Setari Cookie-uri

Fantezie sexuala cadou. Ati fi de acord?

De la: mickyyo_parintele, la data 2009-05-15 16:57:02
De la: valita76, la data 2009-05-15 16:51:23
De la: mickyyo_parintele, la data 2009-05-15 16:47:59
De la: valita76, la data 2009-05-15 16:45:41 Asa este. Dar vroiam sa stiu si cum rumega altii situatia. Cu familia si prietenii nu se poate discuta un astfel de subiect, nu pot fi obiectivi.




si vazand una alta care e concluzia ta finala?


Parintele, vad doar ca femeile sub nici o forma nu ar fi de acord iar barbatii nu prea isi dau cu parerea. Nu am luat o decizie finala. Te intreb pe tine ( care ai o astfel de experientza). Daca te-ai fi casatorit mai devreme , inainte sa fi avut o astfel de experientza, nu te-ai mai fi gandit la aceasta fantezie?? Sincer?




sincer de gandit ne gandim pt ca suntem oameni si avem o minte bolnava dar daca femeia mea mi-ar face asa ceva as intelege pe loc ca nu ma mai iubeste si ca ii sunt in diferent




Gandesti gresit. Daca mi-ar fi indiferent nu as avea nici o retinere in a participa si eu la aceasta fantezie.
valita76
Postat pe 15 Mai 2009 17:03
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-15 16:53:45
De la: blacka, la data 2009-05-15 16:28:34
tanti ultima oara cand m-am uitat in pantaloni aveam un c u c...asta acum 10 minutele...vrei sa verifici si tu??? daca tot vrei un trio vin cu catzelul meu si te rezolvam....o sa te deschizi maine un topic intitulat " rezultatele miraculoase ale sexului cu un tip si un catzel" in acest topic vei di mult mai pozitiva...nu o sa mai fii asa inhibata...si o sa ma mai cauti




degeaba ai doua capuri...
in fine stai tu linistit ca are cine sa ma satisfaca... si ma satisface chiar foarte bine.... asa ca du'te si plimba catelu'.. poate vrea afara....


Mamã ce fainã ești. Știi, nu zic asta prea des. Ești în primele 7 cele mai blonde gagici pe care le-am vãzut anul ãsta! hai mai incearca..ai sanse sa ajungi castgigatoarea marelui premiu!!! nu mai vorbi ca te satisface foarte bine,tot cu gandul la alt c u c estii...BLONDELE STIU DE CE...
blacka
Postat pe 15 Mai 2009 17:03
De la: anderson, la data 2009-05-15 17:00:27deci parinte.....daca sotia ta ti-ar propune sa faceti sex in 3 tu ea si inca o tipa sau ti-ar zice uite dragule poti sa te culci cu 2 stiu ca este o fantezie de-a ta si sa stii ca nu m-ar deranja daca ti-ai satisface-o inseamna ca nu te iubeste?

de unde ai dedus asta?





tatae femeia ta daca ti-ar zice asta u ai gandi ca e din iubire...oare acea femeie care te iubeste ar accepta sa te vada bagat in alta si ea ar sta si ar aplauda? fii serios si lasa impresiile fata de doamnele si domnisoarele de fata....bafta
mickyyo_parintele
Postat pe 15 Mai 2009 17:04
De la: blacka, la data 2009-05-15 17:03:48
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-15 16:53:45
De la: blacka, la data 2009-05-15 16:28:34
tanti ultima oara cand m-am uitat in pantaloni aveam un c u c...asta acum 10 minutele...vrei sa verifici si tu??? daca tot vrei un trio vin cu catzelul meu si te rezolvam....o sa te deschizi maine un topic intitulat " rezultatele miraculoase ale sexului cu un tip si un catzel" in acest topic vei di mult mai pozitiva...nu o sa mai fii asa inhibata...si o sa ma mai cauti




degeaba ai doua capuri...
in fine stai tu linistit ca are cine sa ma satisfaca... si ma satisface chiar foarte bine.... asa ca du'te si plimba catelu'.. poate vrea afara....


