Setari Cookie-uri

ce rol am eu??amanta sau a treia roata de la caruta!!???

am o relatie de 4 ani!!!pot spune despre ea doar atata..a intervenit obisnuinta si k ceea ce ne mai tine pe noi impreuna (cel putin asa cred eu din punctul meu de vedere)este relatia noastra sexuala care este exraordinar de buna!!in fine..in martie mai exact in 27martie 2008 am fost cu un posibil partener(antrenorul meu de la sala care ma placea si care ar fi vrut sa avem ceva impreuna)la un f bun prieten de a lui akasa(era ziua lui)!!toate bune si frumoase..am ajuns akolo am mancat,am vb..nimik suspect!!prietenul antrenorului sa i spunem S nu a vb cu mine decat strictul necesar iar sotia lui era f amabila si draguta cu noi,era tot timpul atenta sa nu cumva sa ne lipseasca ceva.Veni vremea sa plecam..ne am luat ramas bun frumos si am plecat!!dupa aproximativ 0 sapt si ceva primesc un tel cu nr anonim..rasp frumos crezand k era vb de alta persoana care treb sa ma sune..sa nu mai lungesc vb..pana la urma mia spus cine ii iar eu f mirata..l am intrebat cum de ma suna si de c cu nr ascuns??el raspunzandu mi k deocamdata asa ma va suna pt k el ii casatorit(fapt pe care il stiam)si nu vrea sa aibe probleme..am tinuto asa adik numa vb la tel timp de 2 sapt dupa care ne am intalnit si de at am devenit amanta lui..problema este k eu nu vroiam sa ma culc cu el iar el intr o seara knd ne programasem noi k sa se intample asta l am refuzat si el sa reimpacat cu ex lui amanta!!in seara aceea am facuto cu el in masina...iar de at el a ramas cu aia si eu pe langa ea..adik tipu aku are 2 amante si o sotie..partea proasta in care as vrea eu sa ma ajutati cu un sfat ar fi urmatoarea ..eu stiu de ea,ea nu stie de mine!!ce credeti tine la mine..?si pot spune k din martie de cand suntem impreuna n am facuto decat de 2 ori!!ar fi multe faze din partea mea urate pe care i le am facut..si el tot na renuntat la mine..iar eu at knd ii zic sa renunte la aia imi spune k nu poate sa fie nesimtit k el a fost cu ea 3 ani si k nu poate sa i dea aku papucii cu una cu doua!!si k din vina mea sa reimpacat cu aia..eu l am trim in bratele ei!!nu inteleg de c o mai vrea pe aia?nu i ajung eu??tin la el..dar sincer nu stiu dak mai pot continua asa..nu mi convine sa fiu a treia pe lista!!ce sa fac..chiar nu stiu ..

Postat pe 19 August 2008 20:35

iris_4_ever
Postat pe 19 August 2008 21:15
oaaaaau... sa mai zica cineva ca viata nu e nostima...
amme22
Postat pe 19 August 2008 21:20
offff! doamne ! cand credeam ca-i o noapte anosta........
sorina , mersi pentru hohotele de ras create!

Postat pe 19 August 2008 21:21
DRAGA IRIS 4 EVER AM CERUT UN SFAT ,O PARERE..NU SEMNE!!

Postat pe 19 August 2008 21:21
apai de'... noi te consideram fata inteligenta si avem incredere ca iti vei da seama si dupa semne.
amme22
Postat pe 19 August 2008 21:25
Scuze ca ti-o zic asa dar..MAI FATO CE SFAT ITI MAI TREBUIE?Sta la mintea gainii k tre' sa il lasi si sa-ti vezi de viata ta!!So long

Postat pe 19 August 2008 21:25
nu intra prea tare in ea ca e indragostita. Las' ca isi revine in timp
amme22
Postat pe 19 August 2008 21:27
offf geo32 ce rau poti fi!!!
am vazut multe comentarii de ale tale..unele chiar mi au placut dar in altele esti prea superficial..ar fi bine sa te pui si in locul persoanelor care scriu pe acest site viata lor...ele vor doar un sfat ,nu aroganta din partea noastra!!

Postat pe 19 August 2008 21:29
Imi cer scuze sorina , promit ca imediat ce ies in concurs sa vin cu un sfat ...pana atunci am vrut doar sa imi exprim parerea prin semne ...tocmai a venit al 4 lea jucator si nu mai pot continua
iris_4_ever
Postat pe 19 August 2008 21:31
indragostita???in nici un caz!! doamne feri!!poate doar atrasa de pericol!!

