Setari Cookie-uri

vreau sa ma ingras

uite ce este : am facut analize amanuntite la parhon -bucuresti ,sunt perfect sanatoasa . mi s-a spus sa nu ma enervez si sa dorm .un factor fizic care sa determine slabitul acesta nu exista .mi s-au dat vitamine pe care le-am urmat puneam 2 kg si dadeam imediat 3 inapoi jos . asa ca .....
ylory
Postat pe 30 Iunie 2009 11:27
daca ai fost la endocrinologie si nu ti-a folosit ce ti-au spus si ce ti-au dat ei acolo,incepe si tu un regim hipercaloric,ca sa zic asa,mancare cu multe calorii,in special seara,inainte de culcare ,si evident,asocieri de alimente,care in mod normal ingrasa sigur; telemeaua,laptele gras,cascavalul,untul,carnea de porc au multe calorii,asociate cu painea,cartofii,fasolea,chiar si orezul asociat cu carnea,apoi fructele cum ar fi struguri,banane,pere;dupa ce papi chestii de astea seara ,nani cat de mult si poate reusesti in acest fel !succes !
lumimari
Postat pe 16 Iulie 2009 09:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum poate cineva sa ia in ghilograme 57 De la: addicted_to_love 28 Mai 2009 16:54
grasimea 21 De la: yumalai 31 Mai 2009 19:15
cura de ingrare 38 De la: freakbabe 6 Martie 2010 21:12
vreo cura de ingrasare? 4 De la: Ely80 28 Octombrie 2009 12:15
diete d slabire.. vreau s slabesc.. toata lumea aceasi problema.. dar ce faci atunci knd vrei s t ingrasi ? .. :( 31 De la: lauradumitrana 13 Iulie 2009 17:11