Setari Cookie-uri

am o intrebare



mie imi place de un baiat si cred ca si el ma place. Si azi mai invitat la el acasa si eu lam refuzat spunandui ca nu pot sa vin pt plec cu mama si iam zis ca daca e ne vedem alta data si nu stiu ce sa fac sa ma duc la el acasa daca ma mai invita ?? de fro saptamana vb mereu cu el prin mesaje la tel alaltaier am vb cu el la tel toata noaptea si aseara prin mesaje si nu stiu ce sa fac mie cam teama sa ma duc la el doar noi doi .Nu miar fi frica daca nu intro relatie anterioara am fost pacalita mie tema sa nu se intample la fel sau sa nu se intamle ceva pt ei doi sunt veri de gradu 2 sau 3 nu stiu sigur si mie frica sa nu se ea la omor din cauza asata nu stiu ce sa fac eu as vrea sa fiu cu el si eu din cate am observat ar vrea mai ales cand eram eu cu varasu se uita mereu la mine si la varasu cand ne sarutam si el era cu prietena lui de care sa despartit acun cateva zile vreau si eu un sfat ma puteti ajuta va rog
nisu_antonio
Postat pe 1 Iulie 2009 16:46
greierash_is_back
Postat pe 1 Iulie 2009 16:48
De la: nisu_dani, la data 2009-07-01 16:46:58

mie imi place de un baiat si cred ca si el ma place. Si azi mai invitat la el acasa si eu lam refuzat spunandui ca nu pot sa vin pt plec cu mama si iam zis ca daca e ne vedem alta data si nu stiu ce sa fac sa ma duc la el acasa daca ma mai invita ?? de fro saptamana vb mereu cu el prin mesaje la tel alaltaier am vb cu el la tel toata noaptea si aseara prin mesaje si nu stiu ce sa fac mie cam teama sa ma duc la el doar noi doi .Nu miar fi frica daca nu intro relatie anterioara am fost pacalita mie tema sa nu se intample la fel sau sa nu se intamle ceva pt ei doi sunt veri de gradu 2 sau 3 nu stiu sigur si mie frica sa nu se ea la omor din cauza asata nu stiu ce sa fac eu as vrea sa fiu cu el si eu din cate am observat ar vrea mai ales cand eram eu cu varasu se uita mereu la mine si la varasu cand ne sarutam si el era cu prietena lui de care sa despartit acun cateva zile vreau si eu un sfat ma puteti ajuta va rog


pune mana si citeste bibliografia obligatorie pt vara..... lasa vrajeala pe kudika!!!!

dandanaua_reloaded
Postat pe 1 Iulie 2009 16:51
si apropo sa sti ca exista un semn numit "cratima" ..am obosit incercand sa descifrez ce scri....
dandanaua_reloaded
Postat pe 1 Iulie 2009 16:51
la varsta ta ar trebui sa ai alte prioritati , lasa dragostea ca ai toata viata inainte sa iubesti
Lorena26
Postat pe 1 Iulie 2009 17:36
Haideti sa fim serioase... voi nu aveati "dileme" legate de dragoste la varsta ei?? eu sunt sigura k aveati si voi destule... k si mine. scrie undeva ca ar fi limita de varsta pe kudika?? nu cred.
Eu zic daca vrei sa fi cu el, n-ai decat. dar ar fi indicat sa nu mergi la el acasa... iesiti si voi la un suc, o plimbare prin parc etc. si vezi ce se intampla pe parcurs. ;)
Bafta
floare_de_colt
Postat pe 3 Iulie 2009 18:25
mersi mult de sfat chiar am sa iau in considerare sfatul tau macar tu intelegi
nisu_antonio
Postat pe 4 Iulie 2009 18:21
te-a invitat la el acasa?! ce o sa faceti?! copiii din plastelina sau colorati?!
roz5blue6lila7
Postat pe 4 Iulie 2009 18:25
De la: eugeniacorina, la data 2009-07-03 18:25:50Haideti sa fim serioase... voi nu aveati "dileme" legate de dragoste la varsta ei?? eu sunt sigura k aveati si voi destule... k si mine. scrie undeva ca ar fi limita de varsta pe kudika?? nu cred.
Eu zic daca vrei sa fi cu el, n-ai decat. dar ar fi indicat sa nu mergi la el acasa... iesiti si voi la un suc, o plimbare prin parc etc. si vezi ce se intampla pe parcurs. ;)
Bafta


mamiii la varsta ei , scriam mai bine decat o fac acum tocmai pt ca toate informatiile mi le luam din carti .... am citit la sandra brown de mi s-au incrucisat ochii...de unde crezi ca am invatat eu teoria sarutului ..."cum sa-l faci praf cu un pupic" ???? scriind execrabil pe forum????