Postat pe 19 August 2008 21:32
probabil singurul pericol ar fi o smotoceala de la nevasta sau de la cealalta amanta. Nu vad nimic palpitant in asta. Dar daca zici tu...
amme22
Postat pe 19 August 2008 21:35
Emma..te citez
Las-o ca-si revine in timp..sau simte pe pielea ei

Postat pe 19 August 2008 21:45
G, ma uit la semnatura ta si parca fac o paralele cu sorina. rasafata sorina.
si bagam: come sorina and show us!!!
doamne! ce sfaturi vrei tu sorinico , daca singura te bagi in pericole si apoi strigi in gura mare "lupuuuuu"!?
adica ajungi in mijlocul situatiei si inca ai impresia ca tu detii controlu'!!

Postat pe 19 August 2008 21:59
fata e tare daaaa? habar nu ai tu geo ce-i aia viata palpitanta... tu trebuie sa ma cresti pt a intelege
amme22
Postat pe 19 August 2008 22:03
De la: geo32, la data 2008-08-19 21:59:42G, ma uit la semnatura ta si parca fac o paralele cu sorina. rasafata sorina.
si bagam: come sorina and show us!!!
doamne! ce sfaturi vrei tu sorinico , daca singura te bagi in pericole si apoi strigi in gura mare "lupuuuuu"!?
adica ajungi in mijlocul situatiei si inca ai impresia ca tu detii controlu'!!

SINCER EU ZIC K IL DETIN...LA CATE FAZE AIUREA I AM FACUT PUTEA F FRUMOS SA SI BAGE PICIOARELE IN MINE SI SA MA LASE..AVAND IN VEDERE K NICI MACAR NU AVEM O RELATIE SEXUALA !!DAR UITE GEO32 K NU MA LASAT..SI ASTA CAUT EU SA INTELEG MOTIVUL???!!!

Postat pe 19 August 2008 22:05
faptul ca ii place vanatoarea ar putea fi un motiv?
amme22
Postat pe 19 August 2008 22:07
super.............visul oricarei femei........un barbat, o nevasta si doua amante..........


ce sa zic....auzisem ca sunt mai multe femei decat barbati pe glob.......da nici chiar asa.........


ce gasesti fata la el..........adica voi 3...........?

curiozitate: el cum se imparte intre 3 femei, daca doar tu stii de celelalte 2? sau nevasta stie de amndoua amantele?...........
dienuta_nou
Postat pe 19 August 2008 22:11
...Emma..imi placi muuuult da' nu-sh de ce
Geo...asa-i k ii tare chiesa mea di jios?

Postat pe 19 August 2008 22:11
amme22
Postat pe 19 August 2008 22:13
gandesc ca daca tot sunt atat de putini barbati pe lume, iar asta trebuie ca are ceva de se lipesc asa fumeile de el, ar fi si mai palpitant sa ne inscriem pe lista de amante sa-l vedem cat rezista.
I'auzi... reclama:
LUUUUMEEeeee... amant cu portia... neobosit, inepuizabiiilll... o noapte tu... una tu, da, tu cea de colo... urmatoarea cu sotia (de' dreptul cezarului) iar una cu cine mai pica... ce zici papuse, vrei sa-i tii tu de urat pt ora urmatoare? Hai fetele ca se termina si asta o sa moara de oboseala! Luuumeeee....cine mai doresteeee?
amme22
Postat pe 19 August 2008 22:21
De la: dienuta_nou, la data 2008-08-19 22:11:03super.............visul oricarei femei........un barbat, o nevasta si doua amante..........


ce sa zic....auzisem ca sunt mai multe femei decat barbati pe glob.......da nici chiar asa.........


ce gasesti fata la el..........adica voi 3...........?

curiozitate: el cum se imparte intre 3 femei, daca doar tu stii de celelalte 2? sau nevasta stie de amndoua amantele?...........

NORMAL K NU STIE..ITI DAI SEAMA CE TARABOI AR IESI AT?? NICI NU VREAU SA MI IMAGINEZ!!CE GASESC LA EL??SINCER..NICI EU NU STIU...CEVA CE NU AM AKASA..LOGIC!!!ADIK TANDRETE!

Postat pe 19 August 2008 22:21
ei hai... cu tandretea m-ai termiat de tot...
Adica... odata ce spui ca la el "gasesti ce nu ai acasa", trebuie sa inteleg ca si tu esti casatorita?
yeees.. palpitant
amme22
Postat pe 19 August 2008 22:23
De la: amme22, la data 2008-08-19 22:23:27ei hai... cu tandretea m-ai termiat de tot...
Adica... odata ce spui ca la el "gasesti ce nu ai acasa", trebuie sa inteleg ca si tu esti casatorita?
yeees.. palpitant

NU SUNT CASATORITA..AM O RELATIE DE 4 ANI!!!SI CHESTIA ASTA NU MAI GASESC EU LA RELATIE PE CARE O AM EU DE 4 ANI..TANDRETEA!!

