Setari Cookie-uri

mai merita osteneala?

Buna fetelor!o sa incerc sa fiu cat mai precisa si sper sa ma intelegeti.Am o relatie de un an si deja simt k am ajuns la capatul puterilor....La inceput a fost super din partea lui,imi oferea totul dar eu eram distanta si nici in pat nu imi prea dadeam osteneala.Ceea ce nu puteam sa cred era ca intr-o zi se putea intoarce la fosta lui.Asa s-a si intamplat.Ceva timp mi-a ascuns si mi-a negat k e si cu ea si cu mine.Mi-a zis k daca nu as fi fost importanta pentru el as fi ajuns k si celelalte,ar fi renuntat de mult la noi dar tre sa inteleg k "aia" e altceva,e tipa care ii aduce banii...adica face chestii neortodoxe pentru el.Mi-a aratat,mi-a dovedit k e asa.Acum e mai liniste,cica nu mai e cu ea,dar cum incredere nu mai pot sa am,din orice vad o posibila escapada.Si mai ales cand fata trimite tot felul de mesaje.El are un serviciu pentru care nu il pot condamna k lipseste de acasa cateodata dar nu ma pot abtine sa nu ma gandesc.Zice sa termin si sa nu ma mai gandesc la prosti,k daca vroia sa fie cu ea,era ea in locul meu...E interesat de problemele mele,se poarta frumos dar uneori e cu gandul departe.Ma port foarte frumos acum cu el si viata noastra sexuala e pe zi ce trece mai minunata.Iesim in oras,cat a fost in concediu am fost la cabana...chestii care cat timp a fost ea la mijoc nu s-au intamplat...sa il cred si sa ma bucur de el?sau sa renunt acum dupa ce am luptat atat?va rog...
veve_maria
Postat pe 25 Mai 2009 17:40
veveritzo, omu asta isi bate joc de tine! ce-i vrajeala asta? io ii aruncam bocancu in gura sa se duca invartindu-se cu tot cu minciunile lui.
l_diana_c
Postat pe 25 Mai 2009 17:49
da' unde ai luptat tu pentru el? ce'ai facut pentru el? daca tu nu erai distanta fata de el si nu'i dadeai atentie nici in pat... cum vroiai sa stea numai langa tine?
Poate ca acum tu te simti simti minunat cu el... dar poate el nu se ma simte minunat cu tine.. nu te'ai gandit la asta?
Eu cred ca s'o saturat de figurile tale
Diavolyta_
Postat pe 25 Mai 2009 17:49
poate esti alta fire diana:)eu nu arunc cu bocanci dar ai si u dreptate...mersi
veve_maria
Postat pe 25 Mai 2009 17:53
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-25 17:49:44da' unde ai luptat tu pentru el? ce'ai facut pentru el? daca tu nu erai distanta fata de el si nu'i dadeai atentie nici in pat... cum vroiai sa stea numai langa tine?
Poate ca acum tu te simti simti minunat cu el... dar poate el nu se ma simte minunat cu tine.. nu te'ai gandit la asta?
Eu cred ca s'o saturat de figurile tale


diavolito...nu mai veni cu nurii dupa mine...ca incerc si io sa agat ceva!
l_diana_c
Postat pe 25 Mai 2009 17:54
De la: l_diana_c, la data 2009-05-25 17:54:49
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-25 17:49:44da' unde ai luptat tu pentru el? ce'ai facut pentru el? daca tu nu erai distanta fata de el si nu'i dadeai atentie nici in pat... cum vroiai sa stea numai langa tine?
Poate ca acum tu te simti simti minunat cu el... dar poate el nu se ma simte minunat cu tine.. nu te'ai gandit la asta?
Eu cred ca s'o saturat de figurile tale


diavolito...nu mai veni cu nurii dupa mine...ca incerc si io sa agat ceva!


upsss scuze.... gata nu mai zic nimic
Diavolyta_
Postat pe 25 Mai 2009 17:55
ai foarte mare dreptate...cea mai mare greseala,asta e...crezi k nu e o lupta sa faci tot tot posibilul sa ramai langa el si sa iti si revi,sa iti calci pe orgoliu de atatea ori,sa nu dormi noaptea si ziua sa fi fresh k sa ramai tu aia dulce...pentru k e totusi greu,sa lupti cu una care nu il lasa in pace de 2 ani...si stiu k nu numai eu ma simt bine acum...mai si vorbim din cand in cand
veve_maria
Postat pe 25 Mai 2009 17:59
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-25 17:55:36
De la: l_diana_c, la data 2009-05-25 17:54:49
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-25 17:49:44da' unde ai luptat tu pentru el? ce'ai facut pentru el? daca tu nu erai distanta fata de el si nu'i dadeai atentie nici in pat... cum vroiai sa stea numai langa tine?
Poate ca acum tu te simti simti minunat cu el... dar poate el nu se ma simte minunat cu tine.. nu te'ai gandit la asta?
Eu cred ca s'o saturat de figurile tale


diavolito...nu mai veni cu nurii dupa mine...ca incerc si io sa agat ceva!


