Setari Cookie-uri

Cat dureaza relatiile intre adolescenti??!?

lasam icule... recunoaste ca esti doar invidios! :-j
anca0704
Postat pe 22 August 2009 16:43
De la: anca0704, la data 2009-08-22 16:43:51lasam icule... recunoaste ca esti doar invidios! :-j


incep sa ma satur de adolescenti cu mintea in p....nori

e plina cudika de cand au intrat in vacanta
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 22 August 2009 16:47
si crezi ca daca incep scoala scapam de ei?? :-j
anca0704
Postat pe 22 August 2009 16:49
De la: anca0704, la data 2009-08-22 16:49:05si crezi ca daca incep scoala scapam de ei?? :-j


doamne ajuta
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 22 August 2009 17:01
Nu stiu cum e la altii,dar la mine a durat un an si 5 luni . A fost frumos...problema e ca a fost . Numai bine.
ayyryynn
Postat pe 24 August 2009 14:37
salut


intrebarea e buna insa raspunsul nu e ceva concret:) vorbind in general?...nu prea ai cum ...pentru ca sunt fel si fel si fel de oameni cu gandiri diferite:...asta depinde de persoane si de situatii...
pot dura o luna...pot dura mai putin sau mai mult asta tine de seriozitatea fiecaruia si felul de a gandi;)
yomarissaly
Postat pe 3 Septembrie 2009 17:34
DA....intr-adevar,relatiile aste sunt imprevizibile,dar oamenii sunt foarte fatarnici.Au ascunse sentimentele mai bine decat comoara de la capatul curcubeului.Dar asta nu este tot.Dragostea,odata ce se aprinde,nu mai poate fii stinsa.O relatie intre adolescenti este superficiala si cred ca este destul pentru a se saruta sau a avea anumite manifestari in public,pentru a da de inteles lumii ca se iubesc. Iar apoi ,cand sunt inselati/e,cred ca singurul motin este faptul ca ei nu au reusit sa-si arate iiubirea unul fta de altul in deajuns
mymy_dulcik
Postat pe 16 Aprilie 2010 22:19
Relatiile intre adolescenti depind de fiecare cuplu in parte. Am exemple in viata de zi cu zi de relatii care dureaza cel mult 2 sapt sau o luna si relatii care dureaza de mai bine de cativa ani. Depinde de sentimentele fiecaruia. Eu spre exemplu sunt cu iubitul meu de 2 ani si o luna si amandoi avem 17 ani. Varul meu are o prietena de la 15 ani, acum are 26 de ani si urmeaza sa se casatoreasca curand. ^^
cloudroom2
Postat pe 25 Aprilie 2010 08:37
in marea majoritate a cazurilor .. nu ajun niciodata sa isi serbeze o data de nastere si a 2a oara impreuna.. scurt si la obiect.. consc insa si cazuri care de la 15 ani.. si acu sau si casatorit... etc exemple
barabass
Postat pe 28 Aprilie 2010 16:51
Buna! eu am o relatie ce dureaza din clasa a 9-a am fost colegi de clasa o perioada, iar acum suntem anul2 la facultate si locuim impreuna. in relatia noastra au fost foarte multe probleme, dar, nu stiu,poate soarta a vrut sa ramanem impreuna. si nu regret. tot ce pot sa ti spun e sa ti traiesti din plin perioada aceasta ca este cu adevarat cea mai frumoasa, dar AI GRIJA sa nu faci nimik din ce te ar putea rusina mai tarziu. amintirile sunt cele mai frumoase. M-am intalnit recent cu o prietena cu care am fost 12 in aceeasi clasa, insa din cauza relatiei mele, s a simtit respinsa si incet, incet ne am distantat. insa in prezent nu ti pot spune cu ce chef am depanat amintiri...parca as vedea un film cand ma gandesc la perioada liceului. Iar acum ea imi este cea mai buna pritena, acum are si ea o relatie 2 doi ani si s-a maturizat extrem de mult... nici nu mi venea sa cred ca este ea... nu stii ce intorsaturi poate lua viata
kudika18000
Postat pe 9 Mai 2010 04:22
De la: anya016, la data 2009-06-30 02:11:19Buna..chiar acum cateva minute citeam ceva legat de aceasta intrebare:"cat dureaza relatiile intre adolescenti?"..Si pentru ca sunt si eu o adolescenta,si ca fiecare ma roade curiozitate...vreau sa aflu si parerile voastre!Dupa voi cat credeti ca poate dura o relatiile intre doi adolescenti?cateva luni,ani???!!Pot ele sa dureze o viata intreaga?! Adica de exemplu inca din timpul generalei sau a liceului pana la sfarsitul vieti?!Sau este imposibil?!!?!?!?!?!
Astept pareri
P.S. Intrebarea a fost pusa in general...
kudika505443
Postat pe 11 Februarie 2012 11:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
relatii extraconjugale 40 De la: kudika026577 1 Octombrie 2009 21:17
Ce parere aveti despre o prietena care uita sa va ureze "La multi ani!" de ziua voastra desi stie de ea? 5 De la: kudika_928362 29 Ianuarie 2014 10:57
Prietena mea... sau umbra mea? 15 De la: rashela 27 Februarie 2009 22:23
BOYFRIENDS 24 De la: d_soara_Criss 18 August 2009 13:56
schimb de voturi returnez 1 De la: lilyneacsu23 21 Iunie 2011 09:33