Mamã ce fainã ești. Știi, nu zic asta prea des. Ești în primele 7 cele mai blonde gagici pe care le-am vãzut anul ãsta! hai mai incearca..ai sanse sa ajungi castgigatoarea marelui premiu!!! nu mai vorbi ca te satisface foarte bine,tot cu gandul la alt c u c estii...BLONDELE STIU DE CE...


daca femeia ta e gandea la altu' cand tu i'o tra.geai asta e strict problema ta....
nu toate fetele sunt la fel
si'n primul rand nu ma cunosti absolut deloc asa ca nu mai vorbi prostii
Diavolyta_
Postat pe 15 Mai 2009 17:06
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-15 17:06:20
De la: blacka, la data 2009-05-15 17:03:48
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-15 16:53:45
De la: blacka, la data 2009-05-15 16:28:34
tanti ultima oara cand m-am uitat in pantaloni aveam un c u c...asta acum 10 minutele...vrei sa verifici si tu??? daca tot vrei un trio vin cu catzelul meu si te rezolvam....o sa te deschizi maine un topic intitulat " rezultatele miraculoase ale sexului cu un tip si un catzel" in acest topic vei di mult mai pozitiva...nu o sa mai fii asa inhibata...si o sa ma mai cauti




degeaba ai doua capuri...
in fine stai tu linistit ca are cine sa ma satisfaca... si ma satisface chiar foarte bine.... asa ca du'te si plimba catelu'.. poate vrea afara....


Mamã ce fainã ești. Știi, nu zic asta prea des. Ești în primele 7 cele mai blonde gagici pe care le-am vãzut anul ãsta! hai mai incearca..ai sanse sa ajungi castgigatoarea marelui premiu!!! nu mai vorbi ca te satisface foarte bine,tot cu gandul la alt c u c estii...BLONDELE STIU DE CE...


daca femeia ta e gandea la altu' cand tu i'o tra.geai asta e strict problema ta....
nu toate fetele sunt la fel
si'n primul rand nu ma cunosti absolut deloc asa ca nu mai vorbi prostii[

vad ca tot ce spun ca sa iti construiesc "maritul" tau caracter incerci sa eschivezi incercand sa ma asociezi cu tine....cat despre faptul ca nu te cunosc deloc..te inseli ...doar prin ce postezi tu aici vad ca granitele tale sint foarte inguste ....vrei un exemplu??? poftim replica ta inteligenta :"eu am contu' de mai demult asa ca ciocu' mic"... chiar daca ai contul mai demult mai fatuca,nu inseamna ca si coeficientul de inteligenta e mai mare ca al meu.... imi pare rau ca trebuie sa iti scriu treburile astea ...tu ma fortezi....
blacka
Postat pe 15 Mai 2009 17:15
ma adormi
Diavolyta_
Postat pe 15 Mai 2009 17:19
De la: mickyyo_parintele, la data 2009-05-15 17:04:01
De la: anderson, la data 2009-05-15 17:00:27deci parinte.....daca sotia ta ti-ar propune sa faceti sex in 3 tu ea si inca o tipa sau ti-ar zice uite dragule poti sa te culci cu 2 stiu ca este o fantezie de-a ta si sa stii ca nu m-ar deranja daca ti-ai satisface-o inseamna ca nu te iubeste?

de unde ai dedus asta?





tatae femeia ta daca ti-ar zice asta u ai gandi ca e din iubire...oare acea femeie care te iubeste ar accepta sa te vada bagat in alta si ea ar sta si ar aplauda? fii serios si lasa impresiile fata de doamnele si domnisoarele de fata....bafta


parinte nu am impresii pt doamne si sa zicem ca sexul in 3 face parte din viata mea.