mai citeam eu si bibliografia obligatorie dar parca tot mai faine erau cartile lui dumas...

dandanaua_reloaded
Postat pe 4 Iulie 2009 18:29
matracucu
Postat pe 4 Iulie 2009 18:29
De la: roz5bule6lila7, la data 2009-07-04 18:25:48te-a invitat la el acasa?! ce o sa faceti?! copiii din plastelina sau colorati?!


o sa-i proiecteze in autocad ...ca doar de aia au calculatoare sa stie sa le foloseasca... ei nu mai stau pe mess sau nu joaca toata ziulica jocuri in retea....

dandanaua_reloaded
Postat pe 4 Iulie 2009 18:30
iubirea nu tine cont de lege,varsta,culoare ..........si ce daca e la liceu sau facultate e libera sa iubeasca ,mergi inainte si fa ce iti zice inima,si cu baiatul cu care esti dai papuci !ce?esti legata de el?bafta
kudika030058
Postat pe 4 Iulie 2009 18:33
De la: kudika030058, la data 2009-07-04 18:33:25iubirea nu tine cont de lege,varsta,culoare ..........si ce daca e la liceu sau facultate e libera sa iubeasca ,mergi inainte si fa ce iti zice inima,si cu baiatul cu care esti dai papuci !ce?esti legata de el?bafta


iubirea tine cont de folosirea prezervativului sau a vreunei metode cotraceptive...daca intelegi ce vreau sa spun...daca nu, mai bine lasa... in loc sa ne dam mari cu fapte mici mai bine ramanem la fapte mici pt oameni mari...

dandanaua_reloaded
Postat pe 4 Iulie 2009 18:45
...sau macar la lucruri potrivite pt oameni normali........
matracucu
Postat pe 4 Iulie 2009 18:52
este clar ce vrea daca te-a invitat la tn acasa.....
mai bn va intalniti altundeva....la un suc la cinema......
la el acasa sa va intalniti cand vei fii sigura pe tine:*:*......
dar totusi sa nu ai incredere deplina in el....daca spui k este var q fostu....
mult noroc ji ai grija de tine...:X
roxyprincesss
Postat pe 6 Iulie 2009 12:02
pai vrea si el sa guste putin din trupul tau ce este greu de expicat...daca si tu vrei dute
pamela_1
Postat pe 6 Iulie 2009 12:08
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-07-04 18:30:20
De la: roz5bule6lila7, la data 2009-07-04 18:25:48te-a invitat la el acasa?! ce o sa faceti?! copiii din plastelina sau colorati?!


o sa-i proiecteze in autocad ...ca doar de aia au calculatoare sa stie sa le foloseasca... ei nu mai stau pe mess sau nu joaca toata ziulica jocuri in retea....


poate ii proiecteaza in catia ca e mai usor ...
roz5blue6lila7
Postat pe 8 Iulie 2009 10:47
te-a invitat la el acasa asta fiind prima intalnire.sigur e baiat serios.
Oneday1303
Postat pe 20 Iulie 2009 13:16
categoric vrea sa iti arate apartamentul..si patul lui
..mai asteapta nu te grabii.....ai timp si de vizite la domiciliu
cristiana_cris
Postat pe 20 Iulie 2009 13:29
De la: nisu_dani, la data 2009-07-01 16:46:58

mie imi place de un baiat si cred ca si el ma place. Si azi mai invitat la el acasa si eu lam refuzat spunandui ca nu pot sa vin pt plec cu mama si iam zis ca daca e ne vedem alta data si nu stiu ce sa fac sa ma duc la el acasa daca ma mai invita ?? de fro saptamana vb mereu cu el prin mesaje la tel alaltaier am vb cu el la tel toata noaptea si aseara prin mesaje si nu stiu ce sa fac mie cam teama sa ma duc la el doar noi doi .Nu miar fi frica daca nu intro relatie anterioara am fost pacalita mie tema sa nu se intample la fel sau sa nu se intamle ceva pt ei doi sunt veri de gradu 2 sau 3 nu stiu sigur si mie frica sa nu se ea la omor din cauza asata nu stiu ce sa fac eu as vrea sa fiu cu el si eu din cate am observat ar vrea mai ales cand eram eu cu varasu se uita mereu la mine si la varasu cand ne sarutam si el era cu prietena lui de care sa despartit acun cateva zile vreau si eu un sfat ma puteti ajuta va rog


eu nu am inteles nimic.....cine e dragutz sa imi relateze ?
heaven_2906
Postat pe 20 Iulie 2009 13:31
Hai mah... Baiatu' vrea sa iasa mai ieftin si o invita la un suc la el acasa... Daca el se teme sa nu fie violat?
Lucia38
Postat pe 20 Iulie 2009 13:33
nu am auzit barbat care sa nu ii placa violul......
heaven_2906
Postat pe 20 Iulie 2009 13:35
De la: heaven_2906, la data 2009-07-20 13:35:32nu am auzit barbat care sa nu ii placa violul......

