tinuta si machiaz pentru banchet?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent tinuta si machiaz pentru banchet?: (5 din 1 vot)

sad_miky9423 Avatarul lui sad_miky9423

11 mesaje

va rog mult sa ma ajutati!termin clasa a -8-a......si pe 11 iunie am banchet! dar nu stiu nici cum sa ma imbrac.....nici cum sa ma machiez nici cum sa-mi fac parul!!!!timpul trece si se apropie banchetul....si eu inka nu stiu ce tinuta sa adopt...nici parul nu stiu cum sa-l fac....k sa nu mai zic de machiaj hepl plzzzzz
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
am trecut si d banchetul d a 8a si d a 12a si d fac.....
niciodata nu m-am strofocat prea tare, fiind pana peste cap satula d fitzele care se arata in perioada asta....
depinde d c iti place tie, c fire esti...totusi atat iti zic :fii cat se poate d naturala, mai ales la varsta ta!!
Fosta membra Kudika.ro
de imbracat gasesti o gramada de rochite foarte dragute si accesibile ca pret prin magazine

de machiat... avand in vedere ca esti a 8a as zice cat mai natural

iar parul... depinde de tipul de par, de rochita....
Politicienii sunt precum scutecele: trebuie schimbati des si din aceleasi motive

11 mesaje

sorry pt greseala din titlu...dar astazi sunr fffffoarte zapacita...mai ales k am scapat si de teza..si cat stau cu colegele in pauza...numai de banchet si de tinuta se vorbeste!si eu nu stiu inka cum o sa ma imbrac!vreau o rochitza...si pt machiaj ce mi-ati recomanada?sunt roscata...dar ma vopsesc saten peste cateva zile...iar culoarea ochilor mei este schimbatoare!verde-albastru...in functie de lumina si sentimente!fiind seara banchetul...cred k o sa aiba o culoare ciudata de verde spre albastru

11 mesaje

poy parul meu e de lungime medie...si are tendinta de a se ondula usor...nu sunt creata...dar parul e putin ondulat...e de lundime medie cand e putin ondulat
Fosta membra Kudika.ro
eu zic sa-ti iei rochia mai intai... restul te orientezi dupa aceea
Politicienii sunt precum scutecele: trebuie schimbati des si din aceleasi motive
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

eu n-am avut parte niciodata de banchete:
1.pt ca scoala si liceul in care am invatzat au fost mereu dezorganizate si a fost fiecare clasa cu ideea ei
2. ceea ce au facut oamenii de capul lor a fost nasol, deci nu merita sa ma strofoc
3.ce distractie sa fie intre 8-9 persoane cand lipseau esenta
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.