-uri

Fantezie sexuala cadou. Ati fi de acord?

De la: valita76, la data 2009-05-15 15:22:45 Majoritatea barbatilor au o astfel de fantezie fie ca recunosc sau nu in fata iubitei. Poate fi doar curiozitate, nu inseamna ca nu-i ajunge una singura.
Parintele, chiar imi iubesc barbatul. Daca mi-ar fi cerut el nu as fi acceptat. Eu as vrea sa-i ofer aceasta fantezie, dar numai cand voi fi ( daca) sigura ca nu ne va afecta negativ casnicia.


Eu chiar nu pricep cum ai ajuns sa te gandesti atata de departe incat sa ii oferi TU asa ceva. Daca omul nu ti-a cerut-o, lasa-i fanteziile in pace ca o sa se socheze cand o sa auda la ce te-ai gandit si o sa creada ca ti se rupe de el, atata de tare il iubesti.
liliana2005
Postat pe 15 Mai 2009 15:25
Da, cam asa este. Cam toti barbatii viseaza la fantezia asta. Ca o pun sau nu in aplicare...ramine de vazut...si sint mai multe motive pt care o fac sau nu.
Nu am idee daca sotul tau ar accepta "premiul" si in acelasi timp cadoul de la tine, dar sint convinsa ca te apreciaza ca ii iei in calcul dorintele secrete.
Nu ai cum stii ce veti simtii ambii dupa aceasta experienta, e numai decizia ta. Daca crezi ca vei trece peste scenariile ce ti le vei face in cap, si daca ai mare-mare-mare incredere in el, de ce sa nu ii oferi asta.
e doar o parere.
Nu stiu daca eu as face asta sau nu....., totusi.
Fi isteata. Si, asteptam cu nerabdare decizia ta. Fa cum simti sa inteleaga toata dragostea ta.
Numai bine!
_iluzie_
Postat pe 15 Mai 2009 15:28
te-ai gandit care ar putea sa fie efectele negative de care te speri.....adica ce te-ar deranja pe tine sau ce ar mai dori el?

anderson
Postat pe 15 Mai 2009 15:29
De la: valita76, la data 2009-05-15 15:22:45 Majoritatea barbatilor au o astfel de fantezie fie ca recunosc sau nu in fata iubitei. Poate fi doar curiozitate, nu inseamna ca nu-i ajunge una singura.
Parintele, chiar imi iubesc barbatul. Daca mi-ar fi cerut el nu as fi acceptat. Eu as vrea sa-i ofer aceasta fantezie, dar numai cand voi fi ( daca) sigura ca nu ne va afecta negativ casnicia.




stii e o vorba ....:cand e o data nu e niciodata ,cand e de 2 ori abia e o data....asa ca ....nici nu ar trebui sa te gandesti la asa ceva
mickyyo_parintele
Postat pe 15 Mai 2009 15:29
Parintele esti barbat sau femeie?
valita76
Postat pe 15 Mai 2009 15:31
De la: messalinda, la data 2009-05-15 14:55:01Incearca sa tai o leguma cu un cutit cu daua taisuri,poti?.........Faptul ca iti impartaseste dorintele lui sexuale poate reprezenta un strigat de ajutor sau o anumita frustrare(referitor la fantezia sexuala cadou) si cred ca ar trebui sa discuti cu el.Eu personal n-as accepta,probabil am un alt sisitem de valori...........Daca nu va fi doar o ''prima data'' si se va transforma intr-o dependenta ?Unde ati gresit? O fi gena de vina?..............ma refer la el



Nu cred ca se poate numi strigat de ajutor sau frustrare faptul ca ii imparataseste dorintele lui sexuale, comunicarea(chiar si pe tema asta) este vitala intr-o relatie
arhanghel
Postat pe 15 Mai 2009 15:32
De la: valita76, la data 2009-05-15 15:31:38 Parintele esti barbat sau femeie?




sunt......am si eu profil intra pe el si vei vedea...
mickyyo_parintele
Postat pe 15 Mai 2009 15:34
si in legatura cu topicul: nu e deloc o idee buna sa ii faci un asemenea cadou. asta e metoda cea mai simpla sa distrugi o casnicie, incet si sigur!
arhanghel
Postat pe 15 Mai 2009 15:35
De la: mickyyo_parintele, la data 2009-05-15 15:29:11
De la: valita76, la data 2009-05-15 15:22:45 Majoritatea barbatilor au o astfel de fantezie fie ca recunosc sau nu in fata iubitei. Poate fi doar curiozitate, nu inseamna ca nu-i ajunge una singura.
Parintele, chiar imi iubesc barbatul. Daca mi-ar fi cerut el nu as fi acceptat. Eu as vrea sa-i ofer aceasta fantezie, dar numai cand voi fi ( daca) sigura ca nu ne va afecta negativ casnicia.