buna dimineata ,,,,eu sincer as vrea si as fi inebunit sa fiu violat de doua femei ,,,dar asta e doar un vis nu??????????
dar omul a invitat-o ca s-a faca si el o economie la bani ,,,e criza doar ,,,,ce mama dracu hotelel sunt enorm de scumpe,,,,
sarutama
Postat pe 20 Iulie 2009 13:38
De la: sarutama, la data 2009-07-20 13:38:11
De la: heaven_2906, la data 2009-07-20 13:35:32nu am auzit barbat care sa nu ii placa violul......

buna dimineata ,,,,eu sincer as vrea si as fi inebunit sa fiu violat de doua femei ,,,dar asta e doar un vis nu??????????
dar omul a invitat-o ca s-a faca si el o economie la bani ,,,e criza doar ,,,,ce mama dracu hotelel sunt enorm de scumpe,,,,


dc nu se duc in mama natura......si dc sa o invite din prima acasa la el..si ea dc sa accepte ...si uite multe intrebari.....la care raspun il cunoastem.........sarutama
heaven_2906
Postat pe 20 Iulie 2009 13:41
De la: heaven_2906, la data 2009-07-20 13:35:32nu am auzit barbat care sa nu ii placa violul......


Ha?!?!?!??!!!!???

Glumeai, sper.
AndreiD
Postat pe 20 Iulie 2009 13:42
De la: heaven_2906, la data 2009-07-20 13:31:19
De la: nisu_dani, la data 2009-07-01 16:46:58

mie imi place de un baiat si cred ca si el ma place. Si azi mai invitat la el acasa si eu lam refuzat spunandui ca nu pot sa vin pt plec cu mama si iam zis ca daca e ne vedem alta data si nu stiu ce sa fac sa ma duc la el acasa daca ma mai invita ?? de fro saptamana vb mereu cu el prin mesaje la tel alaltaier am vb cu el la tel toata noaptea si aseara prin mesaje si nu stiu ce sa fac mie cam teama sa ma duc la el doar noi doi .Nu miar fi frica daca nu intro relatie anterioara am fost pacalita mie tema sa nu se intample la fel sau sa nu se intamle ceva pt ei doi sunt veri de gradu 2 sau 3 nu stiu sigur si mie frica sa nu se ea la omor din cauza asata nu stiu ce sa fac eu as vrea sa fiu cu el si eu din cate am observat ar vrea mai ales cand eram eu cu varasu se uita mereu la mine si la varasu cand ne sarutam si el era cu prietena lui de care sa despartit acun cateva zile vreau si eu un sfat ma puteti ajuta va rog


eu nu am inteles nimic.....cine e dragutz sa imi relateze ?


deci e cam asa.....ei ii place de unu`....da si la ala ii place de ea si ii place atat de mult incat o invita la el acasa....ca sa.....ce crezi??....ca sa ii arate cat de mult ii place de ea...adica sa bage un sex salbatic.....ca ala s-a saturat doar prin telefon asa....vrea real ce pana lui.....acum ea a fost pacalita intr-o relatie anterioara de unu` care a chemat-o la el acasa da` ala nu i-a mai aratat cat de mult ii place de ea si acum ii e frica sa nu faca si asta la fel....
pe urma se gandeste daca vin si verii de grad 2 sau 3 sa fie mai misto sexuiala....da` iar ii e frica ca daca unu` o sa o vrea numai pt el, atunci ala ii omoare pe ceilalti si ea nu vrea asa ca ea vrea cu toti...
acum a observat si ea ca el o vrea in general dar cel mai mult o vrea cand se uita var`su la ea..adica ea se sexuieste cu astalalt si var`su se uita la ea si isi face o .........
si ea nu stie acum ce sa faca ca var`su s-a despartit de prietena lui si nu e sigura daca se mai uita la ea in timp ce ea se iubeste cu var`su...adica nu cu var`su var`su cu var`su lui var`su adica cu baitul ala de zicea ca are veri de gradul 2 sau 3 si vor si aia actiune...
acu` intelesesi mai heaven mama???...daca nu treci in club sa-ti iegzplic mucho mejor....
aish
Postat pe 20 Iulie 2009 13:42
De la: AndreiD, la data 2009-07-20 13:42:04
De la: heaven_2906, la data 2009-07-20 13:35:32nu am auzit barbat care sa nu ii placa violul......


