Mai multe
De la: fluturas_, la data 2009-10-01 15:12:39Si de ce ne bagi Muhahaha`urile alea ?? pai ce......CREDEATI CA SCAPATI DE MINE IN TIMPUL ZILEI???
|
||
|
monaq Postat pe 1 Octombrie 2009 15:16 |
||
|---|---|---|
gata...fug...vorbim mai pe seara!!!!
|
||
|
monaq Postat pe 1 Octombrie 2009 15:17 |
||
io nu credeam ca vrea cineva sa scape de tine
|
||
|
|
||
|
fluturas_ Postat pe 1 Octombrie 2009 15:18 |
||
De la: greierash, la data 2009-10-01 07:59:41yum yum!!!!!!!!!!!!!!!!! greierashuleeee... vezi ca yum yum e marca inregistrata... cand ai timp sa treci pe la casierie
|
||
|
DieMann Postat pe 1 Octombrie 2009 15:20 |
||
ziua buna va sal pe toti
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 1 Octombrie 2009 16:17 |
||
o cafea mai este ptr ce ce vin mai tz
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 1 Octombrie 2009 16:20 |
||
Danutzaaaaaaaaa...io beau din cafeaua ta......si tu din a mea !!........
|
||
|
etta Postat pe 1 Octombrie 2009 16:25 |
||
Danutzaaaaaaaaa...io beau din cafeaua ta......si tu din a mea !!........ las ca e bine
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 1 Octombrie 2009 16:29 |
||
stau cu un bebe in brate al vecinei mele si imi trage de tastatura
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 1 Octombrie 2009 16:31 |
||
o zi buna sa aveti
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 1 Octombrie 2009 16:49 |
||
De la: DieMann, la data 2009-10-01 15:20:33De la: greierash, la data 2009-10-01 07:59:41yum yum!!!!!!!!!!!!!!!!! pisi, io cred ca esti intr-o mare eroare! tu trebuie sa treci pe la caserie!
|
||
|
greierash_is_back Postat pe 1 Octombrie 2009 18:30 |
||
De la: greierash, la data 2009-10-01 18:30:12De la: DieMann, la data 2009-10-01 15:20:33De la: greierash, la data 2009-10-01 07:59:41yum yum!!!!!!!!!!!!!!!!! ba sa'mi fie cu pardon!! aia este vorba mea si n'o dau la nimenea... |
||
|
DieMann Postat pe 1 Octombrie 2009 18:37 |
||
deci nu ma inerva diemann! nu ma fa sa caut cand am zis io prima data! si daca te prind.....platesti scump!
|
||
|
greierash_is_back Postat pe 1 Octombrie 2009 18:41 |
||
De la: greierash, la data 2009-10-01 18:41:45deci nu ma inerva diemann! http://tinyurl.com/y9ln3u9 |
||
|
DieMann Postat pe 1 Octombrie 2009 18:48 |
||
foarte tare!!!!!!!!
|
||
|
greierash_is_back Postat pe 1 Octombrie 2009 18:49 |
||
buna seara!
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 1 Octombrie 2009 20:14 |
||
Buna seara
|
||
|
puiu66 Postat pe 1 Octombrie 2009 20:24 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-01 20:14:16buna seara!Buna roberta Da unde-i lumea
|
||
|
puiu66 Postat pe 1 Octombrie 2009 20:26 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-01 20:14:16buna seara!buna deni
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 1 Octombrie 2009 20:26 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-01 20:24:36Buna searabuna puiu
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 1 Octombrie 2009 20:27 |
||
am vinit si io
|
||
|
greierash_is_back Postat pe 1 Octombrie 2009 20:29 |
||
am vinit si io
|
||
|
greierash_is_back Postat pe 1 Octombrie 2009 20:29 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-10-01 20:27:28Buna seara danutzaDe la: puiu66, la data 2009-10-01 20:24:36Buna searabuna puiu
|
||
|
puiu66 Postat pe 1 Octombrie 2009 20:30 |
||
De la: greierash, la data 2009-10-01 20:29:10am vinit si ioBine ai vinit
|
||
|
puiu66 Postat pe 1 Octombrie 2009 20:31 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-01 20:31:10De la: greierash, la data 2009-10-01 20:29:10am vinit si ioBine ai vinit hihihihihi
|
||
|
greierash_is_back Postat pe 1 Octombrie 2009 20:32 |
||
hello
|
||
|
fluturas_ Postat pe 1 Octombrie 2009 20:33 |
||
| am pizzzzzzzza!!!!!!!!!!!!!!!! MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM!!!!!!!!! | ||
|
greierash_is_back Postat pe 1 Octombrie 2009 20:33 |
||
De la: greierash, la data 2009-10-01 20:29:09am vinit si io buna
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 1 Octombrie 2009 20:33 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-01 20:33:19hellobuna
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 1 Octombrie 2009 20:34 |
||
De la: greierash, la data 2009-10-01 20:33:21am pizzzzzzzza!!!!!!!!!!!!!!!! MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM!!!!!!!!!buna ,vrem si noi
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 1 Octombrie 2009 20:35 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Care este melodia zilei tale de nastere? | 6 | De la: battleofwits 10 Decembrie 2010 10:14 |
| LA CAFENEUA VECHE : ) | 762 | De la: 31 Martie 2012 13:05 |
| bratarica rosie | 1 | De la: serendipity7 14 Septembrie 2011 13:19 |
|
|
||
| work and travel | 10 | De la: ale_me_2007 23 Februarie 2010 01:39 |
| bointer.net - pentru cele care au afacerile lor si nu numai | 1 | De la: bointer_net 31 Martie 2010 17:35 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.