stii e o vorba ....:cand e o data nu e niciodata ,cand e de 2 ori abia e o data....asa ca ....nici nu ar trebui sa te gandesti la asa ceva


Exact
Daca o data s-a putut, de ce nu s-ar mai putea si peste 2 ani..sau 5...si de ce o sa-ti mai spuna daca tot ai fost de acord prima data cu asta...inseamna ca nu te doare, nu stiu, sunt eu aiurita poate dar cand simti ceva pentru un barbat nu te enerveaza pana si faptul ca il intreaba ceva o femeie???
liliana2005
Postat pe 15 Mai 2009 15:37
people people incercat sa va ganditi ca nu orice casnicie intra in valorile voastre normale si e posibil ca genul asta de cadouri sau chiar sexul in 3 sau swing sa nu distruga o casnicie cum credeti voi.

fiecare percepe normalul in felul lui si ceea ce poate pt alte cupluri par normal pt alti nu-s si tot asa.
anderson
Postat pe 15 Mai 2009 15:38
De la: mickyyo_parintele, la data 2009-05-15 15:34:40
De la: valita76, la data 2009-05-15 15:31:38 Parintele esti barbat sau femeie?




sunt......am si eu profil intra pe el si vei vedea...


Sa traiesti. Deci tu ca barbat nu ai accepta de teama ca sotia ti-ar putea cere reciprocitate ( adica o experienta similara de gen 2 negrii). Corect?
valita76
Postat pe 15 Mai 2009 15:39
De la: liliana2005, la data 2009-05-15 15:37:28
De la: mickyyo_parintele, la data 2009-05-15 15:29:11
De la: valita76, la data 2009-05-15 15:22:45 Majoritatea barbatilor au o astfel de fantezie fie ca recunosc sau nu in fata iubitei. Poate fi doar curiozitate, nu inseamna ca nu-i ajunge una singura.
Parintele, chiar imi iubesc barbatul. Daca mi-ar fi cerut el nu as fi acceptat. Eu as vrea sa-i ofer aceasta fantezie, dar numai cand voi fi ( daca) sigura ca nu ne va afecta negativ casnicia.




stii e o vorba ....:cand e o data nu e niciodata ,cand e de 2 ori abia e o data....asa ca ....nici nu ar trebui sa te gandesti la asa ceva


Exact
Daca o data s-a putut, de ce nu s-ar mai putea si peste 2 ani..sau 5...si de ce o sa-ti mai spuna daca tot ai fost de acord prima data cu asta...inseamna ca nu te doare, nu stiu, sunt eu aiurita poate dar cand simti ceva pentru un barbat nu te enerveaza pana si faptul ca il intreaba ceva o femeie???





mersi ca esti deacord cu mine dar ce sa facem mnai sun t si altfel de oameni
mickyyo_parintele
Postat pe 15 Mai 2009 15:39
De la: valita76, la data 2009-05-15 13:56:42
As vrea sa-i implinesc sotului meu fantezia de a face sex cu 2 femei odata, din pacate nu este si fantezia mea, eu nu as putea participa si nici nu as putea trai cu imaginea sotului meu "infipt" in alta femeie. Drept urmare m-am gandit ca la implinirea varstei de 40 ani , sa mergem intr-o vacanta exotica ( undeva departe) si acolo sa platesc 2 profesioniste ( una neaparat mulatra) sa-i implineasca fantezia. Nu stiu ce sa fac eu in acest timp, poate un masaj, o piscina, ceva timp la cazino ( nu-mi doresc alt barbat, sotzul meu este cel mai bun amant). Conditzia este ca pana atunci sa-mi fie fidel.