deci nu cred in faze de genul vrea in 3 nu te mai iubeste
anderson
Postat pe 15 Mai 2009 17:20
Anderson , esti casatorit?
valita76
Postat pe 15 Mai 2009 17:21
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-15 17:19:52ma adormi


normal ca te adorm...te-am bagat in ceata...iar in ceata este foarte dificil pt tine...se stie problema femeilor cu orientarea in spatiu...aici aveti un handicap foarte mare....
blacka
Postat pe 15 Mai 2009 17:23
De la: anderson, la data 2009-05-15 17:20:07
De la: mickyyo_parintele, la data 2009-05-15 17:04:01
De la: anderson, la data 2009-05-15 17:00:27deci parinte.....daca sotia ta ti-ar propune sa faceti sex in 3 tu ea si inca o tipa sau ti-ar zice uite dragule poti sa te culci cu 2 stiu ca este o fantezie de-a ta si sa stii ca nu m-ar deranja daca ti-ai satisface-o inseamna ca nu te iubeste?

de unde ai dedus asta?





tatae femeia ta daca ti-ar zice asta u ai gandi ca e din iubire...oare acea femeie care te iubeste ar accepta sa te vada bagat in alta si ea ar sta si ar aplauda? fii serios si lasa impresiile fata de doamnele si domnisoarele de fata....bafta


parinte nu am impresii pt doamne si sa zicem ca sexul in 3 face parte din viata mea.

deci nu cred in faze de genul vrea in 3 nu te mai iubeste




mai sa fie unde era gigolo perfect "sexul in 3 face parte din viata mea" problema e ca numai sa zicem"si sa zicem ca sexul...." deoarece tu nici cu una nu esti sigur ca faci fata ....stii ca time am vazut si auzit multi asa ca ma fratik gandeste cu ce ai pe umeri nu cu ce ai in pantaloni.
mickyyo_parintele
Postat pe 15 Mai 2009 17:25
De la: valita76, la data 2009-05-15 17:21:48 Anderson , esti casatorit?


la anul ne casatorim
anderson
Postat pe 15 Mai 2009 17:25
Felicitari. Si viitoarea ta sotie face parte din trio?
valita76
Postat pe 15 Mai 2009 17:26
De la: blacka, la data 2009-05-15 17:23:16
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-15 17:19:52ma adormi


normal ca te adorm...te-am bagat in ceata...iar in ceata este foarte dificil pt tine...se stie problema femeilor cu orientarea in spatiu...aici aveti un handicap foarte mare....




nu m'ai bagat deloc in ceata.. doar m'ai plictisit.. si m'ai plictisit enormmm de mulllltttt
si hai du'te si canta la alta masa de acu'

Diavolyta_
Postat pe 15 Mai 2009 17:26
De la: valita76, la data 2009-05-15 17:26:31 Felicitari. Si viitoarea ta sotie face parte din trio?


ti-am dat msg cu raspuns.
anderson
Postat pe 15 Mai 2009 17:32
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-15 17:26:32
De la: blacka, la data 2009-05-15 17:23:16
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-15 17:19:52ma adormi


normal ca te adorm...te-am bagat in ceata...iar in ceata este foarte dificil pt tine...se stie problema femeilor cu orientarea in spatiu...aici aveti un handicap foarte mare....




nu m'ai bagat deloc in ceata.. doar m'ai plictisit.. si m'ai plictisit enormmm de mulllltttt
si hai du'te si canta la alta masa de acu'



recunoaste ca esti depasita de situatie..nu mai veni cu texte de copii mici gen:" canta la alta masa" nu da bine la o fata asemenea cuvinte..sincer..nu vreau sa fiu rau cu tine dar trebuie sa intelegi ca nu intodeauna ai dreptate..si eu cand stiu ca celalalt are dreptate plec capul si tot respectul din partea mea...stiu ca prin ce sriu eu par rau,uneori chiar obraznic,dar asta e modul meu de abordare a subiectelor...sper sa nu imi porti pica la ce ti-am spus...nici eu nu sunt perfect..nimeni nu e perfect...trebuie sa plec...numai bine...
blacka
Postat pe 15 Mai 2009 17:34

