Setari Cookie-uri

ce sa fac?

ca in fiecare relatie are suisuri si coborasuri, cand suntem in pat ne intelegem perfect, dar cand iesim undeva ori eu trebuie sa il enervez pe el, ori el pe mine si tre sa ne certam 2 min si dupa e perfect pana la urmatoarea greseala dar il iubesc si chiar daca as afla k m-a inselat as fi suparata dar dupa aceea m-as impaca cu el
marinutza63
Postat pe 23 Iunie 2009 15:25
e clar nu stii nici de ce esti geloasa
yumy
Postat pe 23 Iunie 2009 15:29
De la: marinutza63, la data 2009-06-23 15:25:07ca in fiecare relatie are suisuri si coborasuri, cand suntem in pat ne intelegem perfect, dar cand iesim undeva ori eu trebuie sa il enervez pe el, ori el pe mine si tre sa ne certam 2 min si dupa e perfect pana la urmatoarea greseala dar il iubesc si chiar daca as afla k m-a inselat as fi suparata dar dupa aceea m-as impaca cu el


daca te inseala si il ierti e cea mai mare greseala a ta.daca te inseala e clar k nu te iubeste,si probabil ca o sa ti promita ca nu o sa o mai faca dar cine inseala o data,inseala din nou.ce vrei sa mori de inima rea?
kudika037754
Postat pe 24 Iunie 2009 00:36
Draga mea vrei un sfat? Fa tot ce iti sta in putere sa se lase de meseria de taximetrist. E cea mai periculoasa meserie posibila pt un barbat. Se invarte intr-un anturaj dubios si nu are de invatat decat lucruri rele de la minunatii lui colegi.
acular25
Postat pe 24 Iunie 2009 12:56
buna,


si eu am trecut printr-o situatie asemanatoare cu a ta.

eu nu sunt deloc geloasa dar imi facea o enorma placere sa vrb cu el la tel...ma relaxa....ma binedispunea

la un moment dat am obs k nu ii mai fac placere asa de mult conv noastre la tel si am hotarat sa ma abtin sa-l sun(desi mi-a fost la dracului de greu).

m-a sunat el pe la ora 14"00-15"00 si a inceput sa-mi zica...k de ce nu l-am si eu toata ziua, k nu mi-a fost dor de el, k inainte il sunam si ca acuma de ce nu l-am mai sunat.

el mi-a explicat ca adora sa vrb cu mine, dar cand nu vrb cu mine asa mai intim, mai cu alinturi era din cauza k ii era rusine sa nu rada baietii de el, dar el adora conver noastre si k si daca durau doar un min era imp sa-mi auda vocea.


Acuma nu stiu daca si in cazul tau este vorba de acelasi lucru, dar fi atenta sa nu exagerezi;).
kkt
Postat pe 24 Iunie 2009 13:07
Buna.....din pacate gelozia este o boala grea,,,si din pacate stiu ce spun ptr ca am avut prieten foarte gelos , ma scotea din minte atunci cand nu raspundeam imediat la telefon, si trebuia sa-i dau socoteala, desi poate eram la toaleta in clipa aceea,,
pana int-o zi cand dupa 3 ani m-am saturat si i-am zis pa baiete ca nu se mai poate

iar acum pot sa zic...sunt cea mai fericita !! efectiv traiam intr-o teroare permanenta...asa ca........
bubulinika
Postat pe 24 Iunie 2009 23:21
iti zic ca reprosurile tale prea dese il vor indeparta...se poate ajunge la despartire...off si eu stau cu gandul ca m-ar putea insela...dar nu fac crize...pana la urma daca tine la mine, nu ma va insela, iar daca nu ma merita..atunci pa!...caum iti dai seama daca te inseala??? pai...se comporta mai rece, se enerveaza din orice, nu te mai suna atat de des ca inainte, gasdeste motive pt a nu va intalni...sunt multe...
mady_puppy
Postat pe 2 Iulie 2009 14:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Gelozie 27 De la: diana3289 10 Mai 2010 19:36
Fosta iubita il cauta 15 De la: Skumpik_Mady_1 2 Aprilie 2013 11:59
sfat 22 De la: kudika052198 29 Decembrie 2009 02:09
cum poti uita 20 De la: kudika033142 2 Iulie 2009 15:07
gelozia in cuplu 37 De la: yumalai 17 Februarie 2010 07:15