Setari Cookie-uri

O mana de ajutor..va rog:((

De la: Papusikmika, la data 2009-06-20 16:13:24
hello fata asta e o mincinoasa!!! cititi mai sus ca am dat copy paste la ce a mai postat ea.
deci a zis ca ar vrea sa fie cu unu...da ca ala are nush ce prietena in alt oras ..si asta a scris pe data de 12 iunie.si acu zice ca are prieten de 9 luni si e virgina si vrea sa se f....
hai sa o lasam balta!!!!!

ai nimerit/o postat 29 06 2009 "Nu am abaondonat topicul..e la CURIOZITATe:x..poti intra dar oricum iti pot raspune..mai sunt inca dar cred ca am gasit baiatul potrivit alaturi de care pot trece peste micile dificultati.Oare ma poate judeca cineva pt faptul ca nu e o relatie foarte serioasa??si pt ca suntem impreuna de cateva zile??"
f--k me??????????asta stie ce vrea sau pe ce lume e???
la carti favorite a sris Prezicerile lui Nostradamus?????uite papusa o prezicere spune e adevarta?? esti o fata tare singura cu muuult timp liber si lipsa totala de imaginatie iti mai pot spune sigur ca nu mai esti virgina, ti se citeste in ochi si exprimari cred doar ca iti cauti o scuza de ati plinge singura de mila....iubitul tau te/a fript si mai revine ptr cite o partida dar nu te vrea ca iubita....esti doar o forma de eliberare a stresului excesiv....sorry dar ar trebui sa ceri sfaturi in privinta asta nu timpeniile ce le insiri tu..nu uita ca si noi suntem femei ,avem ceva ce se numeste intuitie
sper ca am fost de ajutor
miller
Postat pe 30 Iunie 2009 00:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
divort dupa 20 de ani 36 De la: etta 18 Septembrie 2009 21:14
buna 36 De la: kudika_12368 30 Noiembrie 2012 16:13
sexul oral 49 De la: iacinta 20 Februarie 2010 19:06
ajutor, viata mea sexuala este prea afectata de certurile de zi cu zi . 6 De la: andreea3006 27 August 2009 16:24
Am nevoie de un sfat !!!!!!!! 24 De la: kudika_6541 30 Mai 2012 10:53