Setari Cookie-uri

buna

am cunoscut pe cineva pe mes din pacate e casatorita si are si 2 copii am ajuns sa o iubesc pt ca a stiut cum sa imi intre la suflettdar e nehotarata nu stiu cum sa o fac sa renunte la tot pt mine e nefericita in casnicia ei si stiu ca si ea ma iubeste mia dovedito venind la mine in bucuresti ea fiind din galati ce ma sfatuiti?
costel20082003
Postat pe 11 Iunie 2009 08:40
De la: costel20082003, la data 2009-06-11 08:40:44am cunoscut pe cineva pe mes din pacate e casatorita si are si 2 copii am ajuns sa o iubesc pt ca a stiut cum sa imi intre la suflettdar e nehotarata nu stiu cum sa o fac sa renunte la tot pt mine e nefericita in casnicia ei si stiu ca si ea ma iubeste mia dovedito venind la mine in bucuresti ea fiind din galati ce ma sfatuiti?

complicat trebuie sa ii dovedesti ca ai face orice pt ea pt ca unei femei ii este foarte greu sa dea cu picorul unei casnicii pt ca se va gandi ca are 2 copii oare o sa ii iubesti o s aii accepti nu e doar ea se desparte si gata e mult mai complicat din cauza copiilor si o femei isi va iubi copii mai mult ca orice pe pamant
tu spuneai ca vrei sa lase tot pt tn pe copii niciodata nu ii va lasa indiferent daca acestia ii vor face rau pt ca ea le-a dat viata si sunt sange din sangele ei
asa ca daca o iubeti pe ea trebuie sa ii iubestii si pe copii ei si atunci vei putea avea o relatie cu ea sincer iti spun situatia e complicata
yumy
Postat pe 11 Iunie 2009 08:46
De la: costel20082003, la data 2009-06-11 08:40:44am cunoscut pe cineva pe mes din pacate e casatorita si are si 2 copii am ajuns sa o iubesc pt ca a stiut cum sa imi intre la suflettdar e nehotarata nu stiu cum sa o fac sa renunte la tot pt mine e nefericita in casnicia ei si stiu ca si ea ma iubeste mia dovedito venind la mine in bucuresti ea fiind din galati ce ma sfatuiti?


Este o hotarare greu de luat pentru ea.
Trebuie sa-i dovedesti ca esti persoana de care are ea nevoie.Ca nu da gres pentru a2a oara.
Si cel mai important daca o placi pe ea si o iubesti atunci trebuie sa-i iubesti si copiii.
Doar asa ajungi cu adevarat la inima unei femei.
BAFTA
lilianagr
Postat pe 25 Iunie 2009 15:37
greierash_is_back
Postat pe 25 Iunie 2009 15:44
De la: costel20082003, la data 2009-06-11 08:40:44am cunoscut pe cineva pe mes din pacate e casatorita si are si 2 copii am ajuns sa o iubesc pt ca a stiut cum sa imi intre la suflettdar e nehotarata nu stiu cum sa o fac sa renunte la tot pt mine e nefericita in casnicia ei si stiu ca si ea ma iubeste mia dovedito venind la mine in bucuresti ea fiind din galati ce ma sfatuiti?


io cred ca daca o iubesti asa cum spui ar trebui sa o sfatuiesti sa isi salveze casnicia si sa incerce sa-si rezolve problemele cu sotul ei pentru ca este pacat ca cei doi copilasi sa sufere din cauza parintilor..ea ar trebui sa se gandeasca la copii si nu la ea ca vezi tu.. sa indragostit! pune-te in locul ei daca ai avea 2 copi nu ti s-ar rupe sufletul sa-i vezi suferind doar pentru ca tu te-ai indragostit..uneori nu putem face cea ce inima ne zice,trebuie sa ne ascultam si constiinta..
rahella
Postat pe 25 Iunie 2009 15:55
parerea mea ..dupa cite spui tu ca nu are casnicie fericita...merita o a doua sansa...insa....
1.trebuie sa iubesti copii la fel ca pe ea..deci sa fi tata
2.daca va iubiti merita o incercare....
..........am o prietena care are copil din prima casnicie...acum este cu cineva care ai iubeste fata foarte mult...are grija de copil sa aiba detoate si nu este a lui....insa este de apreciat....asta pt ca o iubeste f mult pe mama copilului...asa da dragoste merita orice om o sansa....
.............daca va iubiti...si casnicia ei este un esec...luptati pt voi
pamela_1
Postat pe 25 Iunie 2009 16:15
De la: costel20082003, la data 2009-06-11 08:40:44am cunoscut pe cineva pe mes din pacate e casatorita si are si 2 copii am ajuns sa o iubesc pt ca a stiut cum sa imi intre la suflettdar e nehotarata nu stiu cum sa o fac sa renunte la tot pt mine e nefericita in casnicia ei si stiu ca si ea ma iubeste mia dovedito venind la mine in bucuresti ea fiind din galati ce ma sfatuiti?


