imi vand rochia de mireasa

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

ligia_g Avatarul lui ligia_g

4 mesaje

rochia este noua am purtato doar in noiembrie 2009 la nunta mea, e o rochie moderna si finutza dar am pus poze pe site. o vand impreuna cu voalul care e din 2 bucati care is pana la talie si cu pietre pretioase pe margini si inca o bucata lunga care se poate atasa cu o capsa mica, impreuna sunt 2500 de lei,
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
moamaaaaaa la banii astia ti-o cumperi noua
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

da chiar e scumpa dincolo era mai ieftin te pup miss
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
Fosta membra Kudika.ro
De la: yumalai, la data 2010-01-26 15:03:58da chiar e scumpa dincolo era mai ieftin te pup miss

pup me to
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

miss-ule ce mai faci tu eu cica invatz si coada de pian ma verifica;))
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
Fosta membra Kudika.ro
la pretul asta aar trebui sa aibe si un gigolo inclus in pret macar pt 2-3 ore de streaptease!
Sa stii sa lupti cand vrei sa ai, sa nu regreti cand pierzi sau dai, sa poti urca cand altii te coboara, sa poti sa induri cand altii te inseala, sa poti zambi cand inima iti plange, sa-ti fie cald chiar daca afara ninge, sa poti avea dorinta chiar daca is clipe ce trec in nefiinta, sa poti trai cand lupta e pierduta, sa ai in viata tot ce sufletul iti cere: credinta, dragoste, placere.
Fosta membra Kudika.ro
De la: one_size, la data 2010-01-26 15:49:12la pretul asta aar trebui sa aibe si un gigolo inclus in pret macar pt 2-3 ore de streaptease!

yessssssss! un chippendale ascuns in crinolina!
Fosta membra Kudika.ro
De la: yumalai, la data 2010-01-26 15:19:40miss-ule ce mai faci tu eu cica invatz si coada de pian ma verifica;))

eu cica mi-am terminat treaba si astept s-o tai acasa iar la tine se observa cu ochiul liber, pofta cu care inveti tu acu'
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

De la: miss_darine, la data 2010-01-26 15:56:05
De la: yumalai, la data 2010-01-26 15:19:40miss-ule ce mai faci tu eu cica invatz si coada de pian ma verifica;))

eu cica mi-am terminat treaba si astept s-o tai acasa iar la tine se observa cu ochiul liber, pofta cu care inveti tu acu'
e noroc cu coada asta de la tn se vede ca e a fost a ta