Postat pe 19 August 2008 22:30
aaaaa...
amme22
Postat pe 19 August 2008 22:32
nu, amme, are o relatie de 4 ani in care a intervenit obisnuinta


astea sunt scuze ieftine pentru a tine pe cineva langa tine ca umbrela de vreme rea.........adica daca ala nu o vrea suficient de tare ca sa isi lase nevasta si amanta, acasa gaseste de toate, mai putin tandrete...
e mai usor decat sa nu il chinuie pe ala de acasa si sa traiasca singura pana isi gaseste altul mai bun...........ma lasati, voi astea care nu va sunteti suficiente voi insiva ca sa traiti, trebuie sa mai chinuiti si pe altii

sau la ala de acasa nu te gandesti cum se simte daca afla?


din cauza femeilor ca tine, barbatii le fac sa sufere pe urmatoarele care vin dupa voi, si din cauza barbatilor ca amantul tau sunt unele neveste cum sunt....
dienuta_nou
Postat pe 19 August 2008 22:36
De la: rasfatatasorina, la data 2008-08-19 22:05:26
De la: geo32, la data 2008-08-19 21:59:42G, ma uit la semnatura ta si parca fac o paralele cu sorina. rasafata sorina.
si bagam: come sorina and show us!!!
doamne! ce sfaturi vrei tu sorinico , daca singura te bagi in pericole si apoi strigi in gura mare "lupuuuuu"!?
adica ajungi in mijlocul situatiei si inca ai impresia ca tu detii controlu'!!

SINCER EU ZIC K IL DETIN...LA CATE FAZE AIUREA I AM FACUT PUTEA F FRUMOS SA SI BAGE PICIOARELE IN MINE SI SA MA LASE..AVAND IN VEDERE K NICI MACAR NU AVEM O RELATIE SEXUALA !!DAR UITE GEO32 K NU MA LASAT..SI ASTA CAUT EU SA INTELEG MOTIVUL???!!!



tu raportezi totu' la 'faze aiurea"!!!!?
cum sa-ti explic sa ma intelegi!!? o sa incerc romaneste.
ai intrat intro hora din care cea care va pierde vei fi tu. vorbesti cu nonsalanta despre inselat ca si cum ai povesti ce-ai mancat la micul dejun.
ce-avem in meniu azi!!:
-oaua rascoapte cu checiup picant
-servici bubuitor cu remuneratie majora
-sex cu amantu
-intalnnire cu prietenul de 4 ani pentru shoping
-cadere in gol
-ora de fiteness cu antrenoru' topit in limba
-cazuta in dizgratie
-plans usor
-parasire colectiva
-singuratate amara
-bagat picioru' in barbati

ceea ce nu intelegi tu ca esti deja pe panta. in jos!

Postat pe 19 August 2008 22:39
De la: geo32, la data 2008-08-19 22:39:39
vorbesti cu nonsalanta despre inselat ca si cum ai povesti ce-ai mancat la micul dejun.
ce-avem in meniu azi!!:
-oaua rascoapte cu checiup picant
-servici bubuitor cu remuneratie majora
-sex cu amantu
-intalnnire cu prietenul de 4 ani pentru shoping
-cadere in gol
-ora de fiteness cu antrenoru' topit in limba
-cazuta in dizgratie
-plans usor
-parasire colectiva
-singuratate amara
-bagat picioru' in barbati

ceea ce nu intelegi tu ca esti deja pe panta. in jos!

de unde rezulta ca barbatii e porci. Eh... ai vazut acum cum devine treaba?
amme22
Postat pe 19 August 2008 22:43
mari porci barbati astia!!

Postat pe 19 August 2008 22:47
amme22
Postat pe 19 August 2008 22:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O DATA DACA TE-A INSELAT SI IL IERTI E CORECT? 109 De la: andra_ale 14 Iulie 2010 07:45
Am nevoie de ajutor! 6 De la: broscoiu 13 Octombrie 2011 17:55
cum va ginditi voi 24 De la: o_parte_din_rai 18 Iunie 2009 12:35
caffe frape 33840 De la: kudika_1043583 28 Iunie 2022 05:16
Ce faci daca te indragostesti de amant? 190 De la: kudika_nikole 17 Noiembrie 2011 17:07