sa renunti la egoism...si sa o lasi sa decida singura ce vrea....
dandanaua_reloaded
Postat pe 27 Iunie 2009 10:49
De la: costel20082003, la data 2009-06-11 08:40:44am cunoscut pe cineva pe mes din pacate e casatorita si are si 2 copii am ajuns sa o iubesc pt ca a stiut cum sa imi intre la suflettdar e nehotarata nu stiu cum sa o fac sa renunte la tot pt mine e nefericita in casnicia ei si stiu ca si ea ma iubeste mia dovedito venind la mine in bucuresti ea fiind din galati ce ma sfatuiti?


dar esti capabil sa cresti copiii aia 2 si sa ii iubesti ca si cum ai fi ai tai? gandeste-te la toate aspectele inainte de a ii cere asemenea sacrificiu
Peony
Postat pe 27 Iunie 2009 21:30
pina la urma...ce ai facut?
pamela_1
Postat pe 29 Iunie 2009 10:43
NU FA PROSTIA SA INCERCI SA O DESPARTI!!!!!! o femeie casatorita si mai ales cu doi copii nu va renunta niciodata la siguranta ei de femeie maritata chiar daca nu e fericita cu sotul ei. vei face o mare greseala sa incerci sa o smulgi de acolo pt.ca nu va pleca decat cu tot cu copii si nu cred ca tu, ca barbat vei accepta sa iti iei pe cap nu una , ci trei probleme de rezolvat! e foarte greu, asculta ce-ti spun. ea isi va pune mii de intrebari-daca va pleca de la sotul ei la tine ve-ti fii fericiti ? eu nu cred. una e aventura , cred, si alta un mariaj care la tine e primul si la ea al doilea. nu vreau sa-ti stric fericirea cu ideile mele dar eu sunt femeie si cred ca stiu cum gandim noi femeile. ea mai degraba ar prefera sa stea singura cu copii ei decat si cu tine si cu ei. asta cred eu dar pot sa gresesc, (desi nu cred!)GANDESTE-TE BINE!
GABYTA13
Postat pe 1 Iulie 2009 09:19
pina la urma ai ramas sau nu cu ea?
pamela_1
Postat pe 1 Iulie 2009 16:09
ramane de vazut
costel20082003
Postat pe 6 Iulie 2009 18:12
ramane de vazut
costel20082003
Postat pe 6 Iulie 2009 18:14
ramane de vazut
costel20082003
Postat pe 6 Iulie 2009 18:16
ramane de vazut
costel20082003
Postat pe 6 Iulie 2009 18:20
S-au terminat fetele,,,femeile singure, de nu va gasiti fericirea decat ,,,dstramand familii, cupluri???
kudika017520
Postat pe 6 Iulie 2009 18:33
Sfat:: Nu va faceti ,, fericire,, pe nefericirea altei persoane!! Azi este el nefericitul, sotul ei,, maine poti fi tu!! Niciodata,,,tu ,, nu vei fi tatal celor 2 copii! Nu vei avea ,respectul lor, daca destrami ,,,familia,,!Am in fam ilie un asa exemplu! Copiii cand el le atrage atentia ii spun in fata,,,-taci, nu esti tatal meu si n-au numai 14-15 ani,cum v-a fi peste ani???!!
kudika017520
Postat pe 6 Iulie 2009 18:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa-ti vindeci barbatul de pesimism ?!! 48 De la: diana1981 11 Aprilie 2009 17:49
Realitate cruda!31 mai,cea mai nefericita zi din viata mea! 9 De la: steffy91 26 Octombrie 2011 12:22
Ai nevoie de un sfat in vreo problema? 19 De la: Kathara 2 August 2012 21:07
am si eu o intrebare? 3 De la: luckyyyLuke 26 Martie 2009 11:53
barbatii trec prin crize existentiale?vor sa fie liberi, cu una si cu alta? 48 De la: kudika181837 10 August 2010 17:09