Ce parere avetzi?

sunt sigura ca ti-ai pus kudika in cap cu topicul asta (n-am citit restul inca)

eu am mai auzit de un caz de genul: el si ea casatoriti de vreo 15 ani; ea a decis ca de ziua lui sa plateasca doua femei sa se culce cu el...saracu' a fost atat de luat prin suprindere ca s-a speriat cica n-a facut mare branza, adicaaa... ma rog ceva a facut acolo, dar se pare ca nu a mers pana la capat (asta mi-a povestit un amic de-al tipului care era iubitul meu pe atunci)
kitty_krieger
Postat pe 15 Mai 2009 15:42
Normal ca fiecare percepe normalul in felul sau.
Dar, daca ne punem intrebarea : De ce s-ar gindi sa o faca din nou??
De unde stim / stiti ca nu a facut-o pina acum. Sau ca ar percepe cadoul in sens pozitiv....si i s-ar dedica toata viata numai ei!
Greu...
_iluzie_
Postat pe 15 Mai 2009 15:44
De la: anderson, la data 2009-05-15 15:38:49people people incercat sa va ganditi ca nu orice casnicie intra in valorile voastre normale si e posibil ca genul asta de cadouri sau chiar sexul in 3 sau swing sa nu distruga o casnicie cum credeti voi.

fiecare percepe normalul in felul lui si ceea ce poate pt alte cupluri par normal pt alti nu-s si tot asa.

pot sa subscriu?

si sa inteleg de aici, ca si-a si pus kudika in cap???

valita mai intrebai pe un forum de barbati, ma tem ca pe aici sunt multi incuiati, desi se dau deschisi la minte
kitty_krieger
Postat pe 15 Mai 2009 15:44
De la: valita76, la data 2009-05-15 15:22:45 Majoritatea barbatilor au o astfel de fantezie fie ca recunosc sau nu in fata iubitei. Poate fi doar curiozitate, nu inseamna ca nu-i ajunge una singura.
Parintele, chiar imi iubesc barbatul. Daca mi-ar fi cerut el nu as fi acceptat. Eu as vrea sa-i ofer aceasta fantezie, dar numai cand voi fi ( daca) sigura ca nu ne va afecta negativ casnicia.

prietenul meu are aceiasi fantezie numai ca el specifica :ca si-ar indeplini fantezia in masura in care nu ar fi implicat intr-o relatie............desigur vorbim liber despre asta insa mie una nu accept sa-l stiu cu alta femeie mai ales sa i-o ofer cadou chiar daca ar fi doar pt o partida ca sa zic asa nu ma deranjeaza faptul ca are aceasta fantezie dar i-am spus scurt :pune-te in locul meu..................oricum uraste sa fie inselat si nu ar face lucrul acesta mie
dar daca doresti cu adevarat de ce nu accepti sa fii tu a2a?nu cred ca ai rezista sa-l vezi cu alta asta daca il iubesti cu adevarat
lovelybuterfly05
Postat pe 15 Mai 2009 15:44
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-05-15 15:42:22
De la: valita76, la data 2009-05-15 13:56:42
As vrea sa-i implinesc sotului meu fantezia de a face sex cu 2 femei odata, din pacate nu este si fantezia mea, eu nu as putea participa si nici nu as putea trai cu imaginea sotului meu "infipt" in alta femeie. Drept urmare m-am gandit ca la implinirea varstei de 40 ani , sa mergem intr-o vacanta exotica ( undeva departe) si acolo sa platesc 2 profesioniste ( una neaparat mulatra) sa-i implineasca fantezia. Nu stiu ce sa fac eu in acest timp, poate un masaj, o piscina, ceva timp la cazino ( nu-mi doresc alt barbat, sotzul meu este cel mai bun amant). Conditzia este ca pana atunci sa-mi fie fidel.

Ce parere avetzi?

sunt sigura ca ti-ai pus kudika in cap cu topicul asta (n-am citit restul inca)

eu am mai auzit de un caz de genul: el si ea casatoriti de vreo 15 ani; ea a decis ca de ziua lui sa plateasca doua femei sa se culce cu el...saracu' a fost atat de luat prin suprindere ca s-a speriat cica n-a facut mare branza, adicaaa... ma rog ceva a facut acolo, dar se pare ca nu a mers pana la capat (asta mi-a povestit un amic de-al tipului care era iubitul meu pe atunci)


Si ce s-a intamplat mai departe cu cei 2 ??
valita76
Postat pe 15 Mai 2009 15:51
De la: anderson, la data 2009-05-15 15:38:49people people incercat sa va ganditi ca nu orice casnicie intra in valorile voastre normale si e posibil ca genul asta de cadouri sau chiar sexul in 3 sau swing sa nu distruga o casnicie cum credeti voi.

fiecare percepe normalul in felul lui si ceea ce poate pt alte cupluri par normal pt alti nu-s si tot asa.


