Mai multe
gasesti exact ceea ce cauti......
|
||
|
monaq Postat pe 1 Octombrie 2009 21:12 |
||
|---|---|---|
De la: danutza_new, la data 2009-10-01 21:12:51 SEARA BUNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA TUTUROR.....buna mona seara buna danutza
|
||
|
monaq Postat pe 1 Octombrie 2009 21:13 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-01 21:10:36SEARA BUNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA TUTUROR.....Buna mona
|
||
|
|
||
|
puiu66 Postat pe 1 Octombrie 2009 21:13 |
||
|
Pentru mine cam putine puiu esti sechestrat ,sa vin sa te ajut Sechestrat de buna voie de buna voie si nesilit ... ce isi face omul cu mana lui
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 1 Octombrie 2009 21:22 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-01 21:13:56De la: monaq, la data 2009-10-01 21:10:36SEARA BUNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA TUTUROR.....Buna mona seara buna puiu
|
||
|
monaq Postat pe 1 Octombrie 2009 21:24 |
||
|
Seara buna si pe aici!! Da` cam putini in crasma...
|
||
|
mitura Postat pe 1 Octombrie 2009 21:27 |
||
De la: mitura, la data 2009-10-01 21:27:22Seara buna si pe aici!! seara buna mitu!!!asa e....nush unde e lumea....
|
||
|
monaq Postat pe 1 Octombrie 2009 21:31 |
||
De la: mitura, la data 2009-10-01 21:27:22Seara buna si pe aici!!Buna si tie
|
||
|
puiu66 Postat pe 1 Octombrie 2009 21:34 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-01 21:31:49De la: mitura, la data 2009-10-01 21:27:22Seara buna si pe aici!! or fi patit ceva?? ...de fapt, e in voga tulburelul acu` ...asta o fiMona ..o seara faina!!Si celorlalti la fel...
|
||
|
mitura Postat pe 1 Octombrie 2009 21:36 |
||
De la: mitura, la data 2009-10-01 21:27:22Seara buna si pe aici!! are lumea treaba
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 1 Octombrie 2009 21:37 |
||
hola....
|
||
|
iulia069834 Postat pe 1 Octombrie 2009 21:38 |
||
hola....
|
||
|
iulia069834 Postat pe 1 Octombrie 2009 21:38 |
||
hola....
|
||
|
iulia069834 Postat pe 1 Octombrie 2009 21:38 |
||
De la: mitura, la data 2009-10-01 21:36:54si tieDe la: monaq, la data 2009-10-01 21:31:49De la: mitura, la data 2009-10-01 21:27:22Seara buna si pe aici!!
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 1 Octombrie 2009 21:38 |
||
De la: kudika069834, la data 2009-10-01 21:38:45hola....buna |
||
|
danutzza_stefi Postat pe 1 Octombrie 2009 21:40 |
||
http://www.youtube.com/watch?v=XIk5HJ-qRbE&feature=player_embedded
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 1 Octombrie 2009 21:45 |
||
De la: mitura, la data 2009-10-01 21:36:54De la: monaq, la data 2009-10-01 21:31:49De la: mitura, la data 2009-10-01 21:27:22Seara buna si pe aici!! e deja facut???gata cu mustul?? mitu...
|
||
|
monaq Postat pe 1 Octombrie 2009 21:45 |
||
De la: kudika069834, la data 2009-10-01 21:38:45hola.... YOOOOOO
|
||
|
monaq Postat pe 1 Octombrie 2009 21:46 |
||
da' mult mai scrieti.....nu am reusit sa citesc tot salutare celor intrati mai tarziu!
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 1 Octombrie 2009 21:49 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-10-01 21:45:15http://www.youtube.com/watch?v=XIk5HJ-qRbE&feature=player_embedded super......
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 1 Octombrie 2009 21:50 |
||
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 1 Octombrie 2009 21:50 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-01 21:49:06da' mult mai scrieti.....nu am reusit sa citesc tot denyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy poate stii macar tu unde e lumea...... de ce suntem asa putini?...
|
||
|
monaq Postat pe 1 Octombrie 2009 21:51 |
||
ceva nou?
|
||
|
iulia069834 Postat pe 1 Octombrie 2009 21:51 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-01 21:49:06da' mult mai scrieti.....nu am reusit sa citesc totsi eu, imi trebuie lupa si rabdare sa rasfoiesc atatea pag ....
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 1 Octombrie 2009 21:52 |
||
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2009-10-01 21:02:25bunasearaaaaaa
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 1 Octombrie 2009 21:54 |
||
De la: kudika069834, la data 2009-10-01 21:51:29ceva nou?toate vechi cum le stii
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 1 Octombrie 2009 21:55 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-01 21:51:05De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-01 21:49:06da' mult mai scrieti.....nu am reusit sa citesc tot cred ca au plecat la munte........
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 1 Octombrie 2009 21:55 |
||
De la: kudika069834, la data 2009-10-01 21:51:29ceva nou? toate-s noi...si noua toate
|
||
|
monaq Postat pe 1 Octombrie 2009 21:56 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-01 21:51:05la coafor ,la mici, la bere sau la alt barDe la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-01 21:49:06da' mult mai scrieti.....nu am reusit sa citesc tot
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 1 Octombrie 2009 21:57 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-01 21:55:26pe sapt ...,ploua la munteDe la: monaq, la data 2009-10-01 21:51:05De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-01 21:49:06da' mult mai scrieti.....nu am reusit sa citesc tot
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 1 Octombrie 2009 21:58 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Base loveste un copil - de neiertat | 351 | De la: marco918 12 Decembrie 2009 13:53 |
| Cum isi da seama o persoana ca e proasta ? | 268 | De la: camelyta_camy 3 August 2011 17:42 |
| buna | 11 | De la: Lacra___ 17 Septembrie 2009 15:56 |
|
|
||
| cafea in ramnicu valcea | 2 | De la: freakbabe 17 Mai 2010 16:33 |
| vb | 15 | De la: copacelul 5 Mai 2009 16:17 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.