Anderson, in ce masura ai reusi sa ai doar o relatie in 2? Adica dupa ce ai gustat din acest fel de experientza, sa nu se mai repete?
valita76
Postat pe 15 Mai 2009 17:45
Sa inteleg ca nu mai poti renuntza asa-i ? Sa fi avut dreptate parintele cu dependentza?
valita76
Postat pe 15 Mai 2009 18:07
mai oameni buni ..........nu are rost sa va certati deoarece fiecare isi traieste viata asa cum doreste! pentru mine dovada suprema a iubirii este fidelitatea! in iubire nu este loc pentru trei......patru! fiecare pina se casatoreste poate sa experimenteze ......este problema lui! in momentul in care doi oameni se casatoresc o fac pentru ca intre ei se creeaza ceva mai special decit in relatiile anterioare........ceva ce ar trebui sa fie magic,unic..........nu stiu sa descriu exact ca imi vin cuvintele in franceza...oricum eu nu as putea ierta infidelitatea(drept pentru care i-am dat papucii primului sot)..........si cu atit mai mult as putea sa imi impart barbatul cu altele benevol! oricum faceti ce va taie capul dar asumati-va consecintele!
FRANNNCE
Postat pe 15 Mai 2009 20:22
mi se ridica tensiunea doar la gandul ca sotul meu ar putea sa faca sex cu alte 2 femei (dar sa le si mai platesc)
poate nu sunt eu atat de "deschisa la minte"
eu spun sa te gandesti extrem de bine inainte si sa iti imaginezi scena si daca ai deja palpitatii renunta!
mai bine ii faci cadou o vacanta exotica in care voi doi sa va dezlantuiti. Sunt tare curioasa cum de ti-a venit ideea? De ce crezi ca el ar visa la asa ceva si ca ar putea la un moment dat sa caute asa ceva?
sa ne tii la curent cu decizia luata
Blue_eyes84
Postat pe 15 Mai 2009 20:59
De la: valita76, la data 2009-05-15 13:56:42
As vrea sa-i implinesc sotului meu fantezia de a face sex cu 2 femei odata, din pacate nu este si fantezia mea, eu nu as putea participa si nici nu as putea trai cu imaginea sotului meu "infipt" in alta femeie. Drept urmare m-am gandit ca la implinirea varstei de 40 ani , sa mergem intr-o vacanta exotica ( undeva departe) si acolo sa platesc 2 profesioniste ( una neaparat mulatra) sa-i implineasca fantezia. Nu stiu ce sa fac eu in acest timp, poate un masaj, o piscina, ceva timp la cazino ( nu-mi doresc alt barbat, sotzul meu este cel mai bun amant). Conditzia este ca pana atunci sa-mi fie fidel.

Ce parere avetzi?


nu cred ca as putea sa fac asta...adica daca el nu se duce la alta...sa ii aranjez eu sa se vada cu alta?sau nu cu 2 de fapt?
si apoi daca este fantezia lui...acum tu o faci sa devina realitate...adica sa te insele cu acordul tau,nu?
pai nu stiu ce sa zic..sunt multe femei care accepta asta...dar sunt si mai multe care nu accepta asta...
dupa mine il iubesc atat de mult incat nu m-as obisnui cu gandul ca a fost cu alta..sau cu 2...
si adevarul este ca acum sustii ca o sa fie bine...sa ne spui cum te simti dupa...oare nu o sa intrebi cum a fost?a fost mai bine decat cu tine?
coffeeta
Postat pe 15 Mai 2009 21:22
atata timp cat fanteziile lui sexuale au legatura cu mn e ok poate asa ni le implinim reciproc
yumy
Postat pe 15 Mai 2009 21:25
De la: anderson, la data 2009-05-15 16:26:12
De la: arhanghel, la data 2009-05-15 16:08:16
De la: anderson, la data 2009-05-15 15:55:40eu nu inteleg de unde aceasta idee care am mai vazut-o pe alte topicuri. Daca un cuplu face sex in 3 sau el propune o fantezie mai deosebita sau invers ea propune gata nu se iubesc, si vor doar sa faca sex nu-i intereseaza dragostea.

un cuplu se poate iubi foarte mult si sa experimenteze tot felul de chestii, atata timp cat ei sunt de acord cu aceste experimente.