upsss scuze.... gata nu mai zic nimic


nu e ceea c zici...e ce arati!
l_diana_c
Postat pe 25 Mai 2009 18:01
De la: l_diana_c, la data 2009-05-25 18:01:41
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-25 17:55:36
De la: l_diana_c, la data 2009-05-25 17:54:49
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-25 17:49:44da' unde ai luptat tu pentru el? ce'ai facut pentru el? daca tu nu erai distanta fata de el si nu'i dadeai atentie nici in pat... cum vroiai sa stea numai langa tine?
Poate ca acum tu te simti simti minunat cu el... dar poate el nu se ma simte minunat cu tine.. nu te'ai gandit la asta?
Eu cred ca s'o saturat de figurile tale


diavolito...nu mai veni cu nurii dupa mine...ca incerc si io sa agat ceva!


upsss scuze.... gata nu mai zic nimic


nu e ceea c zici...e ce arati!


aaa eu ma gandeam sa nu o sperii pe ea de ceea ce am postat
Diavolyta_
Postat pe 25 Mai 2009 18:05
De la: veve_maria, la data 2009-05-25 17:59:28ai foarte mare dreptate...cea mai mare greseala,asta e...crezi k nu e o lupta sa faci tot tot posibilul sa ramai langa el si sa iti si revi,sa iti calci pe orgoliu de atatea ori,sa nu dormi noaptea si ziua sa fi fresh k sa ramai tu aia dulce...pentru k e totusi greu,sa lupti cu una care nu il lasa in pace de 2 ani...si stiu k nu numai eu ma simt bine acum...mai si vorbim din cand in cand


Dragoste cu sila nu se face......

El simte ceva pentru tine sau nu? L'ai intrebat? Daca da... ce zice?
Diavolyta_
Postat pe 25 Mai 2009 18:05
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-25 18:05:56
De la: veve_maria, la data 2009-05-25 17:59:28ai foarte mare dreptate...cea mai mare greseala,asta e...crezi k nu e o lupta sa faci tot tot posibilul sa ramai langa el si sa iti si revi,sa iti calci pe orgoliu de atatea ori,sa nu dormi noaptea si ziua sa fi fresh k sa ramai tu aia dulce...pentru k e totusi greu,sa lupti cu una care nu il lasa in pace de 2 ani...si stiu k nu numai eu ma simt bine acum...mai si vorbim din cand in cand


Dragoste cu sila nu se face......

El simte ceva pentru tine sau nu? L'ai intrebat? Daca da... ce zice?

dragoste cu sila e viol!!!!!!!!!!!!!!
anca0704
Postat pe 25 Mai 2009 18:07
L-am intrebat...zice ca daca nu m-ar iubi nu ar fi trecut peste figurile mele de la inceput,nu s-ar fi intors la mine si nu ar fi acum cu mine...e destul de ok acum,dar sunt prea neincrezatoare...
veve_maria
Postat pe 25 Mai 2009 18:10
De la: veve_maria, la data 2009-05-25 18:10:30L-am intrebat...zice ca daca nu m-ar iubi nu ar fi trecut peste figurile mele de la inceput,nu s-ar fi intors la mine si nu ar fi acum cu mine...e destul de ok acum,dar sunt prea neincrezatoare...

poate ca exagerezi si tu! sau poate ca ai motiv!
cert e ca cine s frige cu ciorba sufla si in iaurt!
anca0704
Postat pe 25 Mai 2009 18:12
adevarat ...cum s-a dus o data la ea,poate sa se intoarca si a doua oara...
veve_maria
Postat pe 25 Mai 2009 18:15
De la: veve_maria, la data 2009-05-25 18:15:45adevarat ...cum s-a dus o data la ea,poate sa se intoarca si a doua oara...

dar tu esti sigura ca el a ajuns la ea?daca da, poate se intorsese dupa o ereche d pantaloni uitata acolo!poate nu era nimic serios!
anca0704
Postat pe 25 Mai 2009 18:17
4 luni la rand?probabil avea dulapul la ea
veve_maria
Postat pe 25 Mai 2009 18:18
De la: veve_maria, la data 2009-05-25 18:18:554 luni la rand?probabil avea dulapul la ea

dar totusi c era cu aia?
vreo fosta?sau cat timp au fost impreuna(asta dacva a fost ceva serios)??
ma gandesc ca daca ai motiv sa iti bati capul cu ea sau nu....
anca0704
Postat pe 25 Mai 2009 18:20
eh...tipa e o pacoste...cica au avut o relatie de 2 ani,2 ani in care doar ea a fost cu el,ii stiu toate prietenele din ultimii doi ani si nu pot zice k a avut ceva serios cu ea...mama lui i-a zis maica-mii sa am grija k are pe una ce nu il lasa in pace de o gramada de vreme.Probabil deaia a acceptat sa faca si altfel de chestii pt el.
veve_maria
Postat pe 25 Mai 2009 18:24
De la: veve_maria, la data 2009-05-25 18:24:48eh...tipa e o pacoste...cica au avut o relatie de 2 ani,2 ani in care doar ea a fost cu el,ii stiu toate prietenele din ultimii doi ani si nu pot zice k a avut ceva serios cu ea...mama lui i-a zis maica-mii sa am grija k are pe una ce nu il lasa in pace de o gramada de vreme.Probabil deaia a acceptat sa faca si altfel de chestii pt el.

