Setari Cookie-uri

infidelitate online

Fii foarte atenta ce iti voi spune aici:

NU II MAI SPIONA ARHIVA DE MESS SAU TELEFONUL.

SUSPICIUNILE EXAGERATE CARE VOR APAREA ITI VOR DISTRUGE CASNICIA.


Toti avem prietenele noastre (sau ar trebui sa le avem) cu care discutam chestiuni mai mult sau mai putin intime. Asa cum majoritatea dintre voi aveti amici baieti cu care vorbiti chestii destul de deep.
Unele lucruri se clarifica mai bine cand vorbesti cu o persoana de sex opus.

Si sa stii ca multi oameni flirteaza mult pe mess. Dar asta nu inseamna nimic in realitate...

Nu iti mai face griji degeaba si evita pe cat posibil instalarea paranoiei.
AndreiD
Postat pe 15 Iulie 2009 23:47
De la: AndreiD, la data 2009-07-15 23:47:15Fii foarte atenta ce iti voi spune aici:

NU II MAI SPIONA ARHIVA DE MESS SAU TELEFONUL.

SUSPICIUNILE EXAGERATE CARE VOR APAREA ITI VOR DISTRUGE CASNICIA.


Toti avem prietenele noastre (sau ar trebui sa le avem) cu care discutam chestiuni mai mult sau mai putin intime. Asa cum majoritatea dintre voi aveti amici baieti cu care vorbiti chestii destul de deep.
Unele lucruri se clarifica mai bine cand vorbesti cu o persoana de sex opus.

Si sa stii ca multi oameni flirteaza mult pe mess. Dar asta nu inseamna nimic in realitate...

Nu iti mai face griji degeaba si evita pe cat posibil instalarea paranoiei.


Ai mare dreptate in tot ceea ce spui. Am discutat, am lamurit, m-am clarificat si am iertat. E adevarat ca nu a fost decat un flirt despre care sincer nu as fi vrut sa aflu niciodata ... dar acum...ce-as mai putea face? Chiar si daca ar fi fost mai mult decat atat as fi luptat pentru aceasta relatie pentru ca merita.
mariuca32
Postat pe 16 Iulie 2009 14:50
De la: AndreiD, la data 2009-07-15 23:47:15Fii foarte atenta ce iti voi spune aici:

NU II MAI SPIONA ARHIVA DE MESS SAU TELEFONUL.

SUSPICIUNILE EXAGERATE CARE VOR APAREA ITI VOR DISTRUGE CASNICIA.


Toti avem prietenele noastre (sau ar trebui sa le avem) cu care discutam chestiuni mai mult sau mai putin intime. Asa cum majoritatea dintre voi aveti amici baieti cu care vorbiti chestii destul de deep.
Unele lucruri se clarifica mai bine cand vorbesti cu o persoana de sex opus.

Si sa stii ca multi oameni flirteaza mult pe mess. Dar asta nu inseamna nimic in realitate...

Nu iti mai face griji degeaba si evita pe cat posibil instalarea paranoiei.

cat de bine le stii tu ca un om mare! doctor love!
dar in final ai dreptate..asa-i!
coffeeta
Postat pe 16 Iulie 2009 14:52
stai draga linistita ca nu te inseala sotul
cristiana_cris
Postat pe 16 Iulie 2009 14:56
De la: cristiana_cris, la data 2009-07-16 14:56:33stai draga linistita ca nu te inseala sotul


stii tu ceva?
mitura
Postat pe 16 Iulie 2009 15:00
De la: mariuca32, la data 2009-07-16 14:50:35
De la: AndreiD, la data 2009-07-15 23:47:15Fii foarte atenta ce iti voi spune aici:

Si sa stii ca multi oameni flirteaza mult pe mess. Dar asta nu inseamna nimic in realitate

Ai mare dreptate in tot ceea ce spui. Am discutat, am lamurit, m-am clarificat si am iertat. E adevarat ca nu a fost decat un flirt despre care sincer nu as fi vrut sa aflu niciodata ... dar acum...ce-as mai putea face? Chiar si daca ar fi fost mai mult decat atat as fi luptat pentru aceasta relatie pentru ca merita.




"Si sa stii ca multi oameni flirteaza mult pe mess. Dar asta nu inseamna nimic in realitate"

FALS, in realitate inseamna ceva, chiar foarte mult, inseamna ca ceva lipseste din relatie.

Mariuca, ceva te-a indemnat pe tine sa cauti, ( ce anume? ce s-a schimbat la el?), apoi nu este totul rezolvat, mai ai ceva de facut, afla ce i-a lipsit, rezolva si cauza care a dus la flirt ,pentru ca s-ar putea repeta si sa nu fie doar atat.

Spui ca le dadea sfaturi , poate aici e problema, cine ia hotararile in relatia voastra? Cere-i sfatul mai des, fa-l sa simta ca este important pentru tine ( si parerile lui sunt importante) . Poate nu se simte suficient de apreciat, poate tu esti o fire prea independenta. Nu stiu, zic si eu , poate a cautat apreciere in alta parte.

Nu-i nevoie sa-mi raspunzi mie, raspunde-ti tie si mult succes.
valita76
Postat pe 16 Iulie 2009 15:45
Monitorizeaza-l discret deocamdata.