Sexul se face cu iubire, iubirea inseamna sentimente, sentimentele presupun reciprocitate


sexul se face cu iubire...eu stiam ca dragostea se face cu iubire sexul se face cu atractia fizica si pasiune.

daca cuplu respectiv e in stare sa faca diferenta intre sex si dragoste atunci acel +1 nu devine o problema


eu consider ca intr-un cuplu nu exista simpla atractie fizica care-i implusioneaza pe parteneri sa ajunga in pat. oricat ar spune ei ca fac sex, ei fac de fapt dragoste...iar in actul asta sexual incarcat de trairi si sentimente nu are ce cauta inca o persoana tocmai din cauza faptului ca aceasta a 3-a persoana nu are trairile si sentimentele necesare si nu poate privi actul in sine asa cum il privesc ceilalti doi. Bine ca nu asta ar fi problema principala aici, ci faptul ca natura noastra de oameni este facuta sa accepte ideea de 1+1=2 si in nici un caz 3.
arhanghel
Postat pe 16 Mai 2009 18:11
iar in momentul in care acel cuplu ajunge la actul sexual fara sa mai aibe acele trairi si sentimente se poate numi ca fac doar sex
arhanghel
Postat pe 16 Mai 2009 18:14
De la: valita76, la data 2009-05-15 13:56:42
As vrea sa-i implinesc sotului meu fantezia de a face sex cu 2 femei odata, din pacate nu este si fantezia mea, eu nu as putea participa si nici nu as putea trai cu imaginea sotului meu "infipt" in alta femeie. Drept urmare m-am gandit ca la implinirea varstei de 40 ani , sa mergem intr-o vacanta exotica ( undeva departe) si acolo sa platesc 2 profesioniste ( una neaparat mulatra) sa-i implineasca fantezia. Nu stiu ce sa fac eu in acest timp, poate un masaj, o piscina, ceva timp la cazino ( nu-mi doresc alt barbat, sotzul meu este cel mai bun amant). Conditzia este ca pana atunci sa-mi fie fidel.

Ce parere avetzi?


Eu nu i-as face fantezia asta...daca ii va placea prea tare si pe urma nu ma va mai accepta pe mine??????nu stiu...e treaba voastra ...nu stiu cum o sa gandesc mai incolo peste cativa ani...
camelusha83
Postat pe 17 Mai 2009 15:40
De la: valita76, la data 2009-05-15 17:45:30
Anderson, in ce masura ai reusi sa ai doar o relatie in 2? Adica dupa ce ai gustat din acest fel de experientza, sa nu se mai repete?



dupa parerea mea tine foarte mult de parteneri. Sunt unele cupluri care se multumesc cu o exp de genul asta si gata nu mai vor sa auda de asa ceva si sunt cupluri care au facut-o le-a placut si mai vor in continuare s-o faca.....o data sau de 2 ori pe an.


angel: daca stii sa faci diferenta intre sex si dragoste atunci poti sa intelegi de ce cateodata cuplu+1 sau cuplu+cuplu= sex si nu dragoste.
anderson
Postat pe 18 Mai 2009 00:50
Sexul in trei e exclus in cazul unei relatii. A se scuti tot bla bla-ul cu 'noi ne ridicam deasupra astora marginiti de fidelitate sexuala'. Da-o-ncolo de viata, a nu te culca cu altele este conditia de baza a casatoriei, buna, rea asa cum e ea in societatea asta,

Cat despre ideea ca EU, EU sa platesc doua c--ve sa i-oo traga mai bine sotului meu ... cred ca m-as sinucide de rusine daca as decadea atat de mult.

