Setari Cookie-uri

mai merita osteneala?

draga mea.o relatie dulaista mai devreme sau mai tarziu se sfarseste..destul de "zgomotos",cu suferinta pentru cel care este cel mai implicat sufleteste.Lucrurile trebuiesc clarificate din timp....daca apare si un bebelus suferinta este in 3. Toate problemele au cel putin 3 solutii...si asta implica COMUNICARE!
pacifista
Postat pe 22 August 2009 18:16
E liniste fetelor!va multumesc...din ziua in care am citit sfaturile voastre, lucrurile au mers exact cum mi-am dorit.I-am aratat ca nu gaseste in alta parte afectiune si intelegere cum gaseste la mine, am renuntat la neincredere, neincredere care de fapt era mai mult in propria-mi persoana decat in el.Am zambit mai mult, m-am bucurat mai mult de clipele alaturi de el.Acum imi ofera in fiecare zi motive sa il iubesc si mai mult.Inca vorbeste cu fosta...i-am spus ca nu am nimic impotriva,nu o judec si daca e sa aleaga vreodata intre mine si ea,e alegerea lui, nu l-am lasat sa uite totusi ca langa mine nu o sa-l arate nimeni cu degetul .Sa fim iubite!
veve_maria
Postat pe 22 Decembrie 2009 22:55
Ofer servicii de divinatie in Tarot, probabil cele mai bune servicii de pe internet, moralitate, profesionalism. Analize personalizate realizate cu mult suflet si pasiune analizele personalizate care nu sunt generate automat de vreun program de calculator precum pe alte site-uri. Nu lasa viitorul sa te prinda nepregatit.Fii cu un pas inainte si lasa tarotul sa iti dezvaluie viitorul si de ce nu chiar sa te ajute sa iti schimbi viata in bine.
Prezicerile mele sunt intotdeauna sincere, s-ar putea sa nu fie intotdeauna ceea ce doriti sa auziti, dar intotdeauna va fi adevarul.

Confidentialitatea este respectata si garantata. pt. mai multe detalii accesati site-ul http://tarotkitty.webs.com/
Cristinakitty
Postat pe 4 Ianuarie 2010 05:34
Ofer servicii de divinatie in Tarot, probabil cele mai bune servicii de pe internet, moralitate, profesionalism. Analize personalizate realizate cu mult suflet si pasiune analizele personalizate care nu sunt generate automat de vreun program de calculator precum pe alte site-uri. Nu lasa viitorul sa te prinda nepregatit.Fii cu un pas inainte si lasa tarotul sa iti dezvaluie viitorul si de ce nu chiar sa te ajute sa iti schimbi viata in bine.
Prezicerile mele sunt intotdeauna sincere .

Confidentialitatea este respectata si garantata. pt. mai multe detalii accesati site-ul http://tarotkitty.webs.com/
Cristinakitty
Postat pe 25 Ianuarie 2010 22:24
De la: Cristinakitty, la data 2010-01-25 22:24:01Ofer servicii de divinatie in Tarot, probabil cele mai bune servicii de pe internet, moralitate, profesionalism. Analize personalizate realizate cu mult suflet si pasiune analizele personalizate care nu sunt generate automat de vreun program de calculator precum pe alte site-uri. Nu lasa viitorul sa te prinda nepregatit.Fii cu un pas inainte si lasa tarotul sa iti dezvaluie viitorul si de ce nu chiar sa te ajute sa iti schimbi viata in bine.
Prezicerile mele sunt intotdeauna sincere .

Confidentialitatea este respectata si garantata. pt. mai multe detalii accesati site-ul http://tarotkitty.webs.com/


CASSEEEEEEEEEEEYYYYYYYYYYYYYYYY TU ESTI???cati bani ????
monaq
Postat pe 25 Ianuarie 2010 22:27
vad ca n-ai mai scris de o luna aici, dar daca tot am apasat butonul "raspunde" sa duc treaba la capat. m-a enervat prima pagina, e plina de destepte care intrebau daca "ai luptat pt el"
wtf...! dupa un an de zilesi atatea luni de relatie in paralel il trimiteam de nu-l mai gasea nimeni... dar daca tu esti fericita, na....

ce figuri, ce impresii, daca avea impresia ca nu face fatza toanelor tale, corect este sa pui punct si pe urma te duci unde vrea cocoselu tau, indiferent pt ce motive.

si mi se pare ca a folosit o scuza de tot c*catul.
Boca
Postat pe 26 Ianuarie 2010 09:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
doreste copil de la amanta ? 29 De la: michelline_bv 25 Februarie 2010 09:53
Tamplarie,Pvc si Aluminiu... 1 De la: kudika120986 22 Februarie 2012 15:06
am nevoie de un sfat 22 De la: kudika442318 19 Octombrie 2011 21:05
va invit la o lectura. gasiti postul meu pe blog sau cautand prin propunerile pentru concurs 1 De la: suzanne13 28 August 2008 14:57
care sunt motivele pentru care un barbat renunta la o femeie???? 26 De la: kudika081126 16 Aprilie 2010 00:36