astfel de chestii insemnand????
anca0704
Postat pe 25 Mai 2009 18:27
Chestii urate care se fac pentru bani ...
veve_maria
Postat pe 25 Mai 2009 18:31
De la: veve_maria, la data 2009-05-25 18:18:554 luni la rand?probabil avea dulapul la ea


uuhhh ..si akum cum iti e? esti ok ?
___LL___
Postat pe 25 Mai 2009 18:31
la ce te referi mai exact?
veve_maria
Postat pe 25 Mai 2009 18:38
De la: veve_maria, la data 2009-05-25 18:31:08Chestii urate care se fac pentru bani ...

eh.....e clara treaba!
daca e sa fie cu tine o sa fie, daca nu nu!
nu iti mai staorce creierii degeaba!
traieste si tu clipa!!
anca0704
Postat pe 25 Mai 2009 18:51
veve_maria
Postat pe 25 Mai 2009 18:53
veveritzo, ai reusit ce n-au reusit multe! sa ai un topic fara injuraturi! care e secretul?
l_diana_c
Postat pe 25 Mai 2009 19:07
De la: veve_maria, la data 2009-05-25 18:53:20
anca0704
Postat pe 25 Mai 2009 19:07
De la: l_diana_c, la data 2009-05-25 19:07:48veveritzo, ai reusit ce n-au reusit multe! sa ai un topic fara injuraturi! care e secretul?

daaaaaaa!!!chiar!!nu a zis ea diavolitza nimic???
anca0704
Postat pe 25 Mai 2009 19:08
veve_maria
Postat pe 25 Mai 2009 19:10
"tre sa inteleg k "aia" e altceva,e tipa care ii aduce banii...adica face chestii neortodoxe pentru el."

Ce vrei sa spui? Tipa se prostitueaza pt el?
inamina
Postat pe 7 Iulie 2009 21:47
A fost o ezitare din partea lui,probabil s-au intamplat toate astea ca sa iti dai seama de realitate, daca il vrei cu adevarat si daca iti doresti o relatie de viitor cu el....
Pana la urma tot cu tine este,si sfatul meu ca sa-l pastrezi e sa termini cu incertitudinile,gandurile negative,reprosurile,nervii si indoiala...Ar trebui sa -l tratezi la fel cum ai vrea sa fi trata de el,sa-i oferi afectiune,iubire si mai ales incredere si libertate.
Ai grija de tine ca si femeie,iubeste-te respecta-te nu uita de hobby-urile tale ,de prieteni,relaxeaza-te ,pretuieste-te si fi cocheta .LAsa viata sa-si urmeze cursul,fa-ti planuri de viitor,fi optimista si cu zambetul pe buze,traieste fiecare moment cu bucurie si seninatate pentru ca meriti si nu ai decat o viata.
Orice barbat va fi atras de o femeie increzatoare,vesela ,optimista cu atat mai mult iubitul tau care presupun ca e langa tine tocmai pentru sentimentele care ti le poarta.
Cred ca in iubire ca sa primesti trebuie sa si oferi asa ca nu uita ca sexul e foarte important intr-o relatie,la fel si tandreturile,mangaierile,vorbele frumoase,si nu inteleg de ce nu i-ai oferit asta de la bun inceput.
Pentru un barbat e important iarasi si un camin curat si o masa buna asta daca locuiti impreuna...
Parerea mea e ca tu ai fost prima care a gresit in aceasta relatie si tot tu poti sa-ti revizuiesti comportamentul....si daca ai pune punct si ai lua-o de la capat cu un nou barbat daca ai urma aceasi pasi ,tot catre esec s-ar duce si o noua legatura daca ai urma vechea ''reteta''....




ellenitta
Postat pe 7 Iulie 2009 22:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
relatii 10 De la: just_because 15 Ianuarie 2009 19:05
Si-a dat drumul in mine Si nu stiu ce sa fac 37 De la: Micaell 15 Mai 2011 18:31
curiozitate 96 De la: yza79 14 Septembrie 2010 20:19
nush ce sa fac....un sfat sau macar o parere 25 De la: kudika067383 10 Septembrie 2009 01:04
sfaturi kreva?va rog... 18 De la: felixcat 7 Februarie 2011 21:17