Setari Cookie-uri

M-am saturat...nush ce sa ma my fac!!!

Buna...am 17 ani shi nu am o viatza obishnuita...ash vrea sa imi datzi shi mie cateva sfaturi...ce sa my fac k nush...imi e foarte greu....
Sa o iau de la inceput....in primul rand....nu my am parintzii lg mn...tatal meu s-a stins knd aveam 9 ani...iar mama nu se my ingrijea prea mult de noi...aqm vre-o 4 ani ea a plecat in italia...unde l-a cunoscut p unu shi s-a mutat q el in galatzi....yo aqm stau la sora mea cea mare in grija....dar ea nu prea vrea sa ma my tzina....iar la 18 ani a zis k nu ma my tzine....asta e o parte din poveste....
Anu trecut am avut un gagic care se droga....shi acesta a profitat de mine pt k eu eram domnishoara shi nu vroiam sa o fac cu el....a vazut k nu are nimeni grija de mn shi a profitat de acest lucru...
Dupa asta....am my fost violata de 2 x d 2 persoane diferite in perioade diferite....aqm....sunt q un baiat de vre-o 7 luni....shi el a trecut printr-o perioada mai nasoala....shi my nou a inceput sa se drogheze....eu shi parintzii lui am incercat sa il ajutam sa treaca peste aceasta perioada....dar mamei lui iar nu ii comvine de mine....nush ce sa ma my fac....m-am saturat de toate problemele vreau sa duc shi eu o viatza normala....in prezent imi caut un job pe timp de vara ....pt k ink ma my tzin de scl....vreau sa shtiu ce parere avetzi....
papusa_barbie
Postat pe 3 Iulie 2009 14:52
daca e adevarata povestea ...e trista rau trebuie sa ai si tu grija cum iti alegi anturajul , e si vina ta daca umbli cu oameni de proasta factura...
Lorena26
Postat pe 3 Iulie 2009 18:15
Destul de trist ca esti asa fara aparare,dar poate trebuie sa fii tu un pic mai precauta si sa ai grija cu cine te insotesti.
Sora ta chiar te va arunca in strada ,sau o sa o convingi sa te ajute pana te pui si tu un pic pe picioare-sa-ti termini scoala,sa-ti gasesti ceva de lucru...
Legat de prietenul cu probleme cu drogurile-nu ai tu suficiente probleme incat sa nu mai ai una in plus?E un om pe care nu te poti baza,viatza lor e alcatuita din minciuni si iluzii....asa ca ...ai grija de tine!
luyyzz
Postat pe 3 Iulie 2009 18:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Prietenul meu vrea sa se intalneasca cu alta fata! Ce sa fac? 66 De la: kudika_24875 10 Mai 2014 21:47
Dilema... 9 De la: mkdisk 10 Noiembrie 2008 14:21
Cum sa trecem peste o despartire? 25 De la: catalina69 2 Noiembrie 2009 14:59
cum fac sa iau decizia buna.... 20 De la: bea79 28 Ianuarie 2012 10:07
buna...:-s 18 De la: yumalai 21 Ianuarie 2010 19:21