Ha?!?!?!??!!!!???

Glumeai, sper.


eu nu glumesc draga.......sa nu imi spui ca tie nu iti place?
heaven_2906
Postat pe 20 Iulie 2009 13:44
De la: aish, la data 2009-07-20 13:42:26
De la: heaven_2906, la data 2009-07-20 13:31:19
De la: nisu_dani, la data 2009-07-01 16:46:58

mie imi place de un baiat si cred ca si el ma place. Si azi mai invitat la el acasa si eu lam refuzat spunandui ca nu pot sa vin pt plec cu mama si iam zis ca daca e ne vedem alta data si nu stiu ce sa fac sa ma duc la el acasa daca ma mai invita ?? de fro saptamana vb mereu cu el prin mesaje la tel alaltaier am vb cu el la tel toata noaptea si aseara prin mesaje si nu stiu ce sa fac mie cam teama sa ma duc la el doar noi doi .Nu miar fi frica daca nu intro relatie anterioara am fost pacalita mie tema sa nu se intample la fel sau sa nu se intamle ceva pt ei doi sunt veri de gradu 2 sau 3 nu stiu sigur si mie frica sa nu se ea la omor din cauza asata nu stiu ce sa fac eu as vrea sa fiu cu el si eu din cate am observat ar vrea mai ales cand eram eu cu varasu se uita mereu la mine si la varasu cand ne sarutam si el era cu prietena lui de care sa despartit acun cateva zile vreau si eu un sfat ma puteti ajuta va rog


eu nu am inteles nimic.....cine e dragutz sa imi relateze ?


deci e cam asa.....ei ii place de unu`....da si la ala ii place de ea si ii place atat de mult incat o invita la el acasa....ca sa.....ce crezi??....ca sa ii arate cat de mult ii place de ea...adica sa bage un sex salbatic.....ca ala s-a saturat doar prin telefon asa....vrea real ce pana lui.....acum ea a fost pacalita intr-o relatie anterioara de unu` care a chemat-o la el acasa da` ala nu i-a mai aratat cat de mult ii place de ea si acum ii e frica sa nu faca si asta la fel....
pe urma se gandeste daca vin si verii de grad 2 sau 3 sa fie mai misto sexuiala....da` iar ii e frica ca daca unu` o sa o vrea numai pt el, atunci ala ii omoare pe ceilalti si ea nu vrea asa ca ea vrea cu toti...
acum a observat si ea ca el o vrea in general dar cel mai mult o vrea cand se uita var`su la ea..adica ea se sexuieste cu astalalt si var`su se uita la ea si isi face o .........
si ea nu stie acum ce sa faca ca var`su s-a despartit de prietena lui si nu e sigura daca se mai uita la ea in timp ce ea se iubeste cu var`su...adica nu cu var`su var`su cu var`su lui var`su adica cu baitul ala de zicea ca are veri de gradul 2 sau 3 si vor si aia actiune...
acu` intelesesi mai heaven mama???...daca nu treci in club sa-ti iegzplic mucho mejor....


cu probe vreau mai draga mea aish......mie asa imi place.....cat despre fata asta poate sa se bucure ca experimenteaza sex in 3 sau 4......sau nu...........sta frumusel acasa sau iese doar la un suc ,cu respectivul.......sexul asta de la 1 intalnire.....cat mai folosit in ziua de azi.........oare ddc?
heaven_2906
Postat pe 20 Iulie 2009 13:46
aaaaaaaaaa.............ms aish.....pt......
heaven_2906
Postat pe 20 Iulie 2009 13:46
De la: heaven_2906, la data 2009-07-20 13:46:51aaaaaaaaaa.............ms aish.....pt......


ah ce ma bucur cand pot fi de folos....
te-am pupat heaven draga
aish
Postat pe 20 Iulie 2009 13:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
simt ca imi pierd mintile 4 De la: guru_ion 20 Noiembrie 2011 22:08
Arta de acucerii o femeie! 227 De la: contesina 6 Martie 2011 18:01
problema..sau nu? 25 De la: tzvetociki 26 Ianuarie 2010 17:07
allah zeul lunii 2 De la: kudika_982635 22 Iunie 2015 20:51
fecioara & fecioara 30 De la: pamela_1 29 Mai 2009 16:28