Dar eu stiu ca oamenii sunt diferiti si ca "normalul" meu va fi diferit uneori de normalul altcuiva, dar dragostea nu e la fel? Nu simti la fel?? Cand iubesti pe cineva si acel cineva e "al tau"(esti casatorit sau impreuna) nu il vrei DOAR pentru tine?? Il mai si dai altcuiva? Il imparti sau ce faci? Eu inteleg ca a iubi inseamna sa faci pe altcineva fericit chiar daca asta inseamna uneori sa treci peste tine dar chiar asa?
liliana2005
Postat pe 15 Mai 2009 15:54
eu nu inteleg de unde aceasta idee care am mai vazut-o pe alte topicuri. Daca un cuplu face sex in 3 sau el propune o fantezie mai deosebita sau invers ea propune gata nu se iubesc, si vor doar sa faca sex nu-i intereseaza dragostea.

un cuplu se poate iubi foarte mult si sa experimenteze tot felul de chestii, atata timp cat ei sunt de acord cu aceste experimente.
anderson
Postat pe 15 Mai 2009 15:55
De la: lovelybuterfly05, la data 2009-05-15 15:44:49
De la: valita76, la data 2009-05-15 15:22:45 Majoritatea barbatilor au o astfel de fantezie fie ca recunosc sau nu in fata iubitei. Poate fi doar curiozitate, nu inseamna ca nu-i ajunge una singura.
Parintele, chiar imi iubesc barbatul. Daca mi-ar fi cerut el nu as fi acceptat. Eu as vrea sa-i ofer aceasta fantezie, dar numai cand voi fi ( daca) sigura ca nu ne va afecta negativ casnicia.

prietenul meu are aceiasi fantezie numai ca el specifica :ca si-ar indeplini fantezia in masura in care nu ar fi implicat intr-o relatie............desigur vorbim liber despre asta insa mie una nu accept sa-l stiu cu alta femeie mai ales sa i-o ofer cadou chiar daca ar fi doar pt o partida ca sa zic asa nu ma deranjeaza faptul ca are aceasta fantezie dar i-am spus scurt :pune-te in locul meu..................oricum uraste sa fie inselat si nu ar face lucrul acesta mie
dar daca doresti cu adevarat de ce nu accepti sa fii tu a2a?nu cred ca ai rezista sa-l vezi cu alta asta daca il iubesti cu adevarat


Nu accept sa fiu a 2-a pentru ca nu rezist sa-l vad cu alta. Pe de alta parte vreau sa spun ca la 40 de ani ( peste vreo 7 ani), e o varsta psihologica grea pentru barbati, apoi poate s-o fi saturat si el de acelasi fel de mancare. Nu stiu daca voi putea pune in practica asa ceva , ma gandeam ca ar ajuta relatiei.
valita76
Postat pe 15 Mai 2009 15:57
da, am auzit ca se poate. sau ceva de genul" swingul fac parte din viata lor"
Poate e o treaba "bolnava" dar exista, se poate "trai" cu ea.

Peste 7 ani, cine stie ce se mai inventeaza....
_iluzie_
Postat pe 15 Mai 2009 15:57
daca apuca si prinde o femeie mulatra in pat,o sa fie mai greu cu fidelitatea dupa aceea.....eu stiu mai bine...am avut mulatra,negresa si stiu cum "lucreaza" fac cat 3 fete de la noi....daca tot vrei sa ii pui o mulatra in fata iti sugerez sa participi si tu la tavaleala...o sa ai multe de invatat
blacka
Postat pe 15 Mai 2009 16:01
Nu , nu as vrea sa faca parte din viatza noastra. As vrea sa fie un cadou unic, special, singular, care sa-l ajute sa treaca peste o perioada grea , sa nu inceapa sa caute.... altceva, ce nu a avut pana atunci.
valita76
Postat pe 15 Mai 2009 16:01
De la: blacka, la data 2009-05-15 16:01:13daca apuca si prinde o femeie mulatra in pat,o sa fie mai greu cu fidelitatea dupa aceea.....eu stiu mai bine...am avut mulatra,negresa si stiu cum "lucreaza" fac cat 3 fete de la noi....daca tot vrei sa ii pui o mulatra in fata iti sugerez sa participi si tu la tavaleala...o sa ai multe de invatat