Auzi, el cu doua si eu la coafor.
Kathara
Postat pe 18 Mai 2009 01:02
De la: FRANNNCE, la data 2009-05-15 20:22:09mai oameni buni ..........nu are rost sa va certati deoarece fiecare isi traieste viata asa cum doreste! pentru mine dovada suprema a iubirii este fidelitatea! in iubire nu este loc pentru trei......patru! fiecare pina se casatoreste poate sa experimenteze ......este problema lui! in momentul in care doi oameni se casatoresc o fac pentru ca intre ei se creeaza ceva mai special decit in relatiile anterioare........ceva ce ar trebui sa fie magic,unic..........nu stiu sa descriu exact ca imi vin cuvintele in franceza...oricum eu nu as putea ierta infidelitatea(drept pentru care i-am dat papucii primului sot)..........si cu atit mai mult as putea sa imi impart barbatul cu altele benevol! oricum faceti ce va taie capul dar asumati-va consecintele!


Corect, France!
Kathara
Postat pe 18 Mai 2009 01:04
De la: valita76, la data 2009-05-15 18:07:49 Sa inteleg ca nu mai poti renuntza asa-i ? Sa fi avut dreptate parintele cu dependentza?


Nu am citit decat prima si ultima pagina asa ca daca plagiez pe cineva imi cer scuze.

Ca sa ajungi sa fii dependent de sex in trei ar insemna sa te plictisesti atat de tare de partenerul de zi cu zi incat sa vrei sa schimbi meniul mai des decat este normal .

Am vazut ca Anderson zice ca sexul in trei face parte din viata lui ......pai sa ma scuzi baiete dar nu ti se pare ca ceva e putred la mijloc ?

Pana mea , una e sa-ti indeplinesti o fantezie si alta sa devina mod de viata

Eu cel putin asa privesc lucrurile , e interesant sexul in trei dar nu mi se pare in regula atunci cand un cuplu toc poc ...hai in pat cu a treia persoana .
Ce altceva inseamna in afara de faptul ca ,,m-am plictisit doar de tine '' ar putea sa insemne ?

Raspunsul la intrebarea ta valita ar fi ca NU ,nu creeaza dependenta !

In privinta dorintei tale de ai indeplini fantezia ......totusi , e fantezia omului pana la urma
Daca vrea sa si-o indeplineasca sa o faca singur desi ....esti convinsa ca e o fantezie pe care doreste sa o puna in aplicare si nu doar o simpla fantezie ?

iris_4_ever
Postat pe 18 Mai 2009 05:00
De la: anderson, la data 2009-05-18 00:50:34
De la: valita76, la data 2009-05-15 17:45:30
Anderson, in ce masura ai reusi sa ai doar o relatie in 2? Adica dupa ce ai gustat din acest fel de experientza, sa nu se mai repete?



dupa parerea mea tine foarte mult de parteneri. Sunt unele cupluri care se multumesc cu o exp de genul asta si gata nu mai vor sa auda de asa ceva si sunt cupluri care au facut-o le-a placut si mai vor in continuare s-o faca.....o data sau de 2 ori pe an.


angel: daca stii sa faci diferenta intre sex si dragoste atunci poti sa intelegi de ce cateodata cuplu+1 sau cuplu+cuplu= sex si nu dragoste.


adica cum...sunt perioade in care se iubesc si perioade in care nu?
sau ce vrei sa spui?
ok...s-o luam altfel...poate tu crezi ca fiecare cuplu are perioade si perioade, cand se vor fizic sau cand se vor sufleteste ...daca asta ai vrut sa zici sa stii ca tot nu sunt de acord cu tine
argumentul meu este tocmai faptul ca adevaratele sentimente sunt constante....nu apar si dispar ca fantomele. Intr-un cuplu principalul "motor" trebuie sa fie sufletul.
arhanghel
Postat pe 18 Mai 2009 22:18
Acum depinde unde este sufletul : in rai sau mai jos.
kudika023770
Postat pe 19 Mai 2009 06:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Postura perfecta in fata calculatorului 10 De la: contesina 30 Aprilie 2011 07:44
sex 129 De la: puiut_77 23 Februarie 2011 14:50
Vine si la mine Mos Craciun? 5 De la: erikahd2008 23 Februarie 2009 01:59
Are rost sa folosesim pilula de a doua zi? 9 De la: kudika509595 19 Februarie 2012 13:58
Orgasm - am nevoie de parerea voastra 47 De la: cristiana_cris 24 Iulie 2009 11:13