Mai multe
De la: danutza_new, la data 2009-10-01 21:58:14De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-01 21:55:26pe sapt ...,ploua la munteDe la: monaq, la data 2009-10-01 21:51:05De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-01 21:49:06da' mult mai scrieti.....nu am reusit sa citesc tot |
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 1 Octombrie 2009 21:59 |
||
|---|---|---|
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-01 21:55:26De la: monaq, la data 2009-10-01 21:51:05De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-01 21:49:06da' mult mai scrieti.....nu am reusit sa citesc tot ce viatza au unii.....8->
|
||
|
monaq Postat pe 1 Octombrie 2009 22:00 |
||
|
De la: danutza_new, la data 2009-10-01 21:58:14 De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-01 21:55:26 De la: monaq, la data 2009-10-01 21:51:05 De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-01 21:49:06 da' mult mai scrieti.....nu am reusit sa citesc tot salutare celor intrati mai tarziu! denyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy poate stii macar tu unde e lumea...... de ce suntem asa putini?... cred ca au plecat la munte........ pe sapt ...,ploua la munte [/quote mai bine cand ploua..............crezi
|
||
|
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 1 Octombrie 2009 22:02 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-01 21:59:50De la: danutza_new, la data 2009-10-01 21:58:14Ai dreptateDe la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-01 21:55:26pe sapt ...,ploua la munteDe la: monaq, la data 2009-10-01 21:51:05De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-01 21:49:06da' mult mai scrieti.....nu am reusit sa citesc tot |
||
|
puiu66 Postat pe 1 Octombrie 2009 22:02 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-01 22:02:58De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-01 21:59:50De la: danutza_new, la data 2009-10-01 21:58:14Ai dreptateDe la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-01 21:55:26pe sapt ...,ploua la munteDe la: monaq, la data 2009-10-01 21:51:05De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-01 21:49:06da' mult mai scrieti.....nu am reusit sa citesc tot |
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 1 Octombrie 2009 22:03 |
||
|
mai bine cand ploua.............. Ai dreptate numeri bani daca ai...daca nu..... tai frunza la caini
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 1 Octombrie 2009 22:05 |
||
Buna roberta
|
||
|
puiu66 Postat pe 1 Octombrie 2009 22:06 |
||
http://www.youtube.com/watch?v=frwyjzbMYgQ&feature=player_embedded...ca ptr ploaie
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 1 Octombrie 2009 22:06 |
||
|
||
|
monaq Postat pe 1 Octombrie 2009 22:11 |
||
Astazi am primit un cadou minunat ....de la o doamna minunata.....doamna Galina.Vreau sa ii multumesc.... .....si urmeaza rezumatul.
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 1 Octombrie 2009 22:11 |
||
''na searaaaaaaaaa....... mai primiti si intarziati ???......... ..........pupicei pentru toti..........
|
||
|
etta Postat pe 1 Octombrie 2009 22:12 |
||
De la: etta, la data 2009-10-01 22:12:02''na searaaaaaaaaa....... da'e unde ai intarziat doamna?
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 1 Octombrie 2009 22:14 |
||
De la: etta, la data 2009-10-01 22:12:02''na searaaaaaaaaa.......Buna seara
|
||
|
puiu66 Postat pe 1 Octombrie 2009 22:15 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-01 22:11:11mona ce este
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 1 Octombrie 2009 22:15 |
||
De la: etta, la data 2009-10-01 22:12:02''na searaaaaaaaaa.......
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 1 Octombrie 2009 22:16 |
||
buna seara
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 1 Octombrie 2009 22:17 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-01 22:14:21A avut de numarat baniDe la: etta, la data 2009-10-01 22:12:02''na searaaaaaaaaa.......
|
||
|
puiu66 Postat pe 1 Octombrie 2009 22:17 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-01 22:14:21De la: etta, la data 2009-10-01 22:12:02''na searaaaaaaaaa....... am fost pe post de pedichiurista si manechiurista lu' mama soacra !!!...si apoi o vizita pe la fini !!.......
|
||
|
etta Postat pe 1 Octombrie 2009 22:18 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-01 22:17:27buna searaBuna si tie bestiuto
|
||
|
puiu66 Postat pe 1 Octombrie 2009 22:18 |
||
buna seara ti-am pus absenta |
||
|
danutzza_stefi Postat pe 1 Octombrie 2009 22:18 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-10-01 22:15:53De la: monaq, la data 2009-10-01 22:11:11mona ce este ma plictiiiiiiiiiiii VREAU ACTIUNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
|
||
|
monaq Postat pe 1 Octombrie 2009 22:18 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-01 22:17:41De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-01 22:14:21A avut de numarat baniDe la: etta, la data 2009-10-01 22:12:02''na searaaaaaaaaa....... unde n-ar fi pomana asta !!........
|
||
|
etta Postat pe 1 Octombrie 2009 22:19 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-01 22:17:27buna seara
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 1 Octombrie 2009 22:19 |
||
De la: etta, la data 2009-10-01 22:12:02''na searaaaaaaaaa....... seara buna Ettaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
|
||
|
monaq Postat pe 1 Octombrie 2009 22:19 |
||
| http://www.youtube.com/watch?v=e0Ko5u1y-GY | ||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 1 Octombrie 2009 22:20 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-01 22:17:27buna seara Prettyyyyyyyyyyyy....asa devreme ???.....
|
||
|
etta Postat pe 1 Octombrie 2009 22:20 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-01 22:19:46De la: etta, la data 2009-10-01 22:12:02''na searaaaaaaaaa....... azi ti-am facut meseria !!......pe soacra-mea !!.......
|
||
|
etta Postat pe 1 Octombrie 2009 22:20 |
||
De la: etta, la data 2009-10-01 22:18:32ce nu facem ptr mama soacraDe la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-01 22:14:21De la: etta, la data 2009-10-01 22:12:02''na searaaaaaaaaa.......
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 1 Octombrie 2009 22:20 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-01 22:17:27buna seara buna seara domnisoara
|
||
|
monaq Postat pe 1 Octombrie 2009 22:20 |
||
De la: etta, la data 2009-10-01 22:20:47De la: monaq, la data 2009-10-01 22:19:46De la: etta, la data 2009-10-01 22:12:02''na searaaaaaaaaa....... SA NU-MI SPUI CA I-AI PUS SI EXTENSII.....=))))))))))))))))
|
||
|
monaq Postat pe 1 Octombrie 2009 22:21 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| CAFENEA!!! | 1123 | De la: raluki_rtz 3 Decembrie 2008 11:34 |
| La cafea. Loc de pripas si hoinareala! | 4001 | De la: geo_refinantat 31 Martie 2012 09:10 |
| FARA VULGARITATI, FARA JIGNIRI SI FARA MINCIUNI | 175 | De la: franziska_eu 29 Ianuarie 2012 00:24 |
|
|
||
| pls | 2 | De la: oonahabibi_yahoo_com 3 Aprilie 2009 08:37 |
| ce melodii credeti ca sunt :dragutze, cool, funny si au un videoclip pe masura | 4 | De la: Adora_me 27 Iunie 2009 10:19 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.