Serios!? Bine ca mi-ai spus, daca voi face acest cadou nu mai caut mulatra.
valita76
Postat pe 15 Mai 2009 16:04
De la: valita76, la data 2009-05-15 16:01:17 Nu , nu as vrea sa faca parte din viatza noastra. As vrea sa fie un cadou unic, special, singular, care sa-l ajute sa treaca peste o perioada grea , sa nu inceapa sa caute.... altceva, ce nu a avut pana atunci.




vai de tine femeie u crezi ca daca ii oferi acu o astfel de sansa el gata va fi fericit si va sta deoparte?stii gandeste-te cand erai virgina nu iti trebuia c u c dar dupa ce iai dat de gust .......cum sari.....
mickyyo_parintele
Postat pe 15 Mai 2009 16:04
De la: blacka, la data 2009-05-15 16:01:13daca apuca si prinde o femeie mulatra in pat,o sa fie mai greu cu fidelitatea dupa aceea.....eu stiu mai bine...am avut mulatra,negresa si stiu cum "lucreaza" fac cat 3 fete de la noi....daca tot vrei sa ii pui o mulatra in fata iti sugerez sa participi si tu la tavaleala...o sa ai multe de invatat




DA..... CINE STIE CUNOASTE bine ai venit in lumea :nebuniilor:
mickyyo_parintele
Postat pe 15 Mai 2009 16:06
De la: mickyyo_parintele, la data 2009-05-15 16:04:56
De la: valita76, la data 2009-05-15 16:01:17 Nu , nu as vrea sa faca parte din viatza noastra. As vrea sa fie un cadou unic, special, singular, care sa-l ajute sa treaca peste o perioada grea , sa nu inceapa sa caute.... altceva, ce nu a avut pana atunci.




vai de tine femeie u crezi ca daca ii oferi acu o astfel de sansa el gata va fi fericit si va sta deoparte?stii gandeste-te cand erai virgina nu iti trebuia c u c dar dupa ce iai dat de gust .......cum sari.....


Parintele, concret, tu esti barbat, ai incercat asa ceva si a intervenit dependentza?
valita76
Postat pe 15 Mai 2009 16:07
De la: mickyyo_parintele, la data 2009-05-15 16:06:08
De la: blacka, la data 2009-05-15 16:01:13daca apuca si prinde o femeie mulatra in pat,o sa fie mai greu cu fidelitatea dupa aceea.....eu stiu mai bine...am avut mulatra,negresa si stiu cum "lucreaza" fac cat 3 fete de la noi....daca tot vrei sa ii pui o mulatra in fata iti sugerez sa participi si tu la tavaleala...o sa ai multe de invatat




DA..... CINE STIE CUNOASTE bine ai venit in lumea :nebuniilor:



De asta apreciez parerile voastre. Eu nu ma culc cu femei.
valita76
Postat pe 15 Mai 2009 16:08
De la: anderson, la data 2009-05-15 15:55:40eu nu inteleg de unde aceasta idee care am mai vazut-o pe alte topicuri. Daca un cuplu face sex in 3 sau el propune o fantezie mai deosebita sau invers ea propune gata nu se iubesc, si vor doar sa faca sex nu-i intereseaza dragostea.

un cuplu se poate iubi foarte mult si sa experimenteze tot felul de chestii, atata timp cat ei sunt de acord cu aceste experimente.



Sunt multe fantezii care implinite devin benefice dar cand vine vorba de sexul in 3 intr-un cuplu e alta treaba. Un cuplu, consider eu, si in domeniul suflestesc si in cel sexual trebuie sa colaboreze sa fie ca un intreg si atunci cand in chestia asta mai apare inca o persoana intregul asta se cam risipeste indiferent ca este vorba de partea fizica sau sufleteasca. Sexul se face cu iubire, iubirea inseamna sentimente, sentimentele presupun reciprocitate
arhanghel
Postat pe 15 Mai 2009 16:08
bine te-am gasit popo
blacka
Postat pe 15 Mai 2009 16:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Marire penis 17 De la: Indiana_Jones 5 Noiembrie 2011 13:54
Senzualitatea la o femeie 14 De la: catch_a_fire 29 Martie 2009 15:55
??virgina de 2 ori?:O 49 De la: arpydia 18 Septembrie 2010 21:47
caut amanta 4 De la: cryssex6989 20 Februarie 2016 14:11
buna ziua 3 De la: simons 17 Aprilie 2010 18:52