Postat pe 16 Iulie 2009 16:44
asta a fost inceputul- pt tine
dar pentru el?
daca nu te-ar fi impins curiozitatea, nu ai fi stiut de "acest mic flirt, nevinovat" , (oare? )acum ca stii, acest lucru..e un must - sa il mai controlezi, din timp in timp, e bine sa stii cu cine traiesti, fie ca iti place/ nu ce afli!
a_delade
Postat pe 17 Iulie 2009 00:47
cea mai buna metoda e sa-ti faci si tu un id de mess pe care sa vb cu barbati,tot diverse,si apoi,,din intamplare"sa-ti gaseasca el conversatiile
Atunci sa vezi reactii in lant(ale lui,ale tale)
Acuzatii reciproce
Dupa aia o impacare duuulce si promisiunea amandurora ca nu va mai treb`e mess
wanda_love_you
Postat pe 17 Iulie 2009 13:29
Ca sa faci confidente si mai ales lucruri intime despre persoana ta trebuie sa ai o relatie destula de apropiata cu cel in cauza. Asa ca sotul mariucai, se vede treaba era destul de apropiat de aceste persoane. Asa ca ar trebui mai multa atentie din partea ta, ca daca vede ca nu prea te-a afectat, o sa mearga inainte. De ce spun? Fiindca un lucru asemanator, deci asemanator mi s-a intamplat si mie. Era de sarbatori si ne-am luat un calculator de la un coleg de-al sotului. Cand am deschis calculatorul, dupa ce l-am montat, a intrat sa-si verifice mesajele, care culmea nu prea avea de la cine, fiindca calc. l-am luat mai mult pentru a tine legatura cu sora lui stabilita in strainatate. Numai ca a primit un mesaj de la o colega, care era chiar sora tipului astuia, colega si ea cu el, si care isi face veacul in biroul fratelui sau. Sotul meu tot acolo isi face veacul. Deci impreuna trei trei. Mesajul era de fapt un clip in care arata cum vorbesc barbatii intre ei, si anume ce p...a mea in sus, ce p..a mea in jos. Vreau sa va spun cand a vazut de la cine e mesajul s-a INGALBENIT tot si se balbaia.L-am intrebat ce rost e cu mesajul asta si de ce l-a trimis asta, daca are ceva de impartit cu ea. A inceput sa-mi zica ceva ca nu a mers sa trimita frate-su mesajul si ca l-a primit si ea si de la ea a mers la sotul meu sa-l trimita.L-am certat fiindca la noi in familie nu se vorbeste urat, mai ales porcarii de genul asta si i-am spus ca nu ma intereseaza asa ceva. Stiti cum a reactionat? A STRICAT CALCULATORUL. De ce spun sa fie atenta? Pentru ca eu am vazut schimbarea la sotul meu, nu mai comunica ca inainte de cand se angajase tipa; iar in calculator tipul a lasat pozele de la nunta. Una iesea mereu in evidenta cu fel de fel de pozitii. Chiar ma intrebam cine e, sotul era langa mine dar nu mi-a spus ca e sora lui. Dupa aceea mi-am dat seama ca e sor-sa; l-am intrebat de ce nu mi-a spus de la inceput si mi-a zis ca stie ca sunt GELOASA!! Pai cum vrei sa reactionezi cand gasesti mesaje de la una care nu e casatorita si-ti trimit mesaje porcoase tie ca barbat insurat si cu fata de 14 ani?
quantex
Postat pe 23 Iulie 2009 13:38
eu cred ca nu este nimik..pur si simplu scrie de pliktiseala..de inselat nu te inseala cu calculatorul
cristiana_cris
Postat pe 23 Iulie 2009 13:41
Pozele le-am vazut inaite de a-mi strica calculatorul. Fapt care m-a si deranjat ca nu le-a sters, dar asa i-am vazut fata tipei aleia ca tot ma intrebam cum arata. Acum am ajuns colege si facea fete-fete cand m-a vazut. Iar cu statul in birou, de cand sunt colega cu ei au RARIT-O. Deci.... nu ni se pare ca e ceva.
quantex
Postat pe 23 Iulie 2009 13:42
Si plictiseala asta de unde pleaca?
quantex
Postat pe 23 Iulie 2009 13:43
De la: quantex, la data 2009-07-23 13:43:04Si plictiseala asta de unde pleaca?


are cap de linie la indiferenta!
curse din ora-n ora!
geo_x
Postat pe 23 Iulie 2009 13:43
tu sti mai bine... ...
cristiana_cris
Postat pe 23 Iulie 2009 13:45
Si calatori cu sau fara abonament?
quantex
Postat pe 23 Iulie 2009 14:27
fara pe criza asta
cristiana_cris
Postat pe 23 Iulie 2009 14:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce doare mai tare: minciuna sau infidelitatea ??? 63 De la: kudika_20431 8 Noiembrie 2012 13:11
curiozitate 96 De la: yza79 14 Septembrie 2010 20:19
Amanta in devenire, si/sau sotie fidela? 948 De la: kudika_945392 13 Februarie 2014 16:01
Buna 6 De la: micasirea 17 Noiembrie 2010 16:50
Nu mai vreau sa sufar iar....... 39 De la: Dimitra26 27 Octombrie 2010 20:42